Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166060 razy)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #800 dnia: Sierpnia 21, 2004, 03:32:27 pm »
Niedaj się zwieść Gipsi to tylko pozory ja też byłem kuluralny na początku, dopóki nieujawniłem mej tajemniczej osobowosci alkoholika, wszystko było dobrze :D Także tylko czekać aż Weapon pokaże nam swoją prawdziwą twarz  ;)  Pozdrawiam nowego usera B)  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #801 dnia: Sierpnia 21, 2004, 03:52:16 pm »
jeee witamy, a raczej zeganmy :P jesli TU zostaniesz to możesz pozegnac się ze swoim dawnym sobą  :devil:  MUAHAHAHAHAHAHAHAHA

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #802 dnia: Sierpnia 21, 2004, 04:01:38 pm »
http://www.uct2.net/shots.php  Oto i strona z kturej można ściągnąć prubke projektu o wdzięcznej nazwie Chrono Trigger 2 (w dziale Files jest download , jakby ktoś był tak niedomyślny jak koleżanka gipsy), pliki zajmują 1mb i drugi 0,3mb. Jak sie komu nudzi to nieh zasysa ;]
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #803 dnia: Sierpnia 21, 2004, 04:12:39 pm »
Bardzo fajne efekty spadania poza mape :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #804 dnia: Sierpnia 21, 2004, 04:19:58 pm »
Ja nie wiedziałem?? Synku ja cie w konia robiłem bo niemam takie rolniczego wyrazu twarzy jak ty....
A zresztą jak miałem to ściągnąć jak byłem zajęty obcinaniem paznokci tak żeby ci się lepiej moje palce u stóp ssało...
Ale gierka odobno wypaśna Square chce założyć specjalny oddział europejski który będzie się zajmował kontynuacjami ich hitow i właśnie kolesi tych zatrudnią do robienia tych gier nowych...

A pozatym ja jestem haker i umiem pisac na gg czerwonym kolorem... tylko Zell jak teraz wrócic do czranego?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2004, 04:20:51 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #805 dnia: Sierpnia 21, 2004, 04:41:55 pm »
Ma jakiś chakier program który do pliku BIN dorabia odpowienie CUE? bo mam zje**ny CUE a ciałem sobie w FF7 wkońcu zagrac...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #806 dnia: Sierpnia 21, 2004, 05:54:30 pm »
gipson ale nie umiesz dwoch kolorow w jedyn wyrazie mwhahaha bede cie tepil do konca zycia :P jak wrocic do czarnego? a ja wiem? :P a to chrono to co to jest? bo nie wiem czy sciagac... zrobili mnie dziady z neostrady w konia... po sciagnieciu 5gb transfer spada do 40kbit.... dzizaz i musze te 8 dni jeszcze wytrzymac do pierwszego...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #807 dnia: Sierpnia 21, 2004, 06:11:27 pm »
to zajmuje 1Mb i to jest "gra". :]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #808 dnia: Sierpnia 21, 2004, 09:11:51 pm »
kurcze wczoraj sie przenioslem na shout boxa z yuzurcią a dzisiaj z Dark M... ehhh a postow niewidac ale fajnie sie tam gada XD


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #809 dnia: Sierpnia 22, 2004, 12:59:55 am »
Cytuj
gipson ale nie umiesz dwoch kolorow w jedyn wyrazie mwhahaha bede cie tepil do konca zycia :P jak wrocic do czarnego? a ja wiem? :P a to chrono to co to jest? bo nie wiem czy sciagac... zrobili mnie dziady z neostrady w konia... po sciagnieciu 5gb transfer spada do 40kbit.... dzizaz i musze te 8 dni jeszcze wytrzymac do pierwszego...
Tak to jest jak się umów nie czyta  :ph34r:  
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #810 dnia: Sierpnia 22, 2004, 02:37:12 am »
ja nawet jej na oczy nie widzialem co dopiero czytac :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #811 dnia: Sierpnia 22, 2004, 12:20:41 pm »
Ow jak ten Crono ładnie wygląda(na tym obrazku)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #812 dnia: Sierpnia 22, 2004, 02:57:33 pm »
:(  a ja nie widze ssscreenów a ten Crono jest u mnie rozmazany :(
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2004, 03:01:25 pm wysłana przez Marvell »

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #813 dnia: Sierpnia 22, 2004, 08:00:48 pm »
Tam jest napisane, że to są screeny ze starej wersji enginu, którego już nie używają. Teraz zmieniają go i mam nadzieję, że dla oka będzie milej wyglądało. Ciekawe, czy to będzie jako rom na SNESa =)
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #814 dnia: Sierpnia 23, 2004, 05:09:02 pm »
Wiecie co sotatnio liczyłam ile miałam avatarów(zmienianych na forum)i wyszło mi razem z tym że około 9,a ile razy wy mieliscie zmieniony avek???

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #815 dnia: Sierpnia 23, 2004, 05:33:28 pm »
hmm nie zastanawialem sie nad tym... ale bedzie tak: na saaamym poczatku byl zell, pozniej jego dwie odmiany, poniej byl dluuugo zakrwawiony seph, po sephie nie pamietam co bylo, ale wiem ze cos bylo :D pozniej seria 6 kainow, niedawno mialem serja z soad, mortaniusa, umah a teraz jest vhd... pare napewno ominalem :D wiec razem wyszlo 15 pewnych ale do tego jeszcze z 3-5 mozna doliczyc ktore pominalem :D no ale biorac pod uwage ile juz na tym 4um jestem to dosyc rzadko zmienialem avki tylko ostatnio cos czesto zmieniam :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #816 dnia: Sierpnia 24, 2004, 12:49:31 am »
Nie wliczjąc zmian barw... ... ... ... 6 z czego 1 na 5min bo Devilowi sssie niessspodobał :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #817 dnia: Sierpnia 24, 2004, 12:55:31 am »
hm... ja tu jestem od dość niedawna i nie zmieniam avków zbyt często... ale będzie ich jakieś 5......... a w przyszłości pewnie więcej ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #818 dnia: Sierpnia 24, 2004, 10:42:31 am »
na początku miałem yyy niepamiętam co, potem mapeta ze szlugiem, potem był Alucard w 3 pozach w tym animowany, a teraz jest co jest czyli rzadko zmieniam jednym słowem... Tylko czy ktoś pamięta co mialem na początku? :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #819 dnia: Sierpnia 24, 2004, 10:50:20 am »
Na początku był Chłopak z anime Gracitation, [óźniej Toshiya-basista Deg'a(czarnobiały z grzywką), Gackt, Oko Kyo(wokalisty Deg'a), Kyo z począchą na twarzy i wypuszczający hyba troche wymiotów, Gackt z jakimiś bańkami, Plecy Hyde, Die(gitarzysta Deg'a)-ae on był niecały dzień bo podobno do mnie nie pasował :)  No i teraz jest Hyde. Na starym SZ(przed czystką nie miałem nic) a to dlatego że byłem na nim cały jeden dzień i niewiedziałem nawet co to avatar:/

czyli 9 avków w tym jeden był tylko na jeden dzień, nie tak dużo jak myślałem :)

Zell miałeś jeszcze Magusa na skale z księzycem w tle (z intro CT)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?