Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166363 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #480 dnia: Lipca 24, 2004, 04:27:37 am »
A ja z prędkością do 15 deko.. znaczy sie kilo ściągam Anime od dawna ;], a jak miałem modem pżez 2 tygodnie bo niebyło kasy na nowego ISDNa to też ściągałem ... heh to było coś ...;f


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #481 dnia: Lipca 24, 2004, 06:22:37 am »
heh...ja przy sciaganiu osiagam zawrotna presdkosc 8 kb/s :D...radiowka rulez :P...niedlugo moze zaloze z Dialogu 1 MB lacze, ale przydal by sie ktos bo na 2 osoby to zawsze taniej, a i 500 to niezla predkosc :P...

wlasnie przezylem 9 nocke...siedze sobie (jest 6.21) i sacze Warke Strong...jestem tak zje****any ze wstane dzisiaj chyba o 18.00....masakra...nikomu tego nie zycze...

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #482 dnia: Lipca 24, 2004, 10:28:09 am »
wy nazekacie na predkosci :P jak przy dobrych wiatrach mam 4/5 kilo :lol: jak to powiedzial ARD "radiowka rulez"   :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #483 dnia: Lipca 24, 2004, 11:51:43 am »
ja mam jedną biedną neostrade na cały blok i mi się wszystko ładnie ściąga 50 kbps :P ajak wszyscy już idą spać i mam całe łącze dla siebie to hoho =]

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #484 dnia: Lipca 24, 2004, 12:04:05 pm »
u mnie idze to 10 Kb/s bo no cóż mam łącze z kablówki 80kb/s ale tak jak ARD zakładam z dialogu 1mb na siebie :D
]


Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #485 dnia: Lipca 24, 2004, 03:52:38 pm »
Hehe...ja mam prędkość 250 KB/s czasem ponad 300 albo 600...(swiatłowody).

Coooo ty...Devil...w TESCO mamy przeterminowane jogurty a nawet myszy w płatkach owsianych i czasem szczury w kurczakach
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2004, 05:33:19 pm wysłana przez ARD »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #486 dnia: Lipca 24, 2004, 05:27:27 pm »
i w tym momencie jak najbardziej uzasadniony jest napis MR HAPPY na twym avku Solidus. Jak ja bym miał takie łącze, to aleby się działo..... miałbym dwumetrowe worki pod oczyma :P

ale i tak najlepsze jest piwo TESCO. 60% drożdże, reszta? woda  
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2004, 05:34:16 pm wysłana przez ARD »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #487 dnia: Lipca 24, 2004, 05:42:46 pm »
Szczury w kurczakach? To chyba w gdynskim Żanie nie byliście - tam są szczury zamiast kurczaków :P

btw świetną rozrywke sobie ostatnio z kumplem znalazłem - siadamy sobie na polko-lodowkach w żanie i jak ktoś podchodzi wybierać to zaczynamy niby między sobą opowiadać coś w stylu "piątego zycia kurczaka" jak w Uwadze czy tam pod napięciem kiedys - prawie każdy odchodził bez kupowania =]
Zresztą polecam pójście do hipermarketu na cały dzień - przednia zabawa - pojeździliśmy na hulajnogach, obejrzeliśmy władce pierścieni na dvd itp :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #488 dnia: Lipca 24, 2004, 06:34:33 pm »
ja bym chyba z 10 hdd 250gb musial kupic :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #489 dnia: Lipca 24, 2004, 06:49:52 pm »
Dzizzzzzzz ja mam HaDeka 8GB :shu:  :shu:  Masakra a jeszcze z osull seeka sciagam tyle rzeczy eh co chwile muszę płyty nagrywać...

Wogóle dzisiaj ide na rodzinną imprezke... buerk... poprostu kocham takie imprezy... nie ma nikogo w moim wieku a ja siedze cicho i nawet pić nie moge... no ostatnio jak była to wreszcie coś tam kilka kielonów łyknęłem ale to jest masakra nienawidze takich "imprez" :shu:  Boshe urodziny mojego brata żony... dziewczyna wpożo ale jej rodzina i moja rodzina to dla mnie równa się wielka nuda... rodzinne imprezki to chu**ia :shaun:  :ph34r:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #490 dnia: Lipca 24, 2004, 10:07:00 pm »
kurde ja mam dysk 120 gb bo mi się 40 zjarała :D ale 300 Kb/s czy 300 kb/s bo to różnica ;) Gipsi zamiast z rodziną napij się ze mną :P podobno podpadłeś znowu Izie :P tylko nie wiem jak :grin:
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2004, 10:08:33 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #491 dnia: Lipca 24, 2004, 10:29:14 pm »
HaDeDek ? Ja mam 9 GB...Teraz mam zewnętrzne IP i moge ściągać z Azureusa więc ostatnio przeprowadzam częste Holokausty na dysku...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #492 dnia: Lipca 24, 2004, 10:34:48 pm »
ale wy macie problemy. Ja mam dysk 4 gb i też jest dobrze (aktualnie mam 350mb wolnego miejsca)... fajna zabawa.... A tak przyokazji wyrazy współczucia dla Gipsiego. Przyjmij moje kondolencje.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #493 dnia: Lipca 24, 2004, 11:59:40 pm »
Devil ja podpadłem?? :shaun:  Łojezusie tocz to człowiek na oczy nie widzi dziewczyny a to już tym złym jest :P

Wizard w sumie nie było tak żle :P  posiedziałem z 4 godziny wypiłem tylko 4 kielony... więcej matka się burzyła... a to i tak mi pokryjomy lał stary jak mamy nie bylo :lol:  I pogadałem sobie z brata żony ojcem... tzn oni z moim starym się tam cosik rozgadywali o wietnamie i innych żeczach można było się pośmiać nawet z nich trochę :grin:  No i miałem niezły ubaw słuchając jak to za komuny było :lol:  ehhh straszne czasy to były :shaun:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #494 dnia: Lipca 25, 2004, 12:02:18 am »
ja tam wole się o miejsce nie martwić i narazie nie bede :D
]


Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #495 dnia: Lipca 25, 2004, 12:22:21 am »
Puszka od ożeszków jest bardzo niebespieczna, oderwało mi sie te uszko którym sie otwiera i była tylko mała luka , wsadziłem tam łape i to wyrwałem ale tak jakoś 3 palce mam pżecięte a jak głupio piecze, bo to były ożeszki solone (już je zjadłem) a puszke za kare zmaltretowałem i oddam sąsiadowi niech se do skupu zaniesie!
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2004, 12:23:19 am wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #496 dnia: Lipca 25, 2004, 12:26:08 am »
coś wiem o tych orzeszkach... bodaj Felix otworzyłem puszke ale patrze na to wieczko jakie gładkie krawędzi no iprzejechałem palcem prawie sobie go ujeb**em na kości się zatrzymało :D ale mam nauczke na całe życie jak będe chciał zamach na leppera zrobić to użyje orzeszków :D
]


MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #497 dnia: Lipca 25, 2004, 12:59:55 am »
Cytuj
kurde ja mam dysk 120 gb bo mi się 40 zjarała
:huh:  :blink:  :huh:  :blink: czy ty mnie prześladujesz ?? ... ja miałem dysssk 40gb i go wymieniłem jak sssie ssspalił <_<


Ta a ja dzisssiaj podczas przemeblowania jak kopłem w kanape to tak mi paznokieć do połowy sie złamał ;( ... i... boli :( krew sssie leje :( ale przynajmniej jessst co pić :devil: (zaczynam rozumiec wampiry :lol: )

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #498 dnia: Lipca 25, 2004, 01:56:32 am »
zrozumiales chyb atylko Zell'a...jak umrzesz i zaczniesz wciagac dusze to daj znac :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #499 dnia: Lipca 25, 2004, 02:52:44 am »
Fajny fylm się właśnie skończył na Canale+ Japoński taki gangstersko - samurajski. Aż dziwne że na C+ takie filmy puszczają. Się książniczka Yoki chyba nazywał.

Dobra ide sobie zrobić kawe i spadam na dwór czekać na wschód słońca =]