Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173037 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8280 dnia: Września 16, 2005, 11:35:30 pm »
o jezuu... zabijcie mnie, naruto
>_>
<_<
naruto suck ass...

btw obaj i snake i alghieri wyglądają... eee... jak wołowe dziady... Snake jak Snake, palenie zabija, ale Dante? Nie, no, moda na anty-bizony nastała :D (nie bój się Cloudzik, ciebie nikt tak nie spartaczy *głaszcze ręcznie uszytą szmacianą lalkę o wyglądzie sd Clo*)
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2005, 11:39:57 pm wysłana przez Goha »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8281 dnia: Września 17, 2005, 12:10:47 am »
Głupi eBay...trzeba mieć konto na paypalu żeby wogle zaistnieć...a żeby mieć konto na paypalu trzeba mieć konto bankowe :/ A żeby mieć konto bankowe,trzeba mieć co na nie wrzucić XD

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #8282 dnia: Września 17, 2005, 09:30:38 am »
dobry... blee, wstalem... :D ooo widze sigi nowe... :D mnie tam na ktoryms nie ma..?   :grin:
A jednak jestem... heheeee :D dobre jest, dzieki  :shu:  :grin:  
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2005, 09:39:46 am wysłana przez RiKKu-reloaded »


Cooool ^.~

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8283 dnia: Września 17, 2005, 12:40:23 pm »
Sprawdź RiKKu co Zell ma w sigu... wszyscy tego nosić nie możemy

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #8284 dnia: Września 17, 2005, 12:45:56 pm »
a co on tam ma ? *sprawdza*

nie zalapalem.. wyabcz :D
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2005, 12:47:46 pm wysłana przez RiKKu-reloaded »


Cooool ^.~

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8285 dnia: Września 17, 2005, 12:48:26 pm »
Cytuj
a co on tam ma ? *sprawdza*
a co może mieć Zell w sigu?  pewnie zdjecie jakiegoś nagiego 76 letniego siwego pana pochodzącego z niemiec... niczego innego bym się po nim nie spodziewał, ale kto wie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8286 dnia: Września 17, 2005, 12:51:56 pm »
Cytuj
zdjecie jakiegoś nagiego 76 letniego siwego pana pochodzącego z niemiec
gipsi nareszcie ujawnil swa prawdziwa osobowosc :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8287 dnia: Września 17, 2005, 01:07:33 pm »
Rikku-akurat z tobą [i teeniakiem]nie miałam żadnych problemów...te avy z panienkami XD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8288 dnia: Września 17, 2005, 03:56:41 pm »
muah....Swap Magic works.....muahahahah!
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2005, 03:57:10 pm wysłana przez S&S »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8289 dnia: Września 17, 2005, 04:12:25 pm »
Ehh... wszyscy się pieprzą z tymi Swap Magicami, Toolami, kabelkami i innymi śmiesznymi rzeczami.... a ja mam swojego Ripperka v3.2 i konsola śmiga jak talala bez zacięcia nawet...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8290 dnia: Września 17, 2005, 04:14:16 pm »
mi też śmiga jak ta lala, a jedynie musze pierw wsadzić płytke SWAP a póxniej dopiero pirata... problemu mi to nie sprawia, za to moja malutka czarnulka jets poprostu piękna.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #8291 dnia: Września 17, 2005, 04:18:12 pm »
Gipsi możesz coś powiedzieć szerzej na temat tego uruchamiania piratów z specjalnych płytek.... jakie to ma minusy.... czy ciezko zsobyc...jak to dziala.. cos co pomoglo by takiegmu laikowi jak ja zorientowac sie w sytuacji
See you, Space Cowboy!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8292 dnia: Września 17, 2005, 04:33:23 pm »
Jeśli masz konsole PS2 Slim tak jak ja (tą małą czarną). To zakupujesz na Allegro płytke SWAP MAgic i 3 Toole -cena ok.80 zl/ (takie małe dupsiki które wżuca się w odpowiednie miejsca w konsoli):

http://www.allegro.pl/search.php?string=SWAP+Magic

najlepiej zamówićtakie gdzie pisze że po zainstalowaniu zamyka się klapka (pierwsze toole były takie ze musiałeś grać z otwartą klapką... teraz już są lepsze..)
Instalacja Tooli to od 5 do 30 minut, w zależności cz jesteś tępakiem takim jak ja i się z tym pieprzysz długo ;/

http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/220234

Zresztą przy zakupie na allegro SWAPa i tooli dostaiesz dyskietke ze zdjeciami gdzie wsadzić.

Później jak wsadzisz w dopowiednie miejsca toole już nie musisz nic wiecej robić z żadnym wsadzaniem etc. poprostu wsadzasz plytke SWAP Magic i ona sie zakręca w twojej konsoli i pisze "Load Program" w tym momencie wsadzasz pirata, i naciskasz "X" na napisie "Load program" i pirat się uruchamia.


Jeśli masz PS2 stare czyli to takie duże, to już sytuacja jest gorsza, bo co prawda nie musisz instalować na początku zdnych plastików, ale za to przed każdym uruchomieniem gry musisz coś tam poprzestawiać takim jakimś dziwnym chaczykiem czy kij wi co to jest...
Czymś takim jak masz tutaj:
http://www.success-hk.com/news/product/slide_tool/

Mój kumpel to ma ale dokładnie nie wiem oco chodzi...

Jakie są minusy tych tooli i swapa? Laser się szybciej psuje niż na oryginałąch... mój kumpel ma od grudnia SWAPa i mu się jeszcze nic nie dzieje ale możliwe że po 2 latach mu padnie...ale mnie to jbie bo co lepiej zrobić, wymienić laser co 2 lata za 200zl. czy kupować gry za 200 zł oryginalne? Mnie na ryginały niestać.

EDIT:::
Zresztą w google wpisz SWAP Magic albo Tool installingi  ci wyskoczą odpowiednie sajty ;] a i na alegro na na opisach produktów masz opisane raczej wszystko oco chodzi ;]
Ja na alegro znalazłem sklep który sprzedawał SWAPa w moim miescie i kupiłem bezpośrednio tam ;]
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2005, 04:34:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8293 dnia: Września 17, 2005, 04:48:57 pm »
Ja jestem tradycjonalistą. Mam konsolę PS2 stary model, a nie slim, bo nie ufam miniaturowym wersjom. Wstawił mi taki mietek jeden z serwisu Ripper 3.2 i konsola odpala wszystko i w każdych warunkach. Zabóliłem za to chyba 179 zeta, ale za to dostałem na ten dupsik półroczną gwarancje.  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8294 dnia: Września 17, 2005, 05:00:13 pm »
gramy w kanastę...mi niestety trafił się mój brat do pary....lekko dostajemy w dupe ,ale jeszcze jest szansa XD
 

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #8295 dnia: Września 17, 2005, 05:02:28 pm »
dzieki "hopcy"   rozejrze sie na tych linkach co mi podeslales gipis...thenks
See you, Space Cowboy!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8296 dnia: Września 17, 2005, 05:12:14 pm »
Cytuj
Ja jestem tradycjonalistą. Mam konsolę PS2 stary model, a nie slim, bo nie ufam miniaturowym wersjom. Wstawił mi taki mietek jeden z serwisu Ripper 3.2 i konsola odpala wszystko i w każdych warunkach. Zabóliłem za to chyba 179 zeta, ale za to dostałem na ten dupsik półroczną gwarancje.
No jakbym miał PS2 to bym też miał rippera ale na PStwo o wiele lepszym rozwiązaniem jest Tool, w sumie teraz też jest już ripper jaki na pstwo slim z dodatkowym jakim wspomaganiem tam i niby wszystko zajebiscie śmiga, z tym że mnie to wali bo jak laser ma pójść to i tak pójdzie... to już wielkiej różnicy nie ma, mietką co gają na samych oryginałąch czasem lasery lecą po ponad roku... jak ma jebą* to jebni* ważne żebym se mógł pograć ;]

EDIT:::
Co to jest kanasta?
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2005, 05:13:51 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8297 dnia: Września 17, 2005, 05:26:53 pm »
gra w karty na 4 osoby..

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8298 dnia: Września 17, 2005, 05:34:47 pm »
a to nie jest oże to luzne coś co sie partnerowi znaki jakieś pokazuje i on wtedy musi coś powiedzieć i się wygrywa?
To u nas na wsi się to kent nazywa ;] No chyba że mówisz o innej grze... ja w kartach mało obeznany jestem ;/  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8299 dnia: Września 17, 2005, 05:37:45 pm »
nie nie... kanasta to inna gra.... w niektórych wsiach jest ona nazywana remikiem...