Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166097 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #760 dnia: Sierpnia 18, 2004, 10:42:15 am »
braawo :P a pifo i tak dostanie Zell bo fakt faktem wiedział pierwszy ;) no chyba ze się go zrzeknie :P

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #761 dnia: Sierpnia 18, 2004, 10:45:33 am »
Hehehehe i tak wole wino :D  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #762 dnia: Sierpnia 18, 2004, 01:25:22 pm »
nie juranda raczej wole nie pic zrzekam sie :D chyba ze zmienisz na warke to ja nie mam nic przeciwko :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #763 dnia: Sierpnia 18, 2004, 09:04:20 pm »
przeca warka kosztuje prawie 3 razy tyle :D

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #764 dnia: Sierpnia 18, 2004, 09:10:57 pm »
I jest bardzo niedobre :blee: wole lecha lub zywca :D morchol skad ty wziales tego juranda ??  :lol:  


Cooool ^.~

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #765 dnia: Sierpnia 18, 2004, 09:17:53 pm »
Warka jest niedobra ale za to jak trzepie :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #766 dnia: Sierpnia 18, 2004, 09:22:03 pm »
jurandy są w jednym takim przymałym sklepiku osiedlowym dzieś na zadupiu :D a co do piwa - najlepszy w smaku jest Heineken, a tak normalnie zawsze warke kupuje niewiem czemu :P  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #767 dnia: Sierpnia 18, 2004, 09:50:51 pm »
A ja wiem czemu bo haineken jest drogi ;(  bardzo dobry ale drogi, a Warka I Dębowe to dla mnie syf i musze jesc chipsy jak je pije bo ijac juz 3 piwo to bez czipsow nie wypije 3 wark/Debowyh... ale za to fajne mam kapy juz po wypiciu 3 piw :)  Moze nie kapy ale smiehawe i ogolnie jeszcze lepsze akcje niz na tych codziennych psyhotropah co mi mama wzuca do zupy...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #768 dnia: Sierpnia 18, 2004, 10:10:20 pm »
A ja tam burżuj jestem i preferuje Tyskie...Może to niektórych zdziwi ale to prawda niejestem tylko i wyłącznie winopijcą :D  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #769 dnia: Sierpnia 18, 2004, 10:22:52 pm »
Jaki tam z ciebie burżuj jak "Tyskacz" u mnie w sklepie kosztuje 1.99zł. to wcale nie tak duzo.. fiutek yt się nie wybijaj bo my i ta już wiemy że ty żul podmonopolowy jesteś :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #770 dnia: Sierpnia 18, 2004, 10:26:21 pm »
chiał wyjść na ludzi :P a przeca tyskie tanie jest jak mineralka :P ale nie takie złe <no do heńka czy carlsberga choćby sie nie umywa :P >

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #771 dnia: Sierpnia 18, 2004, 10:32:26 pm »
e tam.... ja byłem w niemczech i preferuję Berlinera.... ale może dlatego, że mi zrobili pranie mózgu jakieś.....?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #772 dnia: Sierpnia 18, 2004, 11:21:07 pm »
i może jeszcze preferujesz niemki i niemiecki pop? *hjuston we got a men down* :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #773 dnia: Sierpnia 18, 2004, 11:34:00 pm »
eeee.... niemki są puste i śmieszne..... no ale co? Niemiec też człowiek.... chociaż jakby mnie niemka poprosiła o ....ehem... to bym nie pogardzoił propozycją. A tak wogule to jak byłem na obozie, to większośc niemek była biseksualna, a niektóre chodziły w bokserkach i wyznawały szatana.... no i przyznawały się, że straciły dziewictwo w wieku 11 lat....a niemieckiegom popu nie słucham.... a berliner i tak jest dobru :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #774 dnia: Sierpnia 19, 2004, 12:48:36 am »
Tyskie to ja pije tak dla odmiany....ale do Wareczki to sie chowa...4 Warki Strong i fazka jest :P...ostatnio cos mi Żywiec przypasil, sam nie wiem czemu....
jesli chodzi o picie to chyba niedlugo stan sie alkoholikiem...moja misia wyjezdza na 10 dni  ;(  ;(  ;( i co j abede robil ??...bede pil z kumplami :>  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #775 dnia: Sierpnia 19, 2004, 12:48:54 am »
w_w jeszcze zapomniales o jednej rzeczy ktora mi na giegie pisales hiehie a reszta sie zgadza co do litery :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #776 dnia: Sierpnia 19, 2004, 01:04:54 am »
eeee.... o czym nie wspomniałem? O tym, że mieliśmy psychola w pokoju, co chciał pobić opiekunkę i go wywalili, czy o tym, że niemki są chętn do pewnych czynności, jeśli się je ładnie poprosi :D
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #777 dnia: Sierpnia 19, 2004, 01:09:04 am »
poprosi lub ewentualnie zazartuje hehe
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #778 dnia: Sierpnia 19, 2004, 01:22:53 am »
i wynika z tego, że wrto się uczyć niemieckiego. Bo jeśli się zna dobrze język to można dużo zdziałać. Pozwolę sobie przybliżyć pewną małoetyczną sytuację pt "jak funkcjonują prawa fizyki w niemczech". Każdy nieletni nie powinien tego vczytać, ale i ak to przeczyta, więc moja bezsensowna gadanina staje się pozbawioną sensu poplaniną, którą czytają tylko wytrwali.
No bo siedzimy sobie generalnie na obozowej kanapie i kulturalnie usiadła sobie obok mnie pewna ładna niemka o zapędach satanistycznych. Po bardzo kultularnej (hehehe .... nawet nie wiecie jak bardzo ) rozmowie stwierdziła, że idzie do łużka. Ja kulturalnie dla żartu zapytałem, czy mogę iść z nią, a ona całkiem poważnie stwierdziła, że bardzo chętnie, ale nie traz bo opiekunowie patrzą...... i co  z tego wynika?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #779 dnia: Sierpnia 19, 2004, 01:48:00 am »
Przypomina mi to "Mrówki w Gaciach"  ;)  :lol: mam już druga część tego zacnego nasssiąknietego erotyzmem filmu komediowego ale nie moge obejżeć  :(