Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166191 razy)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #660 dnia: Sierpnia 12, 2004, 01:12:03 am »
Jak nie passsuje ten emot :F to opiszcie jak powinien wyglądać :prr:  a może sssię zmieni :)  

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #661 dnia: Sierpnia 12, 2004, 02:01:55 am »
tylko mnie niepasuje.. ale to pżeca nikt nieużywałe e: Fki wcześniej... ja bym se zostawił go jako inkognito czyli w formie pierwotnej :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #662 dnia: Sierpnia 12, 2004, 02:07:08 am »
Przyjżyj sssię uważniej :P gdyby tylko 1 osssoba używała i to rzadko to ten emot by nie zaissstniał :>
A jak ci sssię nie podoba to podaj takiego który sssię podoba :)  

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #663 dnia: Sierpnia 12, 2004, 04:10:28 am »
no niepamiętam żeby ktoś pżedemną używał ":F"... na gg się niejeden pytał co oznacza ":F".... więc ja to niewiem.... ale ostatni qiaxowi napisałem że zaczynam akcje promująca ":F"..  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2004, 04:11:45 am wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #664 dnia: Sierpnia 12, 2004, 12:48:06 pm »
Dark m pierwszy używał ":F" powiem więcej jako jedyny...

Teraz taka sprawa... ostatnimi czasy kilka osób nażeka że na SZ robi się zastuj, że nic się niedzieje, wieje nudą etc. Nie wiem mi się wydaje że nie jest tak źle... wczoraj był duży ruch i dużo postów. Ale może i czasami jest nudno, ale zamiast tylko nażekać może by coś zrobić? Może by napisać coś w temacie którym się coś widziało... i nie tylko że widziałem powiedzmy spadającą gwiazdę ale także i to co mi się w niej podobało... Najlepsze posty moim zdaniem pisze White Wizrad, pisze na temat i nie zadużo i nie zamało poprostu tyle ile trzeba bez owijania w bawełne.. nie mam do nikgo żadnych zarzutów odnośnie postów (No może poza Skrabsonem i Chrisem ale oni i tak się nie liczą), ale nie mówcie później żę SZ forum upada i że niekt się nie udziela.
Game Play napisał że ak tak dalej będzie to chyba odejdzie gdzieś tam.. jeśli chcecie to odchodzcie ale ja się strasznie przyzwyczaiłem do tego miejsca i za szybko stąd nie odejde, po pierwsze nie będzie mi się chciało tego co tu zostawiłem po sobie pisać tam... a podrugie inne fora są do bani, przez chwile byłem na Neo PLUS foru i  tam nawet moderatorzy sięją wielki offtopic i piszą 2 posty albo i więcej pod rząd.. podoba mi się tu i niechce żeby SZF padło... już kilka osób się nie udziela ze starej ekipy.. nie ma Volratha, FaLa jakoś ostatnio nie widać, na początku widziałem że byli tacy ludzie jak Shmatan,Lechu,Alakir i inni(niewiem czy byli przed czystką, pewnie tak) ale teraz już ich nie ma i jeśli kolejne osoby będą otchodzić (np.Ty GamPlay) to będzie to koniec chyba już Forum... ale jakie są wyjścia? Moim zdaniem napewno żadnym wyjściem nie jest pozwalanie nowym offtopować czy coś i być dla nich nazbyt iłymi, ktoś mi zażucił że jestem zbyt ostry dla nowych, a co zrobić z takim skrabsonem jak pisze bezsensownie i tylko poto żeby nabić posty... co zrobić z kolesiem który nie napisał nic w swoichdanych nie ma avka i tworzy nowy temat "Jak znalęźć mieśą w CT".. musiałem go zje**ć bo tak czy inaczej by już tutaj nie wrócił jak sprułem mu majty to przynajmniej mogło mu się zrobić głupio i by pomyślał... zresztą nie jest ze mną chyba tak źle bo do 2 userów chyba napisałem powitanie i jeden z nich (Yoshi) nawet przez chwile kilka postow napisał... baa były one nawet na temat :D
Mim zdaniem nie ma co narzekać że jest źle... tylko tzreba coś robić by było jeszcze lepiej... zy pójście na inne forum to dobry ruch? Zostawienie ludzi z którymi już czasu troche spędziłeś? i po co tam pójdziesz? Myślisz że będzie lepiej? Ni nie będzie... bo tam nie ma mnie:P i innych.. więc jeśli chciałeś/aś ponażekać że jest źle i stąd odejść to może pierw zrób coś aby nie było źle... sprawdź linka ktorego ktoś zapoda.. skomentuj to co on w nim przedstawił... ale powtarzam się i i tak już sie pewnie niechce dalej czytać.. powiem tylko ci GamePlay że inne strony wcale nie są lepsze bo jak mnie qiax poprosił żebym sprawdził który z innych serwisów może konkurować z SZ albo który jest przynajmniej dobry... nieznalazłem żadnego.. one były nie mrawe... recenzje były niezbyt fajne i artykuły jakieś nie takie... ale to już kwestia gustu.. mi się podba tutaj i zostanę tu aż do końca.. do końca SZ albo do końca mojego posiadania internetu
Nie miejcie mnie za psyhola ale naprawde troche mnie denerwuje jak nażekacie.. podczas gdy nie zawsze jest motyw do nażekania bo wcale nie jest tak źle... oczywiście innym rozwiązaniem może być także sianie totalnego offtopicu.. jeśli wolicie taką metodę prosze bardzo.. to już zależy na jakim forum chcecie być..  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #665 dnia: Sierpnia 12, 2004, 01:04:09 pm »
ehh i ja to wszystko przeczytalem...
po 1. ja sie z tego forum nigdy nie ruszam jestem tu prawie od poczatku i zostane do samego konca (ktorego modle sie zeby nigdy nie bylo)... co robie jak wracam ze szkoly i siadam na kompa najpierw? nie wlaczam zadnej gierki tylko wstukuje squarezone.net...jedyne stronki na jakie wchodze codziennie to ta i wp.pl... pamietacie moze kawal prima aprilisowy? chcielismy za wlasna kase ratowac squarezone... to chyba dowodzi ze sie z nia zwiazalismy (przynajmniej wiekszosc) i tak latwo nie odejdziemy
a co do narzekania... ja tylko raz powiedzialem ze szkoda ze ostatnio tak malo postow i juz jest wielkie narzekanie? ty to zawsze musisz wszystko wyolbrzymiac ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #666 dnia: Sierpnia 12, 2004, 01:18:50 pm »
A ja nigdy nie nażekałem i niebedę nazekał :P ja sssie przyssstosowuje do otoczenia. Bedę tu aż ktoś mnie od netu odetnie lub wyjade (na to sssamo wychodzi :P)
Na modów nie narzekać bo nie zawsze sssą wszyssscy i wszedzie. A użytkownicy mają wakacje więc też ich nie ma... tylko takie przypały jak my sssiedzą przy kompie zamiassst wyjechać na wakacje <_<


Dark M - mam przywrócić poprzednia wersje emota (:F)  ??




Reszte ssskomenyuje jak wróce musze sssie przejść :)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #667 dnia: Sierpnia 12, 2004, 01:21:55 pm »
zell mi nie chodzi o ciebie... napisałem to bo miałem czas bo nie ma brata, bo niechce żebyście narzekali wiem że kiedyś tam o tym mówiłeś coś ale i bardziej chodziło teraz o to co napisał GP w shout boxie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #668 dnia: Sierpnia 12, 2004, 01:24:22 pm »
w kazdym razie twoj post zabrzmial jakby byl skierowany do wiekszej grupki niz gp...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #669 dnia: Sierpnia 12, 2004, 01:28:42 pm »
Bo nie był skierowany tylko do GP chodziło mi abyśmy wszyscy zaczęli coś robić jeśli nam jest źle... odejście na inne forum nie jest żadnym rozwiązaniem... czy wam się nie będzie nudziło poruszać te same tematy co u?? Mówiłem na przyszłość że jak będziecie mieli zamiar tak mówić to lepiej pomyślcie co zrobić żeby było lepiej... może źle mi wyszło i napisałem że ożnabyło zrozumieć inaczej.. ale ja już jestem takim dałnem że nieumiem wyrażać myśli i pisze jak mózk :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #670 dnia: Sierpnia 12, 2004, 01:32:54 pm »
ty i ta twoja wysoka samoocena... moze chodzi po prostu o to ze ja cie tylko zle zrozumialem? w koncu inni sie jeszcze nie wypowiedzieli ;)  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #671 dnia: Sierpnia 12, 2004, 05:00:11 pm »
Dobra jakby co to bede piasał ":F"..


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #672 dnia: Sierpnia 12, 2004, 05:22:04 pm »
Heya chciałbym przeprosić jeśli komuś coś nie pasuje odnośnie mojego montowania w dziale "Help"... chciałem co nieco pozmieniać, ale jak się okazało nie moge zrobić tego co chciałem... sorki jeśli coś namieszam ale wydaje mi się że wyjdzie tam troche leipej niż jest raczej nic nie zjebie... wszystkie tematy się chyba nie pokasją :P

A tak pozatym to dzisiaj jadłem wafelka o nazwie "Ferdek" a podspodem podpis "niekiepski wafel" i barwy żołto czarne tak jak piwo miało z tej komedii... boshe ludzie nie mają już co wymyślać i nie mają pomysłu na przebicie na rynku :shu:    Baton był ofkoz kupowany w mojej świątyni czyli TESCO :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #673 dnia: Sierpnia 12, 2004, 06:16:00 pm »
:lol: ja chce tesco blizej !! :D

a co do tamtego wczesniejszego antynarzekania to ja jakos niewidze problemow zadnych, to jasne ze sa wakacje, ludzie powyjezdzali ruch sie zrobil maly i uwierzcie ze tak jest teraz wszedie(a przynajmniej na 2 innych forach na ktore raz na tydzien - dwa wpadne) jak GP twierdzi że gdzieśtam mu bedzie lepiej, to ok jego decyzja tylko ostrzegam Cię Gameplay - na 100% nie będzie... Będziesz "nowy" na jakimś obcym forum, które i tak napewno bedzie gorsze niz to :P
Co do zbiórki pieniędzy - no to rzeczywiscie swietnie wyszlo :D bo jakiejs godzince mielismy gotową listę chętnych na wpłate :lol: przynajmniej wiadomo ze dla niektorych to jest więcej niż "jakastam gupia stronka" :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #674 dnia: Sierpnia 12, 2004, 06:19:11 pm »
Ta ja się na to zapisałem... i przy okazji spieprzyłem żart bo napisałem że moge się na to składać miesięcznie ale i tak nie ma poco bo mamy dzisiaj pryma aprilis... i jak to się mówi okazałem się być takim mega bucem coto niszczył w młodości wszystkim zabawe i bużył dzieciakom babki robione z piasku w piaskownicy :P

Nie zdziwcie się jak wam zniknie trochę postów... wiecie że w dziale Help są 3 strny tematów z prośbą o pomoc!!!!! niektóre są bajecznie głópie.. jak się lata Chocobosem??? -wystarczy nacisnąć x w odpowiednich lasach...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #675 dnia: Sierpnia 12, 2004, 07:49:32 pm »
i nagle uzytkownik - Morchol - 2 posty :D

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #676 dnia: Sierpnia 12, 2004, 09:22:31 pm »
Mnie zależy na stronce ,tak samo gdzy nie mam co robić i włańczam kompa to od razu lecem na squarezone ^_^ jedyna stronka na którą wchodzę ze 5 razy dziennie(czasem i wiecej)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #677 dnia: Sierpnia 12, 2004, 10:09:10 pm »
Squarezone...po prostu kocham te strone.Nie obejdzie sie bez dziennego wejscia 5-50 razy :D przynamniej post dziennie to minimum. I bardzo sie do SZ przywiazalem. Probowalem swoich sil na SF ale nic z tego nie wyszlo. Nie moglem sie od SZ oderwac. Nie wiem jak wy ale ja tu zostaje. ale najlpeij bedzie jak swoje zdanie wyrazi Mortus  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #678 dnia: Sierpnia 12, 2004, 10:20:15 pm »
hyh a czemu akurat mortus? :D:D:D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #679 dnia: Sierpnia 12, 2004, 10:26:13 pm »
bo On jest na SZ, Iwoff, SF i jeszce pewnie paru innych :P