Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160407 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22340 dnia: Marca 01, 2007, 11:01:58 pm »
łach... zazdroszczę ;] Chociaż z drugiej strony trochę lipa z takimi po szkole czy gdzieś pomykać, lepsze douszne ;] Wygodniejsze są, tyle że raczej zawsze będą miały gorsza jakość chyba, nie wiem zresztą, nie znam się ;]
No ja po szkole już nie mykam ale i tak świetnie się spiszą w domu przy muzyce czy przy konsoli (nie mówię już tu o moim szaraczku ;] ) A do mp3 playera zamówiłem sobie coś osobnego, dokanałowego i z dobrym basem.
Napewno douszne nie są takie wygodne jak te które mam teraz na głowie. ;] Jakość douszne to mogą mieć gorsze oczywiscie, ale też nie ma co narzekać dobre słuchawki dokanałowe mogą przenosić od 10 Hz do 21 kHz i też z dość małymi zniekształceniami i szumami i mają nawet lepszą skuteczność.
Jeśli miałbym cos polecić to zaufałbym słuchawkom sennheisera CX300.
a mi to chyba nie zrobi jake mam słuchawki. Pewnie słuch już dawno mam ostro przytępiony
Uwierz mi że usłyszałabys różnicę. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22341 dnia: Marca 01, 2007, 11:17:33 pm »
Yay! Mam "nerke"!!! Spodziewajcie sie w najblizszym czasie mojego drugiego kawalka, tym razem dzieki tej zabawce i jej brzmieniu moze nawet nie trzeba bedzie najezdzac na "x" w winampie po 3 sekundach ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22342 dnia: Marca 01, 2007, 11:24:00 pm »
To ty będziesz w pocie czoła sobie tam rzępolił na gitarze a ja będę sobie wygodnie ciebie słuchał. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22343 dnia: Marca 01, 2007, 11:27:56 pm »
czy  ja wiem czy będziesz go tak wygodnie słuchał jak ci rzępolnie :]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22344 dnia: Marca 01, 2007, 11:35:25 pm »
No to posłucham czegoś przyjemniejszego najwyżej. ;]

A dziś jestem już strasznie zmęczony i idę spać, kark strasznie mi się zmęczył dziś a jutro mam na 9 rano.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22345 dnia: Marca 02, 2007, 07:33:50 am »
Cytuj
.nienawidzę naerać się tak,że ledwo oddycham :/
naerać = najarać? ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22346 dnia: Marca 02, 2007, 09:52:29 am »
nie...niestety tam było nażreć. A dziś to w sumie kontynuuję :P

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22347 dnia: Marca 02, 2007, 01:44:39 pm »
Cytuj
Yay! Mam "nerke"!!!
nie wiem jak ty kcesz tym siki przerabiac ;/

Cytuj
tam było nażreć. A dziś to w sumie kontynuuję
ciąza fajna sprawa jesz za kilku ;f

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22348 dnia: Marca 02, 2007, 02:06:09 pm »
ha! A właśnie,że to na pewno nie to :P Sprawdzone....

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22349 dnia: Marca 02, 2007, 02:16:37 pm »
ha! A właśnie,że to na pewno nie to :P Sprawdzone....
nigdy nic nie jest pewne w życiu ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22350 dnia: Marca 02, 2007, 03:42:27 pm »
Damn...chyba żadna gra jeszcze nie wkurwiła mnie tak bardzo jak Disgaea...Koniec 10-tego rozdziały, walka z Vyers'em. Wszystkie moje jednostki oprócz Laharla padły, Vyersa też...Zostały mu jakieś 300HP mi 700...kopnął mnie i uśpił...resztę wyobraźcie sobie sami...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22351 dnia: Marca 02, 2007, 04:22:38 pm »
ha! A właśnie,że to na pewno nie to :P Sprawdzone....
nigdy nic nie jest pewne w życiu ;]

oj nie drażnij mnie :P Ale akurat to...chyba....jest :D Przynajmniej wolę jeszcze przez pare dni,aż będzie w 100% pewne ,tak myśleć.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22352 dnia: Marca 02, 2007, 04:25:17 pm »
ha! A właśnie,że to na pewno nie to :P Sprawdzone....
nigdy nic nie jest pewne w życiu ;]

oj nie drażnij mnie :P Ale akurat to...chyba....jest :D Przynajmniej wolę jeszcze przez pare dni,aż będzie w 100% pewne ,tak myśleć.
czyli, że możliwe, że będziemy pre 'mamusiu' mówić ;) do Ciebie :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22353 dnia: Marca 02, 2007, 05:03:50 pm »
o kur*a ;/
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2007, 05:11:35 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22354 dnia: Marca 02, 2007, 05:18:20 pm »
Opowiem wam coś o moim piękny życiu,bo dawno tu nic nie pisałem a więc

[blog]
Ten miesiąc mam przerąbany,trener nas goni tak,że jak nie zostanę pilkarzem,to pozostanie mi maraton. Biegamy tyle dlatego,że za miesiąc wyjeżdzamy do Mediolanu,na jeden z większych turniejów  w Europie,jesteśmy pierwszą drużyną,która tam zagra, a wieć jest pięknie.
Kocham hiostorię moje ocenki na ten semstr:6,6,6,6 z innych przedmitów też jest dobrze.
[/blog]

No to chyba wszystko o moim żywocie. A i jeszcze,czy ktoś wie co się stanie jak do Dietetycznej Coli dodamy Mentosa???Jeżeli nie to ejdzcie na youtube.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22355 dnia: Marca 02, 2007, 05:26:31 pm »
Hmm, jestem ciekawa czy chociarz troche steskniliscie sie ;p. Bo ja za wami strasznie, moje misiaczki xD
[blog]
Życie bywa okrutne, niestety moje jest takie codziennnie oczywiscie dzisiaj tez. Mialam chor 3,5 godziny. Caly czas wysłuchiwalam jak to zle spiewam i takie tam bzdety. Najlepsze jest to gdy ja nie gadam a facetka sie na mnie wydziera i mowi jak to ona sie zle cczuje i ze ja jej w ogole nie szanuje. Pozatym to zjadłam dzisiaj tylko lion'a , goraca czekolade i snikersa :).
[/blog]

a mozesz vivi podac ten link do tego filmiku, bo nie chce mi sie szukac :p

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22356 dnia: Marca 02, 2007, 05:38:11 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=0qw7ByxX0X8 proszę bardzo,naprawdę fajny film.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22357 dnia: Marca 02, 2007, 05:52:51 pm »
Cytuj
chociarz troche steskniliscie sie
nie

Gipsi - dzięki, że doceniłeś mój idiotyzm

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22358 dnia: Marca 02, 2007, 05:55:07 pm »
101 butelek 2 litrowych coli dietetycznej
523 mentosy
Hmm, troche kasy to było :p Ale jestenm ciuekawa czy ci ludzie nie maja na co innego wydawac pieniedzy.
Cytuj
chociarz troche steskniliscie sie
nie

Milutki jak zawsze.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22359 dnia: Marca 02, 2007, 06:40:43 pm »
Cytuj
chociarz troche steskniliscie sie
nie
x2 -_-