Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166362 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #460 dnia: Lipca 24, 2004, 12:35:08 am »
Ja się wybieram już od ponad miesiąca... byłem już w piatek w przeszłym tygodniu ale okazało się że moja stała fryzjerka(Magda) już nie pracuje tam :shu: ... ostatnio byłem u fryza 5 miesięcy temu  grzywe mam zapuszczoną na wysokość ponieżej warg   :shu:




Kur*a dziś się trochę spiłem... 3 dębowe(wczesniej sie trujka nie wbiła :P ) i jeden lech... dla mnie o starczy żeby mi było fajnie(nie mam zamiaru ściemniać jak niektórzy których znam że piją po 15 warek) :D  Do tego dzwoniłem do mojej dziewczyny z która się niewdziałem już tydzień bo wyjechała... boshe jaki ona ma piękny głoss ehhh chyba tutaj zaraz walne na ziemie... dżizzzz jesem w szoku... kurcze piękny głos... przepiękny....
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2004, 12:49:21 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #461 dnia: Lipca 24, 2004, 12:57:19 am »
moze i pija po 15 warek ale napewno nie sa "troche spici" :D:D:D raczej "zalani w trupa" :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #462 dnia: Lipca 24, 2004, 01:05:41 am »
10 to max co można osiągnąć w 3 godziny + 0.25 wódki a później wymioty i black out przez 3-5 gdzin super nie ?? :D
]


MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #463 dnia: Lipca 24, 2004, 01:27:16 am »
Cytuj
grzywe mam zapuszczoną na wysokość ponieżej warg
Warg powiadasz <_< ... ja mam poniżej brody :P



Hmm 10 piw to ja bym przez tydzień nie wypił :prr: ja sssącze jedną minimum pół godziny :P a każdo następne zwiększa czasss B)  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #464 dnia: Lipca 24, 2004, 01:31:01 am »
nooo.... najlepszy jest taki black out...... po prostu... zaj*****y. Ale i tak nigdy nie zapomnę jak moja nauczycielka od polskiego stwierdziła, że po dwu kieliszkach wina traci się przytomność :P ..... nie wiem jak ja zrobiłem, że nie wybuchłem wtedy śmiechem.

A tak apropo fryzjera, to jestem splamiony.... zmusili mnie siłą i poszedłem...... qurde... jak ja nie lubię krutkich włosów... zaczynam tęsknić za tą grzywką, co mi prawie oczy zasłaniała....... tylko, żę moje włosy zawsze się tak śmiesznie układają, że grzywka zakrywa lewe oko, a prawe nie.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #465 dnia: Lipca 24, 2004, 01:53:19 am »
Ja nie cierpie długich włosów :D mam za gęste włosy wiec szybko się ich pozbywam i zwykle na wojskowo :P
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #466 dnia: Lipca 24, 2004, 02:13:30 am »
ja tez niezbyt lubie ale mi sie nie chce do fryzjera chodzic :P
btw: lol ale mamy temat :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #467 dnia: Lipca 24, 2004, 02:17:07 am »
ale powiedz mi Zell jakiej odżywki urzywasz :D  
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #468 dnia: Lipca 24, 2004, 02:21:26 am »
ej De6v6il6, czy ty nie sypiasz? patrze na zegarek..... 2.24... patrzę na czas wysłania posta i coś mi się nie zgadza... ale w każdym razie, czy wy nie śpicie? Ja bym bnie wytrzymał tak późno siedzieć na necie :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #469 dnia: Lipca 24, 2004, 02:34:21 am »
eee ja nie śpie :D tzn troche sypiam jak wy śpicie żebyście mi forum nie zawalili postami :P :D zależy też to wszystko od mojego humoru jeżeli włączają mi się cięższe klimaty to nie śpie...
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2004, 02:35:54 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #470 dnia: Lipca 24, 2004, 02:43:16 am »
ja uzywam odzywki ee no takiej wiesz kiedys napisze :P co do spania: ja w wakacje spie co 2 dni
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #471 dnia: Lipca 24, 2004, 02:46:31 am »
ej De6v6il6... taki paradoks. Tutaj jest sobie taka sielankowa niskobudżetowa luźna rozmowa, a w innym temacie równocześnie prowadzimy japierdzieleniewiemnajakimkuźnawysokimpoziomie rozmowę zaje****ą o czystej naturze filozoficznej (czyli to co misie, i czarodzieje lubią najbardziej)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #472 dnia: Lipca 24, 2004, 02:46:58 am »
przynajmniej czasu nie marnujesz :D hmmm dobrze jest mieć podzielną uwagę i chwilę się odprężyć :D nadal masz modem W_W czy masz już stałke ??
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2004, 02:48:10 am wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #473 dnia: Lipca 24, 2004, 02:54:36 am »
dziabel - dokladnie tak mowie: "sen to strata czasu". co ty mi w myslach czytasz? sio mi stad :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #474 dnia: Lipca 24, 2004, 03:01:50 am »
ja tam sobie lubie pospać połeżę się dziś wcześnie coś koło 3:30 trzeba w końcu pójść do TESCO po kluski :D
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #475 dnia: Lipca 24, 2004, 03:05:58 am »
Cytuj
nadal masz modem W_W czy masz już stałke
Człowieku, mnie nie pobijesz. siedzę już dzisiaj czwartą godzinę na necie przy połączeniu nie przekraczającym 30 kb/s, a żeby było jeszcze śmieszniej w dodatku ściągam sobie mangi (prędkość ściągania = 2,3 kb/s) Nikt z was chyba nie jest takim psycholem jak ja, nie? :P

Cytuj
dziabel - dokladnie tak mowie: "sen to strata czasu". co ty mi w myslach czytasz? sio mi stad
te, ty mi ty diabła nie odstraszaj. Jeszcze sobie pójdzie i z kim będę filozoficzne wywody prowadził? ;)  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #476 dnia: Lipca 24, 2004, 03:09:59 am »
dziabeł musi uciekać ganiają go od komputera dranie a dopiero 3 jaaa dobra znikam panowie miłej nocki życzę i będe jutro też przez pół nocy :D
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #477 dnia: Lipca 24, 2004, 03:28:54 am »
dziabla z moich mysli odstraszam nie z 4um :P wracaj dziable!!!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #478 dnia: Lipca 24, 2004, 03:49:07 am »
White_wizard;

Cytuj
Człowieku, mnie nie pobijesz. siedzę już dzisiaj czwartą godzinę na necie przy połączeniu nie przekraczającym 30 kb/s, a żeby było jeszcze śmieszniej w dodatku ściągam sobie mangi (prędkość ściągania = 2,3 kb/s) Nikt z was chyba nie jest takim psycholem jak ja, nie?

Siedzę około tydzień <nie non stop... no dobra, drzemki się liczą> na ściaganiu tomow mang około 40 mb, przy prędkości nie przekraczającej 15 kilo <bo tyle wynosi mi z niewiadomych powodów maksymalna prędkość ściagania... dzisiaj dzwoniłem do admina, pisze, że u niego widnieje 100 kilo, a mi jak byk pokazuje 15... paradoks>. Wystarczy, ze włączę IE, wejdę na Square Zone i prędkość mi spada o 5 kilo. Zacznę ściągać dwa pliki - 7 jeden, drugi 8 kilo wyciąga.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #479 dnia: Lipca 24, 2004, 04:01:10 am »
mi sie caly czas 10 kilo sciagalo wszystko az do dzis bo w koncu neostrade instalnalem i smiga 40.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"