Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166397 razy)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #420 dnia: Lipca 21, 2004, 10:07:56 pm »
Chyba nie ma ssspamu wogóle :P więc należy tylko przessstrzegać żeby ktoś nie łamał (pozossstałych) zasssad :prr:  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #421 dnia: Lipca 21, 2004, 10:23:22 pm »
White_wizard:

Cytuj
Dobra. Nie mam nic przeciwko głupotom, ale jednak może troche mam przeciwko wypisywaniu głupot na 1, albo 2 strony A4. Bo w końcu ktoś (np. ja i inni chyba też) to musi przeczytać.

A kto ci każe? Nie ma tu naliczania postów <chyba>, więc nie ma spamu, który ty mogłbyś usuwać, wiec nie musisz tego czytać. Proste, nie?

Cytuj
Jedno zasadnicze pytanie. Czy w tym temacie nie ma spamu wogule, czy jest tylko spam?

Normalnie myślać: jest spam. Myślać w kategorii tego tematu: nie ma,

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #422 dnia: Lipca 21, 2004, 10:33:29 pm »
buuu nie da sie wysylac pustych postow :P  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #423 dnia: Lipca 21, 2004, 10:47:23 pm »
łał... Morchol jak ty do tego doszedłeś? Normalnie odkrycie na skalę światową..... zrewolucjonizuje przemysł cukierniczy. A zauważyliście., żę ten temat ma jak narazie najwuięcej stron ze wszystkich i rozrasta się w zaskakującym temopie... (kolejne wiekopomne odkrycie)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #424 dnia: Lipca 21, 2004, 11:06:10 pm »
Ten post jest pusty. Tylko wydaje ci się, że tu coś pisze.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #425 dnia: Lipca 21, 2004, 11:59:39 pm »
Cytuj
łał... Morchol jak ty do tego doszedłeś? Normalnie odkrycie na skalę światową..... zrewolucjonizuje przemysł cukierniczy.
no co nudziło mi się w czasie czekania na kolacje :P
jeśli to kogoś interesuje to zaczalem grac w chrono triggera :D system walki jest zarabisty, szczegolnie ten motyw z przeciwnikami widocznymi a nie pojawiajacymi sie znikad - tak powinno byc w kazdym finalu...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #426 dnia: Lipca 22, 2004, 12:16:14 am »
Wizard:
Cytuj
Dobra. Nie mam nic przeciwko głupotom, ale jednak może troche mam przeciwko wypisywaniu głupot na 1, albo 2 strony A4. Bo w końcu ktoś (np. ja i inni chyba też) to musi przeczytać.
Hmmm po pierwsze to aż tak bardzo głópie to to chyba nie było?
Po drugie: Przecież aż takie długie to też nie było... chyba że czytasz cytaty... co dla mnie jest porażką bo ja mniej więcej zapamiętuje co było w poprzednim poście...

Tenis Ziemny? Heh zawsze chciałem w to grać :)  Raz nawet spróbowałem ale byłem za cieki i nierobiłem sobie siary... ale zawsze mnie ciągło do tego sportu
A stołowy troche pykam ale ofkoz nie zawodowo

Morchol to weż ty sprawdż Chrono Cross'a... to jest dopiero gra!!!!!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #427 dnia: Lipca 22, 2004, 12:17:53 am »
Chrono Crossa ma mi Marvell wysłać/a może już wysłał? :>

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #428 dnia: Lipca 22, 2004, 12:46:43 am »
Zgadniesz jak nie wiesz :P
Ale mi i tak bardziej podoba sssie CT :prr: ze wzgledu na prossstote :)
A ja ssse teraz łypie w FF6 poraz któryś tam z kolei tym razem na PSX :grin:  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #429 dnia: Lipca 22, 2004, 01:09:09 am »
weeepe jest wkońcu obrazkowy odpowiednik mojego ulubionego emota :>:>:>:>:>:>:>:>:>

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #430 dnia: Lipca 22, 2004, 01:11:21 am »
Nie ma za co :prr:  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #431 dnia: Lipca 22, 2004, 01:13:45 am »
=]  <- wow drugi ulubiony w kolejnosci tez jest =]

Marvell dzieki =]

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #432 dnia: Lipca 22, 2004, 06:34:29 am »
Cytuj
Czy to oznacza, że nagle zaczniesz spamować, by się tego dowiedzieć? Przyjdzie nowa osoba na Forum, zacznie spamować, dostanie ostrzeżenie, następnie bana. Nie od nas, ale od was. Czemu? Bo będziecie chcieli uniknąć Wielkiej Czystki, ponieważ szkoda będzie wam pożegnać się z tymi wszystkimi waszymi postami

jakich WAS...to jest NASZE forum i w chwili obecnej bylo by mi szkoda NASZYCH wszsytkich postów...dzielisz uzytkownikow 4um na jakies kategorie ??

Cytuj
Powiem jedno - odpowiadasz tylko za Forum, podczas gdy my <FastRed, Dark M, ja> odpowiadaliśmy za stronę

ja naprawde mam podziw dla osob ktore zajmuja sie strona...wiesz ze strona zawsze stoi "nad" forum...dla mnie powinienes sie zdecydowac qiax...albo stronka, albo forum...bo z tego co piszesz to pierwszsym razem nie wyszlo ci byc "tu i tu"

Cytuj
Nie ma problemu, później ci, przez których był spam, staną się modami

heh...moze tu cie boli ze robie to co robie dlatego ze kiedys zasmiecalem forum spamem :>...ale moze cos w tym jest...bo jak na razie to byli spamerzy spisuja sie o wiele lepiej jako Modzi niz niektorzy...dlaczego tak jest ??...nie wiem...w moim przypadku jest to ciagle pokuta za to co wydarzylo sie kiedys...staram sie swa "praca" naprawic to co kiedys popsulem...moze kiedy ktos oceni czy to mi sie udalo...a skoro ty podchodziles do tego w taki sposob jak opisales "brak czasu...nie moj temat" to juz nie moja wina...Solidu i WW jakos nie spamowali, a jako Modzi sa swietni...odpowiedni ludzi na odpowiednim miejscu

Cytuj
jakie uprawiacie sporty

uwielbiam pilke nozna...nie gram jak jakis zawodowiec...po prostu czerpie rados z samej gry :D

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #433 dnia: Lipca 22, 2004, 06:59:32 am »
ARD:

Cytuj
jakich WAS...to jest NASZE forum i w chwili obecnej bylo by mi szkoda NASZYCH wszsytkich postów...dzielisz uzytkownikow 4um na jakies kategorie

Jeśli wtedy według ciebie nic nie robiliśmy, to czemu myślisz, że teraz byśmy zainterweniowali? NAS - ja, Dark M, FastRed. WAS: pozostali użytkownicy. Rozumiesz juz, czy moze masz jeszcze jakieś zastrzeżenia? A przy okazji, jesli juz się ze mną bawisz w grę słowna:
Forum jest NASZE <wtedy napisałem NAS> - więc w każdej chwili, mozna to wszystko skasować <do takiej sytuacji nie dojdzie, ja po prostu napisałem, jak jest>.
Forum jest WASZE <wtedyu napisalem WAS> - wy się zajmujecie tymi spamerami itd, więc teraz nam niczego nie zarzucicie.

Cytuj
ja naprawde mam podziw dla osob ktore zajmuja sie strona...wiesz ze strona zawsze stoi "nad" forum...dla mnie powinienes sie zdecydowac qiax...albo stronka, albo forum...bo z tego co piszesz to pierwszsym razem nie wyszlo ci byc "tu i tu"

Nawet nie próbowalem być wtedy na Forum... To tak gwoli ścisłości, ale wiesz co? Teraz to mnie tam rybka. Po za tym w tamtym okresie było za dużo spraw na naszych głowach, teraz może i na FastReda i Dark M jest tak samo, ale ja mam wolne ostatnim czasy. I ty masz podziw? Jakie to mile z twojej strony, zwłaszcza, że nie masz niczego do napisania w postaci tekstow itd, ale no cóż - w końcu osoba ktora w tym nie siedzi, nie poczuje, jak to jest <prawda? daniej byłeś spammerem, więc wiesz jak to jest, teraz jesteś modem - i również wiesz jak to jest. dołącz do redakcji, mniej kilka spraw na głowie i poczuj jak to jest>.

Cytuj
heh...moze tu cie boli ze robie to co robie dlatego ze kiedys zasmiecalem forum spamem ...ale moze cos w tym jest...bo jak na razie to byli spamerzy spisuja sie o wiele lepiej jako Modzi niz niektorzy...dlaczego tak jest ...nie wiem...w moim przypadku jest to ciagle pokuta za to co wydarzylo sie kiedys...staram sie swa "praca" naprawic to co kiedys popsulem...moze kiedy ktos oceni czy to mi sie udalo...a skoro ty podchodziles do tego w taki sposob jak opisales "brak czasu...nie moj temat" to juz nie moja wina...Solidu i WW jakos nie spamowali, a jako Modzi sa swietni...odpowiedni ludzi na odpowiednim miejscu

Ach, odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu... To takie mile... Co tam, że skoro świetnie sobie dawaliście radę, a mimo to, grono modów się powiększa, to coś tu nie gra. I jak sam napialeś, starasz się swą pracę naprawiać - wiec suma sumarum, Wielka Czystka na coś się przydała. Teraz super się postuje, co ARD? Jesteś lepszym od nas modem i na nic się nie zda żadne tłumaczenie z mojej strony. Innymi słowy: chrzanię to wszystko.

Offline Quezacotl

  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #434 dnia: Lipca 22, 2004, 08:42:46 am »
Cytuj
jakie uprawiacie sporty?
Ja amatorsko trenuje w klubie piłkarskim. Teraz mamy dzienie treningi o 12:00 ...dwie godzinny biegania w temperaturze ponad 30 stopni, jak ja to uwielbiam  :P  
"Jest widok ogromniejszy od widoku morza - niebo. Jest widok ogromniejszy od widoku nieba - wnętrze ludzkiej duszy."

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #435 dnia: Lipca 22, 2004, 12:43:07 pm »
Ja ale leje... holera co z tą pogodą.. a ja mam jeszcze z 30 metruf w koło podjazdu do wykopania...


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #436 dnia: Lipca 22, 2004, 12:50:14 pm »
Pada deszcz???? U mnie w Gliwicach upał jakich mało :blink:  Dark a gdzie leży Zgoszelec koło jakiego dużego miasta?? Przecież u mnie taki upał że o deszczu t tylko maża te moje uschnięte kwaiaty na balkonie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #437 dnia: Lipca 22, 2004, 02:39:26 pm »
yyy.. hmm duże miasto... może Gerlic (Gurlitz sie hyba to pisze) takie spore , stare Szwabskie miasteczko.

A moje miasto hyba pisze sie Zgorzelec :]

BTW: już pżestało padać słoneczko świeci.. bede sie zara musiał w błocie babrać;/
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2004, 02:43:15 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #438 dnia: Lipca 22, 2004, 03:49:35 pm »
Cytuj
I ty masz podziw? Jakie to mile z twojej strony, zwłaszcza, że nie masz niczego do napisania w postaci tekstow itd, ale no cóż - w końcu osoba ktora w tym nie siedzi, nie poczuje, jak to jest <prawda? daniej byłeś spammerem, więc wiesz jak to jest, teraz jesteś modem - i również wiesz jak to jest. dołącz do redakcji, mniej kilka spraw na głowie i poczuj jak to jest>.

nie pcham sie tam gdzie sie nie czuje dobrze...nie pisze dobrze artykułow, nigdy nie widziałem sie w roli Reda...

Cytuj
Jesteś lepszym od nas modem i na nic się nie zda żadne tłumaczenie z mojej strony. Innymi słowy: chrzanię to wszystko.

qiax, nie pisz o Modach w liczbie pojedynczej...zespół Modow to nie ja i reszta...to my...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #439 dnia: Lipca 22, 2004, 05:12:16 pm »
Boshe czytał ktoś artykuł na onecie o czarnej dziuże i jakimś nowym twierdzeniu... ja niemam zamiaru ale jak widze komentarze niktórych ludzi i jak widze o czym oni mi gadają to aż mi głópio jak czytam te wszystkie mądre słowa... ic nie czaje o co tym ludziom chodzi :shaun:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?