Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166068 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #780 dnia: Sierpnia 19, 2004, 01:58:11 am »
eee... mrówki w gaciach? To brzmi jak tani slogan reklamujący bieliznę... ale ja sie nie znam, więc sie nie wypowiadam
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #781 dnia: Sierpnia 19, 2004, 02:02:10 am »
To akurat niemiecki film :) opowiada o zyciu ssseksualnym tamtejszej młodziezy, a tytułowe mrówki w gaciach to wacek mówiący do głównego bohatera XD

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #782 dnia: Sierpnia 19, 2004, 02:10:10 am »
łoł..... to musiałbyć niemiecki film..... przecież tylko niemcy mają takie problemy z wackami.... to na pewno był członek pokolenia X, które wujek adolf chciał wychodować, a że mu nie wyszło..... no cóż...... a może jego wacuś był jego doradxcą i dlatego mu nie wyszło
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #783 dnia: Sierpnia 19, 2004, 12:19:26 pm »
A może ona też dociebie zażartowałą Wizard? Wiesz ja sobie też tak nie raz żartuje z kumpelami... ale jak nie no to jutro jade do niemiec :P

Marvell a fajne te mrówki w gaciach? Bo u mnie na hubie ludzie to maja na DC++ ale nigdy nie sciagalem bo myślałem że t siakieś głupoty ale gadający wacek to zaiste rzecz poważna i godna uwagi? :D  To siakaś komedia?


::::::::EDIT::::::
Panie i panowie szczyt głupoty ludzkiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niejaki stoiczkow user zalogowany na naszym forum ma (UWAGA UWAGA!!!!!!) "-1" postów!!!!! Tego jeszcze niebyło procent jego postów na tym forum to -0,01% Pozostaje mi tylko pogratulować temu delikwentowi wytrwałości i zapału jaki włożył w wymienianie poglądów z nami tu obecnymi nędznymi przy jego osobie userami :P
<Gipsi ofiarowywuje sowój ukochany "kalenadarz kucharza" z nalklejką pikaczu z tyłu stoiczkowowi -jam jest niegodny tego kalendarza przy tobie>
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2004, 02:37:09 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #784 dnia: Sierpnia 19, 2004, 04:51:50 pm »
Marvell a czemu nie mozesz tego obejrzec ? Nie odpala ci sie ? A co do niemek to jak Wizard napisal ta historyjke to az mi sie do niemiec chce jechac :D Stoiczkow gratuluje głupoty, oby tak dalej:D


Cooool ^.~

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #785 dnia: Sierpnia 19, 2004, 06:03:30 pm »
No coż film godny uwaki i nawet dość śmieszny :)  jak go obejżysz to może porozkmieniamy w odpowiedznim topicu ;)

Filmów nie mogę oglądać bo płyta główna mi sssie zryła a nikomu niechce sssie mnie zawieść do ssserwisu <_< . Nie chodzą mi wszyskie filmy (znaczy się obraz jest pod zielonokolorową zasssłoną) oprócz niektórych AVI i dzwiek w nich nie sssamowicie trzeszczy, wszystkie ssstrony gdzie sssą obrazki typu JPG, PNG itp (oprócz GIF które widze :P) sssą dla mnie nie widoczne także jak macie avki typu JPG to ich nie widze bo sssą za kolorowymi passskami( zeby zobaczyc jakis obrazek ze ssstrony musze ssskopiować go na pulpit i otworzyć Infranview'em , cienie ikon i inne na pulpicie są niebiessskie. Reszta oprócz niektórych gier (np. Soul Reaver :( ) działa normalnie :)


A ten stoiczkow musssiał napisać jakieś durnoty w offtopicu - posssty pisssane tu sssię nie wliczają do ogólnej liczby ale jak zossstana usssunięte to zossstaną odjęte od ogólnej sssumy possstów użytkownika :P mały błąd ale ssstrzeżcie sssię oftopa :devil:  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2004, 06:16:00 pm wysłana przez Marvell »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #786 dnia: Sierpnia 19, 2004, 10:25:48 pm »
Macie tu fajny test na to jakim jestes charakterem z gry
http://www.liquidgeneration.com/quiz/videogame_quiz.asp

Mi wyszedł tak jak się spodziewałem Link z Zeldy :)  ale byłem pewien że tak wyjdzie


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #787 dnia: Sierpnia 19, 2004, 10:36:15 pm »
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2004, 10:38:09 pm wysłana przez Morchol »

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #788 dnia: Sierpnia 19, 2004, 11:19:36 pm »

najbardziej podobają mi się słowa: those you love...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2004, 11:22:12 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #789 dnia: Sierpnia 19, 2004, 11:23:36 pm »
ja miałem to samo co GP..ale nihce mi sie screena robić :].... jak ja nielubie HALO.. bleee


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #790 dnia: Sierpnia 19, 2004, 11:48:13 pm »
Dla mnie ta gra jest średnia. Nie mogę wystawić jej najwyższej oceny bo nie widzę w niej nic nadzwyczjanego z wyjątkiem tego, że można jeździć pojazdami i jest tryb Cooperative. Ale jednak jakość grafiki i dźwięku jest nawet wysoka i oczywiście AI... to ostatnie pozostawia wiele do życzenia.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #791 dnia: Sierpnia 20, 2004, 01:43:17 am »
a mi wyszedl -
"Link, he comes to town, comes to save the Princess Zelda,
Ganon took her away, now the children dont play,
but they will, when Link saves the day Halleluyah

Link, saved up your hearts, so you can shoot your sword of power
And when your feelings all down, your fairy will come around,
So you will be brave, and not a sissy coward

Now Link has saved the day, put Ganon in his grave
So now Zelda is free, and now our hero shall be,
Link, I think your name shall go down into history!!!"
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #792 dnia: Sierpnia 20, 2004, 02:30:35 am »
Ehhh... Jill Valentine - Resident Evil XD
You are very smart but super deadly (ten kawałek mi sssie podoba :lol: ).
You dont dress like a slut like other video characters and this is why people respect you.
Killing enemis comes first...

Ehhh no prawie ;)  

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #793 dnia: Sierpnia 20, 2004, 08:46:55 am »
Mi wyszla Zelda, ale jak byly pytanka o konsolke i o ilosc bitow to zaznaczylem 128BIT i PS2 :P dziwne to troche :D


Cooool ^.~

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #794 dnia: Sierpnia 20, 2004, 11:32:50 am »
A mnie wyszło że jestem Uwaga Uwaga.....Larą Croft :D  :D  :D
"You are just like Lara Croft from Tomb Rider.You are smart quick-witted and super sexy. Your boobs are the size of watermelons and they are made of steal. You now how to handle a gun just as well as you handle your short shorts. What is with your cool accent?? It drives everyone crazy. <_<  :D  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #795 dnia: Sierpnia 20, 2004, 12:55:04 pm »
ehh no wiesz u mnie tam gdzie były kropki też cos takiego pisssało "...we talkin to you Lara Croft"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #796 dnia: Sierpnia 20, 2004, 01:40:43 pm »
Mnie wyszła Chun li
 
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2004, 01:41:55 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #797 dnia: Sierpnia 20, 2004, 01:40:46 pm »
Wyszedł mi Solid Snake
Ajem the snake eater....baj de łej, na GameNetwork widziałem trajlera MGS TSE... tyle że zamiast snake widniało Snacke Eater... MGS, pożeracz batoników :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2004, 01:42:52 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #798 dnia: Sierpnia 20, 2004, 01:45:28 pm »
a w żanie sprzedaja - "Serek topiony z kopernikiem" ja myslalem ze to jest koperek ale co tam :P gdzieś mialem zdjęcie ale zgubilem :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #799 dnia: Sierpnia 21, 2004, 03:28:00 pm »
Panie i panowie sam przecieram oczy ale chyba mamy nowego usera który wydaje się być normalny^^(w porównaniu z niektórymi co ostatnio się okazują :shu: ) Witam Weapona !!  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?