Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160710 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22360 dnia: Marca 02, 2007, 07:13:30 pm »
Agrias, nie martw się, ja się stęskniłem hehe...

Ale ze mnie majsterkowicz. 2 minuty i obie maty od Bigbena leżą na płytach wiórowych, zapakowane folią tunelową. Wyglądają profesjonalnie. I do tego tylko raz przywaliłem sobie w palec... jeszcze jutro plastikowe wykończenie od spodu (dzisiaj go nie zrobię, bo nie mam gwoździ) i będę miał profesjonalne matki-szmatki jak w mordę strzelił... może tylna strzałka nie zdechnie w nich po tygodniu jak w starym, podwójnym Joytechu...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22361 dnia: Marca 02, 2007, 07:19:06 pm »
Cytuj
chociarz troche steskniliscie sie
niektórych pytań lepiej nie zadawać, bo niektórych odpowiedzi lepiej nie znać.... chociaż ja bym się tam nimi Agrias nie przejmował. napewno cię lubią, tylko okazują to w specyficzny sposób (i nie, to nie jest ironia)

lipa, nagle wyrósł cały zastęp naśladowców Tanta i jego blogowych postów i "tagu blogowego" ...... po stokroć lipa..... chociaż byście się na coś oryginalnego wysilili ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22362 dnia: Marca 02, 2007, 07:22:30 pm »
Cytuj
napewno cię lubią, tylko okazują to w specyficzny sposób
prędzej zwolnię Asha niż ją polubię -_-

A moje postacie w FF XII dzielnie walczą od rana ^^ gambit system aż taki zły nie jest..

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22363 dnia: Marca 02, 2007, 07:26:37 pm »
Cytuj
napewno cię lubią, tylko okazują to w specyficzny sposób
prędzej zwolnię Asha niż ją polubię -_-


No ja wiem, tez cie lubie misiu :D

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22364 dnia: Marca 02, 2007, 07:37:35 pm »
Cytuj
prędzej zwolnię Asha niż ją polubię -_-
nigdy nic nie wiadomo..... zawsze powtarzam, że jeśli bóg istnieje to ma chore poczucie humoru
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22365 dnia: Marca 02, 2007, 07:40:23 pm »
Cytuj
napewno cię lubią, tylko okazują to w specyficzny sposób
prędzej zwolnię Asha niż ją polubię -_-


No ja wiem, tez cie lubie misiu :D

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22366 dnia: Marca 02, 2007, 07:55:17 pm »
Cytuj
napewno cię lubią, tylko okazują to w specyficzny sposób
prędzej zwolnię Asha niż ją polubię -_-


No ja wiem, tez cie lubie misiu :D

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22367 dnia: Marca 02, 2007, 07:58:16 pm »
Agrias, nie martw się, ja się stęskniłem hehe...
Tant nie podlizuj sie :)

Cytuj
napewno cię lubią, tylko okazują to w specyficzny sposób
prędzej zwolnię Asha niż ją polubię -_-


No ja wiem, tez cie lubie misiu :D
Noł koment...

BTW. to wczoraj leciał Naruto,bo jak włączylem Jetix to jakaś wujnia leciała :-\
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2007, 08:01:14 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22368 dnia: Marca 02, 2007, 08:32:45 pm »
Naszczecie ja ich ne ogldalam, ale nowe odcinki naruto sa za******* :D

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22369 dnia: Marca 02, 2007, 08:42:43 pm »
lol..... dzisiaj nauczycielka na lekcji oddawała wypracowania z 3 części dziadów i podzieliła się z nami perełkami językowymi jakie w nich znalazła......

Cytuj
(...) kapral stał na koniu. był dumny, że może robić to dla cara
Cytuj
zdażało się że więźniowie byli sprzedawani za symboliczne kwoty
"10 funtów, zgadza się z pzypisaną wagą"
(dla tych co nie orientują się w realiach dziadów, powyższy fragment dotyczył wagi łańcucha....)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22370 dnia: Marca 02, 2007, 09:37:55 pm »
[blog]
Dziś było pierwsze przetarcie szlaku autobusowego Chrzanów-Katowice. Czyli 1h 15min w jedną i jeszcze raz w tyle w drugą po zaliczeniu rozpoczęcia semestru. Żeby było ciekawiej, muszę zaliczać całą trasę w kolejne poniedziałki i srody. a do trasy jeszcze dochodzą busy z Grojca (w którym mieszkam). Co ciekawe, wracając po 21 muszę liczyć na ojca (nie mam prawka), lub dziadka (zakała rodziny). Czyli będę marnował 1:45 na dojazd z domu z szkoły. Czemu akurat muszę mieszkać na wsi.
[/blog]
I'm in Space!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22371 dnia: Marca 02, 2007, 10:33:56 pm »
"kurczaczek", ja pierdole ;/ etap 3-1 w Yoshi's Island, a dokładniej moment z wdrapywaniem sie na wodospad mnie dojeb**e ;/ "kurczaczek" ;/ jeszcze ten jebany bocian tam musi byc o ktorego zawsze zawadzę lecąc w stronę liny - zmieniam się wtedy w locie w mariana i liny już niezłapie ;/ nosz kurwiszcze ;/ a jak juz przejde najtrudniejszą część<2 razy się zdarzyło> to akurat telefon zadzwoni/mamusia cos będzie chciała i sie spierdolę na prostym skoku zdekoncentrowany ;/ "kurczaczek"szmać...
głęboki oddech... jestem zajebiście spokojnym kwiatem lilii na wykurwiście spokojnej taflii jeziora ;/

EDIT
damn skonczylem pisac tego posta i nie wyslalem bo musialem wyjsc ;] teraz juz "troche" bardziej zrelaksowany po powrocie ;]

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22372 dnia: Marca 02, 2007, 11:03:32 pm »
"kurczaczek", ja pierdole ;/ etap 3-1 w Yoshi's Island, a dokładniej moment z wdrapywaniem sie na wodospad mnie dojeb**e ;/ "kurczaczek" ;/ jeszcze ten jebany bocian tam musi byc o ktorego zawsze zawadzę lecąc w stronę liny - zmieniam się wtedy w locie w mariana i liny już niezłapie ;/ nosz kurwiszcze ;/ a jak juz przejde najtrudniejszą część<2 razy się zdarzyło> to akurat telefon zadzwoni/mamusia cos będzie chciała i sie spierdolę na prostym skoku zdekoncentrowany ;/ "kurczaczek"szmać...
głęboki oddech... jestem zajebiście spokojnym kwiatem lilii na wykurwiście spokojnej taflii jeziora ;/

EDIT
damn skonczylem pisac tego posta i nie wyslalem bo musialem wyjsc ;] teraz juz "troche" bardziej zrelaksowany po powrocie ;]
Eee,spokojnie,w grach nie ma się co denerwować,bo to tylko przeszkadza,albo coś się rozwala,któraś z tych opcji,chociaż mnie skręca kiedy czasem przegram z moim tatą w PES'a.

Idę spac,nogie mnie tak bolą,ż eledwo chodze (seryjnie) a jutro jeszcze 6km muszę przebieć,no pieknie...

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22373 dnia: Marca 02, 2007, 11:20:53 pm »
Cytuj
chociaż mnie skręca kiedy czasem przegram z moim tatą w PES'a.
chciałbym ze starym pograć se w PESa, ale nie gra ze mną w nic od kiedy ja mając 10 lat w FIFA 2000 rozniosłem go 30:2 ;/ choć raz grał w PES5, pierwszy raz, najwyzszy poziom trudniosci, przegrał tylko 3:1

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22374 dnia: Marca 03, 2007, 12:01:32 am »
"kurczaczek", ja pierdole ;/ etap 3-1 w Yoshi's Island, a dokładniej moment z wdrapywaniem sie na wodospad mnie dojeb**e ;/ "kurczaczek" ;/ jeszcze ten jebany bocian tam musi byc o ktorego zawsze zawadzę lecąc w stronę liny - zmieniam się wtedy w locie w mariana i liny już niezłapie ;/ nosz kurwiszcze ;/ a jak juz przejde najtrudniejszą część<2 razy się zdarzyło> to akurat telefon zadzwoni/mamusia cos będzie chciała i sie spierdolę na prostym skoku zdekoncentrowany ;/ "kurczaczek"szmać...
głęboki oddech... jestem zajebiście spokojnym kwiatem lilii na wykurwiście spokojnej taflii jeziora ;/

EDIT
damn skonczylem pisac tego posta i nie wyslalem bo musialem wyjsc ;] teraz juz "troche" bardziej zrelaksowany po powrocie ;]

Hmm ja zawsze kiedy miałem jakieś problemy w grach natury zręcznościowej, to wypijałem szklankę mleka i jakoś bardziej mi sie udawało zawsze opanować wszystko. Nie ma bata żeby nie zadziałało chyba że jesteś jakimś mutantem, zadziała zwłaszcza jeśli uwierzysz w niezwykłą i prawie już mistyczną moc mleka ! ;] (Mówie serio sprawdzałem na sobie wiele, wiele razy [i chyba żadnych skutków ubocznych to raczej nie wywoła])
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22375 dnia: Marca 03, 2007, 12:08:44 am »
ja pier........ Mój mały, zasrany sumik usiłuje wpier... 3 razy większe od siebie ryby O_o A na mije nieszczęście sa i mniejsze [już 1 neonki nie ma]. Cholerna gnida! Ciakawe jak smakują sumiki. Tylko ten gnojek pewnie jest jadowity :/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22376 dnia: Marca 03, 2007, 12:22:49 am »
No ja też mam wspaniałą wiadomość, właśnie sprawdziłem pocztę i okazało się, że słuchawek dokanałowych Koss Spark Plug które zamówiłem nie ma już u nich na razie i niewiadomo kiedy będą. ;/ A chciałem kupić coś czym będę mógł słuchać dosłownie wszędzie, bo nie wszędzie będę chodził z dużymi słuchawkami. ;/
Kur.. na dodatek mam małą chujnię w grafiku i coraz poważniej myślę że w krótce pożegnam się z pracą bo mnie takie godziny pracy nie interesują, mam ostatnio pks 22.30 a w grafiku mam chyba 7 dni w marcu do godziny 23. Wczesniej miałem do północy lub nawet pierwszej czasem. Chyba tu kogoś popie**oliło. Czym ja będę wracał ? "Ufem" chyba..
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22377 dnia: Marca 03, 2007, 12:26:01 am »
Cytuj
Chyba tu kogoś popie**oliło. Czym ja będę wracał ? "Ufem" chyba..
'butem'

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22378 dnia: Marca 03, 2007, 12:35:39 am »
Kur.., Musiol nie denerwuj ludzi jeśli już są dość wkurwieni... Z buta niby ? Niechciałbyś żebym wyciągnął i otrzepał z kurzu moje glany...
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22379 dnia: Marca 03, 2007, 12:38:33 am »
Cytuj
Kur.., Musiol nie denerwuj ludzi jeśli już są dość wkurwieni... Z buta niby ? Niechciałbyś żebym wyciągnął i otrzepał z kurzu moje glany...
jutro o 12:00, na rynku w Paryżu, tylko wypastuje swoje zdezelowane glany :)