Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166403 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #440 dnia: Lipca 22, 2004, 05:21:17 pm »
Na Onecie każdy jest najmądrzejszą osobą na świecie. Ąz strach popełnić błąd ortograficzny tam bo już wyzywaja cię od debili itd.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #441 dnia: Lipca 22, 2004, 07:19:42 pm »
ARD:

Cytuj
nie pcham sie tam gdzie sie nie czuje dobrze...nie pisze dobrze artykułow, nigdy nie widziałem sie w roli Reda...

No to komentowanie mija sie z celem.

Cytuj
qiax, nie pisz o Modach w liczbie pojedynczej...zespół Modow to nie ja i reszta...to my...

Bedę pisał w liczbie pojedyńczej, bo jak na razie rozmawiam z tobą, no chyba, że masz rozdwojenie jaźni...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #442 dnia: Lipca 22, 2004, 07:50:38 pm »
Cytuj
Bedę pisał w liczbie pojedyńczej, bo jak na razie rozmawiam z tobą, no chyba, że masz rozdwojenie jaźni...
My mamy możesz z nami pogadać :grin:  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #443 dnia: Lipca 22, 2004, 09:04:51 pm »
Dobra. To już przestaje być śmieszne. Zaiste podziwiam jak ARD "broni" siebie i reszty grupy ripostując nowymi argumentami, ale bez obrazy qiax. Zachowujesz się jak niewyżyty bachor. Rozumiem, że może ci się nie układa w życiu, ale nie musisz się wyżywać na forum. Może źle odbieram twoje intencje, ale podchodź inaczej do niektórych spraw, bo możesz (nawet nieświadomie) obrazić kogoś innego.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #444 dnia: Lipca 22, 2004, 09:49:44 pm »
Ja wole gadać o pogodzie ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #445 dnia: Lipca 22, 2004, 09:54:08 pm »
a u mnie dzisiaj padało cały dzień... nawiasę mówiąc nadal pada.... może to dlatego, że miałem dobry humor. Jak mam dobry humor to zawsze znajdzie się coś co może mnie zdołować. Dobra. Polbawimy się w meteorologów. Jaka będzie jutro pogoda ;) ?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #446 dnia: Lipca 22, 2004, 10:09:47 pm »
umnie pewnie dalej bedzie padac...

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #447 dnia: Lipca 22, 2004, 11:15:11 pm »
U mnie bedzie z rana susza i gorąc...(i stary bedzie mi kazał kopać jakieś dziury).. ale naszczęście po 13 bedzie lało jak holera i znowu bede anime cały dzień oglądać...
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #448 dnia: Lipca 23, 2004, 12:09:44 am »
Cytuj
w HiperMarkecie TESCO
Cytuj
jak na kupowane w TESCO
Cytuj
Magazynach TESCO
Cytuj
zawszonej hurtowni TESCO

Co to jakaś reklama tesco czy jak :D i co z tymi kluskami :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2004, 05:29:37 pm wysłana przez ARD »
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #449 dnia: Lipca 23, 2004, 06:19:09 am »
...u mnie pewnie bedzie padac...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #450 dnia: Lipca 23, 2004, 01:15:50 pm »
Wypas :D Jutro jade do TESCO po kluski :D .
Nie ma co jak tak dalej pójdzie to napiszemy książke :lol: .

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #451 dnia: Lipca 23, 2004, 03:02:12 pm »
U mnie tak grzeje słońce że boje sssię wyjść :blink: ... żeby czasem sssie nie opalić <_<  

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #452 dnia: Lipca 23, 2004, 04:22:01 pm »
u mnie jak narazie swici slonce ale ciekawe jak dlugo to potrwa :) a ostatnio jak jest troche "wieksza" burza to moge sie pozegnac z interkiem na kika godzin / dni  :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #453 dnia: Lipca 23, 2004, 04:23:06 pm »
Dark zwracam chonor u mnie wczoraj też padało... faq i to akurat jak poszedłem grać w noge... podczas meczu zaczeło jeb@ć żabami jak sam sku*****n :shu:  Ale co tam dla taki deszcz dla podwurkowych piłkaży :P  Tylko że Gipsi kaleka wywinął orła na kamiień i niezafajnie mi się dłoń rozcieła... faq to boli :shu:

Wogóle miałem iść wreszcie dzisiaj do fryzjera i nie poszedłem... ten chłopak panicznie boi sięnożyczek pomóżcie mu aaaaaaa :ph34r:

Marvel:

był taki kabaret (2 kolesi) nie pamietam jak sie nazywaja chyba ani mru mru... i udawali randke w ciemno.. jeden byl porwadzacym a drugi tepym kandydatem na amanta... dobrali jeszcze do tego 2 kolesi z publicznosci... w pewnym momenci prowadzacy zazucil mikrofonem tak zeby kabel sie poruszyl co mialo wygladac jak wąż (i okreslil ten zart mianem "żart sceniczny") nom a tepy kandydat na amanta nie zczaił i probowal zgniesć kabel /weza... wiem tepe jak sie tlumaczy ale jak sie ogladalo to to byl nawet dobry kabaret... no i zart sceniczny to taki fajny text  

Gipsi nie pisz 2 postów pod rząd :P
made by ARD


Sorka ale ludzie w Totall offtopic już nie raz robili więc mysłałem że można-_-' sorki once again^^
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2004, 07:26:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #454 dnia: Lipca 23, 2004, 05:05:29 pm »
uwielbiam gosci z kabaretu Ani Mru-Mru...sa swietni...jednak da best pozostaja dla mnie ludzie z kabarertu Potem :lol:...no i of koz Marcin Daniec  :grin:  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #455 dnia: Lipca 23, 2004, 07:40:28 pm »
Cytuj
Wogóle miałem iść wreszcie dzisiaj do fryzjera i nie poszedłem... ten chłopak panicznie boi sięnożyczek pomóżcie mu aaaaaaa
Ja od miecha sssie zbieram do fryca ale... jakoś... tak... niekce mi sssię :prr: . A moje włosssy wyglądają coraz gożej <_<

Cytuj
Tylko że Gipsi kaleka wywinął orła na kamiień i niezafajnie mi się dłoń rozcieła... faq to boli
A ja ssse wczoraj palucha wsssskazującego rozwaliłem kombinując w kompie <_< i teraz mam problemy w posssługiwaniu sssie mychą :(  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #456 dnia: Lipca 23, 2004, 09:00:13 pm »
wow widze ze z tymi wlosami to nie jestem sam :D ja juz w sumie moglbym stwierdzic ze zapuszczam dlugie tak dawno fryzjera żem nie widział :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #457 dnia: Lipca 23, 2004, 11:34:36 pm »
Cytuj
Ten post jest pusty. Tylko wydaje ci się, że tu coś pisze
a lyzka nie istnieje :P
Cytuj
szczegolnie ten motyw z przeciwnikami widocznymi a nie pojawiajacymi sie znikad - tak powinno byc w kazdym

finalu...
popieram
Cytuj
Hmmm po pierwsze to aż tak bardzo głópie to to chyba nie było?
Po drugie: Przecież aż takie długie to też nie było
po 1: bylo
po 2: bylo :P
Cytuj
Tenis Ziemny? Heh zawsze chciałem w to grać
ja tez ale u mnie nie ma warunkow :(

co do kabaretow: tey (m. in. laskowik, smolen, schubert) rlz
co do pogody: upal dajcie mi chlodny wiatr!!!! chyba sobie winterfreshe kupie i zrobie tak jak na reklamach :D
co do fryzjera: tez tak sie wybieram od jakiegos miecha :D

o jezu dwa dni mnie nie bylo i tyle nabazgrali  :o  
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2004, 05:30:28 pm wysłana przez ARD »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #458 dnia: Lipca 24, 2004, 12:19:08 am »
Przecież tę czytanke można sobie przeczytać w temacie 3 słowa... i nawet wiemy co kto pisał... ale jak tam sobie chcecie... TESCO to świątynia... każdy chce tam być i spędzać najpiękniejsze chwile swego życia włąśnie w tamtym miejscu :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #459 dnia: Lipca 24, 2004, 12:20:13 am »
wole championa i zepsute mięso :P
]