Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172941 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8360 dnia: Września 20, 2005, 07:58:18 pm »
Widziałem to w faktach. ku**a :| Toż to w głowie sie niemieści, ich nawet ludźmi nie można nazwać. Takie coś o głupi telefon.....a skąd takie cośsie bierze?? w sumie niewiadomo

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8361 dnia: Września 20, 2005, 08:34:28 pm »
Hm...ja ostatnio słyszałam,że jacyś kolesie kogoś zabili.Hm..w sumie byli pod wpływem czegoś...chyba narkotyki.Gościu którego skopali był ich kumplem.Najpierw go zbutowali,potem gdy nie dawał znaku życia siekierą porabali...ciało,a raczej to co z niego zostało wynieśli na łakę,gdzieś koło działek i podpalili.Ktoś zauważył,że coś się pali,więc to ugasił...miał niemiłą niespodziankę....zastanawiam się czemu mu coś takiego zrobili....i to są ludzie?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8362 dnia: Września 20, 2005, 08:44:02 pm »
stawiałbym raczej na alkochol, no chyba ze jakies cieższe dragi ;\ damn... jakbym mógł prosić o zmiane tematu? bo to jest odrażające ;\ żem kolacje jadł ;\ swoja drogą ciekawe ze reakcja jest zupełnie inna <przynajmniej u mnie> - gdy się o jakis okropieństwach film fabularny oglada czy ksiązke czyta, to to raczej "zwisa i powiewa" a wystarczy ogólny zarys faktycznych zdarzeń i jakoś sie zniesmaczony czuje ;\

damn - orange range - city boy piosenka ;] chopakom wychodzi "shity boy" jak spiewaja ;] odrazu mi sie SouthPark z "shitty chicken" przypomniał ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8363 dnia: Września 20, 2005, 08:49:13 pm »
k***a.....ja pie***le...jak mi jeszcze ktos powie ze jest przeciw kaze smierci to go chyba wysmieje....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8364 dnia: Września 20, 2005, 09:10:36 pm »
ja jestem przeciw... dlaczego? to bedzie dla przestepcow zbyt proste - sekunda i juz nie zyja... moim zdaniem powinno sie raczej wprowadzic tortury, jak w sredniowieczu... takie tortury, o ktorych nawet his w najpiekniejszych marzeniach nie snilo...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8365 dnia: Września 20, 2005, 09:15:02 pm »
Zell..jesli chodzi o taka przecietna kule w leb, powieszenie czy tez inne to NIE!...ja np. w przypadku czegos takiego b. powoli bocinal bym wsszystkie konczyny, a potem pozwolil sie wykrwawic

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8366 dnia: Września 20, 2005, 09:20:34 pm »
no czyli mniej wiecej o tym samym myslimy :F tortury tez moglyby spokojnie doprowadzic do smierci, a nawet jesli nie, to nie wierze, ze znalazl by sie ktos, kto nie popelnilby samobojstwa po chociazby tygodniowym ciaglym torturowaniu... no chyba, ze na czas przerwy zamykac by ich w wylozonych gabka izolatkach :P to wtedy by juz musieli cierpiec
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8367 dnia: Września 20, 2005, 09:23:31 pm »
Tortury do śmierci? Bez sensu.. zupełnie bez sensu.... stracony wisyłek tylko po to, żeby ulżyć sobie samemu. Takie coś powinno być rozwiązywane bezosobowo.. bez jakichkolwiek uczuć.... jednostka jest szkodliwa, więc jednostka jest usuwana.... i proponuję gilotynę, bo jest szybka, bezbolesna i niewiele kosztuje egzekucja (tylko ostrzenie raz na tydzień).

PS. Nawet nie próbujcie wywlekać moich słów z Kólka Filozoficznego, w których sam byłem za torturami do śmierci. Tutaj chodzi o anonimową osobę, a tam chodziło o Hisokę... dla osoby trzeciej wyjdzie na to samo, ale dla mnie nie.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2005, 09:24:54 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8368 dnia: Września 20, 2005, 09:28:16 pm »
nie zgadzam sie... gdybym byl chrzescijaninem, to bym sie zgodzil z toba (pojdzie do piekla i i tak odpokutuje za swoje), ale przez to, ze nie wierze w jakies zycie po smierci natychmiastowa smierc to dla mnie za mala kara... oczywiscie mowimy tu o takich rzeczach, jak np pisala yuz
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2005, 09:29:02 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8369 dnia: Września 20, 2005, 09:31:34 pm »
ok, ale po cholere go karać, jeżeli efekt jest taki sam? Co mu to da, że pocierpi przed śmiercią? Pytam się, co? A gówno.. jemu to już nie będzie robić, że będzie cierpiał, a jedyny powód dla którego chcesz go ukarać w możliwie najbardziej bolesny sposób, to aby samemu poczuć się dobrze... aby napawać się jego cierpieniem. Zabić szybko i efektownie... to jest jedyne wyjście, które pozwoli ci zachować duchową obojętność....  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8370 dnia: Września 20, 2005, 09:41:25 pm »
ok... dobra... da mi to satysfakcje... no ale jesli w tych wiadomosciach sprawcy mowili, ze nie zaluja tego co zrobili no to sorry... ale ja bym nie mogl ich tak po prostu nie uswiadomic, co oni zrobili... i nie rozumiem po co ta duchowa obojetnosc?

Cytuj
PS. Nawet nie próbujcie wywlekać moich słów z Kólka Filozoficznego, w których sam byłem za torturami do śmierci. Tutaj chodzi o anonimową osobę, a tam chodziło o Hisokę... dla osoby trzeciej wyjdzie na to samo, ale dla mnie nie.
nie czytalem tych postow... ale jesli tak pisales, to tylko znaczy o twoim egoizmie...
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8371 dnia: Września 20, 2005, 09:50:13 pm »
heh...można by zmienić system więzień...zamiast cel małe "pudełka...takie 0,5 m x 0,5 m....siedzieli by skurczeni,obolali i tylko troche im do jedzenia dawać..troche niewystarczająco. Z jednej strony czuliby ból zniekształcania ciała,a z drugiej by umierali z głodu...i nikt nie musiałby tracić cennego czasu na torturowanie i pilnowanie takich. Poza tym w takim więzieniu byłoby cholernie dużo miejsca dla skazańców...w końcu klateczki są malutkie.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8372 dnia: Września 20, 2005, 09:55:54 pm »
znieksztalcenie i przymieranie z glodu dla czlowieka ktory pocial na kawalki i spalil? cholera... jesli juz chodzi o te satysfakcje z powodu jak najwiekszych cierpien zabojcy, to tutaj bylaby znikoma... juz chyba bym wolal gilotyne

khihihihi wlasnie mi przyszly dvd z excel saga, love hina, fma, x-tv i record of lodoss war khihihii
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8373 dnia: Września 20, 2005, 10:07:15 pm »
Tant - w przypadku, gdy ktos, wrzyca kogos do studni i zasypuje gruzami, dla jakiegos pierdolonego telefonu to przyznaje ze tak...ulzylobymi...a wrecz sprawilo radosc, bycie swiadomym ze umieral w ogromnych cierpieniach, jak jego ofiara...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8374 dnia: Września 20, 2005, 10:10:16 pm »
wiesz-ja mimo zapędów sado-maso nie chciałabym gnić goła w zimnym metalowym pudełu z jednym małym otworem [żeby dochodziło mało powietrza i skubaniec miał problemy z oddychaniem],bez żarcia i z maleńką ilością wody czekając na śmierć i powoli słabnąc...do tego oczywiście mogą dochodzić dodatkowe atrakcje jak np. wsadzanie przez ten otwór wywietrznikowy rozgrzanego pręta [ciekawe gdzie trafi ^^],albo napuszczanie jaiegoś trującego [ale nie zabijającego od razu] gazu...mało miło
 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8375 dnia: Września 20, 2005, 10:16:45 pm »
W naszym systemie, skazałbym ich na dożywocie i ciężkie pracy, najlepiej w mrozie, kopanie dołów albo coś. Popieram także pomysł żeby oni cierpieli jak ich ofiara cierpiała..

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8376 dnia: Września 20, 2005, 10:17:49 pm »
albo zrobić im takie zbiorowe kamieniowanie...rodziny ofiary i chętni :F

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8377 dnia: Września 20, 2005, 10:20:39 pm »
Cytuj
albo zrobić im takie zbiorowe kamieniowanie...rodziny ofiary i chętni szczerb 2.gif
Całkiem niezły pomysł, :devil: jednak liczba "oprawców" byłaby ogromna...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8378 dnia: Września 20, 2005, 10:21:29 pm »
no to tym krócej "operacja " by trwała...chyba,że rzucalib7 takimi mniejszymi kamyczkami...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8379 dnia: Września 20, 2005, 10:23:48 pm »
Ale to właśne by musiało trwać jak najdłużej.....by poczuli ból......

BTW widze His, że mamy podobne poglądy =P