Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166418 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #380 dnia: Lipca 19, 2004, 04:42:18 pm »
Cytuj
Gipsi interesujesz sie kulturą itp. Japońską ;D a ja myślałem żę tylko podobają ci sie japońskie hłopaki i muzyka.

Bardziej wolę japońskie dzieci... mają takie śliczne twarzyczki że wprost nie moge oderwać od nich wzroku... czytam Love Hine i też mnie się juniorka podoba... a więc taka jest kolejność: Niepełnoletni;Panowie;Japońskie gadżety(jak to sie pisze??);Panie-czasami lubie popatrzeć na Ayumi Hamasaki ew. inne ciekawe panie które mają przy sobie takie dziwne rzeczy na które "Dildo" się mówi... Saruszkowie-oni zaś na samym końcu bo trochę się brzydze "starszych ciepłych ciałek" ale dla zdesperowanego Gipsona wszystko się nadaje do wzięcia...

Cytuj
Jestem za nowymi uzytkownikami Forum <mamy ich dużo, ale mało się aktywnie udziela>, a już w szczególności, za przedstawicielkami płci przeciwnej <ach, z kobietami raźniej... zarówno jeśli chodzi o redakcje, nowych użytkowników no i moderatorów>.

Oprócz YUzurihy za dużo nie ma dziewczyn.. reasumując są trzy i się nie udzielają za bardzo no i plus jeszcze Shirley ale też jakoś nie zabardzo... Ale nie martw się qiax masz w koncu: Rikku-Reloaded i YuNa(z avkiem postaci z Chrono Cross'a na dodatek -to jeszcze lepiej dla ciebie)... to że są facetami się nieliczy w końcu czego oczy nie widzą tego sercu nie żal... więc zakręć się koło nich patrząc na ich avki będziesz się czuł jak u boku kobiety...

Cytuj
eee tam niepamiętasz, bo ostatniego dostał Latarnius czy jakoś tak. ...Skasował pliki z darowanego nam servera.

O co chodzi? Czy to może było wtedy gdy pod nieobecność FastRed'a nie można było cały dzień na strone wejść

Heh znaczek i kolor "sam" wrócił :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2004, 05:20:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #381 dnia: Lipca 19, 2004, 06:52:46 pm »
Tym osobnikiem był lateralus. Zagadał raz do mnie na priv i powiedział, że podoba mu sie strona i moze zaoferowac konto 500 MB dla nas na download(jest studentem wiec dla niego zalatwienie takiego konta nie bylo wiekszym problemem). Dark M zaczal wrzucac pliki, jednak okazalo sie, ze po 200 MB serwer sie zapchal. lateralus mowil, ze poprosi o wiecej miejsca itp. po tygodniu skasowal pliki, nie zrobil nawet ich backupu. Podjalem radykanle srodki i dostal bana :>
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2004, 07:17:51 pm wysłana przez Marvell »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #382 dnia: Lipca 19, 2004, 09:07:09 pm »
Inni:Co do moderatorów - hmm... Jeśli się nic nie dzieje, nie ma niczego do roboty, to z logicznego punktu widzenia, po jaką cholerę są nowi "moderatorzy", że się tak ładnie spytam?

Gipsi:

Cytuj
Bardziej wolę japońskie dzieci... mają takie śliczne twarzyczki że wprost nie moge oderwać od nich wzroku... czytam Love Hine i też mnie się juniorka podoba... a więc taka jest kolejność: Niepełnoletni;Panowie;Japońskie gadżety(jak to sie pisze??);Panie-czasami lubie popatrzeć na Ayumi Hamasaki ew. inne ciekawe panie które mają przy sobie takie dziwne rzeczy na które "Dildo" się mówi... Saruszkowie-oni zaś na samym końcu bo trochę się brzydze "starszych ciepłych ciałek" ale dla zdesperowanego Gipsona wszystko się nadaje do wzięcia...

Gipsi, jesteśmy tolerancyjni, ale z tymi dziećmi to lekka przesada... Ale dalej to normalnie, też jestem fanem Japoni, ale mnie tam bardziej intryguje broń biała <lubię sobie na takie coś popatrzeć od czasu do czasu>, mangowe dziewczęta <żywe też> i coś tam jeszcze <po prostu to, co mnie zaciekawi w danym momencie>.

Cytuj
Oprócz YUzurihy za dużo nie ma dziewczyn.. reasumując są trzy i się nie udzielają za bardzo no i plus jeszcze Shirley ale też jakoś nie zabardzo... Ale nie martw się qiax masz w koncu: Rikku-Reloaded i YuNa(z avkiem postaci z Chrono Cross'a na dodatek -to jeszcze lepiej dla ciebie)... to że są facetami się nieliczy w końcu czego oczy nie widzą tego sercu nie żal... więc zakręć się koło nich patrząc na ich avki będziesz się czuł jak u boku kobiety...

Jedna lepsza <ladna - mój seksitowski pogląd> prawdziwa kobieta/dziewczyna, aniżeli 5 shemale <wiesz, tak to zabrzmiało z tymi twoimi komentarzami na temat Rikku i YuNy... - oczywiście, nie obrażając tamtych użytkowników>, więc wszystkie są twoje, bo ja sobie tę "przyjemnośc" daruję.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #383 dnia: Lipca 19, 2004, 09:21:44 pm »
Cytuj
Inni:Co do moderatorów - hmm... Jeśli się nic nie dzieje, nie ma niczego do roboty, to z logicznego punktu widzenia, po jaką cholerę są nowi "moderatorzy", że się tak ładnie spytam?

Hmmm ja dokłądnie niewiem o co chodzi... ja w sumie żadnym moderatorem nie jestem... ja poprostu jestem bardzo aktywny w dziale M&A oraz Japan a Solidus Wizard i Marvel oraz ARD jakoś tam postów dużo nie piszą więc ja ich tak jakby tam wyręczam jakby było ćoś nie tak to skoryguje/zjebie kogo trzeba... z resztą ja tam nikogo o nic nie prosiłem ARD dał mi taką propozycje i oczywiście się zgodziłem bo nie sądziłem że to komuś będzie przeszkadzać a i mnie to przecież za dużo czasu nie odbierze a napewno zaoszczędzi innym.. zresztą zobacz ile jest tematów do wyje@%^a na tym forum... najczęściej od nowych... heh ja widze kilka które bym usunął.. w sumie jeden... ale można się z niego pośmiać ięc niech go mody zostawiają jak chcą


Cytuj
Jedna lepsza <ladna - mój seksitowski pogląd> prawdziwa kobieta/dziewczyna, aniżeli 5 shemale <wiesz, tak to zabrzmiało z tymi twoimi komentarzami na temat Rikku i YuNy... - oczywiście, nie obrażając tamtych użytkowników>, więc wszystkie są twoje, bo ja sobie tę "przyjemnośc" daruję.

Nie no "dziewczyn" nie mam zamiaru nikomu odbierać... zresztą narazie mam swoja, która narazie siedzi sama na wakacjach ze swoją koleżanką i napewno nie wyrywa na plazy innych chłopaków... na pewno... no dobra raczej... chyba?... no dobra nie przed 6 piwem...

Cytuj
Jeśli się nic nie dzieje, nie ma niczego do roboty, to z logicznego punktu widzenia, po jaką cholerę są nowi "moderatorzy", że się tak ładnie spytam

Hmmm może czas wreszcie coś zrobić żeby się coś działo... niekoniecznie tworzyć głópie ankiety jak YuNa... ale odpowiadać w różnych tematach??


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #384 dnia: Lipca 19, 2004, 09:29:43 pm »
Cytuj
niekoniecznie tworzyć głópie ankiety jak YuNa
żeby nierobić takich rzeczy ustaliłem sobie żelazną zasade - nie wchodze na forum nietrzeźwy :P :P :P (yy a że dziś sobie z ojcem po Heinekenie wypiliśmy to sie chyba nie liczy no bo w końcu to tylko 1 piwko nie? :P )

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #385 dnia: Lipca 19, 2004, 09:38:50 pm »
Cytuj
Hmmm ja dokłądnie niewiem o co chodzi... ja w sumie żadnym moderatorem nie jestem... ja poprostu jestem bardzo aktywny w dziale M&A oraz Japan a Solidus Wizard i Marvel oraz ARD jakoś tam postów dużo nie piszą więc ja ich tak jakby tam wyręczam jakby było ćoś nie tak to skoryguje/zjebie kogo trzeba... z resztą ja tam nikogo o nic nie prosiłem ARD dał mi taką propozycje i oczywiście się zgodziłem bo nie sądziłem że to komuś będzie przeszkadzać a i mnie to przecież za dużo czasu nie odbierze a napewno zaoszczędzi innym.. zresztą zobacz ile jest tematów do wyje@%^a na tym forum... najczęściej od nowych... heh ja widze kilka które bym usunął.. w sumie jeden... ale można się z niego pośmiać ięc niech go mody zostawiają jak chcą

Sam widzę duużo, które bym usunął, ale jak przyjdzie noob, to zacznie takowe zakładać... A to znaczy, że znowu będzie pisać trzeba to samo. A w tych działach to dużo było spamu, że ARD wysunął ci takową propozcyję? To mnie bardzo ciekawi.

Cytuj
Nie no "dziewczyn" nie mam zamiaru nikomu odbierać... zresztą narazie mam swoja, która narazie siedzi sama na wakacjach ze swoją koleżanką i napewno nie wyrywa na plazy innych chłopaków... na pewno... no dobra raczej... chyba?... no dobra nie przed 6 piwem...

Za nic w świecie nie do końca rozumiem tej twojej wypowiedzi... A tym bardziej, co to ma wspólnego z tematem. Albo rozumiem... Albo nie wiem, nieważne.

Cytuj
Hmmm może czas wreszcie coś zrobić żeby się coś działo... niekoniecznie tworzyć głópie ankiety jak YuNa... ale odpowiadać w różnych tematach??

Każdy odpowiada w tych tematach, które go interesują, albo w których ma coś do powiedzenia... A co do tych ankiet nieszczęsnych: Ostrzeżenia, bo wątpię, byś takowy dał, biorąc pod uwagę fakt, że chyba ona nie tworzy tych ankiet w tematach, ktorymi ty się opiekujesz.



"chyba ona nie tworzy" - poprawiam - chyba on nie tworzy
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2004, 11:44:35 pm wysłana przez Marvell »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #386 dnia: Lipca 19, 2004, 11:44:26 pm »
Cytuj
A w tych działach to dużo było spamu, że ARD wysunął ci takową propozcyję? To mnie bardzo ciekawi.

Właśnie nie za dużo tam było spamu...

To z innego tematu(tfórczość radosna) bo niechce tam gadać:
Cytuj
Zawsze mnie ciekawiło: jeśli ktoś nie ma niczego do napisania na dany temat, to jakim sposobem i tak tego posta napisze <nabije>, a żaden z moderatorów im nie zwróci uwagi...
Wiesz ze mnie też to zawsze ciekawi.. Marvell często coś tam nabąka, ale to wszystko...

Cytuj
Za nic w świecie nie do końca rozumiem tej twojej wypowiedzi... A tym bardziej, co to ma wspólnego z tematem. Albo rozumiem... Albo nie wiem, nieważne.
Mówiać nie mam zamiaru nikomu dziewczyn odbierać miałem na myśli "nie no dupy ci odbierać nie będe" -bo tak się u nas mówi na osiedlu jak sie rozmawia o jakichś niezafajnych dziewczynach... wiem nie można było tego zrozumieć bo niejesteśmy kumplami z podwórka i przez internet często nie wychodzi ironia w słowach i ogólnie nie zabardzo wiadomo oco chodzi(z resztą dalej pewnie nie czaisz bo mimo że inny ten sam kraj to jesteśmy w innych miejscowościach i u mnie są inne "zwyczaje" niż u ciebie :) ... a reszta wypowiedzi... to jest total offtopic i nie raz już tu gadaliśmy bzdury... Dlatego właśnie Morchol chciał żeby tu się nienabijały posty...

Cytuj
Każdy odpowiada w tych tematach, które go interesują, albo w których ma coś do powiedzenia... A co do tych ankiet nieszczęsnych: Ostrzeżenia, bo wątpię, byś takowy dał, biorąc pod uwagę fakt, że chyba ona nie tworzy tych ankiet w tematach, ktorymi ty się opiekujesz.

Tak, ja się tym nie opiekuje... ale i tak skomentowałem to coś, niewiem czemu to niejsest zamknięte... prosze sprawdz to... ankieta w dziale Final Fantasy I - VI... może oni niechcą mu dawać upomnienia bo to jest i tak koleś który był na dragach i przypadkowo wszedł na forum... urwał mu się film i niewiedział co pisze...

::::EDIT::::
qiax: Widzisz teraz to już widać że udeżyłem w ten słup neonowy :P  (mój kolor podpisu) <== to apropo pewnej wypowiedzi w dziale avatary :P  
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2004, 12:01:31 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #387 dnia: Lipca 20, 2004, 12:16:47 am »
Cytuj
Dlatego właśnie Morchol chciał żeby tu się nienabijały posty...
co za pamięć :P ja niepamiętam takich głupot, ale moge z pamięci recytować ceny z Tino(pizzeria 20 metrow od mojego domu) :D

;( ;( ;( ;( ;( no co musze sie wyplakac :P kawa mi się skończyła :(

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #388 dnia: Lipca 20, 2004, 12:30:15 am »
Gipsi:

Cytuj
Wiesz ze mnie też to zawsze ciekawi.. Marvell często coś tam nabąka, ale to wszystko...

Czekaj, bo jak ja zacznę się za to brać, to ktos tu dostnie ostrzeżenie...

Cytuj
Mówiać nie mam zamiaru nikomu dziewczyn odbierać miałem na myśli "nie no dupy ci odbierać nie będe" -bo tak się u nas mówi na osiedlu jak sie rozmawia o jakichś niezafajnych dziewczynach... wiem nie można było tego zrozumieć bo niejesteśmy kumplami z podwórka i przez internet często nie wychodzi ironia w słowach i ogólnie nie zabardzo wiadomo oco chodzi(z resztą dalej pewnie nie czaisz bo mimo że inny ten sam kraj to jesteśmy w innych miejscowościach i u mnie są inne "zwyczaje" niż u ciebie  ... a reszta wypowiedzi... to jest total offtopic i nie raz już tu gadaliśmy bzdury... Dlatego właśnie Morchol chciał żeby tu się nienabijały posty...

Nie, bo ja niegustuje w shemale, a że to ty zaproponowałeś Rikku i YuNe, więc sam widzisz- nie zrozumiałeś moją ironii, więc nie dziwie się, że nie zczaiłem twojej odpowiedzi.

Cytuj
Tak, ja się tym nie opiekuje... ale i tak skomentowałem to coś, niewiem czemu to niejsest zamknięte... prosze sprawdz to... ankieta w dziale Final Fantasy I - VI... może oni niechcą mu dawać upomnienia bo to jest i tak koleś który był na dragach i przypadkowo wszedł na forum... urwał mu się film i niewiedział co pisze...

Ja do działów Final Fantasy nie zaglądam... Po za tym, od tego mamy leniwych moderatorów.

Cytuj
::::EDIT::::
qiax: Widzisz teraz to już widać że udeżyłem w ten słup neonowy  (mój kolor podpisu) <== to apropo pewnej wypowiedzi w dziale avatary

qiax <- prorok, czy jak?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #389 dnia: Lipca 20, 2004, 01:03:47 am »
Morchol:
Heh pamiętam że to byłeś ty... ale to nawet nie taka wielka sztuka... przeczytaj sobie piewszy post z tego topicu... i zobacz jeszcze kto go napisał :P
Ehhh nie dołuj mnie... wiesz kiedy ja ostatnio jadłem pizze? Człowieku niechciej :(
Kurcze dlaczego ja jakoś nie pijam kawy?...

qiax:
Cytuj
Czekaj, bo jak ja zacznę się za to brać, to ktos tu dostnie ostrzeżenie...
Gdybym ja był modem to też ktoś by tu dostał ostrzeżenie...

Cytuj
Nie, bo ja niegustuje w shemale, a że to ty zaproponowałeś Rikku i YuNe, więc sam widzisz- nie zrozumiałeś moją ironii, więc nie dziwie się, że nie zczaiłem twojej odpowiedzi
Zrozumiałem ironie zrozumiałem... ale u nas jest tak że jak ktoś ci już coś doje**e odnośnie jakiś lasek to jak już jesteś na przegranej pozycji mówisz "Nie no, du*y ci nie odbiore" to już wiadomo że nie mam co sie kłócić i tak ostatnie słowo brzmi... użyłeś ironi w stosunk co do mnie i nie mogłem nic więcej napisać poprostu temat był zakończony (zagiąłeś mnie <==takie coś owinno być znane w caąłym kraju :D ) ale koniec o tym bo i tak nie wiadomo oco mi chodzi... to poprostu takie powiedzonko wśród mich kumpli i mnie :)

Cytuj
Ja do działów Final Fantasy nie zaglądam... Po za tym, od tego mamy leniwych moderatorów.
Dla tej ankiety warto zajżeć... a widzisz ja akurat zaglądam wszędzie bo jakoś mnie ciekawi co piszą inni... niewiem może jestem psycholem ale się przywiązałem i patrze wszędzie... wszędzie oprócz MMORPG działu


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #390 dnia: Lipca 20, 2004, 01:23:31 am »
ee ja bym bez kawy nie mógł zyc :P znaczy sie moglbym, ale musialbym spac po 10 godzin a nie tak jak teraz 5 :D

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #391 dnia: Lipca 20, 2004, 10:22:08 am »
Gipsi:

Cytuj
Gdybym ja był modem to też ktoś by tu dostał ostrzeżenie...

To coś nas łączy. Czyżby to był początek wspaniałej przyjaźni?

Cytuj
Zrozumiałem ironie zrozumiałem... ale u nas jest tak że jak ktoś ci już coś doje**e odnośnie jakiś lasek to jak już jesteś na przegranej pozycji mówisz "Nie no, du*y ci nie odbiore" to już wiadomo że nie mam co sie kłócić i tak ostatnie słowo brzmi... użyłeś ironi w stosunk co do mnie i nie mogłem nic więcej napisać poprostu temat był zakończony (zagiąłeś mnie <==takie coś owinno być znane w caąłym kraju  ) ale koniec o tym bo i tak nie wiadomo oco mi chodzi... to poprostu takie powiedzonko wśród mich kumpli i mnie

Zawsze mnie ciekawiło, po co ktoś używa takich powiedzonek, jeśli nie mają wpływu na dyskusję? Moze tu chodzi o napisanie najdłuzszego posta? Hmm... Ciekawe, bo to by oznaczało, że ktoś tu ma jakieś kompleksy. A wiesz co to znaczy shemale? Jeśli tak, nie masz dziwnych znajomych - znaczy się, ja jestem tolerancyjny, ale jeśli np.: podrywalbyś shemale i twój kolega z takim tekstem do ciebie wyjeżdża... Wspólne zainteresowania. No i tym oto sposobem, znowu leje wodę, dzięki czemu, znowu będzie to długi post. I Gipsi - miło ci, jak ktos tak pisze bez ładu i skłąda? Dawaj, będziemy się prześcigać w sługości postów!

Cytuj
Dla tej ankiety warto zajżeć... a widzisz ja akurat zaglądam wszędzie bo jakoś mnie ciekawi co piszą inni... niewiem może jestem psycholem ale się przywiązałem i patrze wszędzie... wszędzie oprócz MMORPG działu

Ty nprawdę jesteś psychol... Wszędzie <jak się pisze wszędzie, to naprawdę wszędzie, nie zaś, z wyjątkami...>, a póżniej oprocz działu itd... Dziwny jest ten świat. No, ale przynajmniej się nie nudzę.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #392 dnia: Lipca 20, 2004, 01:17:47 pm »
Cytuj
ee ja bym bez kawy nie mógł zyc  znaczy sie moglbym, ale musialbym spac po 10 godzin a nie tak jak teraz 5 

Dżizzzz 5 godzin spania... :shu:  to nie dlamnie... a jakja bym wypił kawę to moja psyhika zaczęła by tak wariować że niechciej... i tak już jestem wystarczjąco"dziwny" czasami...

Cytuj
Zawsze mnie ciekawiło, po co ktoś używa takich powiedzonek, jeśli nie mają wpływu na dyskusję? Moze tu chodzi o napisanie najdłuzszego posta? Hmm... Ciekawe, bo to by oznaczało, że ktoś tu ma jakieś kompleksy. A wiesz co to znaczy shemale? Jeśli tak, nie masz dziwnych znajomych - znaczy się, ja jestem tolerancyjny, ale jeśli np.: podrywalbyś shemale i twój kolega z takim tekstem do ciebie wyjeżdża... Wspólne zainteresowania. No i tym oto sposobem, znowu leje wodę, dzięki czemu, znowu będzie to długi post. I Gipsi - miło ci, jak ktos tak pisze bez ładu i skłąda? Dawaj, będziemy się prześcigać w sługości postów!

To moę wreszcie skończymy tę dyskusje o tym "dupy ci nie odbiore"... jak już wyjade do japonii i zostane tam popularnym artystą rockowym < :shu:  hahahha debil już całkowicie świruje> i będe grał koncerty z lekko podstażałymi już Hyde'm i Gackt'em to cie zaprosze do japlandu i wtedy ci wytłumacze...
shemale (chyba wiem... przynajmniej na mój chłopski rozum Wiesia) She od słowa "Ona" Male od słowa "Mężczyżna/płeć Męska" czyli tranzwestyta? Czyż nie dobrze zrozumiałem czy niezabardzo... Ale dalej już jest trudniej
Cytuj
A wiesz co to znaczy shemale? Jeśli tak, nie masz dziwnych znajomych - znaczy się, ja jestem tolerancyjny, ale jeśli np.: podrywalbyś shemale i twój kolega z takim tekstem do ciebie wyjeżdża...
Jeśli wiem co to zbaczy shemale to wtedy nie mam dziwnych znajomych?... niewidze żadnego związku ale niech ci będzie... a dalej o już wogóle nie rozumie.. może powinniśmy o tym już skończyć bo naprawde coraz większe missunderstendign (haaaaa ale zaszpońciłem angielszczyzną ;) )

Cytuj
Ty nprawdę jesteś psychol...
To nie moja wina że ojciec mnie wciąż przetrzymuje w tej strasznej klatce dla zwierząt i tylko od czasu do czasu żuci mi jakąs kość do pobawieia...

Cytuj
Wszędzie <jak się pisze wszędzie, to naprawdę wszędzie, nie zaś, z wyjątkami...>, a póżniej oprocz działu itd... Dziwny jest ten świat. No, ale przynajmniej się nie nudzę.

Hyh zawsze można sięczepiać szczegułów, przecież w końcu wszysyc tu jesteśmy polonistami i używamy tak pięknej mowy że ukrzyżujmy tych co są niedokształceni... wolałem napisać że czytam wszystko za wyjątkiem MMORPG aniżeli spuszczać się(czy to wulgaryzm?) i wypisywać nazwy działów w których czytam posty...

Widziałeś już tą ankiete odnośnie Final Fantasy?

P.S. Ja się tam z nikim nieścigam i napewno nie mam kompleksów, to co ty myslisz to już twoja sprawa, ale mnie się wydaje że te długie posty wynikają bardziej z mojego niedokształcenia...
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2004, 01:23:11 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #393 dnia: Lipca 20, 2004, 01:24:35 pm »
eeeeeeeeeeee........moze mi ktos wytlumaczyc rozmowe pomiedzy Gipsonem i qiaxem ?   :blink:  <_<  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #394 dnia: Lipca 20, 2004, 01:42:07 pm »
no to tak - obaj sa niewyspani :P i maja podobne charaktery ale napewno tego nieprzyznają :P a ludzie o podobnych charakterach się nigdy nie zgadzają :P (oglądał ktoś bebopa to wie  o co chodzi :P )

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #395 dnia: Lipca 20, 2004, 02:45:53 pm »
Gipsi:

Cytuj
To moę wreszcie skończymy tę dyskusje o tym "dupy ci nie odbiore"... jak już wyjade do japonii i zostane tam popularnym artystą rockowym <  hahahha debil już całkowicie świruje> i będe grał koncerty z lekko podstażałymi już Hyde'm i Gackt'em to cie zaprosze do japlandu i wtedy ci wytłumacze...
shemale (chyba wiem... przynajmniej na mój chłopski rozum Wiesia) She od słowa "Ona" Male od słowa "Mężczyżna/płeć Męska" czyli tranzwestyta? Czyż nie dobrze zrozumiałem czy niezabardzo... Ale dalej już jest trudniej

Trudniej? Spokojnie, zobaczysz, co się w nocy dzieje, wtedy to już hardcore <z naciskiem na to drugie>. Mało tego - chętnie skorzystam na tej wycieczce i podczas gdy ty będziesz sobie podśpiewywał z tymi "starszymi" panami, ja sobie karaoke urządzę z młodymi azjatkami. A potem to cóż, może jakaś miła kolacyjka, albo w trupa się zalanie... A co do shemale to dobrze zrozumiałeś, więc nie jest tak źle. Świrujmy razem, pijemy razem, ale to ja do karaoke idę, bo wiesz, ty musisz tych starych panów "zabawić" swoimi nowymi tekstami... Ostatnim czasy robiło furorę coś takiego: "Ziom za ziomem, ziom za ziomalem, ziom" - bez sensu, wiem, ale... Bez sensu...

Cytuj
Jeśli wiem co to zbaczy shemale to wtedy nie mam dziwnych znajomych?... niewidze żadnego związku ale niech ci będzie... a dalej o już wogóle nie rozumie.. może powinniśmy o tym już skończyć bo naprawde coraz większe missunderstendign (haaaaa ale zaszpońciłem angielszczyzną  )

I'm saying only this: what the hell are we talking about from the begining of all this hell pie? <- to dopiero szpaner. Chodziło mi o to, że... W sumie nie wiem, trenuję palce stukając sobie w tę klawiaturę.

Cytuj
To nie moja wina że ojciec mnie wciąż przetrzymuje w tej strasznej klatce dla zwierząt i tylko od czasu do czasu żuci mi jakąs kość do pobawieia...

No i to potwierdza, że jesteś psychol, bo kości się je, a nie się nimi bawi.

Cytuj
Hyh zawsze można sięczepiać szczegułów, przecież w końcu wszysyc tu jesteśmy polonistami i używamy tak pięknej mowy że ukrzyżujmy tych co są niedokształceni... wolałem napisać że czytam wszystko za wyjątkiem MMORPG aniżeli spuszczać się(czy to wulgaryzm?) i wypisywać nazwy działów w których czytam posty...

Bardziej poprawne zdanie było by: czytalem większość tematów, w których mniejscość stanowił dział MMORPG. Ale mnie się nie pytajcie, nie wyspałem sie dzisiaj...

Cytuj
Widziałeś już tą ankiete odnośnie Final Fantasy?

Nie.

Cytuj
P.S. Ja się tam z nikim nieścigam i napewno nie mam kompleksów, to co ty myslisz to już twoja sprawa, ale mnie się wydaje że te długie posty wynikają bardziej z mojego niedokształcenia...

Jeśli ktoś jest niewykształcony, to nie umie pisać, jeśli nie umie pisać, nie zna się na obsłudze komputera, jeśli się nie zna na jego obsłudze, nie umie go włączyć, jeśli nie umie go wlączyć, nie będzie umial skonfigurować sobie sieci, jeśli tego nie umie, nie znajdzie Forum, jeśli nie znajdzie Forum, nie pozna tylu ludzi, jeśli ich nie pozna, niczego nowego się od nich nie nauczy. Więc skoro tu jesteś i piszesz - to cóż, w każdym razie, nie jesteś niedokształcony. Z nauką jak z piciem - nigdy nie jest na to za późno. Jak się nie ścigasz, skoro piszesz piszesz piszesz całe zdania, a wszystko można streścić w bla bla bla?

S&S:

Cytuj
eeeeeeeeeeee........moze mi ktos wytlumaczyc rozmowe pomiedzy Gipsonem i qiaxem

Rzeczy niepojęte są szalone, a te genialne.

Morchol:

Cytuj
no to tak - obaj sa niewyspani  i maja podobne charaktery ale napewno tego nieprzyznają  a ludzie o podobnych charakterach się nigdy nie zgadzają  (oglądał ktoś bebopa to wie o co chodzi  )

Ja? Podobny do niego charakter? Nie, bo ja lubię dziewczyny, a on panów, zwłaszcza dwóch w szczególności.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #396 dnia: Lipca 20, 2004, 03:24:11 pm »
Cytuj
Mało tego - chętnie skorzystam na tej wycieczce i podczas gdy ty będziesz sobie podśpiewywał z tymi "starszymi" panami, ja sobie karaoke urządzę z młodymi azjatkami. A potem to cóż, może jakaś miła kolacyjka, albo w trupa się zalanie... A co do shemale to dobrze zrozumiałeś, więc nie jest tak źle. Świrujmy razem, pijemy razem, ale to ja do karaoke idę, bo wiesz, ty musisz tych starych panów "zabawić" swoimi nowymi tekstami... Ostatnim czasy robiło furorę coś takiego: "Ziom za ziomem, ziom za ziomalem, ziom" - bez sensu, wiem, ale... Bez sensu...
Nom to ty tam sobie pośpiewaj a ja zarobie kase na prawdziwym śpiewaniu z najbalrzdziej popularnymi japończykami i zarobie jej tyle że będę chodził do tych japońskich klubów do których jak wejdziesz to w środku wystruj jest jak wnętrze tramwaju i możesz z pięknymi azjatkami w kruciutkich spódniczkach i mundurkach robić różne ciekawe rzeczy... jak się podczas tej kolacyjki po karaoke zabardzo nieschlejesz i będziesz mógł robić dalej co trzeba to może nawet będziesz miał tyle zabawy co ja... tylko że ty następny dzień spędzisz na kacu a ja od rana będe w dżakuzi z piękną Ayumi Hamasaki robił różne "cieplutkie" rzeczy... (chyba co raz bardziej montujemy ale co tam ;) )
BTW:To było"Ziom za ziomem, za ziomem ziom... wszysycy freestylować chcą...", ostatnimi czasy?? LoL ta piosenka jest tak stara jak białe trzewiki mojego starego... Był to "hit" O.S.T.R. -najlepszego polskiego Hip hopowca

Cytuj
I'm saying only this: what the hell are we talking about from the begining of all this hell pie? <- to dopiero szpaner. Chodziło mi o to, że... W sumie nie wiem, trenuję palce stukając sobie w tę klawiaturę.
Tu się muszę zgodzić... but who cares? For sure not moderators...

Cytuj
QUOTE 
Widziałeś już tą ankiete odnośnie Final Fantasy?



Nie.
To zobacz wreszcie... ujrzysz prawdziwie zaspałego ew.zaćpanego człowieka

Cytuj
nie będzie umial skonfigurować sobie sieci
O tego właśnie nie umię zrobić;/

Cytuj
Jak się nie ścigasz, skoro piszesz piszesz piszesz całe zdania, a wszystko można streścić w bla bla bla?
Na to odpowiedż już dałem w P.S.(które przeczytałeś)

Cytuj
Ja? Podobny do niego charakter? Nie, bo ja lubię dziewczyny, a on panów, zwłaszcza dwóch w szczególności.
qiax wqrw***ś mnie... czy ty wogóle czytasz co ja pisze? Przecież pisałem: na pierwszym miejscu niepełnoletni...

Morchol:
Cytuj
no to tak - obaj sa niewyspani  i maja podobne charaktery ale napewno tego nieprzyznają  a ludzie o podobnych charakterach się nigdy nie zgadzają  (oglądał ktoś bebopa to wie o co chodzi  )

Ja podobny do niego charakterem? Podobny to ja jestem do Dariusza Szpakowskiego... oboje wygadujemy głópoty.. tylko że on transmitując mecz a ja pisząc na forum
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2004, 03:27:02 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #397 dnia: Lipca 20, 2004, 03:41:23 pm »
aniemowilem ze sie absolutnie nie zgodzicie? :P :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #398 dnia: Lipca 20, 2004, 03:45:35 pm »
lol i ja to wszystko przeczytalem... wode z mozgu mi zrobili i tak nic nie zrozumialem... co wy braliscie? gipsi... no comment...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #399 dnia: Lipca 20, 2004, 03:59:43 pm »
Cytuj
Ja do działów Final Fantasy nie zaglądam... Po za tym, od tego mamy leniwych moderatorów.

leniwych modow to mielismy przed Wielka Czystka...wtedy to im sie nie chcialo nigdzie zagladać...qiax, byles wtedy modkiem ??

Cytuj
A w tych działach to dużo było spamu, że ARD wysunął ci takową propozcyję? To mnie bardzo ciekawi.

czy funkcja moda sprowadza sie tylko do usuwania spamu ??...Gipsi wie duzo w tych tematach wiec dlatego został tam Modem...

dziwie sie ze poruszacie ten temat...za swoje decyzje odpowiadam tylko i wylacznie przed FastRedem, przed nikim innym...jako ze nie uslyszalem od niego slowa sprzeciwu uwazam ze jest wszsytko k...pozdro all :D