Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161617 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21960 dnia: Lutego 08, 2007, 12:28:38 pm »
Teraz ja krótko zabloguję... Kuźwa, mimo wszystko lubię swoje grafy i lubię rysować ten debilny komiks, a myślałam, że rzucę go po pół roku, tymczasem daje radę ponad 13 miesięcy... Trzynastomiesięczny wstęp, do licha... Debilizm po prostu, ale to lubię :/

Idę coś kupić na obiad... Jeśli babcię wypuszczą z kliniki jutro, to chcę żeby ciepły obiad na nią czekał... (rosół to betka, dziś mam zamiar pierwszy raz w życiu mielone zrobić XD. Zawsze na zajęciach w drodze losowania trafiały mi się jakieś wątróbki z jabłkami i tymiankiem, pomidorowe, pierogi, kluski śląskie, ciasta półfrancuskie... Z tego wszystkiego "normalnego" żarcia nie pamiętam już jak robić...). Na dworze sypie, ale przecież "Biedronka jest tak blisko" O.o (jakieś 10 minut marszem).

To pewnie stare i niejare, ale nadal zabawne:
NAGIE JAPONKI!
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2007, 12:31:30 pm wysłana przez Goha »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21961 dnia: Lutego 08, 2007, 12:44:40 pm »
To pewnie stare i niejare, ale nadal zabawne:
NAGIE JAPONKI!
No ja nie znałem tego, ale przeczułem że to wkręt ;] Kiedyś widziałem linka z napisem "naga Mandaryna" a po otworzeniu ukazała się fota mandarynki obranej ze skóry. Wtedy akurat dałem się wkręcić ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21962 dnia: Lutego 08, 2007, 01:17:38 pm »
nie chce mi się otwierać tego liniku, ale podejrzewam, że będą to japonki w sensie buty, w których przypadku 90% ceny to podeszwa......

aaaaa..... i dzięki za rady, chociaż propozycję glenna raczej przemilczę.... w każdym razie za sciaganie death note już się zabieram heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21963 dnia: Lutego 08, 2007, 06:39:24 pm »
Zarwałem noc, żeby uczyć się na ekonomię, głupi przedmiot jak nie wiem co... nauczyłem się średnio, bo średnio, ale zawszę... a tu co? Profesorka nas wystawiła i nie przyszła na egzamin. Czekaliśmy pół godziny i poszliśmy... potem zadzwoniliśmy i się ugadaliśmy na dzisiaj... mam nadzieję, że nam to zrekompensuje łatwiejszym examem, bo to co zrobiła, było niefajne...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21964 dnia: Lutego 08, 2007, 06:48:37 pm »
Kurde Tant, następnym razem ostrzeż kiedy piszesz bloga, bo niechcący przeczytałem twój post :F

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21965 dnia: Lutego 08, 2007, 06:58:51 pm »
o death note nie słyszałem nic złego więc wydaje mi się dobrą propozycją.
Kurde ja was nie rozumiem... Siedzicie tu cały czas i piszecie w offtopicu tyle rzeczy, a naprawde sporo postów z tego jednego tematu mogłoby zrodzić niejeden zajebisty whói kilkustonicowy topic. ;/
żal... normalnie żal...
Jest w ogóle jakiś temat o najbrzydszej konsoli ? ;] wiem że to kolejny opic typu "naj" byłby ale w sumie miałoby coś takiego potencjał. ;]

Fani CC są straszni heh... A co jeśli mi się spodobał SaGa Frontier heh. Bez kitu ta gra mi się tak spodobała że raz zarwałem noc i grałem 24 h z przerwą na obiadek i toalete tylko, a jakbym był bezrobotny to bym nic nie robił tylko spał i napierdalał. ;] Nie byłbym w stanie napisać obiektywnej recki chyba na jej temat. ;]

Edit:
A myślałem że zrobiliscie już tą autokorekte... ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2007, 07:02:07 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21966 dnia: Lutego 08, 2007, 07:01:15 pm »
Jest w ogóle jakiś temat o najbrzydszej konsoli ? ;] wiem że to kolejny opic typu "naj" byłby ale w sumie miałoby coś takiego potencjał. ;]
Nie...proszę...żadnych tematów czy dyskusji na temat konsol ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21967 dnia: Lutego 08, 2007, 07:02:10 pm »
Może specjalny temat do konsolowych wojen?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21968 dnia: Lutego 08, 2007, 07:03:26 pm »
Może specjalny temat do konsolowych wojen?
Proponował bym osobne forum, żeby nie kusiło mnie, żeby zaglądnąć do tego tematu...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21969 dnia: Lutego 08, 2007, 07:05:55 pm »
Idiot Alert !

"kurczaczek" ale wy tępi jesteście jednak od tych flejmów ktoych sami narobiliście tak się wam popierdoliło że jak ktoś zaproponuje jakiś temat, to wy odrazu widzicie tylko w nim powód do nastepnych flejmów i najlepiej nic nie zakładać tylko gnić w offtopicu i tu flejmować nee ?! Paranoia jakaś ;/

Edit:
rzecz jasna że nie było to do Gohy zupełnie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2007, 07:08:06 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21970 dnia: Lutego 08, 2007, 07:09:53 pm »
Jak chcesz taki temat to go załóż, to nie jest zabronione póki co.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21971 dnia: Lutego 08, 2007, 07:10:56 pm »
Idiot Alert !

"kurczaczek" ale wy tępi jesteście jednak od tych flejmów ktoych sami narobiliście tak się wam popierdoliło że jak ktoś zaproponuje jakiś temat, to wy odrazu widzicie tylko w nim powód do nastepnych flejmów i najlepiej nic nie zakładać tylko gnić w offtopicu i tu flejmować nee ?! Paranoia jakaś ;/
Lay down on the sugar, dude...Chyba nie rozumiesz czegoś takiego jak "własne zdanie". Ja napisałem, że już mam dość wszelkich rozmów na temat konsol, bo mi już się to przejadło (i pewnie nie tylko mi), a ty mnie wyzywasz od idiotów, że mnie popierdoliło itd. Może zastanów się kilka razy zanim coś napiszesz, hm ? Po drugie popatrz najpierw KTO zaczynał te flejmy. Napewno nie ja.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21972 dnia: Lutego 08, 2007, 07:15:23 pm »
Cytuj
Jak chcesz taki temat to go załóż, to nie jest zabronione póki co.
jebie mnie to, już teraz, ide sobie pograć i się zajebiście zrelaksować przy konsoli bo nie widze sensu już nigdzie...
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21973 dnia: Lutego 08, 2007, 07:18:10 pm »
jebie mnie to, już teraz, ide sobie pograć i się zajebiście zrelaksować przy konsoli bo nie widze sensu już nigdzie...
Ktoś tu wstał lewą nogą...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21974 dnia: Lutego 08, 2007, 07:38:47 pm »
raczej nie ja bo ja mam we wszystko wyjebane ostatnio ;P i świetnie się czuję słucham dobrej muzy tylko że nie na kompie tylko z mojego zajebistego odtwarzacza mp3, do tego wypłate mam niedługo, mam zamiar kupić tanio TV od kumpla i całkiem niezła okazja jaka mi się trafiła, no i jestem sam i nie mam wiele na głowie więc wszystko mnie jebie jakbym normalnie żył gdzieś na plaży po północnej stronie Hawajów i serfował na ciepłych, wysokich oceanicznych falach, nie mam więc powodów i ochoty psuć sobie dnia siedzeniem tutaj hehe ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21975 dnia: Lutego 08, 2007, 07:51:28 pm »
Cytuj
nie mam więc powodów i ochoty psuć sobie dnia siedzeniem tutaj hehe ;]
Ale jednak siedzisz i psujesz. Cóż za zmienny człowiek xD

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21976 dnia: Lutego 08, 2007, 08:12:53 pm »
Kurde pisałem coś tam, ale siedzieć w offtopicu mi się nie chce więc, nara ide kloca walnąć bo mnie ciśnie a potem rozbić skarbonkę muszę żeby jajecznica dobrze mi wyszła.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21977 dnia: Lutego 08, 2007, 09:16:16 pm »
G1 przyznaj sie, spaliles "whuj good stuff" od Gipsa ;]

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21978 dnia: Lutego 08, 2007, 09:17:57 pm »
Sweet bejesus...a phoney :-\
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21979 dnia: Lutego 08, 2007, 09:21:25 pm »
jebie mnie to, już teraz, ide sobie pograć i się zajebiście zrelaksować przy konsoli bo nie widze sensu już nigdzie...
Ktoś tu wstał lewą nogą...
albo go jakiś n00b wkurzył na telefonie zaufania NEO :P