Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166255 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #600 dnia: Sierpnia 03, 2004, 09:57:49 pm »
Cytuj
może im wisła coś szczeli
eee... w cuda wierzysz?
Cytuj
Zell zaniedługo twój chomik rozegra walke na śmierć i życie z moją "małą bestią"
czy ja tu o czyms/ o kims nie wiem? ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #601 dnia: Sierpnia 03, 2004, 10:10:07 pm »
Cytuj
QUOTE
może im wisła coś szczeli


eee... w cuda wierzysz?
Ty sie tak nie wymoldszaj tylko kupuj ps2 :P im wczesneij tym lepiej :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #602 dnia: Sierpnia 03, 2004, 10:15:45 pm »
zauwazyliscie ze na tych wakacjach cos nam nowymi (no offence) posypalo? i qrde troche topicow zbednych a chyba wszystkie mody wyjechaly... dzizaz tyle ich jest i jeszcze malo jak tak dalej pojdzie to sie tez na moda zglosze bo ostatnio tutaj burdel (bez skojarzen) spory
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #603 dnia: Sierpnia 03, 2004, 11:07:11 pm »
Cytuj
QUOTE 
Zell zaniedługo twój chomik rozegra walke na śmierć i życie z moją "małą bestią"


czy ja tu o czyms/ o kims nie wiem? 

Hmmm sorka ale jednak z walki nici ;(  Miałem sobie dać jako avatar takiego pokemona (jakiś mały pikachu) który klepie się w du.. pupe i siakiś podpis zapodać... avka dał mi Dark M ale nie mogę go sobie załadować :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #604 dnia: Sierpnia 04, 2004, 02:44:18 am »
Auuuuuuuuuuuuuuu...... sziak zara sie w jakiegoś potfora zmienie..... ale do kitu dzień...

Najpierw zwala sie jakś tam rodzinka z bandą bachoów, które okupywały muj pokuj, potem jakiś cfelus żuca poszką po browcu w moje okno(naszczęście niewybił, bo mimo wszystko okazał się na tyle mądry że dostał się jakoś do środka i wypił piwo), więc wyleciałem i go żuciłem kamieniem ale sic nietrafiłem a ten tfardziel jeszcze sie do mnie wrucił i coś sapał ale moja mama wyskoczyła i se niestety poszedł, a  już hciałem złamać mu na głowie jeden z mojich nindżitsowych kiji od szczotki..., ale noc sie oczwiście zaczynała dopiero więc potem na 98% ściągniętego CD2 Spidermana 2 komp mi sie zwiesił i musiałem resetować.. włączyłem DC++ i pisało żę ten plik nie ma nic wspulnego ze ściąganym plikiem... no i muesze ściągać poraz kolejny.. a na koniec jak hciałem już się wyżyć na biednym komputeże w SoulCalibur2.... Gra mi pżestała działać... za bardzo porysowana płyta nieczyta ją nawet muj DVDr w kompie.... haha a oczwiście po ostatnim formacie niezrobiłem sobie ISO. Ide spać... wyjątkowo wcześnie bo nawet anime mi sie oglądać niechce... uuuuuuuuuuuuu.

Uważam że jesteś fajna lecczczcz niemasz stajla.:F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #605 dnia: Sierpnia 04, 2004, 11:39:19 am »
Shit happens ... :P
]


Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #606 dnia: Sierpnia 06, 2004, 07:45:05 pm »
Ja to dopiero mam super wakacje...
Nie dość że dysk mi padł(dopiero dzisiaj dostałam spowrotem kompa)to jeszcze mam całą ręke w gipsie(przewróciłam sie na chodniku o własne nogi)za dokładnie 4 dni mi go zdejma,a co najdziwniejsze to reka nie jest złamana,peknieta i wszystkie kosci sa na swoim miejscu.....(tak wlasciwie to po jaka chol**e go nosze..).

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #607 dnia: Sierpnia 06, 2004, 08:35:24 pm »
to co Ci sie w te reke stalo ?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #608 dnia: Sierpnia 06, 2004, 09:54:22 pm »
Cytuj
ręke w gipsie(przewróciłam
Ten wszędzie wlezie :P
Mi dzisssiaj z palca paznokieć zszedł a raczej jego połowa <_< i mi teraz w niego zimno :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2004, 09:54:56 pm wysłana przez Marvell »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #609 dnia: Sierpnia 06, 2004, 09:59:56 pm »
zalej wrzatkiem marvell :P
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #610 dnia: Sierpnia 06, 2004, 10:20:14 pm »
to bedzie za  graco :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #611 dnia: Sierpnia 07, 2004, 03:47:22 am »
polwrzatek pasuje sergey? :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #612 dnia: Sierpnia 07, 2004, 11:57:10 am »
Ta może jeszcze zalać zimnym wrzątkiem :P :blink:  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #613 dnia: Sierpnia 07, 2004, 01:35:15 pm »
Cytuj
Ten wszędzie wlezie
Już tai ze mnie drań że się wszędzie wqręcam :D  a do dziewczyn to już wogóle mnie zapraszać nie trzeba :lol:

Cytuj
Mi dzisssiaj z palca paznokieć zszedł a raczej jego połowa  i mi teraz w niego zimno
O fuuuuuuu boshe to boli ja wczoraj gralem w noge to mi sie kawalek zlamal jak kopnąłem piłke "z kapy"... a mama tyle razy mówiła synu obetnij paznokcie.... ehhh czemu ja jej nie posłuchałem... od komunii troche czasu już zleciało  i powinienem był to zrobić dawno temu

Cytuj
ale moja mama wyskoczyła i se niestety poszedł, a już hciałem złamać mu na głowie jeden z mojich nindżitsowych kiji od szczotki
Ej to trza było niezważać na mame tylko jąw ysłać do piergogow a samemu pokazac mu trudne sztuczki nindżowskie... w końcu te biedne drezwa tyle wycierpiały od twoih treningów to niech ich meka sie chociaz przyda a twoje tehniki ukaza złoczynców w imieniu Czipsów firmy Star Foods...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #614 dnia: Sierpnia 07, 2004, 07:43:35 pm »
cytat z dolu strony "mamy 777 zarejestrowanych uzytkownika"... lucky seven??? to co teraz odpalacie 777 artykulow/romow/clipow/pierdol ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #615 dnia: Sierpnia 07, 2004, 08:14:11 pm »
ja tam bym wolal lucky six...(a niektorzy pewnie lucky sex :P )

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #616 dnia: Sierpnia 07, 2004, 10:09:46 pm »
Ta? a ja jessstem 555 użytkownikiem :P :P :P to co wysyłacie mi po 555 gier :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2004, 10:10:07 pm wysłana przez Marvell »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #617 dnia: Sierpnia 07, 2004, 10:14:57 pm »
a ja mam 999 postow i co Wy na to...czekam na 999 PS'ow 2

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #618 dnia: Sierpnia 07, 2004, 10:18:15 pm »
Już 1k :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #619 dnia: Sierpnia 07, 2004, 10:40:01 pm »
Cytuj
a ja mam 999 postow i co Wy na to...czekam na 999 PS'ow 2
Nie lepiej było prosić o 333 PS2, 333 X-Box'y i 333 Game Cube'y ?

BTW. Czisys Krajst ! Na Suprnovie jest dostępna wersja BETA Biohazzarda 2 (PSX) ! Ja juz zasysam ! ...wolałbym alfę ale co tam...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2004, 10:42:04 pm wysłana przez Solidus »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?