Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161272 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22480 dnia: Marca 12, 2007, 11:19:45 pm »
Cytuj
pozniej przez kilka dni spiewales jak słowik ;f własnie mnie ciekawi czy naserio glos sie robi cienki jak utnie sie jaja albo cie kopna osobiscie mnie nigdy nikt nie kopnol ani nie oberwalem po nich nigdy mocno

Może się mylę, ale mi się wydaje tak, że jak się mężczyznę wykastruje w dzieciństwie, to dojrzewa, ale nie dostaje mutacji głosu, przez co głos ma ciągle wysoki jak mały chłopiec. Innego związku jąder ze strunami głosowymi znaleźć nie mogę... czyli nie, to nie prawda, że jak się kogoś kopnie w jaja, to mówi o kilka tonów wyżej...
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2007, 11:20:20 pm wysłana przez Tantalus »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22481 dnia: Marca 12, 2007, 11:23:03 pm »
i w ten sposób upadł kolejny mit, perfidnie szerzony przez propagandwe amerykańskie media i filmy
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22482 dnia: Marca 12, 2007, 11:27:17 pm »
chyba, że ktoś by jakimś cudem dostał skurczy strun głosowych (lol) i by nie potrafił mówić normalnie ;] albo hel by mu się ulotnił nie wiadomo skąd xD

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22483 dnia: Marca 12, 2007, 11:29:28 pm »
Cytuj
albo hel by mu się ulotnił nie wiadomo skąd xD
no tak, zapomniałem, ze przecież w jądrach składowane są zapasy helu, które ulatniają się przy ich ucięciu ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22484 dnia: Marca 12, 2007, 11:31:36 pm »
Cytuj
albo hel by mu się ulotnił nie wiadomo skąd xD
no tak, zapomniałem, ze przecież w jądrach składowane są zapasy helu, które ulatniają się przy ich ucięciu ;]
właśnie XD

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22485 dnia: Marca 12, 2007, 11:35:19 pm »
no z tym kastrowaniem za młodu to prawda-kiedyś chłopców kastrowano do śpiewania :P

Marv-założe się,że TEN ból u kobiet i TEN DRUGI ból u facetów to zupełie coś inego . Ten u kobiet jest długi, upierdliwy , dręczący  nawet jeśli nie jest taki mocny. Po prosu męczące g****. A co do tego męskiego, to z tego co piszecie jest nagłu, zrywający [podrywający] i cudownie intensywny :D Chyba musze pzeprowadzić pare eksperymenów >:)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22486 dnia: Marca 12, 2007, 11:37:21 pm »
Chyba musze pzeprowadzić pare eksperymenów >:)
ahym ...brutal

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22487 dnia: Marca 12, 2007, 11:38:20 pm »
Cytuj
no tak, zapomniałem, ze przecież w jądrach składowane są zapasy helu, które ulatniają się przy ich ucięciu ;]

Hmm... to by znaczyło, że jądra unoszą się na wodzie... to się aż prosi o eksperyment naukowy hehe... swoją drogą, teraz już wiem dlaczego reakcje termojądrowe polegają na fuzji helu heh...

Wiem, głupie pytanie, ale którędy ten hel się dostaje do gardła?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22488 dnia: Marca 12, 2007, 11:40:53 pm »
zależy do którego otworu ciała dostaną się jądra
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22489 dnia: Marca 12, 2007, 11:42:45 pm »
Cytuj
no tak, zapomniałem, ze przecież w jądrach składowane są zapasy helu, które ulatniają się przy ich ucięciu ;]

Hmm... to by znaczyło, że jądra unoszą się na wodzie... to się aż prosi o eksperyment naukowy hehe... swoją drogą, teraz już wiem dlaczego reakcje termojądrowe polegają na fuzji helu heh...

Wiem, głupie pytanie, ale którędy ten hel się dostaje do gardła?
ten z jaj? normalnie ;] po odcięciu opary helu są wdychane do krtani ;] i dalej do strun głosowych xD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22490 dnia: Marca 12, 2007, 11:49:43 pm »
Cytuj
zależy do którego otworu ciała dostaną się jądra

Znaczy, czyli odgryzienie komuś jąder i ich połknięcie by spowodowało podwyższenie tonacji, ya? To by miało sens... ludzie mówią, że jak się odetnie jaja, to się człowiekowi głos cienki robi, ale nikt nie mówił, że to mają być jego własne jądra...

Swoją drogą, skoro kopnięcie w jądra obniża głos, to na jakiej zasadzie to może działać? Jaja pękają i trochę helu unosi się w powietrzu? A jak on opuszcza mosznę? Poza tym, jego jest dosyć słuszne stężenie potrzebne do skurczenia strun głosowych... co on jest tam kompresowany? To czemu jądra nie wybuchają? Są w stanie takie wielkie ciśnienie wytrzymać?

No panowie, chyba znaleźliśmy w życiu kilka bug'ów, trzeba będzie je spisać i wysłać do producenta....
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2007, 11:51:39 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22491 dnia: Marca 12, 2007, 11:50:27 pm »
a z krtani do płuc. Tam kurczy pęcherzyki i tak już zostajesz z głosem kanarka

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22492 dnia: Marca 12, 2007, 11:58:27 pm »
Ale wy jestescie pojebani.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22493 dnia: Marca 13, 2007, 12:21:28 am »
chciałabym mieć  przez eden dzień jądra. Ciekawe czy zezywście tak boli jak się w nie walnie, czy fececi przesadzają ::)
Myślałem ,że zaraz Tant wpadnie z postem "raz widziałem na discovery..." heh


A wczoraj myślałem że to ja jestem świnia i pojebany człowiek ze mnie.



( dziś sie chyba niewiele zmieniło ... )
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22494 dnia: Marca 13, 2007, 12:58:12 am »
Hej, poleci ktoś jakąś muzykę o charakterze antydepresyjnym, z kategorii raczej rockowej? Właśnie mnie jakaś taka wiosenna melancholia atakuję i patrzę w folder eMule'a, gdzie muzyka leży i... Grzegorz Turnał, Katie Melua, trochę muzyki klasycznej, jakaś Enya, troche Utady Hikaru i Apocalyptica'i... akurat, żeby se żyły wypruć hehe...

[monolog Tanta=nie traktować poważnie, bo nie jest poważny]

Życie nie ma sensu... ehh.. człowiek jest jak lustro - odbija się w nim każdy głupi szczegół, każda najmniejsza rzecz, na którą, przez nierozważność, zwrócił uwagę, każde nic nie znaczące zdarzenie. Potem się to akumuluje i człowiek się rozbija. Introwersja to choroba... mózg człowieka jest akurat tak rozwinięty, żeby analizować problemy, ale tak niedorozwinięty, żeby ich nie filtrować odpowiednio.... debilna konstrukcja. Gdzieś w głowie powinien być odpowiednik systemowego kosza na śmieci...

[/monolog Tanta]

Całe szczęście, że mi takie stany szybko przechodzą, nie zazdroszczę tym co się regularnie dołują heh...

EDIT::

<pstryka palcami> Mam! Wejdę sobie potem na chat na Onecie... od razu mi się humor poprawi
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2007, 01:00:04 am wysłana przez Tantalus »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22495 dnia: Marca 13, 2007, 01:18:22 am »
Całe szczęście, że mi takie stany szybko przechodzą, nie zazdroszczę tym co się regularnie dołują heh...

Ja, kiedy coś mnie zaczyna dołować lub może skłania do przemyśleń (raczej się nie dołuję), to (w dzień) idę w miejsce gdzie w promieniu kilometra nie ma żywej duszy i leże sobie na trawie rozmyślając aż mi przejdzie, lub siadam na tarasie, lub na trawie w środku nocy i tak siedzę i rozmyślam zadając sobie różne pytania i starając sobie odpowiedzieć. Czasem pomaga, czasem nie, raz w ten sposób znielubiałem 2 prawo termodynamiki i było tylko gorzej, ale zawsze i tak przechodzi po paru dniach mi to rozmyślanie i raczej żadnej nauki z tego nie biorę i zapominam trochę o wszystkim.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22496 dnia: Marca 13, 2007, 01:25:57 am »
http://www.zbrodnia.of.pl/ - nie ma co, miła nocna lektura...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22497 dnia: Marca 13, 2007, 08:44:26 am »
o! jak będę miała czas, toobie do poduszki poczytam .

A co do melancholii, to mnie co jakiś czas coś łapie,ale jak to u mnie-po jakimś dniu przechodzi :f Po prostu stwierdzam,że mam wszystko wdupie i od rzu mi lepiej XD

Musiol a to:

Cytuj
ożesz "kurczaczek" xD

wygląda jak odniesienie do autora :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22498 dnia: Marca 13, 2007, 08:53:01 am »
Musiol a to:

Cytuj
ożesz "kurczaczek" xD

wygląda jak odniesienie do autora :P
;) zmieniłem, żeby nie było

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22499 dnia: Marca 13, 2007, 09:08:29 am »
melancholia to lipa, stany deprezyjne to również lipa. dobrze, że ja nie miewam żadnych problemów, a moje podejście do życia można podsumować stwierdzeniem "jebie mnie to", bo w przeciwnym razie pewnie też często łapałbym stany depresyjne heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!