Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166223 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #640 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:11:22 pm »
Oj Gipsi bo siem zarumieniem :wub: ale tak na serio to czemu by nie choćby tylko i spotkać siem na "pogaduszki"(tak powiedział Gipson :wink: )szkoda że trochem mieszkamy od siebie....

Btw:współczycia z tom reką(wiem co to znaczy niefortunnie upaść)
Btw:Gipsi która to ręka??

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #641 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:40:34 pm »
Ano szkoda... a nuż by sie pogaduszki w cosik innego przemieniły XD  :P

Ręka jest niestety prawa (niestety dla chłopca w kwiecie wieku buhahahahah :P ) a u ciebie która to ręka była :>
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2004, 07:21:46 pm wysłana przez Marvell »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #642 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:44:11 pm »
dokonczcie lepiej na gg bo tu nieletni sa :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #643 dnia: Sierpnia 11, 2004, 04:03:41 pm »
odezwał się przyzwoitek jeden. Nieletni w naszym kraju.... no cóż...powiedzmy, że nie zachowują się jak przystało na swój wiek. Ja też jestem nieletni i co? Jestem porąbanym, skomplikowanym psycholem, który myśli innymi katygoriami, niż większość rówieśników (ja i ta moja wysoka samoocena........)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #644 dnia: Sierpnia 11, 2004, 04:20:23 pm »
Gipsiu to była lewa...niestety(a może stety).Boli do tej pory chociaz gips zdjeli mi wczoraj....a teraz jakomś opaskem muszem nosić i maście jakieś smarować...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #645 dnia: Sierpnia 11, 2004, 04:43:04 pm »
Cytuj
Gipsiu
:o  :o  :o  :o  :o
o Boże!!!!!!!! Po raz pierwszy widze żeby ktoś do mnie takiego zdrobnienia użył... i to jeszcze dziewczę tego czynu dokonało... och jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!
ehhh z tą opaską to masakra.. nigdy nie lubuiałem czegoś takiego nosić.. czułem się jak kaleka a inni się pytają "a co się stało.. aco to.. a co aco aco..", smarować to ja się musze kremem bo się spaliłem i mi skóra schodzi... pomyślałem że skoro mój idol Dark M się salił to i ja powinienem się poopalać i poszedłem w jego ślady

Cytuj
Jestem porąbanym, skomplikowanym psycholem, który myśli innymi katygoriami, niż większość rówieśników (ja i ta moja wysoka samoocena........)
Bardzo dobra samoocena i lubie ludzi którzy o sobie tak mówią... zawsze taki chciałem być... jednak jestem zwykła szarą myszką która nigdy taka niebędzie i mogę tylko pomażyć żeby być fajny albo choć trochę zwariowany... ale cuż już się przyzwyczaiłem do tej mojej szarości ;(
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2004, 04:43:36 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #646 dnia: Sierpnia 11, 2004, 04:45:16 pm »
OFF TOPIC[/font]
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #647 dnia: Sierpnia 11, 2004, 05:03:35 pm »
hmm a jaki to jest dzial?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #648 dnia: Sierpnia 11, 2004, 05:04:43 pm »
yyy koncik parówkowych skrytożerców? :?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2004, 05:05:11 pm wysłana przez Morchol »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #649 dnia: Sierpnia 11, 2004, 05:25:21 pm »
Cytuj
i mogę tylko pomażyć żeby być fajny albo choć trochę zwariowany
Wszystko się może zdarzyć ;) A ja nie twierdzę, że jestem fajny.... nie..... jestem .... hm.... dziwnym nastolatkiem, o naturze i przemyśleniach filozoficznych. Czyli jednym zdaniem: Mam skomplikowany, rozwalony charakter.... nie fajny, tylko skomplikowany....... (ale ja głupoty pie***zę)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2004, 06:27:42 pm wysłana przez Marvell »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #650 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:12:20 pm »
a ja jestem skomplikowany glupi nedzny i tak dalej. I nie umiem grac w WO :P a Gipsi Ty uwazaj zeby Twoja niunia nie wpadla na 4um. bo jak Ty tak tu gruchasz z YUzuriha to moze byc kiepsko :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #651 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:17:39 pm »
Cytuj
a Gipsi Ty uwazaj zeby Twoja niunia nie wpadla na 4um.
Jeśli jego "niunia" wpadnie na forum.... hoho.... to Gipsi będzie musiał przyjąć moje kondolencje (a może raczej jego dziewczyna?? )
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #652 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:19:08 pm »
CZemu w domu sie na mnie dziko patrzą jak słucham głośno soundtracku całego z Cowboya Bebopa? Blusa nigdy nie słyszeli czy co? :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #653 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:24:33 pm »
to dziwną masz ropdzinkę..... ale ja mam jeszcze dziwniejszą. Nigdy muzy nie słucham, a wszyscy twierdzą, że jestem melomanem.....?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #654 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:28:04 pm »
a no dziwną, do metalowego nawalania głową w beben i gitarą w ściane się przyzwyczaili, do hiphopowego joł ku**a, joł ja pie**ole joł joł też sie przyzwyczaili, a sobie leci bluesiki to sie pacza jak na kosmite O_o Może coś mam na twarzy :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #655 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:34:08 pm »
łoł.... jak ja bym metalu zaczął słuchać to by mnie wyrzucili z chaty i ukrzyżowali.... no ale tak bywa
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #656 dnia: Sierpnia 11, 2004, 11:43:51 pm »
Cytuj
a Gipsi Ty uwazaj zeby Twoja niunia nie wpadla na 4um. bo jak Ty tak tu gruchasz z YUzuriha to moze byc kiepsko 
łiiiiii tam... popierwsze moja dziewczyna by tu raczej nigdy nieweszła.. nie interesuje sie grami a adresu to ja jej z tad nie dam bo za dluzo bezsensownyh rzeczy tu wypisalem, po drugie zazdrosna to ona nie jest (przynajmmniej nie o mnie chyba).. a po trzecie: to tylko marzenia, pogruchac to bym sobie z Yuzurihą z chęcia w realu (nie chodzi mi tu o konkurencje dla mojego ukochanego hipermarketu tesco) pogruchał... ehhh ale to tylko marzenia ;(

Cytuj
CZemu w domu sie na mnie dziko patrzą jak słucham głośno soundtracku całego z Cowboya Bebopa? Blusa nigdy nie słyszeli czy co? 
I v got to be freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yeah... wanna be freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yeah... gona be freeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dont wake me from these dream.... <Gipsi udaje że umie spiewać> piekna piosenka :D  ;( .. przepiekna kiedys widzialem niesamowita AMV z ta piosenka w ktorej caly czas bylo czarnobiale, a jak na koncu stalo sie Spikowi to co sie stalo (nie spojlerowac mi tu) wszystko zrobilo sie kolorowe... mega piekna amvka i mega piekna piosenka podkreslam!!!! ;(
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2004, 11:44:38 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #657 dnia: Sierpnia 12, 2004, 12:11:56 am »
Tragedia skomercjalizowali moje ":"+"F" teraz wygląda tak :F :F :F :F :F ale najgorsze jest to że źle to zostało zinterpretowane .... buuu pżecie to jest "wieśniak co sie cieszy że oszukał mame i shował sie w szopie, i potem sie hwali tacie jaki to z niego sppryciaż"


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #658 dnia: Sierpnia 12, 2004, 12:23:40 am »
To wlasnie dobrze, tylko, że za szeroki ma uśmiech.
Cytuj
I v got to be freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yeah... wanna be freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yeah... gona be freeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dont wake me from these dream....
Caaaaaaaall meeeeeeeee, caaaaaaaaall meeeeeeeee...
Let me know it's all right
Caaaaaaaall meeeeeeeee, caaaaaaaaall meeeeeeeee...
don't you think it's about time
is what you calling
eeeeeeeeeeeeease myyyyyyyyy miiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnddddddddd
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #659 dnia: Sierpnia 12, 2004, 01:06:40 am »
Woords that wee cooouuuuldnt saaaaaayyyy  :P

a i tak Don't bother none jest najlepszejsze :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2004, 01:07:34 am wysłana przez Morchol »