Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160389 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22320 dnia: Lutego 27, 2007, 07:04:14 pm »
Cytuj
Ej Musiol o co chodz? Co to jest ten US i sa tam chinskie tracki? ;] Bo cos czytalem ze po japonsku sie drzesz ;] Psales juz gdzies o tym czym wczesniej niz na poprzedniej stronie?
Tak jak Tant powiedzial, to SS na PCta. Ja na HDD mam z chińskich tracków:
-L'Arc~en~Ciel - Blurry Eyes
-Crystal King - Ai wo Torimodose!! (You wa Shock)
-The Melancholy of Haruhi Suzumiya - Hare Hare Yukai
-The Melancholy of Haruhi Suzumiya - Hare Hare Yukai (Gundam Ver)
-Yoko Takahashi - Cruel Angel's Thesis

Wiecej tracków chińskich nie ściągłem, ale wiem, że jest jeszcze pare z anime songów...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22321 dnia: Lutego 27, 2007, 09:13:36 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22322 dnia: Lutego 27, 2007, 09:15:18 pm »
Właśnie chciałem dokładnie to samo zauważyć... Marv się sklonował... w sumie, co dwóch adminów, to nie jeden.

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22323 dnia: Lutego 27, 2007, 09:15:29 pm »
łah to samo wlasnie wklejalem i pisalem ;f

...............

łeeeee termin waznosci klona wygasł ;/
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2007, 09:20:42 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22324 dnia: Lutego 27, 2007, 11:18:56 pm »
...co jest z wami "kurczaczek"? Przedtem nikt nie pisał, bo była sesja, jest po, też nikt nie pisze.... obalacie zdanie ? czy poprawiacie co tylko można ;/ albo się wam nie kce pisać? Nie zdziwiłbym się jakby po tygodniu było 10 nowych postów...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22325 dnia: Lutego 27, 2007, 11:22:18 pm »
Cytuj
...co jest z wami "kurczaczek"? Przedtem nikt nie pisał, bo była sesja, jest po, też nikt nie pisze.... obalacie zdanie ? czy poprawiacie co tylko można ;/ albo się wam nie kce pisać? Nie zdziwiłbym się jakby po tygodniu było 10 nowych postów...

STFU dobra? Tutaj ludzie spać próbują....

Ja tam mam akurat upierdliwy plan, ale do not fear, już niedługo będą kolejne wpisy do mojego blog'a i TO się ruszy...
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2007, 11:23:13 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22326 dnia: Lutego 27, 2007, 11:23:43 pm »
Cytuj
...co jest z wami "kurczaczek"? Przedtem nikt nie pisał, bo była sesja, jest po, też nikt nie pisze.... obalacie zdanie ? czy poprawiacie co tylko można ;/ albo się wam nie kce pisać? Nie zdziwiłbym się jakby po tygodniu było 10 nowych postów...

STFU dobra? Tutaj ludzie spać próbują....

spadaj mi z TO ;p bo mi go obśliniasz ;]

ofkors się przy spaniu ślinisz ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2007, 11:47:47 pm wysłana przez Musiol »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22327 dnia: Lutego 27, 2007, 11:53:12 pm »
ja nie pisze bo ... nie nie mam usprawiedliwienia. turki własnie przyjechały do akademika. of koz po polsku nic nie umiejo, jeno po angielsku ;/ jeden to nawet turek bo turek, ale ten drugi to ryj jakis polski ma ;/
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22328 dnia: Lutego 28, 2007, 12:32:04 am »
My mamy kilku native students'ów u siebie. Co prawda, sami faceci, ale teraz pojawiła się całkiem urocza amerykanka. Regularnie pojawia się na zajęciach dwóch portugalczyków, jeden niemiec, na laboratoriach z organicznej było dwóch włochów, wcześniej na fizykę chodził jakiś grek i na czymś jeszcze było dwóch hiszpanów. Ogólnie nawet fajna sprawa sobie na wymianę pojechać, ale bez żadnego kumpla to syf nieprzeciętny musi być - tak przyjechał ten niemiec i widać, że mu tak głupio było, jak na przerwie wszyscy gadają w jakimś pogańskim języku, a on nic nie czai... hmm.. może sobie pojadę za rok na wymianę gdzieś... siostra coś gadała apropo Japlandu - jakby taka opcja była, to bym się ani sekundy nie wachał...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22329 dnia: Lutego 28, 2007, 05:11:29 pm »
Cytat: Sol
Cytuj
przecierz; zniknoł; urzalał
ahahahahahahahhaha ;D
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2007, 05:12:13 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22330 dnia: Lutego 28, 2007, 05:24:02 pm »
lolz xD

podłączenie wyczesanych słuchawek od irivera do NDSa robi o_g_r_o_m_n_ą różnicę ^^ Myślałem, że na słuchawkach jakość dźwieku będzie taka sama, a jest zajebista ;] Nawet w Yoshi's Island robi różnice, chociażby dzięki stereo ;] <słychać czy coś jest po lewej czy po prawej zanim to się zobaczy ;]>
BTW
Yoshi's Island > Mario 64 DS
zresztą generalnie platformówki 2D >>>>>>>>> platformówki 3D ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22331 dnia: Lutego 28, 2007, 05:26:44 pm »
BTW
Yoshi's Island > Mario 64 DS
iObject ! Kirby - Squeak Squad >>>>>>>>>>>>>>Yoshi's Island>Mario 64 DS
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22332 dnia: Lutego 28, 2007, 05:38:36 pm »
BTW
Yoshi's Island > Mario 64 DS
iObject ! Kirby - Squeak Squad >>>>>>>>>>>>>>Yoshi's Island>Mario 64 DS
ano właśnie nie pierwszy raz to słyszę, więc zgadnij jaka jest kolejna gra którą zmolestuje ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22333 dnia: Lutego 28, 2007, 10:06:39 pm »
lolz xD

podłączenie wyczesanych słuchawek od irivera do NDSa robi o_g_r_o_m_n_ą różnicę ^^ Myślałem, że na słuchawkach jakość dźwieku będzie taka sama, a jest zajebista ;] Nawet w Yoshi's Island robi różnice, chociażby dzięki stereo ;] <słychać czy coś jest po lewej czy po prawej zanim to się zobaczy ;]>
BTW
Yoshi's Island > Mario 64 DS
zresztą generalnie platformówki 2D >>>>>>>>> platformówki 3D ;]
Nic dziwnego, słuchawki od iRivera to słuchawki od sennheisera...
Zresztą zamówiłem sobie coś takiego ... http://sklep.rms.pl/index.php?p490,sluchawki-przewodowe-sennheiser-hd-515-hd515
dziś wysłali, teraz tylko kwestia kiedy przyjdzie ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22334 dnia: Lutego 28, 2007, 11:52:09 pm »
[blog]

Dobra, czas stworzyć pierwsze w tym semestrze sprawozdanie, żeby było zabawniej, takie, które muszę pisać ręcznie, bo gość się nie zgadza na drukowane. Na oko czeka mnie z milion takich do zrobienia, bo mamy laboratoria z trzech przedmiotów (na każde potrzebny jest raport tydzień po odbitym eksperymencie), do tego z dwóch innych przedmiotów mamy seminaria i będzie trzeba zrobić sporą ilość prezentacji (na oko czeka mnie ich z 6, z czego dwie całkiem spore, a 4 solo =_=). Śmierdząca sprawa, nagle sobie uświadomiłem jak ja mam mało czasu na wszystko... ten semestr nie jest trudny, ale jest najbardziej upierdliwy ze wszystkich jakie były - najwięcej zajęć, najwięcej tworzenia pierdół pożerających czas... tragedia... no ale czego się nie robi dla tytułu inżyniera (a potem magistra inżyniera)...

[/blog]

No.. dwie kolejne przygody opisane w solucji, jeszcze tylko 28 do końca... jak dobrze pójdzie to się zmieszczę w czterdziestu stronach A4 heh... byłoby mało zabawnie, jakby mi teraz np. dysk siadł i całą moją pracę ciężką szlag trafił heh...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22335 dnia: Marca 01, 2007, 12:29:43 am »
Cytuj
byłoby mało zabawnie, jakby mi teraz np. dysk siadł i całą moją pracę ciężką szlag trafił heh...
mylisz się. to by było cholernie zabawne
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22336 dnia: Marca 01, 2007, 07:07:06 am »
Cytuj
byłoby mało zabawnie, jakby mi teraz np. dysk siadł i całą moją pracę ciężką szlag trafił heh...

nie martw się...wierzę ,że niapisałbyś dużo lepszą :* .....buahahaha

Ale mnie wzięło na sok pomidorowy :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22337 dnia: Marca 01, 2007, 10:41:31 pm »
OMG te słuchawki są boskie... OMG te słuchawki są boskie... W życiu sie słyszałem takiego dźwięku. W życiu sie słyszałem takiego dźwięku.

Edit:
Cholera zaledwie pare kawałków przesłuchałem i nie żałuję żadnej złotówki której wydałem. Te słuchawki doskonale przenoszą całe pasmo jakie jestem w stanie tylko usłyszeć a słuch mam jeszcze dobry ;] Brzmienie jest niesamowicie czyste i naturalne, reszta już tylko zależy od utworu i korektora.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2007, 10:47:33 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22338 dnia: Marca 01, 2007, 10:47:50 pm »
łach... zazdroszczę ;] Chociaż z drugiej strony trochę lipa z takimi po szkole czy gdzieś pomykać, lepsze douszne ;] Wygodniejsze są, tyle że raczej zawsze będą miały gorsza jakość chyba, nie wiem zresztą, nie znam się ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2007, 10:48:36 pm wysłana przez Morchol »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22339 dnia: Marca 01, 2007, 10:54:25 pm »
ja pierniczę...nienawidzę naerać się tak,że ledwo oddycham :/ Potworne uczucie,a jak się jadło było w sumie fajnie :F

a mi to chyba nie zrobi jake mam słuchawki. Pewnie słuch już dawno mam ostro przytępiony