Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163934 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24800 dnia: Lipca 15, 2007, 12:03:37 pm »
His, jestem na GG teraz jakby co.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24801 dnia: Lipca 15, 2007, 12:23:23 pm »
AAAAAAAA....6.30, a na 9.00 ostatni, najgorszy egzamin z całego semestru - myśl polityczna. 15 teorii politycznych na przestrzeni wieków - od Platona po komunizm...Czuję że gość zrobi nam taką rzeź, jak jeszcze nikt :/
Proszę 3mać kciuki, bądź zrobić cokolwiek (tańce, obrzędy, rytuały) co przyniosłoby mi szczęście :]

też miałam w pierwszym semestrze coś podobnego.Tylko ,że poza myślami politycznymi były jeszcze doktryny prawne :>

jakoś poszło :] 3.5 i cała sesja do przodu bez poprawek (1 poprawka = 150 PLN Oo )

Hisoka, co studiujesz?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24802 dnia: Lipca 15, 2007, 01:19:03 pm »
Cytuj
Yuz, poprś Zella o lekcje xD. Co jak co, ale umie na niej wymiatać ;]
Zell musi najpierw sie nauczyc nastroic ladnie gitare, bo jak przegladal ostatnio swoje stare filmiki to malo sobie uszu nie uszkodzil ;] Jak ja moglem tego nie slyszec wtedy?

Cytuj
tylko,że jak ja na nią patrzę to automatycznie sobie uświadamiam,że ja tak nie będę umieć XP albo nie dam rady
Tak jak smogu stwierdzil - cierpliwosc, samozaparcie i cierpliwosc ;] Nie odrazu Rzym zbudowano... Do pewnego (bardzo wysokiego) poziomu w grze na gitarze potrafi dojsc KAZDY, jesli tylko znajdzie czas i samozaparcie. Uwarunkowania fizyczne tutaj zbytnio nie graja wielkiej roli (dopiero np. z bardzo bardzo bardzo szybkim kostkowaniem moga byc problemy, ale jak mowilem kazdy i tak jest w stanie sobie bardzo dobra technike wyrobic).

Cytuj
w sumie mi dużo pomógł programik GUitarPro5
5 to syf ;]

Cytuj
http://youtube.com/watch?v=QjA5faZF1A8
Damn...piękne...
Masz dalna, ze dopiero teraz Canon Rocka odkryles... Przeciez to najczesciej coverowany kawalek na YouTube ;] Z Jerrego C (bo to on zrobil ta aranzacje, gosc z tego filmiku coveruje) warto sprawdzic jeszcze:
- Wedding in a Dream - kolejna aranzacja jakiejs klasycznej nuty. Raczej nieziemska, jak dla mnie lepsza niz Canon (moze dlatego ze sluchalem i gralem go tyle razy, ze mi sie znudzil ;]), w szczegolnosci partia tappingu 2:46 - 2:53 i sweepowane fragmenty refrenu.
- Rock On - to jest chyba w calosci kompozycja Jerrego. Nie tak fantastyczna jak Canon i Wedding, ale pare motywow zamiata (3:16 w szczegolnosci ;] trzeba miec leb, zeby taki arabski motyw wplesc w taki kawalek)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24803 dnia: Lipca 15, 2007, 01:44:02 pm »
http://img294.imageshack.us/img294/2986/ccf0020077300198customtb5.jpg
Niekończąca się promocja zdechłego tytułu... Ale zawsze to kolejna figurka dla Seana do wykorzystania w SideQuests... (http://seanmonster.deviantart.com/)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24804 dnia: Lipca 15, 2007, 02:29:05 pm »
AAAAAAAA....6.30, a na 9.00 ostatni, najgorszy egzamin z całego semestru - myśl polityczna. 15 teorii politycznych na przestrzeni wieków - od Platona po komunizm...Czuję że gość zrobi nam taką rzeź, jak jeszcze nikt :/
Proszę 3mać kciuki, bądź zrobić cokolwiek (tańce, obrzędy, rytuały) co przyniosłoby mi szczęście :]

też miałam w pierwszym semestrze coś podobnego.Tylko ,że poza myślami politycznymi były jeszcze doktryny prawne :>

jakoś poszło :] 3.5 i cała sesja do przodu bez poprawek (1 poprawka = 150 PLN Oo )

Hisoka, co studiujesz?


prawo

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24805 dnia: Lipca 15, 2007, 10:46:14 pm »
Znowu główna padła?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24806 dnia: Lipca 15, 2007, 11:05:02 pm »
Znowu główna padła?
ypu, deadzone sie z tego robi

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24807 dnia: Lipca 15, 2007, 11:49:52 pm »
AAAAAAAA....6.30, a na 9.00 ostatni, najgorszy egzamin z całego semestru - myśl polityczna. 15 teorii politycznych na przestrzeni wieków - od Platona po komunizm...Czuję że gość zrobi nam taką rzeź, jak jeszcze nikt :/
Proszę 3mać kciuki, bądź zrobić cokolwiek (tańce, obrzędy, rytuały) co przyniosłoby mi szczęście :]

też miałam w pierwszym semestrze coś podobnego.Tylko ,że poza myślami politycznymi były jeszcze doktryny prawne :>
jakoś poszło :] 3.5 i cała sesja do przodu bez poprawek (1 poprawka = 150 PLN Oo )
Hisoka, co studiujesz?
prawo

No minimalnie pokrewne kierunki...prawo, politologia...parę wspólnych cech jest :]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24808 dnia: Lipca 16, 2007, 12:22:38 am »
Znowu główna padła?
ypu, deadzone sie z tego robi
Łukasz coś cały dzień dłubie.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24809 dnia: Lipca 16, 2007, 12:28:31 am »
Znowu główna padła?
ypu, deadzone sie z tego robi
Łukasz coś cały dzień dłubie.
a, czyli już zaczął, to dobrze ...albo i nie, bo czeka mnie dużo roboty

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24810 dnia: Lipca 16, 2007, 02:57:11 am »
Musiol - Jakby co, to ja już zaczynam pisać kolejny rozdział Isoga, Ex-Soldierowi to napisałem zresztą hehe... znowu kłopotliwy moment w fabule, ale to chyba ostatni.

Heh, miałem przed chwilą zabawną sytuację. Jako że przez większość dnia i nocy mam otwarte okno, to różne latające żyjątka mi do pokoju przylatują. Przed chwilą niewielki, czarny żuk spadł mi z włosów na t-shirt, zaczął iść w stronę twarzy i wszedł za mój kołnierz, zanim go zdążył "odpstryknąć". Nie wiem czemu, ale pierwsza rzecz jaka mi wtedy przyszła do głowy, to reakcja dowolnej ze sporej grupy dziewczyn jakie znam na taką sytuację heh...

PS. Jak zareagowałem? Nie mogąc ustalić gdzie zapełzł ten robal, zdjąłem t-shirt. Po chwili znalazłem go znowu w swoich włosach (spadł na nie, jak ściągałem koszulkę).

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24811 dnia: Lipca 16, 2007, 10:08:45 am »


Heh, miałem przed chwilą zabawną sytuację. Jako że przez większość dnia i nocy mam otwarte okno, to różne latające żyjątka mi do pokoju przylatują. Przed chwilą niewielki, czarny żuk spadł mi z włosów na t-shirt, zaczął iść w stronę twarzy i wszedł za mój kołnierz, zanim go zdążył "odpstryknąć". Nie wiem czemu, ale pierwsza rzecz jaka mi wtedy przyszła do głowy, to reakcja dowolnej ze sporej grupy dziewczyn jakie znam na taką sytuację heh...

PS. Jak zareagowałem? Nie mogąc ustalić gdzie zapełzł ten robal, zdjąłem t-shirt. Po chwili znalazłem go znowu w swoich włosach (spadł na nie, jak ściągałem koszulkę).
jak się żyje w lepiance to się tak ma ;]

Poszukuję obrazka, dokładnie to trójkąta, kółka, kwadratu i krzyzyka z pada psxowego, tak żeby były obok siebie, chyba każdy kapuje o co chodzi.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2007, 12:44:09 pm wysłana przez Musiol »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24812 dnia: Lipca 16, 2007, 02:50:19 pm »
Raczej wyglądamy jak Pałer Rendżers - śmieszne ziomki w obcisłych ciuszkach walczących bez żadnego celu i długotrwałego skutku ;] Wiadome jest to, że Musiol będzie bronił PS3, bo ma tą konsolę i nie przyzna, że jest z nią coś nie tak. Ja będę bronił Wii z tego samego powodu. Siergiej dlatego, że planuje (od roku już prawie ;]) kupno X360. Nikt nie chce przyznać, że kupił jakąś lipę. Inaczej byśmy gadali jakbyśmy mieli wszystkie z tych konsol.

Podsumowując - STFU and get a life.
Powinien tu wpaść Chocobo i wygarnąć całą prawdę o konsolach wam wszystkim ;]
Swoją drogą, wróciła moja fascynacja Itadaki Street. Ostatnio z kumplami potrafiliśmy mieć takie fazy, że ja grałem w Itadaki Street Special na PS2, a on w Itadaki Street DS na mojej kieszonsolce. No i w wersji multiplayer, Itadaki Street Special sprawdza sie idealnie. I luv dis game...
Cholera sam bym pograł ale nie wiem jak ;/
ja pier..... Możecie nie wierzyć,ale pejcze itp. to nie jedyne co mi w głowie. Podyskutuje chętnie na rózne tematy,ale nie mam zamiaru zmieniać się w nerda, który potrafi piprzyć ileśtam stron o tym dlaczego Wii jest lepsze od czegoś podobnego,ale większego,albo jak bardzo chce mieć PS3. Jak tak bardzo będę chciała mieć PS3 , to go sobie kupię [albo ktoś mi kupi] po jakimś czasie i nie będę najpierw nad nim piać pół roku...
dlatego ja z nimi w ogóle nie gadam ;] bo i po co ;f jak sie wkręcą, to będą gadać i gadać i gadać....
dlatego chyba dobrze że nie było mnie parę dni bo po prostu sobie grałem na moim czarnulku bo to jeszcze dla mnie nowa konsola ;] Dwa dni non stop napieprzałem combosy w mortal kombacie aż mnie paluchy i całe łapy bolały. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24813 dnia: Lipca 16, 2007, 03:51:56 pm »
Cytuj
Cholera sam bym pograł ale nie wiem jak ;/

To się do mnie odezwij, ja ci absolutnie wszystko wyjaśnię w sprawie Itadaki Street. Jeżeli chodzi o wersje Itadaki Street Special, to próżno szukać w tym kraju specjalisty lepszego ode mnie. Pamiętam jak na EP5 grałem z kilkoma osobami w Itadaki Street Special, po drodze tłumacząc im zasady gry. To jest naprawdę wkręcająca pozycja i ma dobrą grywalność. No ale nie dziwię się, że nie wydają tego poza Japonią - tam Itadaki Street jest bardzo znane, wszyscy wiedzą jak w to grać i każda nowa wersja jest wydawana w dużym nakładzie (Itadaki Street DS do niedawna był na pierwszym miejscu na japońskich chartach). No a amerykanie wolą se postrzelać w nowe Halo, niż grać w Itadaki Street...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24814 dnia: Lipca 16, 2007, 07:11:10 pm »
Cytat: Tant
Heh, miałem przed chwilą zabawną sytuację. Jako że przez większość dnia i nocy mam otwarte okno, to różne latające żyjątka mi do pokoju przylatują. Przed chwilą niewielki, czarny żuk spadł mi z włosów na t-shirt, zaczął iść w stronę twarzy i wszedł za mój kołnierz, zanim go zdążył "odpstryknąć". Nie wiem czemu, ale pierwsza rzecz jaka mi wtedy przyszła do głowy, to reakcja dowolnej ze sporej grupy dziewczyn jakie znam na taką sytuację heh...

PS. Jak zareagowałem? Nie mogąc ustalić gdzie zapełzł ten robal, zdjąłem t-shirt. Po chwili znalazłem go znowu w swoich włosach (spadł na nie, jak ściągałem koszulkę).

Ja tam robali się nie boję,ale jak wyobraziłam sobie całą sytuację to z krzesła spadłam XDDD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24815 dnia: Lipca 17, 2007, 11:27:02 am »
ej no ten kalendarz z urodzinami kłamie , nie uwierze ze radiacal jest starszy niz tant i devil

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24816 dnia: Lipca 17, 2007, 12:26:55 pm »
ej no ten kalendarz z urodzinami kłamie , nie uwierze ze radiacal jest starszy niz tant i devil
A kto to jest "radiacal"? bo nie słyszałem o kimś takim. Ja też bym w sumie wątpił po tym co niektórzy piszą że mają 19 lat :>

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24817 dnia: Lipca 17, 2007, 03:18:48 pm »
no pomyliłem sie każdemu sie zdarza :P
a to ze ja jestem jaki jestem jest winą tego forum 4 lata i patrz co sie z ludźmi dzieje ...
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2007, 03:19:40 pm wysłana przez GLenn »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24818 dnia: Lipca 17, 2007, 04:22:03 pm »
Ależ nie ma sprawy Glenn, to dobrze gdy inni uważają cię za młodszego niż jesteś, bo dobrze jest się poczuć znowu młodym ^^

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24819 dnia: Lipca 17, 2007, 04:25:31 pm »
znam to na własnym przykładzie xD
ale napewno nie powiedziałbyms ze igni ma 21 lat