Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166323 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #500 dnia: Lipca 25, 2004, 03:30:31 pm »
ARD kain tez tam czasem ukradkiem sobie wciagnie jakas duszyczke... bo on jest juz pelnoletni a tylko niepelnoletnim wolno. calkiem to smaczne :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Saladin

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://www.naszklasa3e.friko.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #501 dnia: Lipca 26, 2004, 05:13:31 pm »
W krakowskim TESCO szczury upolowane we własnym magazynie sprzedają na tony(najmniejszy ważył 700kg:))  

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #502 dnia: Lipca 26, 2004, 11:16:00 pm »
Właśnie widziałem fragment jakiegoś programu na w którym gść powiedizał że huba to pasożyt, który osiada na dżewie i kożysta i żywi sie jego kosztem nic nie dając w zamian.... i tylko tyle... z tego wynika że jak ostatnim razem byłem na czereśniach byłem hubem!.. ale jakim bo na DC++ jest sporo chubów i każdy inaczej sie nazywa.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #503 dnia: Lipca 26, 2004, 11:20:32 pm »
Cytuj
Właśnie widziałem fragment jakiegoś programu na w którym gść powiedizał że huba to pasożyt, który osiada na dżewie i kożysta i żywi sie jego kosztem nic nie dając w zamian.... i tylko tyle... z tego wynika że jak ostatnim razem byłem na czereśniach byłem hubem!.. ale jakim bo na DC++ jest sporo chubów i każdy inaczej sie nazywa.
Ehehe...gościowi chodziło o takiego grzyba co się huba nazywa...wiesz...takie cuś co czasem na drzewach w lesie rośnie...wygląda jak taka mała półeczka czasem...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #504 dnia: Lipca 26, 2004, 11:24:50 pm »
Ale według tamtej definicji ja też byłem hubem...  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #505 dnia: Lipca 26, 2004, 11:42:57 pm »
Tłumaczenie - huby = leechery.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #506 dnia: Lipca 27, 2004, 02:05:06 am »
huba to passsożyt a każdy człowiek jest takim małym posażytkiem który tylko czeka na okazje żeby ssskożyssstać z czyjejś pracy  <_< czyli jesssteś hubal :P choć równie dobrze można cię nazwać szpakiem  :lol:  

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #507 dnia: Lipca 27, 2004, 02:07:23 am »
TYGRYS TYGRYS TYGRYS TYGRYS

przyczajony co prawda ale groźny jak smok XD
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #508 dnia: Lipca 27, 2004, 02:38:45 am »
eeee Marvell jak mi wiadomo to Hubal był bohaterem kampani wrześniowej oraz I wojny światowej... Odznaczony: Krzyżem Virtuti Militari V klasy oraz Krzyżem walecznych czterokrotnie zdaje się...
Zginął w zasadzce a później szkopy wlekli jego trupa po wsiach...
]


Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #509 dnia: Lipca 27, 2004, 03:07:34 am »
nie, nie, huba siedzi na dżewie i je czereśnie.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #510 dnia: Lipca 27, 2004, 03:16:30 am »
lol ostro dajecie na tej stronie :D napewno trafilem na dobre 4um? chyba za duzo wypilem...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #511 dnia: Lipca 27, 2004, 03:23:39 am »
Ty po pijaku to czytasz, a ja musze na trzeźwo <to, że piję teraz około 1.2 litra kakaa niczego nie zmienia>.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #512 dnia: Lipca 27, 2004, 03:26:21 am »
kto ci kaze na trzezwo? :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #513 dnia: Lipca 27, 2004, 03:45:17 am »
A ci kto każe na nie tżeźwo ? :D


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #514 dnia: Lipca 27, 2004, 03:56:54 am »
jak to kto? qiax :P nie mial sie na kim wyzyc to przyszedl na 4um i mi pic kazal bo sam nie moze :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #515 dnia: Lipca 27, 2004, 04:23:10 am »
Zell Dincht;

Cytuj
kto ci kaze na trzezwo?

Pieniądze. Znaczy się ich chorobliwy brak.

Cytuj
jak to kto? qiax  nie mial sie na kim wyzyc to przyszedl na 4um i mi pic kazal bo sam nie moze

Jak ja bym ci kazal pić, to byś mi jedynie po napoje skoczył, a potem byś poszedl smacznie spać <a napojami to ja bym się zaopiekował>.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #516 dnia: Lipca 27, 2004, 04:24:54 am »
Akurat byś był pżygotowany na moą wizyte z tymi napojami :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #517 dnia: Lipca 27, 2004, 04:39:40 am »
Właśnie mi się przypomniało, że muszę gdzieś wyskoczyć... Znaczy się wyjechać... Na całe życie... Na jakąmś bezludna wyspę.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #518 dnia: Lipca 27, 2004, 04:45:35 am »
zabierzesz swoja dziewczyne to sie w krotkim czasie zrobi ludna wyspa :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #519 dnia: Lipca 27, 2004, 05:04:27 am »
Ale ja nie mam dziewczyny...