Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160503 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22380 dnia: Marca 03, 2007, 12:51:50 am »
to ja przyjdę zbutowac tego który wygra i resztakmi sił będzie usiłował opuścić pole walki. Ewentualnie dezertera :F

Cholera. Ja tam czekam aż zrobi się troche cieplej z glanami.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22381 dnia: Marca 03, 2007, 08:22:11 am »
a ja wam powiem, to wszystko to p@#$%^&*&^ o dupie maryni, jak sobie po kilku dniach popatrzylam ^_-

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22382 dnia: Marca 03, 2007, 02:26:39 pm »
Cytuj
BTW. to wczoraj leciał Naruto,bo jak włączylem Jetix to jakaś wujnia leciała
no to pewnoe na naruto wtrafiles ;f

Cytuj
Mój mały, zasrany sumik usiłuje wpier... 3 razy większe od siebie ryby O_o A na mije nieszczęście sa i mniejsze [już 1 neonki nie ma]. Cholerna gnida! Ciakawe jak smakują sumiki. Tylko ten gnojek pewnie jest jadowity
separacje mu zrob

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22383 dnia: Marca 03, 2007, 02:37:07 pm »
Cytuj
Mój mały, zasrany sumik usiłuje wpier... 3 razy większe od siebie ryby O_o A na mije nieszczęście sa i mniejsze [już 1 neonki nie ma]. Cholerna gnida! Ciakawe jak smakują sumiki. Tylko ten gnojek pewnie jest jadowity
separacje mu zrob
ew. zaszyj mu gębę xD

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22384 dnia: Marca 03, 2007, 04:00:53 pm »
Cytuj
(Mówie serio sprawdzałem na sobie wiele, wiele razy [i chyba żadnych skutków ubocznych to raczej nie wywoła])
hmm... jesteś na squarezone, zadajesz się z ludźmi na squarezone (którzy notabene są w sumie niespełna rozumu momentami) - to jest wystarczający skutek uboczny ;]

A poza tym to się G-1 nie pień tak, bo ci zmarszczki wyjdą i stracisz pozycję vice-bożyszcza nastolatek (bo prawdziwym bożyszczem oczywiście jest Tant)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22385 dnia: Marca 03, 2007, 05:54:23 pm »
(bo prawdziwym bożyszczem oczywiście jest Tant)
Oh, szkoda że Chief tego nie widzi... ;]

Edit:
Cytuj
G-ty jesteś z Gdańska O_o ?
No niebezpośrednio, troszkę dojeżdżam, pracuję na Długiej (i nie gram tam na gitarze ;] )

Btw. Przez te swoje słuchawki stwierdziłem, że mp3 z bitratem 192 wcale taki świetny nie jest. ;]
Na tych słuchawkach słychać wszystko. ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2007, 11:05:01 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22386 dnia: Marca 03, 2007, 10:49:18 pm »
[blog=ale nie o uczelni]

Prace nad solucją do LoM'a idą całkiem nieźle. Wczoraj opisałem 4 przygody, dzisiaj 2 i może jeszcze coś napiszę. Już tylko 21 przygód zostało do opisania. Właśnie sobie zdałem sprawę z tego, że skiepściłem sprawę i zablokowałem sobie dostęp do dwóch przygód i to pierwszy raz w życiu (do "Where is Putty?" i "Gilbert: Resume of Love" jeżeli to kogoś obchodzi, a przypuszczam, że nie). Dobrze, że znam tą grę na pamięć i gram tylko żeby ją sobie odświeżyć... No ale na dobrą sprawę nic skomplikowanego nie mam, teraz tylko zrobienie dwóch sag i finiszujemy... a sagi się robi na raz. To niesamowite, ale chyba zdążę na update! Fajnie by było, gdyby ludzie z SeikensBoard mi podrzucili te skany Ultimanii, to bym był pewien tego co piszę (kilka rzeczy zgadywałem hehe)...

[/blog]

Łah, cały dzień dzisiaj tańczyłem z kumplami na DDR'e i śpiewałem w tym zjebanym Singstar Anthems. Nie przeszkodził nam nawet za bardzo fakt, że płyta się zacięła w pewnym momencie i teledysk w tle się zaciął, a słowa zaczęły lecieć od początku, nie pokrywając się z tym, co się wyświetlało w napisach. A szmatki do tańcowania się sprawują dobrze, ale ciągle się mylę i często nie trafiam w górę lub w dół (konstrukcja maty jest dziwna, za bardzo się do Joytecha przyzwyczaiłem).

PS. Napisz ktoś za mnie wypracowanie z hiszpańskiego....

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22387 dnia: Marca 03, 2007, 11:31:00 pm »
[block]chory jezdem i jest to niefajne uczucie. poza tym wszystko ok. nic mi sie nie chce. rano wzialem sie za pisanie solki do ff8 i ... no zdycham poki co... zbyt dlugo nie pisalem juz solucji;/ mam chyba z 40 celcuncjuszy.... fajnie, nie? :P[/block]
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22388 dnia: Marca 04, 2007, 12:35:07 am »
Będzie trzeba Ashleya poprosić, żeby podpiął jakiegoś html'a pod [blog]... może jakaś tabelka w stylu quote hehe...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22389 dnia: Marca 04, 2007, 02:07:47 am »
Dziś byłam z tatą w zoologicznym i poszło 65 pln...oczywiście nie moje ;D Sumik dziś idzie się chlapać w niebeiskiej puszce [takie maleńkie akwarium] i jak w tym nie zdechnie to jest na prawdę twardy :P

A tak poza tym to chciałabym zobaczyć tanta na tym DDR'rze i jadącego z singstarem XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22390 dnia: Marca 04, 2007, 02:37:26 am »
Cytuj
A tak poza tym to chciałabym zobaczyć tanta na tym DDR'rze i jadącego z singstarem XD

Będę miał jakąś kamerę, to się nagramy z kumplami i rzucimy na Youtube'a czy coś...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22391 dnia: Marca 04, 2007, 02:42:43 am »
haha. Tylko uprzedz ,ze to to,żebym nie włączyła nieprzygotowana. Hehe...lemax też tańczy ? :>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22392 dnia: Marca 04, 2007, 03:29:05 am »
Lemax jest w to słaby, prawie nie tańczy. Przede wszystkim ja i Mleczny, Teodachad bardziej do Singstara jest chętny...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22393 dnia: Marca 04, 2007, 11:42:56 am »
Może też się zwierzę z przebiegu moeje solucji do KH.

Narazie wszystko idzie w tępie jeden świat na dzień. Na piśmie mam więc już pierwszą pętlę (dziś mam zamiar opisać Agrabah), przy czym piszę narazie w trybie przyspieszonym, przez co większość tekstu to tak zwane "po zaliczeniu tego, róć tam, po czym dostaniesz to, które użyj na tym". Więc po zaliczeniu gry mam sporo do poprawienia. Gram akurat na trybie Expert i przyznam się, że przez swoją nieuwagę (i prez przyzwyczajenie w Normalu), ujrzałem Gameover dwukrotnie (przy Cerberus i Opposite Armor) i dostałem baty od Clouda w preliminacjach (za późno Potion użyłem). Już czuję, że Riku łatwo nie pokonam.
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22394 dnia: Marca 05, 2007, 02:55:20 pm »
http://www.thisdayinmusic.com/member/birthdayno1.php
Możecie sprawdzić jaki utwór w dzień waszych urodzin królował na listach przebojów w USA/UK /Australia.
U mnie w USA/Australia: Madonna - Vogue, UK: Killer - Adamski -_-

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22395 dnia: Marca 05, 2007, 05:54:57 pm »
Ahahahahahahahahaha
Cytuj
"kurczaczek", ja pierdole ;/ etap 3-1 w Yoshi's Island, a dokładniej moment z wdrapywaniem sie na wodospad mnie dojeb**e ;/ "kurczaczek" ;/ jeszcze ten jebany bocian tam musi byc o ktorego zawsze zawadzę lecąc w stronę liny - zmieniam się wtedy w locie w mariana i liny już niezłapie ;/ nosz kurwiszcze ;/ a jak juz przejde najtrudniejszą część<2 razy się zdarzyło> to akurat telefon zadzwoni/mamusia cos będzie chciała i sie spierdolę na prostym skoku zdekoncentrowany ;/ "kurczaczek"szmać...
głęboki oddech... jestem zajebiście spokojnym kwiatem lilii na wykurwiście spokojnej taflii jeziora ;/
kaleka! Kaleka! ;]

A swoja droga. Bycie chorym i ciagle lezenie w lozku jest raczej zdupy konkretnie. No, ale przynajmniej moglem na prawde docenic potege DS-a ;] Ta konsola jest ZAJEBISTA.

BTW - JJF juz na cruisin' bylo zadaniem dla ludzi po*ebanych ;] nie fajnie jest miec ponad 400k punktow, spore "Max Combo" i po dwoch glupich bledach przegrac juz po "Spinnerach".

Damn...moglem nie pokazywac mamie Brain Age i Meteos ;/ A swoja droga, ze BA jest zajebiste ;] "Blue. B-lue. BLUE. KURRRRRRRWAAAA BLUEEEE!". Nie ma to jak relaksujaca gra ;]

Cytuj
http://www.thisdayinmusic.com/member/birthdayno1.php
Możecie sprawdzić jaki utwór w dzień waszych urodzin królował na listach przebojów w USA/UK /Australia.
U mnie w USA/Australia: Madonna - Vogue, UK: Killer - Adamski -_-
-UK - Dizzy - Vic Reeves & The Wonder Stuff
-USA - Cream - Prince and the New Power Generation
-Australia - I'm Too Sexy - Right Said Fred

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22396 dnia: Marca 05, 2007, 06:06:35 pm »
http://allegro.pl/item169208391_suikoden_komplet_bdb_.html o "kurczaczek" ;/ niezła cena... ale podobno ta gra to taki rare, że ni hoho

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22397 dnia: Marca 05, 2007, 07:09:18 pm »
Cytuj
BTW - JJF juz na cruisin' bylo zadaniem dla ludzi po*ebanych ;] nie fajnie jest miec ponad 400k punktow, spore "Max Combo" i po dwoch glupich bledach przegrac juz po "Spinnerach".

Na Crusin' to go jeszcze w miarę lekko łyknąłem, ale nad JJF na poziomie Sweatin' siedziałem cały dzień. A do Ready! Steady! Go! na tym samym poziomie gram od miesiąca i nie ma absolutnie żadnej poprawy. Trafiam wszystko na max combo, w tym mniej-więcej 1/5 to 100, reszta 300 i mam pierwszą scenę niezaliczoną i kreskę gdzieś na 40%... a potem się wywalam w połowie drugiej sceny. Ouendan naprawdę jest trudniejszy od EBA...

Cytuj
A swoja droga, ze BA jest zajebiste ;] "Blue. B-lue. BLUE. KURRRRRRRWAAAA BLUEEEE!". Nie ma to jak relaksujaca gra ;]

Ta hehe... już mi się znudziło, jak mi ciągle pokazywało, że mam 20 lat hehe.. no ale przez miesiąc grałem... swoją drogą, Word Match jest technicznie spieprzony, trzeba pisać tak jak chce tego konsola, a nie tak jak się samemu pisze... pamiętałem praktycznie wszystkie wyrazy, a i tak zapisywałem góra 5, bo konsola nie czaiła jak wygląda litera H albo R albo jeszcze inna, bo zaczynałem robić kreskę z innej strony, niż przewidywał to system heh... no ale te wszystkie matematyczne gierki i zabawa z kolorami zarządza hehe...

Swoją drogą, umieram.. 10 godzin na uczelni i jeszcze mnie jutro długi dzień czeka... Zaraz pewnie idę spać, obudzę się jutro o ósmej, przygotuję się ogólnie na zajęcia (czyli pewnie przekonwertuję PDF'a z materiałami i wrzucę go na kartę, aby potem przeczytać w DSO na NDS'ie). Semestr jest coraz mnie zabawny - z prawie każdego przedmiotu mamy jakieś raporty i/lub (częściej "i") prezentacje, jestem już w chyba w dziesięciu różnych grupach, na różne rzeczy i połowy zapamiętać nie mogę. Już się do tego dwa solowe projekty szykują, z czego jeden to prezentacja w tę środę. Śmierdząco.... jak dożyję do końca tego semestru, te zabije mnie sesja egzaminacyjna... nie ma siły, trzeba się wybrać do apteki po memotropil i piguły z efedryną, to może uda mi się te parę miesięcy wytrzymać na prochach heh...

A zapomniałem... ten ostatni akapit to blog...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22398 dnia: Marca 06, 2007, 12:27:04 am »
UK-The Sun Always Shines On TV - A-Ha
US-Say You Say Me - Lionel Richie
AU-We Built This City - Starship


sum mi dzis wyskoczył [']
ale przynajmniej fajnie się grało w bilarda :D

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22399 dnia: Marca 06, 2007, 08:43:28 am »
Sumikiem?