Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166114 razy)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #740 dnia: Sierpnia 16, 2004, 11:56:03 pm »
Disco z Pola zawsze wymiatało, pamiętam czasy kiedy pare lat temu zawsze w niedziele  o godzinie 10:00 cała rodzina zasiadała przed telewizorem i z zapartym tchem czekała na program który oglądały miliony Polaków od lat 2 do 102 a nazwa jego..."Disco Relax" :D  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #741 dnia: Sierpnia 17, 2004, 12:17:41 am »
taaaa.... pamiętam.... omal nie rozpierdzieliłem telewizora siękierą..... hcciałem, ale zorientowałem się, że skąd ja do cholery wziąłłbym siekierę?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #742 dnia: Sierpnia 17, 2004, 09:26:09 am »
Trzeba było użyć miecza :) Przeciąć telewizor na pół i wziąć sobie jedną polówke do innego pokoju i oglądać...Hmmmmmm np:Multimedialny odlot  ;)  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #743 dnia: Sierpnia 17, 2004, 10:52:40 pm »
Ogłaszam konkurs: Stawiam piwo Jurand(1,20 + kałcja) pierwszemu kto odgadnie skąd jest ten fragment mojego siga co jest na czerwono :P dla ułatwienia dodam że z gry siakiejś ;)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #744 dnia: Sierpnia 17, 2004, 10:56:55 pm »
Mochol odpowiadam:
Bomber Man?


Ludzie internet to dzieło diabła!!! (dziabbeł a ty znowu w mój post musiałeś wejść łobuzie jeden :P )Ponad godzine temu miałem iść wchłaniać wiedze a z obłędem w oczach siedze tu gdzie siedze..czyli przed kompem.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #745 dnia: Sierpnia 17, 2004, 10:57:17 pm »
Czy to zespół Boys?? Który swą kariera rozpoczął w roku 1993 i zawjował świat przebojami "Jestes szalona", "ugi bugi"??

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #746 dnia: Sierpnia 17, 2004, 11:08:10 pm »
pudło :P cloud - żem mówił że z gry, no chyba że wyszło Boys - the game a ja nic o tym nie wiem ;(

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #747 dnia: Sierpnia 17, 2004, 11:38:44 pm »
a ja wiem tylko jest troszke zmienione :P odpowiadac czy dac sie innym pomeczyc? :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #748 dnia: Sierpnia 17, 2004, 11:44:36 pm »
ano tak wiem że w to grałeś :P a zmienione raczej nie jest, bo wprawdzie pisałem z pamięci, ale wydaje mi się ze dobrze zapamiętałem :P jak cos to podaj poprawną wersje :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #749 dnia: Sierpnia 18, 2004, 12:00:52 am »
nie nie cos mi sie pomieszaly kodexy dobrych i zlych :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #750 dnia: Sierpnia 18, 2004, 12:03:36 am »
no wlasnie tak żem myślał :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #751 dnia: Sierpnia 18, 2004, 12:11:08 am »
Legacy of Kain Deffiance??


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #752 dnia: Sierpnia 18, 2004, 12:13:09 am »
taki ździebko ślepy szczał :P (wziąłi dobrał grę o której wie ze napewno ja i Zell graliśmy a to szpryciaż jeden :P )

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #753 dnia: Sierpnia 18, 2004, 12:22:04 am »
Hehe a jak  :P  Rozszyfrowałeś mnie bestio jedna "zapruta" :D
Ale trafilem czy nie ? jak nie to jeszcze Legacy f kain blood omen albo blood omen 2 albo soul reaver ew. soul reaver2  :P

A moze Baldurs Gate-kolejny strzal ale neiwiem czemu taki :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #754 dnia: Sierpnia 18, 2004, 12:24:46 am »
oo to ja gralem w baldura? qrde ta skleroza
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #755 dnia: Sierpnia 18, 2004, 02:07:43 am »
Hmmm Sacred??  :P
ehhh chyba w to nie gałem <_<  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #756 dnia: Sierpnia 18, 2004, 08:24:41 am »
to może Zell niech powie bo jesteście coraz dalej :P

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #757 dnia: Sierpnia 18, 2004, 09:22:19 am »
Warrcraft?? Doom???

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #758 dnia: Sierpnia 18, 2004, 10:28:28 am »
jessu dzie w dumie byloby miejsce na takie cus?O_o no dobra, pomyslcie o grze gdzie jest oczywisty podzial na zakon dobrych i złych

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #759 dnia: Sierpnia 18, 2004, 10:40:34 am »
Star Wars: Knights of the Old Republic??