Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172991 razy)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #8320 dnia: Września 18, 2005, 02:06:07 am »
niah niah... mam pytanie... czy powinienem sobie robić prawko jazdy? :> bo sa plusy posidania takiego kwitka ale jest tez sporo minusów... i nie wiem czy sie zapisywac przed koncem wrzesnia (pozniej ponoc ma byc drozej <_< )

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8321 dnia: Września 18, 2005, 02:54:08 am »
Jak chcesz, to rób.. mi się nie chciało póki co...

PS.

Piszę to cholerne wypracowanie, a jako że ze znaków kanji to ja jestem dupa wołowa, to sobie pomagam w międzyczasie IME khihihi... tylko będzie zonk, jak się okaże, że głupi edytor napisał mi nie ten krzak, który chciałem (na jeden wyraz może być całkiem dużo wariacji....) póki co udało mi się skaligrafować tytuł....

私と私の家族

szpanersko wygląda, nie? To znaczy "Ja i moja rodzina", czyli wypracowanie będzie o życiu w klatce i o tym, jak mi tatuś nóżki odkręca, żebym mu w nocy nie uciekł... chyba wypiję jeszcze jedną kawę, bo bez niej tego nie napiszę heh..
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2005, 03:00:46 am wysłana przez Tantalus »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8322 dnia: Września 18, 2005, 09:18:23 am »
Cytuj
to z Gohą tam "przyjemnie musicie mieć" ;]
*chowa się w konciku* spadajcie... kotkolwiek tak o mnie jeszcze raz pomyśli, nogi z dupy powyrywam, zbole jedne.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8323 dnia: Września 18, 2005, 09:33:39 am »
znaczy się jak pomyśli? ja tam ządnym zbolem nie jestem wiec nie wiem oco chodzi...
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2005, 09:34:18 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8324 dnia: Września 18, 2005, 11:49:18 am »
choć droga jest bez końca, pozornie bez znaczenia, mniemamŻeMam powody, by drogi swej niezmieniac... niezmieniac, niezmieniac, niezmieniac...

 
łach... myślałem, że Niebiańska plaża to był fpyte film... ale fpyte to jest dopiero książka na podstawie której ten film nakręcono... chyba najlepsza książka jaką czytałem, a przynajmniej wywarła na mnie wielkie wrażenie "emocjonalne"... noi jakies 2 rozdziały do konca nowego pottera mi zostały tylko... ale spodziewałem się czegoś więcej jakby... a potem trzeba będzie poszukać jakiejs ksiązki Grishama jeszcze, bo Ostatni Sędzia nawet spoko był... blech... a przeciez jeszcze denne lektury szkolne ;\ dziady i konrad vallenrod ;\ damn, rok szkolny mnie zmienia z Mola w Mola ksiązkowego ;\  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8325 dnia: Września 18, 2005, 12:00:19 pm »
dziady sa mocno nie JOŁ.......co prawda czytalem tylko najlzejsza i najkrotsza, bo druga czesc to jednak wystarczy mi to, by juz teo wiecej [atykiem nie dotknac....;/

ej eloziomy.....jak sadzicie...jak mi jakis dupny kabelek robil ze NTSCki zamiast na czarno bialo chodzily na zielono (serio!), to konwerter NTSC/PAL moze mi pomoc, czy beda chodzily na jeszcze jakis inny dziki kolor? ;/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8326 dnia: Września 18, 2005, 12:09:10 pm »
Cytuj
dziady sa mocno nie JOŁ.......co prawda czytalem tylko najlzejsza i najkrotsza, bo druga czesc to jednak wystarczy mi to, by juz teo wiecej [atykiem nie dotknac....;/

ej eloziomy.....jak sadzicie...jak mi jakis dupny kabelek robil ze NTSCki zamiast na czarno bialo chodzily na zielono (serio!), to konwerter NTSC/PAL moze mi pomoc, czy beda chodzily na jeszcze jakis inny dziki kolor? ;/
ja nie jestem pewien ale na twoim czarno bialym telewizorze elemis raczej nie bardzouzyskasz kolorwy obraz ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8327 dnia: Września 18, 2005, 12:26:32 pm »
Ale mnie od rana łab boli...damn...chyba to będzie ,kiepski dzień...tym bardziej,że tata cośtam się odgrażał założeniem hasła na kompa :F

Cytuj
dziady sa mocno nie JOŁ.......co prawda czytalem tylko najlzejsza i najkrotsza, bo druga czesc to jednak wystarczy mi to, by juz teo wiecej [atykiem nie dotknac....;/

Jedyna lektura jaka mi się kiedykolwiek podobała,to kamienie na szaniec...a podobała pewnie dlatego,że byłam chora w łóżku,a czytanie stało się moim jedynym zajęcim na pare dni...w każdym razie Dziady są o tyle proste,że nie przeczytawszy ich dostawałam piątki ze sprawdzianów o nich :F...ale jeszcze lpiej było kiedyś z krzyżakami jak byłam jedyną osobą,która krzyżaków nie przeczytała i jedyną osobą,która ze sprawdzianu z nich dostała 5 XD
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8328 dnia: Września 18, 2005, 02:48:32 pm »
Krzyzaki to spoko xiazka byla :-)

i to byla chyba jedyna lektura ktora mi sie podobala

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8329 dnia: Września 18, 2005, 02:49:49 pm »
Mi sie podobała Zbrodnia i Kara..... i jeszcze "O psie, który jeździł koleją".... innych dobrych lektur nie pamiętam (zresztą wiele nie czytałem)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8330 dnia: Września 18, 2005, 02:53:59 pm »
iitam... ja za lekture dostałem naprzykład Narcyza i Złotoustego - Hessego b. fpyte książka, a pozatym to hamlet czy makbet tez sa całkiem całkiem

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8331 dnia: Września 18, 2005, 02:59:44 pm »
taaa...niezłe były ...i krótkie XD

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8332 dnia: Września 18, 2005, 07:09:53 pm »
Eee... tam najlepsza lektura jaka przeczytalem :F bo nie wiem czy wogole jakas przeczytalem XD ale cos mi sie zdaje ze to bylo "chlopcy z placu broni" czy jakos tak  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8333 dnia: Września 18, 2005, 07:54:36 pm »
Kurcze... będzie trzeba Marva pogonić, co by zrobił małe porządki w Kulturze... tam moim skromnym zdaniem powinien być dział "Literatura", co by można pogadać o książkach... sam jakiś czas temu chciałem to założyć, ale nie mam uprawnień, a Marva mi się nie chciało gonić po GG.... moze najwyższy czas........ hmm...
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8334 dnia: Września 18, 2005, 08:13:15 pm »
podpisuje sie pod tym pomysłem wszelkimi kończynami, szczególnie ze to ostatnio jedyna dziedzina kultury jaką chcąc niechcąc zgłebiam<ofkoz nielicząc muzyki, ale muzyka jest poza wszelkimi schematami dlamnie ;]>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8335 dnia: Września 18, 2005, 08:48:15 pm »
damn....MGS3 to mocno fachowa gra...kto mi poda nazwe nuty z intra dostanie konczyne

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8336 dnia: Września 18, 2005, 08:56:07 pm »
O ilę się nie mylę, to kawałek nazywa się tak samo jak gra, czyli Snake Eater...... i przyślij mi nogę, bo mi się staw kolanowy przekręciłw w drugą stronę i muszę teraz chodzić bokiem... lewą nogę, zaznaczam...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8337 dnia: Września 18, 2005, 11:25:16 pm »
Gipsi seryjnie jedziesz do KKW ?? przemycisz mnie ze sobą ??

Offline akodo_ryu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #8338 dnia: Września 19, 2005, 12:58:40 am »
ad. lektur: imo najlepszą lekturą z jaka się spotkałem podczas moich lat licealnych był chyba "Mistrz i Małgorzata". Spaśna książka. Szkoda że nowe pokolenia licealistów już nie mają przyjemności zetknąć się z tą książką.

- See you soon, bro.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Total offtopic
« Odpowiedź #8339 dnia: Września 19, 2005, 10:42:34 am »
Cytuj
ad. lektur: imo najlepszą lekturą z jaka się spotkałem podczas moich lat licealnych był chyba "Mistrz i Małgorzata". Spaśna książka. Szkoda że nowe pokolenia licealistów już nie mają przyjemności zetknąć się z tą książką.
Ja miałam ją w spisie lektur, ale nie chyba przerabialiśmy jej w szkole tylko trochę omawialiśmy ogólnikowo symbolikę, ale faktycznie to było świetne. Czytałam chyba ze dwa razy.