Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166424 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #400 dnia: Lipca 20, 2004, 04:07:50 pm »
ard o ile sie nie myle to przed czystka bylo trzech modow - qiax fast i dark master. i kompletnie nic nie robili a spamowanie bylo przez kilka dni i to ostre (prawie jak na czacie). podobno ktorys wtedy gdzies wyjechal ale pozostala dwojka?  pewnie nawet na 4um nie zagladala...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #401 dnia: Lipca 20, 2004, 05:09:36 pm »
Gipsi:

Cytuj
Nom to ty tam sobie pośpiewaj a ja zarobie kase na prawdziwym śpiewaniu z najbalrzdziej popularnymi japończykami i zarobie jej tyle że będę chodził do tych japońskich klubów do których jak wejdziesz to w środku wystruj jest jak wnętrze tramwaju i możesz z pięknymi azjatkami w kruciutkich spódniczkach i mundurkach robić różne ciekawe rzeczy... jak się podczas tej kolacyjki po karaoke zabardzo nieschlejesz i będziesz mógł robić dalej co trzeba to może nawet będziesz miał tyle zabawy co ja... tylko że ty następny dzień spędzisz na kacu a ja od rana będe w dżakuzi z piękną Ayumi Hamasaki robił różne "cieplutkie" rzeczy... (chyba co raz bardziej montujemy ale co tam  )
BTW:To było"Ziom za ziomem, za ziomem ziom... wszysycy freestylować chcą...", ostatnimi czasy?? LoL ta piosenka jest tak stara jak białe trzewiki mojego starego... Był to "hit" O.S.T.R. -najlepszego polskiego Hip hopowca

Co do tego tekstu - to nie wiem, napisałem, że był ostatnio popularny,a z czego się on wywodzi to nie mam zielonego pojęcia, bo nie interesuje mnie za bardzo polska, chora, muzyka. Zarobisz kasy tyle, że szok... Ayumi Hamasaki... No cóż, tutaj już mogę żałować, ale za to, po tej skończonej wycieczce wyjade do kraju, gdzie będą na mnie czekały polskie dziewczęta <"cudze chwalicie, a swego nie znacie " - to się wezmę za głębsze poznanie>, zaś u ciebie... Ha, to będzie szok, gdy z rana obudzisz się u boku dwóch podstarzałych panów, zlani potem, po "ostrym" koncercie, albo gdy zobaczysz Ayumi bez makijażu. Po za tym, zawsze twierdzilem, że lepsze jedno miłe zdarzenie w całym życiu, by było co wspominać, aniżeli ciągłe takowe, bo wpadasz w rutynę. Więc Gipsi, czekam na zaproszenie.

Cytuj
Tu się muszę zgodzić... but who cares? For sure not moderators...

For sure not in this topic of course.

Cytuj
O tego właśnie nie umię zrobić;/

Nikt nie jest doskonały.

Cytuj
Na to odpowiedż już dałem w P.S.(które przeczytałeś)

I ja na to odpowiedziałem...

Cytuj
To zobacz wreszcie... ujrzysz prawdziwie zaspałego ew.zaćpanego człowieka

Nie chce mi się, zresztą, zapomniałem, jak się ten temat nazywa.

Cytuj
qiax wqrw***ś mnie... czy ty wogóle czytasz co ja pisze? Przecież pisałem: na pierwszym miejscu niepełnoletni...

Pisałeś to w TYM topicu, bo nie pamiętam... Wiesz, pedofilia zakazana...

ARD:

Cytuj
leniwych modow to mielismy przed Wielka Czystka...wtedy to im sie nie chcialo nigdzie zagladać...qiax, byles wtedy modkiem

Podsumujmy - na tyle tematów itd, 3 moderatorów, z których jeden się ciągle uczy, drugiego wcale nie ma <nie zagląda na Forum>, a trzeci nie mógł ogarnąć tego całego chaosu... Wszystko co na ten temat miałem do powiedzenia, napisalem.

Cytuj
czy funkcja moda sprowadza sie tylko do usuwania spamu ...Gipsi wie duzo w tych tematach wiec dlatego został tam Modem...

A do czego innego? Równie dobrze, daj moda Mortusowi, bo zna się na Chrono Cross, Zellowi, bo na Soul Reaver itd, itp.

Cytuj
dziwie sie ze poruszacie ten temat...za swoje decyzje odpowiadam tylko i wylacznie przed FastRedem, przed nikim innym...jako ze nie uslyszalem od niego slowa sprzeciwu uwazam ze jest wszsytko k...pozdro all 

Bo prostu mnie to zaciekawiło... Ja rozumiem, że przed FastRedem za to odpowiadasz, ale komentować tego, co się dzieje na Forum, nikt i nic mi nie zabroni <no chyba, że słaba głowa...>.

Zell Dincht:

Cytuj
ard o ile sie nie myle to przed czystka bylo trzech modow - qiax fast i dark master. i kompletnie nic nie robili a spamowanie bylo przez kilka dni i to ostre (prawie jak na czacie). podobno ktorys wtedy gdzies wyjechal ale pozostala dwojka? pewnie nawet na 4um nie zagladala...

Nic nie robili... Jasne, że nic nie robiliśmy, a to, że czasami całe noce spędzaliśmy na usuwaniem postów, czasami tematów itd, to o niczym nie świadczy. Nie będę pytał dlaczego itp, jesli ktoś chce sobie poczytać nasze "tłumaczenia", to jest do tego stosowny temat.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #402 dnia: Lipca 20, 2004, 05:17:04 pm »
Cytuj
Podsumujmy - na tyle tematów itd, 3 moderatorów, z których jeden się ciągle uczy, drugiego wcale nie ma <nie zagląda na Forum>, a trzeci nie mógł ogarnąć tego całego chaosu... Wszystko co na ten temat miałem do powiedzenia, napisalem.
na samym poczatku jeszcze sie dalo... ale jak sie zaczelo pozniej to wiadomo... ale dobra nie rozgrzebujmy juz czystki co sie stalo to sie nie odstanie...
Cytuj
A do czego innego? Równie dobrze, daj moda Mortusowi, bo zna się na Chrono Cross, Zellowi, bo na Soul Reaver itd, itp.
mala poprawka: jest dzial chrono saga a o lok tylko jeden topic ^^
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #403 dnia: Lipca 20, 2004, 05:17:55 pm »
Cytuj
to jest do tego stosowny temat.

jest? jaki? bo jestem ciekawy o co chodziło z ta wielką czystką - ja się przypałętałem dopiero po :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #404 dnia: Lipca 20, 2004, 05:20:44 pm »
morchol - uwierz ze nie jestes ciekawy... i pomyslec ze to miedzy innymi przeze mnie.... no ale dzieki temu jest mniej tematow i sie bardziej polapac mozna hehe
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #405 dnia: Lipca 20, 2004, 05:27:55 pm »
dobra już sobie poczytałem :P jedna sprawa - co to była S.P.E.R.M.A.?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #406 dnia: Lipca 20, 2004, 05:32:20 pm »
jezu juz nie pamietam skrotu ale to byla organizacja sper...tfu spamerow... glowni czlonkowie: ja ard i volrath. malo co nie dostalem za to bana na ip na zawsze :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #407 dnia: Lipca 20, 2004, 05:59:58 pm »
Cytuj
Podsumujmy - na tyle tematów itd, 3 moderatorów, z których jeden się ciągle uczy, drugiego wcale nie ma <nie zagląda na Forum>, a trzeci nie mógł ogarnąć tego całego chaosu... Wszystko co na ten temat miałem do powiedzenia, napisalem.

ciekawe, bo przez pewien okres na forum bylem jedynym Modem...pracowalem, spotykalem sie z dziewczyna, ze znajomymi na piwo chodzilem i jakos mialem czas aby zrobic co bylo do roboty na 4um...jeslim ktos nie ma czasu na robienie co do niego nalezy to niech sie tym nie zajmuje...wtedy chyba wy mieliscie tytul "MOD" zeby byl...obecnych Modow na forum wybieralem ja po konsultacji z Fastem i uwazam ze wybór jest jak najbardziej stosowny...to ze kilka "dziwnych postow" jest nie usunietych swiadczy tylko o tym ze kazdy moze cos pominac...jesli ktos ma cos do zarzucenia Modom, prosze bardzo pisac w tym temacie...

Cytuj
Nic nie robili... Jasne, że nic nie robiliśmy, a to, że czasami całe noce spędzaliśmy na usuwaniem postów, czasami tematów itd, to o niczym nie świadczy.

to jakos slabo sie wtedy staraliscie...3 userow opanowalo 4um i byli bezkarni przez kika dni...dajcie nam teraz takich 3...na pewno nie dojdzie do nastepnej czystki :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #408 dnia: Lipca 20, 2004, 06:54:32 pm »
ard mozemy zrobic powtorke tylko volrath juz nie wpada na 4um trzeba kogos innego znalezc :P:P:P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #409 dnia: Lipca 20, 2004, 07:22:27 pm »
ARD:

Cytuj
ciekawe, bo przez pewien okres na forum bylem jedynym Modem...pracowalem, spotykalem sie z dziewczyna, ze znajomymi na piwo chodzilem i jakos mialem czas aby zrobic co bylo do roboty na 4um...jeslim ktos nie ma czasu na robienie co do niego nalezy to niech sie tym nie zajmuje...wtedy chyba wy mieliscie tytul "MOD" zeby byl...obecnych Modow na forum wybieralem ja po konsultacji z Fastem i uwazam ze wybór jest jak najbardziej stosowny...to ze kilka "dziwnych postow" jest nie usunietych swiadczy tylko o tym ze kazdy moze cos pominac...jesli ktos ma cos do zarzucenia Modom, prosze bardzo pisac w tym temacie...

Przez pewien okres czasu... Wow, niesamowite, zwłaszcza, że czytasz każdy temat itd... Nie wiem jak pozostali, ale nie bardzo chcialo mi się czytać tematy, o których nie miałem pojęcia, bądź nic do napisania w takowych. Czasami są bezsensowne posty, niektore tematy ktore nadaja się kasacji jeszcze są, niektóre posty schodzą na offtopa, ale co tam, nie? Zresztą, to nie mój problem, więc mnie tam rybka co się dalej z tym działo.

Cytuj
to jakos slabo sie wtedy staraliscie...3 userow opanowalo 4um i byli bezkarni przez kika dni...dajcie nam teraz takich 3...na pewno nie dojdzie do nastepnej czystki

Wow... Nic nie robliśmy, bo było spokojnie, więc każdy zajął się swoimi sprawami... A że potem nagle ktoś "przegiął", to cóż, nie moja wina. Należało podjąć radykalne środki i jakoś - poskutkowało. Chyba jednak taki szok psychiczny, był potrzebny, bo teraz mimo iż czasem żartobliwie ktoś wspomni o tym, by nie spamować, bo moze być Wielka Czystka, to jednak to dziala. Też fajnie nawet - sam jesteś tego żywym przykładem: spamowaleś, a po Wielkiej Czystce to już praktycznie nie ma tego wcale. Właśnie przez to uważam, że ta decyzja była słuszna. Mam nadzięję, że nie musze się więcej na ten temat powtarzać?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #410 dnia: Lipca 20, 2004, 09:52:34 pm »
Po pierwsze pytanie do qiaxa i gipsiego" Co braliście i dlaczego się nie podzieliliście? To chyba jakiś zmytowany pyłek wąglikopodobny... wogule jak można przez tak długi okres czasu pie***yć same głupoty? Węźcie znajdźcie sobie taryfę z naliczaniem sekundowym i obgadajcie całą sprawę, a nie tu forum zaśmiecacie.
Cytuj
Po za tym, od tego mamy leniwych moderatorów.

Znaczy się jakich leniwych moderatorów? Ja jestem na forum codziennie, czytam KAŻDY post (nawet tą waszą bezsensowną gadaninę) i rzetelnie wykonuję swoje obowiązki.




TU BYŁAM CENZURA
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2004, 09:54:25 pm wysłana przez Marvell »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #411 dnia: Lipca 21, 2004, 06:07:42 am »
Cytuj
Nie wiem jak pozostali, ale nie bardzo chcialo mi się czytać tematy, o których nie miałem pojęcia, bądź nic do napisania w takowych

wlasnie odpowiedziales sobie na pytanie dlaczego postanowilem zrobic Gipsiego Modem...bo nie interesuje sie Japonia i Manga...Gipsi jako zapaleniec (to nie jest obraza :D ) wrecz idealnie nadaje sie do tej roli...

Cytuj
Należało podjąć radykalne środki i jakoś - poskutkowało. Chyba jednak taki szok psychiczny, był potrzebny, bo teraz mimo iż czasem żartobliwie ktoś wspomni o tym, by nie spamować, bo moze być Wielka Czystka, to jednak to dziala.

czy to oznacza ze teraz jak ktos bedzie spamowal to skasujemy cale forum ??...no dla mnie bomba...wpros swietny sposob na spamerow...zreszta juz dawno na 4um nie spotkalem dobrego spamera :P

Cytuj
Też fajnie nawet - sam jesteś tego żywym przykładem: spamowaleś, a po Wielkiej Czystce to już praktycznie nie ma tego wcale. Właśnie przez to uważam, że ta decyzja była słuszna.

na mnie poskutkowalo, zgadzam sie...ale czy takie cos poskutkuje na innych...i co z innymi uzytkownikami...czy im spodoba sie jak co jakis czas skasujemy cale forum zeby nauczyc czegos kilku userow ??

Magu, ja robie dokladnie to samo...widac ze marnujemy tutaj swoj czas...qiax, skoro nie chcialo ci sie czytac tych wszsytkich posto to po co byles modem wtedy ??..zeby byc ?? czy zeby "byc kims" na 4um ?? gdy ja stwierdze ze juz mam dosyc, to poprosze Fasta aby zdjal mnie z tej funkcji...na pewno na sile nie bede tutaj siedzial...bo po co byc Modem i nic nie robic i mowic "ze mi sie nie chcialo...bo nic o tym nie wiedzialem"
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2004, 06:13:47 am wysłana przez ARD »

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #412 dnia: Lipca 21, 2004, 01:44:31 pm »
ja proponuje skonczyc to ostro wymiane zdan na temat modkow ... bo cos powiecie a pozeniej bedziecie tego zalowac <_<
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2004, 01:45:26 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #413 dnia: Lipca 21, 2004, 02:37:46 pm »
buuu moja plejka jeszcze do mnie nie wróciła ;( ;( ;(
no cóż w takim razie zaczynam po raz chyba 4 czy 5(niewiem nielicze:P) przechodzic tonego hawka3 na pieca... ale na klawie sie goopio gra strasznie...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #414 dnia: Lipca 21, 2004, 02:48:54 pm »
kup pada Morchol...byle jakiego...za 20-30 zl juz kupisz...moj juz ma ok.roku i dopiero zaczyna sie sypac :(...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #415 dnia: Lipca 21, 2004, 04:13:19 pm »
ale na kompie i tak tylko tak rezerwowo gram jak z jakiegos powodu niema pleja, najpierw musze uzbierac na drugiego dualshocka2 :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #416 dnia: Lipca 21, 2004, 05:33:53 pm »
Zell i White Wiazard:
Cytuj
pytanie do qiaxa i gipsiego" Co braliście i dlaczego się nie podzieliliście? To chyba jakiś zmytowany pyłek wąglikopodobny... wogule jak można przez tak długi okres czasu pie***yć same głupoty? Węźcie znajdźcie sobie taryfę z naliczaniem sekundowym i obgadajcie całą sprawę, a nie tu forum zaśmiecacie.
Hehe ;)  Ja nic nie brałem -poprostu od roku słucham japońskiego rocku... to nizczy psyhike... a dzielę się tym z wami podając czasami linki do czegoś tam japońskiego :D  A to jest total offtopic Wizard więc gadać głópoty możemy... to jest między innymi dzięki temu topicowi nie ma na forum rawie wogole spamu...

qiax:
Cytuj
For sure not in this topic of course.
Exacly what i meant :)

Cytuj
Nie chce mi się, zresztą, zapomniałem, jak się ten temat nazywa.

Aha no spoko...

Cytuj
Podsumujmy - na tyle tematów itd, 3 moderatorów, z których jeden się ciągle uczy, drugiego wcale nie ma <nie zagląda na Forum>, a trzeci nie mógł ogarnąć tego całego chaosu... Wszystko co na ten temat miałem do powiedzenia, napisalem
Więc tym bardziej nie rozumę dlaczego tak bardzo cię dręczy że więcej osób obserwuje...

Cytuj
Przez pewien okres czasu... Wow, niesamowite, zwłaszcza, że czytasz każdy temat itd... Nie wiem jak pozostali, ale nie bardzo chcialo mi się czytać tematy, o których nie miałem pojęcia, bądź nic do napisania w takowych. Czasami są bezsensowne posty, niektore tematy ktore nadaja się kasacji jeszcze są, niektóre posty schodzą na offtopa, ale co tam, nie? Zresztą, to nie mój problem, więc mnie tam rybka co się dalej z tym działo.
Jeszcze bardziej nierozumie twojego sprzeciwu przeciwku powiększeniu ekipy pilnującej pożądku... tym bardziej że żaden z moderatoró nie jest zbytnio fanem M&A a w tym dziale jest bardzo dużo postów.. a poco mają czytać to co icj nudzi?

Cytuj
Wow... Nic nie robliśmy, bo było spokojnie, więc każdy zajął się swoimi sprawami... A że potem nagle ktoś "przegiął", to cóż, nie moja wina. Należało podjąć radykalne środki i jakoś - poskutkowało. Chyba jednak taki szok psychiczny, był potrzebny, bo teraz mimo iż czasem żartobliwie ktoś wspomni o tym, by nie spamować, bo moze być Wielka Czystka, to jednak to dziala
Świetnie czyli wogóle usuńmy modów a po 3 miesiącach zróbcie kolejną pustke... w końcu Bóg wybacza... ty nie...

Nom to tyle może źle że jeszcze do tego wróciłem ale chciałem jeszcze coś napisać od siebie.. a że mam troche czasu to skrobnąłem... to tyle.. teraz już sam sobie znaczka nie ściągne..

Hehe ide wreszcie grać w noge ufff ponad tydzień na to czekałem... gra któs z was chłopaki w noge na boisku? Bo z tego co wiem to SergeyBoy.. a reszta? Morchol troche kosza męczy... jakie uprawiacie sporty? (taki mały kłestszyn żeby zakończyć pewne sprawy)
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2004, 05:51:50 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #417 dnia: Lipca 21, 2004, 07:07:17 pm »
ja tego kosza mecze ale to tak rekreacyjnie bo gram jak ostatnia dupa :P

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #418 dnia: Lipca 21, 2004, 09:18:31 pm »
Gipsi:

Cytuj
Exacly what i meant 

Whatever.

Cytuj
Aha no spoko...

W końcu jakieś porozumienia : jest spokojnie.

Cytuj
Więc tym bardziej nie rozumę dlaczego tak bardzo cię dręczy że więcej osób obserwuje...

Mam jakąmś manię prześladowczą, to tyle.

Cytuj
Jeszcze bardziej nierozumie twojego sprzeciwu przeciwku powiększeniu ekipy pilnującej pożądku... tym bardziej że żaden z moderatoró nie jest zbytnio fanem M&A a w tym dziale jest bardzo dużo postów.. a poco mają czytać to co icj nudzi?

Bo przecież czytają każdy post na Forum

Cytuj
Świetnie czyli wogóle usuńmy modów a po 3 miesiącach zróbcie kolejną pustke... w końcu Bóg wybacza... ty nie...

Nie ma problemu, później ci, przez których był spam, staną się modami.

White_wizard:

Cytuj
Po pierwsze pytanie do qiaxa i gipsiego" Co braliście i dlaczego się nie podzieliliście? To chyba jakiś zmytowany pyłek wąglikopodobny... wogule jak można przez tak długi okres czasu pie***yć same głupoty? Węźcie znajdźcie sobie taryfę z naliczaniem sekundowym i obgadajcie całą sprawę, a nie tu forum zaśmiecacie.

Jaka jest nazwa tego tematu, weź mi przypomnij, bo chyba nie pamiętam. A czekaj... Total cos... Offtopic? A niech! No jasne - Total Offtopic! No sorry, nie wiedziałem, że jak wy pie***ycie same głupoty <jednolinijkowce itd>, to jest dobrze. Czekaj, skrócę ten tekst do jednolinijkowca: Total Offtopic.

Cytuj
Znaczy się jakich leniwych moderatorów? Ja jestem na forum codziennie, czytam KAŻDY post (nawet tą waszą bezsensowną gadaninę) i rzetelnie wykonuję swoje obowiązki.

To gratulucje wytrwałości. To była ironia <znaczy się nie to co teraz napisałem, ale to, co skomentowałeś: leniwi, bo robią rekrutację nowych osob, mimo, iż sami dają sobie świetnie radę>.

ARD:

Cytuj
wlasnie odpowiedziales sobie na pytanie dlaczego postanowilem zrobic Gipsiego Modem...bo nie interesuje sie Japonia i Manga...Gipsi jako zapaleniec (to nie jest obraza  ) wrecz idealnie nadaje sie do tej roli...

Aha, to wszystko jasne.

Cytuj
czy to oznacza ze teraz jak ktos bedzie spamowal to skasujemy cale forum ...no dla mnie bomba...wpros swietny sposob na spamerow...zreszta juz dawno na 4um nie spotkalem dobrego spamera

Czy to oznacza, że nagle zaczniesz spamować, by się tego dowiedzieć? Przyjdzie nowa osoba na Forum, zacznie spamować, dostanie ostrzeżenie, następnie bana. Nie od nas, ale od was. Czemu? Bo będziecie chcieli uniknąć Wielkiej Czystki, ponieważ szkoda będzie wam pożegnać się z tymi wszystkimi waszymi postami. No dla mnie bomba- jeden >jedyny< raz przeprowadziliśmy taką akcję, co przyniosło bardzo dobrze korzyści. Jak byśmy robili tak jak ty to napisałeś, to by teraz na Forum było niewiele tematów... I tyleż postów.

Cytuj
na mnie poskutkowalo, zgadzam sie...ale czy takie cos poskutkuje na innych...i co z innymi uzytkownikami...czy im spodoba sie jak co jakis czas skasujemy cale forum zeby nauczyc czegos kilku userow

Co z innymi? Jakoś nie narzekają, sytuacja się poprawiła, jest więcej tematów i każdemu teraz zależy na "czystości" Forum.

Cytuj
Magu, ja robie dokladnie to samo...widac ze marnujemy tutaj swoj czas...qiax, skoro nie chcialo ci sie czytac tych wszsytkich posto to po co byles modem wtedy ..zeby byc  czy zeby "byc kims" na 4um  gdy ja stwierdze ze juz mam dosyc, to poprosze Fasta aby zdjal mnie z tej funkcji...na pewno na sile nie bede tutaj siedzial...bo po co byc Modem i nic nie robic i mowic "ze mi sie nie chcialo...bo nic o tym nie wiedzialem"

Po co byłem? Od czasu do czasu się ten spam usuwalo, ale sorry, nie mam aż tak dobrze rozplanowanego czasu, jak wy. W końcu nie będę się tłumaczył wieloma czynnikami zewnętrznymi nie wynikajacymi z mojej winy, bo to nic nie da. Powiem jedno - odpowiadasz tylko za Forum, podczas gdy my <FastRed, Dark M, ja> odpowiadaliśmy za stronę. Dotarło, czy moze masz jeszcze jakieś uwagi odnośnie tego okresu? I czemu byłem modem? Bo troche było by to dziwne, gdybym nim nie był, zważywszy na moja owczesną funkcję.




TU BYŁAM CENZURA
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2004, 10:05:18 pm wysłana przez Marvell »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #419 dnia: Lipca 21, 2004, 09:35:28 pm »
Cytuj
Jaka jest nazwa tego tematu, weź mi przypomnij, bo chyba nie pamiętam. A czekaj... Total cos... Offtopic? A niech! No jasne - Total Offtopic! No sorry, nie wiedziałem, że jak wy pieprzycie same głupoty <jednolinijkowce itd>, to jest dobrze. Czekaj, skrócę ten tekst do jednolinijkowca: Total Offtopic.
Dobra. Nie mam nic przeciwko głupotom, ale jednak może troche mam przeciwko wypisywaniu głupot na 1, albo 2 strony A4. Bo w końcu ktoś (np. ja i inni chyba też) to musi przeczytać.

Jedno zasadnicze pytanie. Czy w tym temacie nie ma spamu wogule, czy jest tylko spam? ;)

Cytuj
jakie uprawiacie sporty?
Ja gram rekreacyjnie w nożną piłkę, a także gram w enisa ziemnego i stołowego.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!