Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166286 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #540 dnia: Lipca 27, 2004, 10:32:32 am »
Ech tak już sie dzieje a my hyba lubimy sie kłucić, heh obiecał że nieodezwie sie na gg to tera tu atakuje :F, ale on naszczęście żadko ma racje
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #541 dnia: Lipca 27, 2004, 10:37:26 am »
Cytuj
...naszczęście żadko ma racje
tylko nie denerwuj się qiax O.O
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #542 dnia: Lipca 27, 2004, 10:55:27 am »
Dark M;

Cytuj
To co pisze wyżej to bujna niepoprawna znana tylko jednej osobie wyobraźnia, jako że lubi ona zakżywiać żeczwistość, i wniektórych sprawacz wykazuje niebywałe ograniczenia

Wiesz, można mi wiele zarzucić, nawet przysłowiową głupotę, ale to, że nie mam wyoobraźni... Kurczę, ty naprawdę musisz być kimś niezwykłym, skoro ktoś, go jej wedlug ciebie nie ma, był w stanie wymyśleć coś tak nierealnego i coś surrealistycznie niemoralnego <cokolwiek to znaczy>, że twój umysł <znaczy się mózg... a sorry, wUsk> doszedł do takich wniosków.

Cytuj
Niespałeś z misiem ale go wykożystałeś, proste czy Ksiądz xxx xxx niespał ze swoimi molestowanymi uczniami, a jakoś dostał wyrok, jak on to zrobił zmolestował je psychicznie).

Jak mogłem nie spać z misiem, a mimo to, go wykorzystać? To niemoralne! Psychiczne można zmolestwoać... Kobiety <wiesz, jestem normalnej orientacji, ty chorobliwy wielbicielu misi> i coś, co ma jaką taką świadomośc, a miś, któy jest sztucznym wytworem, nie ma takowej. Więc jeśli nawet bedziesz błagał, by on się do ciebie przytuli, to on tego uczynić nie może, bo... Nie ma tych cholernych mięśni, ale zresztą, co ja ci będę tłumaczył, w końcu sam spałem na lekcji biologi... Zresztą, życzę powodzenia w waszym udanym związku.

Cytuj
Ja już rozpracowałem twoją taktyke komentaży i prowadzenia dyskusji (już dawno), tam gdzie powinieneś teksty brać dosłownie szukasz podtekstów (seksualnych (jesteś hyba niespełniony ;D) a tam gdzie powinieneś sie czegoś domyślić, bieżesz to dosłownie i wychodzą ci twoje wyobrażenia,

Kurczę, przechytrzył mnie... Nie wiedziałem, że mą szaloną, pełną świetnych <niekiedy> pomysłów i dziwnych podtekstów komenatrze, pisane chaotycznie podczas rozmaitych lektur mangowych, mogą mieć jakikolwiek sens... Kurczę, napisz poradnik - "jak rozgryźć qiaxa". Wyślij mi kopię, bo śmiać się zawsze lubiałem, lubię i lubić będę. I skoro tak dawno mnie rozgryzłeś, to czemu teraz o tym piszesz? Czyżby brak pewności siebie? Prawdziwy facet to taki, który dłuuuuugooo może, więc tak - jestem niespelniony. Nie wiem jak tobie, ale mnie 5 minut nie wystarcza <kurczę, to dopiero podtekst seksualny>.

Cytuj
Zapamiętaj że jak z kimś/czymś śpie to niekoniecznie to wykożystuje, ja wiem ci zabrali nawet poduszki i kołdre, ale ja tak nierobie, nieporównuj mnie ze swoimi zboczeniami....

Czy to jest normalne spać z bieednym misiem, wykorzystywać go psychicznie, a czasem i nawet fizycznie? Z całą pewnością nie! Misie są dla kobiet i dzieci, więc albo Dark zmienił orientację, albo podświadomie tęskni za dziecięcymi latami swojej egzystencjalnej świadomości, swojego "jestestwa". Wiec jesli miś stanowi uosobienia twojego dziecęgo "ja" <ie ja, jako qiax, ale ja, jako ty, czyli Dark M - tłumaczenie dla niekumatych>, to tylko mogę ci współczuć, gdy będzie ci trzeba misia wyprać po tych gorących nocach >gorących, ponieważ ta temepratura powietrza itd, iwęc to zaden podtekst seksualny>.

Cytuj
Jak może być inteligencja indywidualno... normalnie .. uważasz że jesteś inteligentny... ale to nieprawda, niemasz muzgu, tylko internet. Ale daj se spokuj z komentowaniem bo tak naprawde ty nierozumiesz mojich wypowiedzi.


Masz rację. Nie mam mUzgu, tylko mózg, nie mam interentu, tylko Internet. Inteligencja indywidualna - każda jednostka jest jedyna, niepowtarzalna, więc nie masz prawa spotkać kogoś z tym samym mózgiem i inteligencją, wiec z czystym sumieniem mogę to nazwać inteligencją indywidualną. Ja nie rozumiem twoich, ty moich. Widać, jak wiele nas różni.

Cytuj
Ech tak już sie dzieje a my hyba lubimy sie kłucić, heh obiecał że nieodezwie sie na gg to tera tu atakuje :F, ale on naszczęście żadko ma racje

Głuuuupkuuu... Odezwał się do ciebie na gadu-gadu? Nie. I niczego ci nie obiecałem <albo nie wiem, muszę w archiwum sprawdzić>. Ja cię nie atakuję, ja na początku stwierdziłem fakty, a ty się na to oburzyłeś, więc ja się tylko bronię. I to prawda, nie mam zbyt często racji - ty zresztą też...

GamePlay;

Cytuj
Dark M, qiax, jesteście chyba rywalami. Jak jeden zacznie temat to drugi pisze, że źle ten pierwszy napisał. Ten pierwszy zaś w odwecie pisze, że ten drugi jest głupi, potem jest vice-versa. Najbardziej objawia się to w pisaniu tekstów. Jak jeden napisze na pół forum to drugi napisze jeszcze dłuższy...

Nie moja wina, że Dark M pisać nie umie. I jakich pisaniem tekstów? Dark M moim rywalem? Kurczę, bez żartów, bo to przestaje być śmieszne...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #543 dnia: Lipca 27, 2004, 01:06:43 pm »
Dobra zassał mi się teledysk z Finala X od was ze stronki... i podobno muzyka miała być lepsza... ja się pytam z której strony? Bo niezbyt widzę? Koleś śpiewa I fell so alive... for the very first time... to jakoś za bardzo nie widać tej "żywotności" w jego gł9osie...Jak kolęś śpiewa takie rzeczy to mógłby okazać trochę  eomcji (no ale to jest normalne wśród amerykanśkich piosenek) już nie chce mówić że dla mnie on nie śpiewa... i ogólnie piosenka cały czas o tym jednym... nie powiedziałbym że to jest lepsze od tego pprzedniego Evvenacence...
Rozdzielczość tego teledysku też chyba nie zadobra bo "ząbków" tam pełno... ogólnie teledysk nie mravy... ale koleszka z mieczem fachowy :)  zapomniałem jego imienia :shu:  

Teraz zasysam Kingodm Hearts i może kiedyś przeczytam... ale myszka mickey w mandze na serio dziwnie mi się kojaży <buerk> :ph34r:

Game Play: Pytanie do ciebie...
Czy ty się przypadkiem w tej waszej Australi nie zakochałeś czy coś? Jakiś taki inny się wydajesz po przyjeżdzie :P  albo mi się wydaje...

:::::::::::EDIT::::::::
Przeca "Deruku Mu" napisał tylko że nadal śpi z misiem... gdzie tu takie domysły... ludzie jesteście poryci :P
A molestować można kogoś niekoniecznie znim śpiąc więc w tej kwestii Dark M miał rację... a qiax ty go nie zrozumiałęś... ale to już chyba jest dawno po rozmowie więc nie potrzebnie próbuje jeszcze si wkręcić do rozmowy jak i tak mnie nikt nie lubi... i rozmawiacie o fajnych rzeczach tylko wtedy gdy mnie nie ma ;(  
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2004, 01:18:02 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #544 dnia: Lipca 27, 2004, 01:15:17 pm »
Gipsi, nie ma co sie tak irytować, to bylą tylko i wyłącznie moja subiektywnie zbrchtana moim nienormalnie chaotycznym humorem szurnięta opinia <ale to FastRed wgrywa teledyski jakby co>.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #545 dnia: Lipca 27, 2004, 01:23:47 pm »
Tak ssse myśle piszecie że ten podgląda sssąsiadów ten ich nie lubi a ten znowu ich nie zna... a  może wy jesssteście sąsiadami :lol:  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #546 dnia: Lipca 27, 2004, 01:31:18 pm »
PO MOIM "kurczaczek" PIERDOLONYM TRUPIE... znaczy sie jego, ale nie myślcie, że zmieniam zdanie!

Marvell, sorry za przekleństwo, ale... Musiałem oddać to traumatyczne przeżycie w pełni.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #547 dnia: Lipca 27, 2004, 01:37:04 pm »
Cytuj
PO MOIM "kurczaczek" PIERDOLONYM TRUPIE... znaczy sie jego, ale nie myślcie, że zmieniam zdanie!
Łojezusiczku!!!! Bestia się w nim obudziła...

Marvel żartownisiu ty byś lepiej zadał pytanie w Chorno Cross trivi kiedyś a nie tu młodzież żartami scenicznymi rozbawiasz... a co do ich sasiedztwa to Deruku Mu mówił że nie ma sąsiadów, zresztą gdyby byli to by już tu nie pisali bo by się pozabijali nawzajem.. deskorolką z żólwiem ninja :lol:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #548 dnia: Lipca 27, 2004, 01:47:19 pm »
Hej, no co, jako dziecko to oglądałem... Nawet filmy... Fajne były, a miłość do pizzy nadal we mnie pozostała... Ach, wspomnień czar, idę sobie wegetariańską zamówić.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #549 dnia: Lipca 27, 2004, 02:27:22 pm »
Cytuj
Dobra zassał mi się teledysk z Finala X od was ze stronki... i podobno muzyka miała być lepsza... ja się pytam z której strony? Bo niezbyt widzę? Koleś śpiewa I fell so alive... for the very first time... to jakoś za bardzo nie widać tej "żywotności" w jego gł9osie...Jak kolęś śpiewa takie rzeczy to mógłby okazać trochę eomcji (no ale to jest normalne wśród amerykanśkich piosenek) już nie chce mówić że dla mnie on nie śpiewa... i ogólnie piosenka cały czas o tym jednym...
popieram w 100 %
Cytuj
Game Play: Pytanie do ciebie...
Czy ty się przypadkiem w tej waszej Australi nie zakochałeś czy coś? Jakiś taki inny się wydajesz po przyjeżdzie  albo mi się wydaje...
tez to chcialem napisac ale pomyslalem ze to tylko moja chore schizy... wogole ostatnio 4um sie zmienilo... nie to co kiedys...

qiax i dark m.... wy chyba naprawde macie "troche" zryta psychike... to jest zarazliwe?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #550 dnia: Lipca 27, 2004, 02:31:11 pm »
Zell Dincht;

Cytuj
qiax i dark m.... wy chyba naprawde macie "troche" zryta psychike... to jest zarazliwe?

Należymy do redakcji Square Zone. Czego żeś się spodziewał? Miłych staruszków zapraszających cię na partyjkę w GO? A ty jesteś normalny? Bo ja nie. I co to u diabla miało znaczyć? Ja piszę, kiedy piszę przez przypadek aluzję, albo coś...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #551 dnia: Lipca 27, 2004, 02:34:27 pm »
Cytuj
Należymy do redakcji Square Zone.

Aaa... to wszystko wyjasnia.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #552 dnia: Lipca 27, 2004, 02:37:46 pm »
Pewnego razu też zastanawiałem się czy należeć do ich grupy...
na szczęscie podjełem (chyba) dobrą diecezję
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #553 dnia: Lipca 27, 2004, 02:47:19 pm »
Ludzie, gdzie wasza wiara? Czasami to przyjemna robota... Kiedy śpisz... I o niej nie myślisz.

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #554 dnia: Lipca 27, 2004, 02:49:38 pm »
A dostaje coś za to?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #555 dnia: Lipca 27, 2004, 02:50:36 pm »
Taa szczegolnie po przeczytaniu artykulu twojego autorstwa "Ciężkie życie redaktora Square Zone" ja raczej podziekuje takiej robocie... Bajdełej: fajny artykuł piwo ci sie nalezy za to ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #556 dnia: Lipca 27, 2004, 03:04:12 pm »
GamePlay;

Satysfkacja, pieniądze, dziewczyny! To wszystko bedzie twoje!
Tłumaczenie: satysfakcja - kurczę, znowu muszę napisać ten artykuł byle tylko się odemnie odczepili1 / pieniądze - wiedziałem, że to pisanie po nocach odbije się na rachunku za prąd... / dziewczyny - że jak? nie podobał ci się mój artkykuł o dziewczynach w j-rpg? zostawiasz mnie? nieeeeeeeee!

Nagroda jest wtedy, gdy idziesz się przejść i masz calą stronę wysłana na wakacje!

Zell Dincht;

Najlepsze historie pisze same życie... A piwo mocno alkocholowe bym chcial - byle się za wcześnie nie obudzić i byle nie brać się za wczesnie by pisać artykuły.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #557 dnia: Lipca 27, 2004, 03:06:57 pm »
Warka Strong chyba najmocniejsza? (aha oczywiscie po kryjomu dodam cyjanku ale ciiii)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #558 dnia: Lipca 27, 2004, 03:20:30 pm »
No cóż, najważniejsze to umrzeć z fasonem - więc dawaj tę cholerną butelkę!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #559 dnia: Lipca 27, 2004, 03:31:01 pm »
Chyba za często czytacie "3 słowa", bo widze, że dokładnie pamiętacie moment z herbatą.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!