Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160959 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22460 dnia: Marca 12, 2007, 09:22:15 am »
Siergiej - Te Dżiłanowe kosztowały 3 stówy....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22461 dnia: Marca 12, 2007, 10:35:19 am »
PS2 chyba nie ma w przedziale cenowym wiekszosci dobrych sluchawek - 50 do 150zl ;D
przeciez oni gadali tutaj o sluchawkach za 1400 zlotych a ty mi jakies 50 zeta podajesz za sluchawki do jakiegos magnetofonu firmy jamnik... a te dżiłana to kosztowalycos okolo 3 -4 baniek jak pamietam.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2007, 10:35:52 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22462 dnia: Marca 12, 2007, 11:17:27 am »
burżuj i tyle :P Ma już pewnie PS3 i trzyma jako stopieniek,żeby mu nogi nie zwisały jak siedzi na kiblu ;]

Nie lubię wstawać z pzekonaniem,że jest koło 8.00 ,a okazuje się ,że jest 11.00 :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22463 dnia: Marca 12, 2007, 01:22:01 pm »
PS2 chyba nie ma w przedziale cenowym wiekszosci dobrych sluchawek - 50 do 150zl ;D
przeciez oni gadali tutaj o sluchawkach za 1400 zlotych a ty mi jakies 50 zeta podajesz za sluchawki do jakiegos magnetofonu firmy jamnik... a te dżiłana to kosztowalycos okolo 3 -4 baniek jak pamietam.
dokładnie to 340 zł i jakiś mały rabacik miałem  ...chyba, nie pamiętam mam to na rachunku, no i przesyłka 22zł, ale przynajmniej całe dotarły ;]
Ale nie żałuję żadnej złotówki, teraz pozostaje mi tylko zmontować sobie wzmacniacz słuchawkowy lampowy i będę delektować się zaje*iście ciepłym i czystym brzmieniem. ;]
Napisałbym jeszcze co nieco ale dosłownie zaraz mam autobus do Gda., dobrze, że jutro wolne mam. ;]

A i co do słuchawek za 1400 zł, to tylko Senn HD 650, a jest wiele droższych słuchawek. Nawet douszne dokanałowe mogą kosztować 2500 zł ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2007, 01:23:56 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22464 dnia: Marca 12, 2007, 01:37:55 pm »
chciałabym mieć  przez eden dzień jądra. Ciekawe czy zezywście tak boli jak się w nie walnie, czy fececi przesadzają ::)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22465 dnia: Marca 12, 2007, 01:58:44 pm »
Przy*ierdol sobie mlotkiem w ryj... nie potrzebujesz jaj aby poczuc bol ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22466 dnia: Marca 12, 2007, 02:36:41 pm »
ale to już będzie inny ból :/ Inaczej boli jak  walnę nosem w drzwi, inaczej jak mi okno spadło na łeb, inaczej jak walnę się w stopę...

EDIT:
http://img107.imageshack.us/img107/8374/beztytuuzl8.jpg

no prosze-nie tylko admini się dublują ::)
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2007, 02:42:01 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22467 dnia: Marca 12, 2007, 02:56:23 pm »
Cytuj
dokładnie to 340 zł i jakiś mały rabacik miałem  ...chyba, nie pamiętam mam to na rachunku, no i przesyłka 22zł, ale przynajmniej całe dotarły ;]
Ale nie żałuję żadnej złotówki, teraz pozostaje mi tylko zmontować sobie wzmacniacz słuchawkowy lampowy i będę delektować się zaje*iście ciepłym i czystym brzmieniem. ;]
Napisałbym jeszcze co nieco ale dosłownie zaraz mam autobus do Gda., dobrze, że jutro wolne mam. ;]
O ja pier*ole!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22468 dnia: Marca 12, 2007, 03:52:41 pm »
Cytuj
chciałabym mieć  przez eden dzień jądra.

Więc jednak nie masz?

Cytuj
Ciekawe czy zezywście tak boli jak się w nie walnie, czy fececi przesadzają

Ciężko zdefiniować to uczucie, ale jest napewno nieprzyjemne. To nie taki typowy ból... hmm... takie mdlące uczucie, ale bardzo nieprzyjemne, zaufaj mi... zasadniczo jedno mocne kopnięcie w jaja wystarczy, żeby faceta pozbawić woli walki na dobrych kilka minut...

Jeszcze 2 godziny okna... nie chce mi się nawet wracać do domu, poczekam na uczelni... mam DS'a w końcu hehe...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22469 dnia: Marca 12, 2007, 04:04:59 pm »
no nie ma...te ładne kuleczki to były kłębuszki ze skarpet wsadzone w slipki :/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22470 dnia: Marca 12, 2007, 08:47:02 pm »
O kur*a... zjarany Bill Clinton w nowym epie family guy'a zmiazdzyl niesamowicie ;]
Zachowywal sie i gadal identycznie tak samo jak moj kumpel z kalsy w gastronomie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22471 dnia: Marca 12, 2007, 09:01:29 pm »
Ale kolorowo ;] Gipsi, wrzuciłeś mi te płytkę?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22472 dnia: Marca 12, 2007, 09:07:39 pm »
Cytuj
chciałabym mieć  przez eden dzień jądra. Ciekawe czy zezywście tak boli jak się w nie walnie, czy fececi przesadzają
uwiesz mi niekcesz wiedziec jaki to bol pewnie podobny do tego co kobiałki maja mieszaczkowy ale łotewa ja ja sie nieznam

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22473 dnia: Marca 12, 2007, 09:13:02 pm »
Odnośnie jąder - His, nie chciej ... jakieś 2 lata temu, grając w piłkę nożną, zostałem 'kopnięty', a raczej kumpel 'wszedł' mi nakładką w kulki ;/ centralnie z metalowych korków w kule ;/ cholerny ból to mało powiedziane....

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22474 dnia: Marca 12, 2007, 09:21:22 pm »
pozniej przez kilka dni spiewales jak słowik ;f własnie mnie ciekawi czy naserio glos sie robi cienki jak utnie sie jaja albo cie kopna osobiscie mnie nigdy nikt nie kopnol ani nie oberwalem po nich nigdy mocno

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22475 dnia: Marca 12, 2007, 09:25:30 pm »
Nie, były whuj opuchnięte ;/ nie mogłem się odlać nawet ;/ Nie życzę wam tego ;/ A głos miałem przyduszony z bólu, a potem taki smętny mi się zrobił, tak mnie bolało.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22476 dnia: Marca 12, 2007, 10:32:07 pm »
Cytuj
własnie mnie ciekawi czy naserio glos sie robi cienki jak utnie sie jaja

"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22477 dnia: Marca 12, 2007, 10:57:51 pm »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22478 dnia: Marca 12, 2007, 11:06:46 pm »
Marv, sprawdź czy wykastrowany kot miauczy inaczej niż normalny. w końcu nawet wizard est przeciwny eksperymentom na ludziach
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22479 dnia: Marca 12, 2007, 11:17:15 pm »
moj kot nie ma i nie mial jaj ;f ale tez jej wykastrowany