Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166322 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #520 dnia: Lipca 27, 2004, 05:12:20 am »
To zabież ulubionego pluszaka.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #521 dnia: Lipca 27, 2004, 05:21:44 am »
Ja nie potrzebuje tych zabawek, aż tak mocno, jak ty.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #522 dnia: Lipca 27, 2004, 05:26:57 am »
Wiem wiem, ty wolisz bardziej dmuchane zabwki (nie mam tu na myśli baseniku ogrodowego).. :D

a ja serjo niestety niekiedy śpie z pluszakiem  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #523 dnia: Lipca 27, 2004, 05:36:31 am »
Ty mnie oskarżasz o dmuchane lalki, jak ja nawet z misiem nieśpie?! ... Ty to musisz być naprawdę zdesperowany...

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #524 dnia: Lipca 27, 2004, 05:39:00 am »
Ja śpie z misiem... nic mu w nocy nierobie, no czasem niehcący go zżuce, ale najgorsze zboczeńce i erotomany to właśnie takie cichacze które to nic nie tego, i z misiami niespali nigdy to tera sie na Lalach mszczą :P


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #525 dnia: Lipca 27, 2004, 05:52:44 am »
Wnioskuję, że mówisz to z wląsnego doświadczenia? A swoja drogą, co ty w nocy robisz, ze ci miso z łózka spada...

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #526 dnia: Lipca 27, 2004, 05:58:32 am »
źle wnioskujesz (jak zawsze)

A pluszak spada bo wierce sie pżez sen.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #527 dnia: Lipca 27, 2004, 06:06:08 am »
Jeśli nie mówisz tego z własnego doświadczenia... Rany, biedni ci twoi sąsiedzi, mieć za sąsiada zboczeńca!

Wiercisz się? Z pluszakiem? No, to dopiero było dwuznaczne.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #528 dnia: Lipca 27, 2004, 06:18:11 am »
Wierce sie z Pluszakiem :D kurcze ale ze mnie Zbok, A już pisałem że mam daleko do sąsiadów...

Co ty masz z tymi sąsiadami, pżeśladują cie z powodu odmiennych upodobań ?

Dalej źle wnioskujesz,


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #529 dnia: Lipca 27, 2004, 06:27:09 am »
Mnie nie prześladują... Ja ich nawet nie znam...
Misia przedkłada na prawdziwych ludzi... Ta, tragedia.
 

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #530 dnia: Lipca 27, 2004, 06:43:02 am »
To skąd znasz te obyczaje sąsiadów ?

Ja niebardzo lubie ludzi (odkiedy taki zwolennik ludzkości z ciebie, ja bym mugł żyć tylko z 2 osobami na jednej wysepce[obie musiały by być ładne i inteligentne (no jedna mogła by być tylko ładna)]).
A jakbym miał dziewczyne to bym znią spał, i wten czas bym sie niewiercił bo bym miał co innego do roboty.  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #531 dnia: Lipca 27, 2004, 07:00:19 am »
panowie...znajdzcie sobie dziewczyny i wtedy juz nie bedziecie napastowac sasiadow czy wiercic sie z misiem :lol:

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #532 dnia: Lipca 27, 2004, 07:02:45 am »
Tu sie pojwia problem... coś jak dzwonisz po pizze a tu zakażdym razem.."niema takiego numeru"


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #533 dnia: Lipca 27, 2004, 07:06:12 am »
no nie powiesz mi ze jestes tak brzydki ze na twoj widok wszystkie kobiety dostaja wszeliego rodzaju dolegliwosci :P...

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #534 dnia: Lipca 27, 2004, 07:12:11 am »
Może nie aż tak, ale ja nie interesuje sie "wszystkimi kobietami".

Rozwine tą aluzje z góry Wkońcu sie dodzwoniłem ale niemają "takej pizzy  jak ja chce, i wogle same z takimi dodatkami że niepżełknoł bym tego :F


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #535 dnia: Lipca 27, 2004, 07:29:32 am »
Sam widzisz ARD- jak Dark M swoją głupotą ich nie odstraszy, ani swoją twarzą, to swym głosem na pewno.
Dark, jak mogę znać obyczaje sąsiadów, jak ich nawet nie znam? Nie bawię się w podglądacza jak ty... Po za tym, ja to zmyśliłem, a fakt, że to jednak była prawda <którą ty znasz, nie chce wiedzieć skąd... chociaż chyba jest bardzo dobry w podglądaniu>, to już wynikło z twojej wypowiedzi. Innymi słowy - ja jestem czysty, a ty brudny, spocony i do tego z kiepskim poczuciem rytmu. Żeby z misiem spać i go molestować... Rany, ja rozumiem, gdybyś sobie lakę kupił, ale misia? ZOOFIL!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #536 dnia: Lipca 27, 2004, 07:44:19 am »
To jest Pluszak, spie z nim(nie molestuje go, myślisz że ja tak jak ty jak coś mam zara musze to w nocy molestować, to sie mylisz) ty nieśpisz znikim bo pluszaki już zwykożystałeś i inne stwożeni co je miałeś, nikt niechciał by stobą spać, ja i nikt normalny woli niewiedzieć dlaczego. A do tego co wynika z moich wypowiedzi , to niestety niekażdy ma skojażenia takie jak ty, niewszyscy musża mieć bzika na punkcie podglądania/sąsiadów/molestowania, sam se dopowiadasz "fakty", i atakujesz, podsumowaniem swoich domysłów, czy swoich zboczonych podtekstów, bo masz jakieś problemy, niewiem czy z sąsiadami czy z seksualnością(i niechce wiedzieć), Kup se misi pżeśpij sie z nim (wyjaśniam : Połuż sie obok niego, niedotykaj go, (wiem że będzie cie seksualnie pociągał) ale daj se na wstżymanie, niebuj sie sąsiadów, jak zobaczą że nic misiowi nierobisz to niebędziesz sie miał czego bać(czyżbyś sie bał ze zauważyli cie kiedyś jak sie w "dom" samemu bawiłeś), zaśnij koło misia, nikt sie napewno niepoczuje urażony, no może twoim wyglądem, lub "indywidualną inteligencją" którą tylko ty posiadasz i z "normalną" inteligencją ma wspulnego tylko ogułowe myślenie (gożej z domysłami, skojażeniami, planowaniem , czy wyobraźnią).  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #537 dnia: Lipca 27, 2004, 09:18:44 am »
Jesteś jak Micheal Jackson <tak to się pisze?>. On śpi z dziećmi <nieswoimi> i twierdzi, ze to nic złego... Również ma fanów <którzy zachwycają się nie wiem czym... cóz, fanem nie jestem, więc to dla mnie pozostaje tajemnicą>, co są jego warci, głos dobijajacy, twarz "zdewastowaną". No cóż, ignorancja jest błogosławieństwem.

Cytuj
ty nieśpisz znikim bo pluszaki już zwykożystałeś i inne stwożeni co je miałeś, nikt niechciał by stobą spać, ja i nikt normalny woli niewiedzieć dlaczego

Masz absolutną rację. Nie śpie z nikim. Nigdy nie spałem z misiami, ani innymi pluszakami, więc wytłumacz mi, o kwiecie elizejskiej ignorancji, jak mogłem je wykorzystać? Czyżbym miał jakieś zdolności telekinetyczne i wykorzystałem twojego misia? Nie, bo inaczej skręcił bym ci kark. No coż, jeśli ty jesteś taki puszczalski i śpisz z kim popadnie... To twój problem, nie mój. Ja dbam o swe ciało i na pewno nie oddam się pierwszej lepszej pluszowej zabawce.

Cytuj
A do tego co wynika z moich wypowiedzi , to niestety niekażdy ma skojażenia takie jak ty, niewszyscy musża mieć bzika na punkcie podglądania/sąsiadów/molestowania, sam se dopowiadasz "fakty", i atakujesz, podsumowaniem swoich domysłów, czy swoich zboczonych podtekstów, bo masz jakieś problemy, niewiem czy z sąsiadami czy z seksualnością(i niechce wiedzieć),

Jak byś posiadal coś takiego, jak czytanie ze zrozumieniem, to byś wiedział, że ja stwierdziłem jedynie to, co ty sam żeś napisał, więc jeśli ja się mylę, to ty albo nie wiesz co piszesz, albo wstydzisz się tego, że napisałeś prawdę o sobie samym - swoim niezdrowym pociagu do pluszowych zabawek, dmuchanych lalek, czy też podglądania sąsiadów. Faktów nie można sobie dopowiedzieć, bo inaczej były by to domysły, a nie fakty. Z sąsiadami nie mam problemów, bo nie utrzymujnę z nimi kontaktów, ale jeśli w twojej kategorii to nie normalne... Coz, jak juz pisałem, to nie mój problem.

Cytuj
se misi pżeśpij sie z nim (wyjaśniam : Połuż sie obok niego, niedotykaj go, (wiem że będzie cie seksualnie pociągał) ale daj se na wstżymanie, niebuj sie sąsiadów, jak zobaczą że nic misiowi nierobisz to niebędziesz sie miał czego bać(czyżbyś sie bał ze zauważyli cie kiedyś jak sie w "dom" samemu bawiłeś), zaśnij koło misia, nikt sie napewno niepoczuje urażony, no może twoim wyglądem, lub "indywidualną inteligencją" którą tylko ty posiadasz i z "normalną" inteligencją ma wspulnego tylko ogułowe myślenie (gożej z domysłami, skojażeniami, planowaniem , czy wyobraźnią).

Jeśli nie śpię z misiem, to skad pomysł, że go potrzebuje? Jeśli nie można się misiem pobawić, to po co go wogóle kupować? Ja się nie boję sąsiadów, po prostu ich ignoruje... Ale widać, ze musisz być w bardzo zażyłych stosunkach ze swoimi. I jak u diabła może być normalna inteligencja indywidualna? To jest niemozliwe, a wiesz czemu? Nie, no skad, skoro ty mózgu nie masz... Normane normy daje ogól, a ty jako jednostka, możesz mieć jedynie swoije poglądy, więc póki twego toku rozumowania nie poprą inni, nie jest to normalny tok, gdyż nie wspólgra z ogólno przyjętymi zasadami społeczeństwa. I ucz się ortografii, bo ten papierek jest chyba tylko na pokaz... Ale co tam, w końcu ignorancja jest twoim błogosławienstwem. Swoja drogą, nie doszedł bym do takich wniosków, gdybyś sam nie pisał takich glupot. Suma sumarum sam sobie jesteś winien, więc gdy ja jedynie wszystko złączyłem w całośc i ukazałem ci prawdę, burząc tym samym twoją osłonę, którą była tarcza twej ignorancji, poczułeś się zagrozony i z miłej pogawędki o niczym, przeistaczasz ją na własne życzenie w nic nie wartą kłótnie o nie wiadomo co. Doprawdy, wiele ciekawy tok rozumowania.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #538 dnia: Lipca 27, 2004, 09:39:41 am »
To co pisze wyżej to bujna niepoprawna znana tylko jednej osobie wyobraźnia, jako że lubi ona zakżywiać żeczwistość, i wniektórych sprawacz wykazuje niebywałe ograniczenia (Niespałeś z misiem ale go wykożystałeś, proste czy Ksiądz xxx xxx niespał ze swoimi molestowanymi uczniami, a jakoś dostał wyrok, jak on to zrobił zmolestował je psychicznie). Ja już rozpracowałem twoją taktyke komentaży i prowadzenia dyskusji (już dawno), tam gdzie powinieneś teksty brać dosłownie szukasz podtekstów (seksualnych (jesteś hyba niespełniony ;D) a tam gdzie powinieneś sie czegoś domyślić, bieżesz to dosłownie i wychodzą ci twoje wyobrażenia, Zapamiętaj że jak z kimś/czymś śpie to niekoniecznie to wykożystuje, ja wiem ci zabrali nawet poduszki i kołdre, ale ja tak nierobie, nieporównuj mnie ze swoimi zboczeniami....

Jak może być inteligencja indywidualno... normalnie .. uważasz że jesteś inteligentny... ale to nieprawda, niemasz muzgu, tylko internet. Ale daj se spokuj z komentowaniem bo tak naprawde ty nierozumiesz mojich wypowiedzi.  
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2004, 09:42:13 am wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #539 dnia: Lipca 27, 2004, 10:29:44 am »
O-F-F-T-O-P-I-C

Dark M, qiax, jesteście chyba rywalami. Jak jeden zacznie temat to drugi pisze, że źle ten pierwszy napisał. Ten pierwszy zaś w odwecie pisze, że ten drugi jest głupi, potem jest vice-versa. Najbardziej objawia się to w pisaniu tekstów. Jak jeden napisze na pół forum to drugi napisze jeszcze dłuższy...

"To tylko moje spostrzeżenie"
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!