Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166186 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #680 dnia: Sierpnia 12, 2004, 10:26:15 pm »
Też nie wiem... przeca Mortus zbytnio w offtopicach nie gości??? A skoro mowa o mortusie to może wreszcie skończy zadawać pytania na SF i zada je wreszcie na SZ w topicu CCTrivia;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #681 dnia: Sierpnia 12, 2004, 11:57:15 pm »
Myśle że Adolf nieskończyl podstawówki bo mial tylko wyższe wyksztalcenie co daje nam wynik=2 co sprawia że w Polsce jest zimno,a na świecie nikt nielubi trawy, wynik końcowy jaki otrzymamy jest równy sumie nosa w proporcij z chodnikiem. Ikonki z wafla są niedobre, bo marek powiedzial że Rossalinda jest żoną malgosi a jasiu zdradza wilka z Esmeraldą która jest siostrą czerwonego kapturka który z koleij jest wciązy z Batmanem, ale myszka od komputera mi niedziala co mam zrobić?? Do czego słuzy kwadrat na padzie  od PSX?? W jaki sposób zamknąć drzwi niejedząc firanki?? Czy ktos ma na imie Marian BobreK??Do czego służy litera "B"? Kto pyta bedzie bładzil. Kopcie a bedziecie kopalnia.

Dla Serwisu Squaresone wypowiedzial się Dr.Mgr.Inż.Prof. Baltazar Mydlo

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #682 dnia: Sierpnia 13, 2004, 12:00:49 am »
...Gąbka i do tego z afryki z plemienia GHUJUKOLUKHENERENTUGY
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #683 dnia: Sierpnia 13, 2004, 12:48:19 am »
Cytuj
jasiu zdradza wilka z Esmeraldą
i tu sie mylisz bo on go zdradza z Patrykiem.. widziałem ich wczoraj jak się za rękę trzymal hihihihihihh<Gipsi się czerwieni ze wstydu>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #684 dnia: Sierpnia 13, 2004, 03:27:16 am »
"Jak nie będziesz się uczył to będziesz kopać doły !" ... A co jak ropę(naftową) wykopię...?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #685 dnia: Sierpnia 13, 2004, 12:06:56 pm »
GIPS BYŁEM !!! BYŁEM DZIŚ W ŚWIĄTYNI !!! tak właśnie w tesco :D i zostawiłem tam troche kasy, w dziale monopolowym ofkoz :D
]


MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #686 dnia: Sierpnia 13, 2004, 02:18:02 pm »
:blink: Nasi użytkownicy zacynają mieć ssschizy, a podobno to zaraźliwe ...

2+2 = 5  nie podssskakuj do okna jak nie umiesz jeździć na lodówce, ssskąd się wzioł czerwony, czy na marsie jessst życie? dlaczego oni nie chcą mnie wpuścić... tu Omega Lider... Fajfus zgłoś się ... bez odbioru, jak bym był tam to by mnie nie było tu czyli nie będę tam bo będę tu ale ssskoro jessstem tu to niema mnie tam, więc nie będę tam dopuki będę tu, nie można polizać własnego łokcia, karaluch bez głowy potrafi żyć jeszcze tydzień zanim zdechnie z głodu, orgazm świni trwa średnio pół godziny (w nassstępnym wcieleniu chcę być świnią), długość stopy jessst równa długości przedramienia, E=MC2, Ziemia jest 3 planetą od słońca a słońce jest gwiazdą w naszym układzie sssłonecznym, delfiny jako jedyne ssssaki poza człowiekiem uprawiają sssex dla przyjemności, lew potrafi sssie parzyć do 30 razy jednego dnia (nadal wole być świnią-jakość nad ilością), ssser jessst śmierdzący, ogórek zawiera do 96% wody, Mamo ja chcę rower... bzzzbzz ... connetion lost...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #687 dnia: Sierpnia 13, 2004, 02:30:14 pm »
Cytuj
nie można polizać własnego łokcia
Oczywiście spróbowałem to zrobić poprzeczytaniu...

Cytuj
GIPS BYŁEM ! BYŁEM DZIŚ W ŚWIĄTYNI ! tak właśnie w tesco  i zostawiłem tam troche kasy, w dziale monopolowym ofkoz 
Scześciarzu!!!!! Trza było skoczyć też na słodycze i kupić wafelek o nazwie "FERDEK - nie kiepski wafel" ...do tego trza było jeszcze skoczyć po bagietki usiaść na kanapie ze sprzętem RTV i pooglądać telewizje... wziaść rzeczy z monopolwego i usiąść przed automatycznie otwieranymi drzwiami na których wisi duża kartka z napisem "dzrwi nieczynne proszę skożystać z tych obok" i patrzeć jak głópi ludzie nie widzą tej dużej kartki i czekają ąż one się otworzą albo próbują dotykać je aby te się same otworzyły,albo patrzeć jak cała szczęśliwa rodzina myśli o obmyśla plany jak by tu te drzwi otworzyć bo poco wqyjść tymi co są metr ook beż kartki z napisem"dzrwi nieczynne proszę skożystać z tych obok"...
jeszcze jak wypijesz to z monopolwego to będzie jeszcze większy ubaw z nich... już tylko 2 tygodnie wakacji więc w niedziele jade do TESCO na 2 tygodniowy pobyt w raju... zabieram spiwur i spie na miesnym... bo tam pracuje kumpela "Nina paszteciara"


Aha bym zapomniał:
Saaaaaaaaaaaaaaaaaaajnnntttttttttttttttttt etieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajnt etieeeeeeeeeeeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee <Gipsi Śpiewa>
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2004, 02:31:21 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #688 dnia: Sierpnia 13, 2004, 02:54:59 pm »
Zapomniałem dopisać: "Niemozliwe jest polizanie własnego łokcia (75% osób które to przeczytało próbowało polizać swój łokieć)" XD

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #689 dnia: Sierpnia 13, 2004, 03:26:36 pm »
No wiec jestm pijakiem preferuje tanie wina dodają mi one romantyzmy. poczucia humoru i bezpieczeństwa oraz pomagają mi łatwiej nawiązać kontakty z ludzmi którzy pomagają mi wstac z ziemi gdy sie przewróce......Nie jestem kobieciażem bo zadna dziewczyna mnie niechce zato mam powodzenie u chłopaków i transwestytów....cóż jeszcze moge powiedziec słucham Disco Polo (Boys- Szalona Rulez) jeżdrze na kombajnie, łoram pole jak stary jest pijany i uwielbiam wiejskie klimaty mam 18 lat i nadal jestem dziewicą.W przyszłości chce być Alfąsem gdyż uwazam że zawód ten jest dlamnie jak najbardziej odpowiedni ( bo po skonczeniu Technikum Kolejowego nie da sie zostac nikim prócz alfąsa) lubie ludzi którzy zlewają mnie z pyty i mają głeboko w dup... niemam przyjaciół bo nik niechce zemną rozmawiac, mówią mi ze smierdzi odemnie gnojem ale ja przeciez myje sie raz w tygodniu czy to nie wystarcza??Nierozumiem niektorych ludzi naprawde........mam nadzieje ze ta prezentacja pomoze wam w tym zebyscie wybrali mnie na maskotke numer jeden.....zapomniał bym dodac ze znajomi wołamią na mnie pieszczetliwie FIUTEK dlatego tez nie wachajcie sie uzywac tego zwrotu gdy domnie piszecie....chciałem tez napisać wam jeszcze ze uwielbiam podróżować byłem juz miedzy innymi w Wielkiej Wsi, Krakowie, Nowej Hucie a także zagranicą w Jamponij we wiosce Dajmipole-ale nie bede sie chwalił bo to przeciez nie oto chodzi, jestem na etapie embrionalnym i szukam swojej drugiej połowy najlepiej gdyby moja połówka miała:Błekitne oczy, dobrze czesała i miała ze 40% moja ostatnia miała na imię Blue Bols obecna ma na imie Denaturat jest strasznie wybuchowa ale czego to sie nie robi z miłości....zapomniał bym dodac ze wygrałem tez konkurs na najbrudszego wiesniaka nagrodą by wyjazd do stajni....Mama mówi że bedą zemnie jeszcze ludzie i ze jak dorosne to moze zostane nawet Murzynem Sołtysa,Tata hmmmmm Tata nic nie mówi bo zazwyczaj niejest w stanie wydobyc z siebie nic prócz nieswieżego oddechu.....siostra siedzi non stop na pale kolegi znaczy sie na polu kolegi i kopie zimnioki, babcia odpala zawsze fajke dziedkowi.....Ufffffff alez sie rozpisałem narazie musze konczyc ale co jakis czas postaram sie jeszcze cos dopisac.....a tym czasem borem, lasem.......:*

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #690 dnia: Sierpnia 13, 2004, 03:41:43 pm »
A gdzie dokładnie w Nowej Hucie byłeś?? :P  



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #691 dnia: Sierpnia 13, 2004, 04:58:39 pm »
Hahhahahahahhahahahhahahahaha :lol:  LOLLLLLLLLL Od połowy zaczęło sięrobić naprawde śmiesznie weź to fiutek wklej do "Centrum powitań" :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #692 dnia: Sierpnia 13, 2004, 05:11:31 pm »
Cytuj
siostra siedzi non stop na pale kolegi znaczy sie na polu kolegi i kopie zimnioki
lol to mnie rozwallilo :D:D:D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #693 dnia: Sierpnia 13, 2004, 05:17:33 pm »
A ja wam powiem.. zaczyna mi gwiazdki brakować... tego rodzinnego klimatu i wspulnej wyprawy do Reala.... bo tak naprawde żądzi Real i Biedronka... jak ja lubie pojeździć sobie na hulejnodze i wjechać w kartofle, tam można sobie posiedzieć w samotności i zeżreć czekolade i wypić kole które sobie zahomikowałem (kiedyś mieściłem sie pod zamek w "bajkowym świecie" tam sie można było w kolorowych kulkach zakopać i podzielić sie z rówieśnikami czekoladą w zamian za ich prowiant, to były czasy a teraz to nawet na leżonco nogi bedą mi wystawać....) A że kończą sie wakacje musze sobie coś zrobić żeby na WFie pżez rok niećwiczyć więc planuje złamać se noge.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #694 dnia: Sierpnia 13, 2004, 08:56:19 pm »
Cytuj
WFie pżez rok niećwiczyć więc planuje złamać se noge.
też coś planuje bo będzie kicha jk bede musssiał ćwiczyć :( ale nogi nie złamie bo jestem nie łamliwy :prr: może przeiegne ze 2 kilosssy to mi nogi sssiadą XD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #695 dnia: Sierpnia 13, 2004, 09:11:12 pm »
a ja mialem zlamana noge mialem to szczesciej 2 lata temu :P ale mialem :P jeeeeweeeeeeeeee....fajnie bylo :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #696 dnia: Sierpnia 13, 2004, 09:23:39 pm »
Ja nie miałam nic złamane....(ale czym siem tu chwalić)jestem za ostrożna,a może mam za dużo szczęścia.Raz to by mnie samochód potrącił jak jechałam na roweże ale nie zdążył(zachamował)....kiedyś chciałam zeskoczyć z dachu ale nie wypaliło....jak byłam na opuszczonej wieży to skoczyłam na duł(było jakieś 2,3 metry w duł)ale zwichnełam sobie tylko nogę....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #697 dnia: Sierpnia 13, 2004, 09:34:36 pm »
yhhhhh to cienko. :P .ja zlamalem jak gralem w noge. W walce o pilke. Z jednej strony ja z 2 koles z mego timu wielki jaks zafa i straszy ode mnie 7 lat :P a z 3 chudzielec z 3 timu. Tak zrobilem wslizg ze gdy ten koles co to mial 20lat wybijal pilke trafilk mnie w golen :/

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #698 dnia: Sierpnia 13, 2004, 10:16:47 pm »
ja miałem złamaną noge, 2 razy prawą ręke, raz lewą, a szwy miałem 17 razy w tym 12 na prawj ręce, zwihnięą ręk albo wybite palce mam średnio co 2 miesiące, i jestem szczęsliwy :F....  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #699 dnia: Sierpnia 13, 2004, 10:23:49 pm »
szczegolnie z ta piekna dziura miedzy zebami :P ja tam jeszcze nigdy nic zlamanego nie mialem na szczescie :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"