Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163854 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24720 dnia: Lipca 11, 2007, 10:31:02 pm »
Jakos od TGS-u bardziej czekam na X07, moze bedzie Fable i Banjo.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24721 dnia: Lipca 11, 2007, 11:37:33 pm »
Ninetndo - zassali. Tragedia i porazka na calej linii
Microsoft - slabo. Brak kompletny czolowych pozycji.
Sony - co najwyzej przecietnie, ale i tak lepiej od rywali. MGS4 zawiodl, InFamous pozytywnie zaskoczyl. Podniecenia GT5 nie rozumiem.
Z Nintendo się zgodzę. Ale raczej ta konferencja Sony i "gigantyczna" obniżka ceny PS3 nie przyniesie im zbyt dużego wzrostu sprzedaży. No i płacić 100$ za 20GB więcej pamięci ? Ale gadanie tego...ziomka...z Sony o wirtualnych babkach i hamburgerach połączone z występem Czubaki było bezcenne. Trailer tych Star Warsów też...ile tam było...5fps'ów ? Choć ta mata/waga z WiiFit może nawet fajnie wyjść w połączeniu z tą przystawką pistoletową. Sidestepy w boksie anyone ? "Chowanie" się za scianą w strzelanince ? Epic Matricks Bullat Tiem Evayshuns ? Ofkoz Nintendo pewnie nie wykorzysta tego i wyda jedynie odświeżoną wersję Duck Hunt ;/
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2007, 11:38:06 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24722 dnia: Lipca 11, 2007, 11:50:00 pm »
This is worse than reading Youtube comments  ::)
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24723 dnia: Lipca 11, 2007, 11:55:19 pm »
This is worse than reading Youtube comments  ::)
Raczej "worse than radical islamic suicide bombers" ;/ Ale niektórych niestety za bardzo swędzą paluszki, a drapanie po tyłku nic już im nie daje, więc muszą objechać jakąś firmę/konsolę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24724 dnia: Lipca 12, 2007, 01:00:55 am »
No wejscie trailer Star Warsow - miod ;] przenosne centrum rozrywki nie moze ruszyc gwiezdnych wojen ;]

Chewbacca...hm..dziwny pomysl. Ale zabany

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24725 dnia: Lipca 12, 2007, 01:22:07 am »
Cytuj
This is worse than reading Youtube comments
yep ostatnie 2 strony tylko przewijam...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24726 dnia: Lipca 12, 2007, 03:25:08 am »
http://img218.imageshack.us/img218/9307/1184203281676yb8.jpg
Oh fuck naw ;/ Choć lepsze to niż on :
http://img218.imageshack.us/img218/3880/1184202966050sf1.jpg
WTF ? Shoulderwings ?

Haha ! Wyciekł login i hasło do E3 Nintendo Press Kit'u i można sobie fajnie zobaczyć co szykuje nam Nintendo ;] Ofkoz nie podam tu ani loginu, ani hasła, ani tego, co tam będzie, bo to jest raczej lekko illegal, ale trochę tego tam jest ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2007, 04:27:58 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24727 dnia: Lipca 12, 2007, 08:34:40 am »
Cytuj
This is worse than reading Youtube comments
yep ostatnie 2 strony tylko przewijam...

same here :/

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24729 dnia: Lipca 12, 2007, 12:54:12 pm »
gosc sie niezle pod koniec rozkrecil... wpokojnie moglby zespol zalozyc ma niezly glos ;f choc troche texasem zajezdza akcent

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24730 dnia: Lipca 12, 2007, 02:23:26 pm »
Cytuj
remake FFT, Dissidia, Crisis Core: FF VII  pffffff
Cholera. Moge zrozumiec jaranie sie Tekkenem na PSP. Jestem w stanie zaakceptowac niezdrowe podniecenie, wygenerowane przez GTA cośtam Stories. W pelni aprobuje fascynacje LocoRoco i Luminami. Jako fan serii MGS jest swiecie przekonany o slusznosci cumshotowania na widok Acidow i Portable Ops. Ale ku*wa te "potforki" od Square? X_X
Tekkena mamy na ps2 w postaci tekken 5, gta na przenosnyh konsolach to porazka... komu sie chce grac na handhldzie w gta? Jak na konsoli juz spedzilo sie przy tym wystarczajaco duzo czasu.. loo roco pewnie fajne... fanem mgsa jestem to moze bym zagral, nie no napewno zajebiscie by bylo poznac jakas tam fabule ze swiata mgsa... ale Crisis Core to bedzie najlepsza gra na psp. Nie nazywalbym jej "potworkiem" tylko raczej "potworem" bo wyglada przezajebiscie jak na PSP.

Cytuj
Sorki za doubla, ale musze.

Ja myslalem, ze to konferencja Microsoftu byla slaba i nudna. Ale przy Reggiem z Nintendo, to ekipa Moore'a zrobila wielkie show O_o miliard dziwacznych kontrolerow, zero fajnych gier ;/ gosh ;/
Wiecie co nastalo to czego sie obawialem... nie wiem czy wszyscy wiedza ale nintendo zanim zabralo sie za konsole bylo producentem zabawek... wydaje mi sie ze teraz bedzie taki powrot do korzeni i zobaczymy mnostwo pierdol i dodatkow zabawek do wii... w sumie to Wii fit nie prezenuje sie tak zle, a w przyszlsoci bedzie mozna cos z tego zrobic, jakis snowboard na tym moglby sie elegancko prezentowac :) A samo Wii fit jak dadza jakies eleganckie minigiekri tez nie bedzie zle...
Aha a Reggie jst soko ;] Ja go lubie, ale shigsy ofoz i tak jst da best ;] najs ekskjuzes ;]
Ale mario galaxy wyglada slicznie wiec jest zajebiscie ;]
Data mario brawl tez cieszy ;]

Molu gdzie pracujesz? ;]

Co do podsumowania serga:
Ninny - Mi sie konferencja podobala, mamy nowe gadzety do wii ktore sie mi nigdy nie przydadza... moze poza wii fit, bo w sumie moze cos z tego spoko byc jak cos z ty zrobia. Ale przde wszystkim sa spoko giery od ninny na wii wiec luz. Nie moglo byc przeciez tak zajebiscie jak rok temu ze zgnietli konkurencje.

Sony to chuY wi ale mgs4 traier spoko bardzo.

Microsoft to lipa na maksa ofkoz ae co to jest ten kontroer ich doyebany ;/ myslalem ze to bedzie jakas podrubka willota a to podrubka buzz kłyzu? ;/ Lypa jak posty glenna ;/

Cytat: his
same here :/
Przpraszamy ze nie pierdolYmY o pejczach ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24731 dnia: Lipca 12, 2007, 02:57:05 pm »
Cytat: his
same here :/
Przpraszamy ze nie pierdolYmY o pejczach ;/

no cóż-przynajmniej co tojest "pejcz" każdy wii-e :/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24732 dnia: Lipca 12, 2007, 03:25:15 pm »
No tak... natomiast na pytanie "co to jest Sony/Microsoft/Nintendo?" odpowiedzi nie zna nikt... a juz na pewno nie na forum poswieconym GROM jrpg ;/


BTW powie mi ktos w koncu czy u nas w polsce jakos 3-4 dni temu byl koncert LIVE EARTH? W TV transmitowali jakies relacje z koncertu polskiego? Czy w polsce tego nie bylo? :]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24733 dnia: Lipca 12, 2007, 03:41:57 pm »
Niet, aż transmisje w mediach;p (których zresztą nie oglądałem)
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24735 dnia: Lipca 12, 2007, 04:11:07 pm »
Molu gdzie pracujesz? ;]
kebaby trzaskam ;] juz chyba pisalem zreszta o tym ;]
Cytat: his
same here :/
Przpraszamy ze nie pierdolYmY o pejczach ;/
seconded ;/
Cytuj
BTW powie mi ktos w koncu czy u nas w polsce jakos 3-4 dni temu byl koncert LIVE EARTH? W TV transmitowali jakies relacje z koncertu polskiego? Czy w polsce tego nie bylo? :]
na tvp kultura leciala transmisja caly dzien, ale oczywiscie akurat do roboty szedlem ;/ a "naszego" koncertu jako takiego chyba nie bylo, jeno w wiekszych miastach był np. telebim na rynku z transmisjami, czyli lipa straszna ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24736 dnia: Lipca 12, 2007, 04:12:48 pm »
Cytuj
http://www.midomi.com/index.php?action=main.profile&recording_id=80d5edf49b04f08b26d2a94167fb8d96&fro

Mógłbym lepiej hehe...

Dobra, granie do późna i oglądanie kreskówek na Cartoon Network o 3 w nocy jeszcze zrozumiem. No ale budzenie się o 15:30 to jednak syf jest. Dobra, teraz będę chodził spać o 4ej i wstawał o 12ej. A przynajmniej muszę się postarać.

Moje plany wstąpienia na forum Kółka Młodych Przyjaciół Radia Maryja spełzły na niczym. Muszę mieć akceptację kogoś z wewnątrz, a ja nie znam żadnego z tych pojebów. No trudno...

Co do E3 - w dupie je mam, czekam na gry na NDS'a, których się ostatnio namnożyło. Trzeci Ace Attorney jakoś w wakacje miał wyjść, Settlersi na początku sierpnia chyba, Warlords już miał wyjść jakiś czas temu, to się spodziewam, że długo mnie w niepewności trzymać nie będą. Heroes of Mana może być bardzo dobry, Revenant Wings będzie pewnie zajebisty, FFCC: Rings of Fate na trailerze wyglądał bardziej niż zajebiście, a na dokładkę mam jeszcze Front Mission 1st w wersji przenośnej, którego na pewno nie przeoczę. No i skoro już od jakiegoś czasu jest w sprzedaży drugi Ouendan!, to Elite Beat Agents 2 tylko wypatrywać. A ile jest zarąbistych gierek, w które jeszcze nie zagrałem? Trzeba będzie nadrobić zaległości... na wykładach w nowym roku szkolnym hehe...

Swoją drogą, wróciła moja fascynacja Itadaki Street. Ostatnio z kumplami potrafiliśmy mieć takie fazy, że ja grałem w Itadaki Street Special na PS2, a on w Itadaki Street DS na mojej kieszonsolce. No i w wersji multiplayer, Itadaki Street Special sprawdza sie idealnie. I luv dis game...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24737 dnia: Lipca 12, 2007, 07:50:34 pm »
Cytuj
Tekkena mamy na ps2 w postaci tekken 5, gta na przenosnyh konsolach to porazka... komu sie chce grac na handhldzie w gta? Jak na konsoli juz spedzilo sie przy tym wystarczajaco duzo czasu.. loo roco pewnie fajne... fanem mgsa jestem to moze bym zagral, nie no napewno zajebiscie by bylo poznac jakas tam fabule ze swiata mgsa... ale Crisis Core to bedzie najlepsza gra na psp. Nie nazywalbym jej "potworkiem" tylko raczej "potworem" bo wyglada przezajebiscie jak na PSP.
Tekken: DR to ulepszony T5. Co do GTA - zgadzam sie, ale napisalem tylko, ze jestem w stanie zaakceptowac jaranie sie to wujnia na PSP. A co do rzekomo zajebistego wygladania Crisis Core - przeciez to wyglada jak je*any Dirge of Cerberus ;/ jest festyniarskie i plastikowe jak druga nowego trailera MGS4 ;/ dzyzas - walka Vampa i Raidena byla tragiczna ;/ Jak w jakims Power Rangers conajmniej ;/

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24738 dnia: Lipca 12, 2007, 11:23:32 pm »
ja pier..... Możecie nie wierzyć,ale pejcze itp. to nie jedyne co mi w głowie. Podyskutuje chętnie na rózne tematy,ale nie mam zamiaru zmieniać się w nerda, który potrafi piprzyć ileśtam stron o tym dlaczego Wii jest lepsze od czegoś podobnego,ale większego,albo jak bardzo chce mieć PS3. Jak tak bardzo będę chciała mieć PS3 , to go sobie kupię [albo ktoś mi kupi] po jakimś czasie i nie będę najpierw nad nim piać pół roku...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24739 dnia: Lipca 12, 2007, 11:30:29 pm »
ja pier..... Możecie nie wierzyć,ale pejcze itp. to nie jedyne co mi w głowie. Podyskutuje chętnie na rózne tematy,ale nie mam zamiaru zmieniać się w nerda, który potrafi piprzyć ileśtam stron o tym dlaczego Wii jest lepsze od czegoś podobnego,ale większego,albo jak bardzo chce mieć PS3. Jak tak bardzo będę chciała mieć PS3 , to go sobie kupię [albo ktoś mi kupi] po jakimś czasie i nie będę najpierw nad nim piać pół roku...
dlatego ja z nimi w ogóle nie gadam ;] bo i po co ;f jak sie wkręcą, to będą gadać i gadać i gadać....

mnie dziś rozwalił jeden taki artykuł na wp.pl - wiecie, że Trubadurzy i Myslovitz to zespoły satanistyczne? ni? to już wiecie. bo tak uwaza jeden taki parlamentarzysta i juz on dopnie, by sie na indeksie pojawily te ZŁE zespoły ;p
Kame Hame Ha