Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166135 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #720 dnia: Sierpnia 16, 2004, 01:45:22 am »
Piccolo !!! ty żeś hyba na głowe upadł to smakuje jak niedogazowana orenżada... a może ty jesteś taki trohe młodszym imprezowiczem ?:F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #721 dnia: Sierpnia 16, 2004, 08:48:08 am »
Chyba jednak sę powstrzymam z ty moim tmatem, deże ima tu z welmakozy :P Czy wy uważacie że wino jest dla niższych klas społecznych??:>  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #722 dnia: Sierpnia 16, 2004, 11:10:45 am »
Ja po winie mam zgage :P więc pijam tylko piwo :D

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #723 dnia: Sierpnia 16, 2004, 11:29:33 am »
Cytuj
Piccolo !!! ty żeś hyba na głowe upadł to smakuje jak niedogazowana orenżada... a może ty jesteś taki trohe młodszym imprezowiczem ?:F
Nie mogę pić jeszcze wina, ale gdy dojdę do pewnego poziomu rozwojowego to spróbuję, na razie piję Piccolo na imprezach.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #724 dnia: Sierpnia 16, 2004, 12:54:09 pm »
win nie pijam warka strong i czysta rzadza :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #725 dnia: Sierpnia 16, 2004, 03:14:55 pm »
heh...na tamat mozgojebow nie napisze za duzo, ale zapewnie jak wiekszosc z nas pilem kiedys tego typu trunki :P...byly to czasy konca podstawowki, gdzie chodzilo tylko o to aby w miare szybko i tanio znalesc sie w stanie wskazujacym :grin: ....pewnien moj znajomy przyniosl butelke jakiegos wynalazku na polmetek  :sick: ...sam to wypil...bardziej juz pasuja mi winka swojskeij roboty....normalnie poezja...calkiem ciekawe sa tez wina wytrawne...musze powiedziec ze maja niezleko kopa :blink: butelka 0.75 l na lebka i jest fajnie :D...ale tego typu wina najlepsze sa do kolacji przy swiecach  :>  =]  :wink:  

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #726 dnia: Sierpnia 16, 2004, 05:40:37 pm »
http://mp3.wp.pl/p/strefa/artysta/3864,utwory.html ściągnij ktoś który utwór i opinje można wyrażać tutaj, ja uważam że to bardzo życiowe i ogulnie styl rolniczy jest teraz modny i trendy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2004, 05:41:55 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #727 dnia: Sierpnia 16, 2004, 07:06:24 pm »
Wiem, że bardzo lubisz taką muzykę, bo raz pokazywałeś mi swoje utwory. Dla mnie raczej jest taka... wieśniacka i niestety nie na topie.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #728 dnia: Sierpnia 16, 2004, 07:13:12 pm »
Rolnik jest słaby ale przyznam że kolesie na okładce (zdjęcie obok wyglądają fahowo.
Lody na patyku to jest to !!!

Co do winek 7cloud7 to ja powiem tak:Nic przeciwko nim nie mam... jak byłem gnojem to niekiedy sobie popijałem nalewki... kumpel mówił że to nie wina tylko "nalewki"...chyba miał komplexy dla mnie to jeden c... kilka razy się wypiło jak miałem tych 14 lat czy 13... ostatnimi czasy w wieku 17 lat i na poczatku 18 zaczalem oszczedzać na piwo i kupoawałem Wino marki Wino... było takie pyszniutkie jedno brzoskwiniowe i tak sobie użądzałem winkowe wieczorki co tydzień aż pewnego dnia wypiłem całą jedną brzoskwinke i połowe winka marki "wino" o smaku czereśniowym... no ijak następnego dnia obudziłem się koło zjedzonego poprzedniego dnia gołąbka (takie danie) i ogólnie leżałem cały dzień i że ta powiem nie zafajnie się czułem to postanowiłem że już napoju tego bogów nie pijam;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #729 dnia: Sierpnia 16, 2004, 07:14:09 pm »
Eee tam ty sie nieznasz ... jak dorośniesz to zrozumiesz a tera wracaj do smerfnyh hituf 13..:F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #730 dnia: Sierpnia 16, 2004, 07:27:15 pm »
Gipsi a może kiedyś ugadamy się na jakie Winko :D Jesteś z Gliwic więc niemasz daleko do Krakow:)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #731 dnia: Sierpnia 16, 2004, 07:44:12 pm »
Synku odkąd zobaczyłem z rana tego gołąbka na pościeli koło mnie to mam wstręt...a do tego jak wstałem rano i zauważyłem wiaderko nad którym nieomieskzałem się na chylić po czym wydawałem z siebie dzwięki niczym bohaterwie gragon balla... tylko że im wylatywala energia z dłoni a mi tak jak frezerowi z ust...
Ale kiedyś można sieę ugadać... weźmiemy Dark M i kogoś kto będzie chciał i gdzieś na siakimś Extreeme Party cosik się sfigluje... tylko że ja pierw musiałbym zdać ten rok.. ale kogo to obchodzi..


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #732 dnia: Sierpnia 16, 2004, 07:54:08 pm »
Maliniak niemasz mnie na wyłączność.. ja wiem ze domnie smalisz holewki ale wiesz pżecież jak jest ;F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #733 dnia: Sierpnia 16, 2004, 08:03:04 pm »
No wiem jak jest ale weźmiesz Zbysia i ja do pary sobie wezme 7Clou7 i będziemy siębawić jak prawdziwi hardcorowcy... Two Parring jest wporzo... A i wam ze Zbysiem się przyda urozmaicenie... A może by się siakiś Devil jeszcze na impre wqręcił..ale wszyscy dobrze wiedzą jak to było ze zjazem ^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #734 dnia: Sierpnia 16, 2004, 08:25:08 pm »
Co jakby było ja bedzie trzymał kciuki żebyś zdał rok, Dark M musi iść bo musze z nim obgadć pare żeczy odnośnie Downloadu :P No i Gipsi...niema co trza się umówić i wypić jakie Piccolo...no w ostateczności Pifo ;)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #735 dnia: Sierpnia 16, 2004, 08:34:59 pm »
ehh nie wydaje mi sie zeby m zdał miałem się dziś uczyć a siedze na kompie....
A download to podobno cosik wam nie idzie  :P
Kiedyś może... wogóle jak siakaś impreza będzie większa okołogrowa to można by siakieś spotanie zrobić i się na chwile do parku wymsknąć.. a co tam najwyżej tegto dnia niezjem gołąbka i nie będzie mi przeszkadzał.. tak pozatym to na linku który zapodał Dark M obadajcie mp3 "piany rolnik" można się popłakać ze śmiechu.. oczywiście ostrzegam że tam jest pełn przeklenstw ale można się pośmiać więc to chyba dozwolone od lat 15 :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #736 dnia: Sierpnia 16, 2004, 08:39:35 pm »
No cóż i zowu zostaje sam z moim kompem i winem:)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #737 dnia: Sierpnia 16, 2004, 08:53:03 pm »
Cytuj
Eee tam ty sie nieznasz ... jak dorośniesz to zrozumiesz a tera wracaj do smerfnyh hituf 13..:F
jeżeli ich podnazwa to "Agressiva 69" to chętnie

A to w odpowiedzi przyszykowałem dla ciebie:
http://gunzbibo.neostrada.pl/gunz/gunzs.music.mp3
:F :F :F :F :F
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2004, 09:05:44 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #738 dnia: Sierpnia 16, 2004, 09:15:52 pm »
No GP niezła amerykańsa ballada ;)  Klimat akurat dla Dark M on tam lubi sie pobawić z krowimi cyckami więc na pewno zadowlony z nutki jest...

chyba pójde się pouczyć bo zmobilizowała mnie ta pozytywna nuta :lol:

Ta piosenka to hit lata 96...jeszcze wiekszy niz O-Zone
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2004, 09:17:56 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #739 dnia: Sierpnia 16, 2004, 09:18:34 pm »
Agressiva 69 - któryś trak na smerfnyh hitah ?

A ten track wyj***ny, ale tamte są bardziej sfojskie ale daje rade :F
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2004, 01:20:39 am wysłana przez Marvell »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego