Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165338 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1200 dnia: Października 19, 2004, 11:31:21 pm »
Zell wszystkiego najlepszego :)  spóxnione ale szczere... zresztą tobie spóźnione życzenia nie przeszkadzają w końcu na rzywo dostajesz życzenia tylko od Maciusia (twojego wyimaginowego kumpla) a na prezent dostaniesz (do)buzi... tylko nie wiem od kogo... jakbym mógł to sam bym się na ciebie przycził w krzakach, ale za daleko mieszkasz :rolleyes:  Spełnienia marzeń życze i przede wszstkim żebyś był szczęśliwy :)  

faqq jakoś dziwnie mnie najechało na normalne życzenia bez pisania głupot :)

Cytuj
Przecież każdy miał taki okres na forum, ze pisał jednolinijkowe posty i okres spamowania.
ekhem <kaszle> ...ja nie miałem takiego okresu... zawsze pisałem na temat.. często pisałem niepotrzebne rzeczy, ale na temat..

a od Skrabsona to wy się odpie... bo później nauczył się mniej więcej pisać... oczywiście nie zapomnie debaty o Playstation (firma CapCom żądzi :lol: ) ale jakoś później mu szło... no i przynajmniej próbował coś pisać... a odszedł bo go gnoiliśmy :rolleyes:

Jeden z ulubionych userów to Kamel Gerjatowicz czy jakoś tak :lol:
aha noi kooles ktory założył temat "Morrowind" a w nim dał ankiete o wyższości morrowinda nad jRPG :shu: ... cieć <to nie przekleństwo :) >

Cytuj
a wtedy albo będziesz normalnym (?) stałym userem (?!),
Ja na szczęście stałem się takim
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2004, 11:32:33 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1201 dnia: Października 19, 2004, 11:49:37 pm »
Wlasnie Zell...Wshystkiego naylepshego ! No i cała rutyna życzeń...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1202 dnia: Października 20, 2004, 01:24:40 pm »
Cytuj
jakbym mógł to sam bym się na ciebie przycził w krzakach, ale za daleko mieszkasz
AAAAAAA!!! mowilem o jego pociagach do 5 letnic chl.. ups... CO JA POWIEDZIALEM?!?!?! no dobra wydal sie moj wiek  :ph34r:  :shu: ale qrde ja nie o tym mialem pierdzielic...
Cytuj
Przecież każdy miał taki okres na forum, ze pisał jednolinijkowe posty i okres spamowania.
no ja nie mialem wogooooole :D i ard i volrath tak samo :D

normalnie jutro qrna jest jakies zebranie na temat bierzmowania i wszyscy uczniowie z rodzicami maja przyjsc... a HI(im)WD... wogole ja nie rozumie tych ludzi... istnienie jezusa i boga jest udowodnione tak samo jak ufo... a jednak jak powiesz ze jezusa i boga nie ma to juz jestes wielkim potepionym i idz sie szlajaj do piekla niech cie diabel pochlonie niewierna gnido... ja naprawde nie rozumiem tej ani zadnej innej religii... no ale coz nie bede tutaj robil drugiego kolka filozoficznego zreszta na ten temat juz duzo bylo... dzizaz i pomyslec ze ja kiedys bylem malym cieciem i poszlem do komunii... ehh ide sie powiesic na kablu od myszki
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1203 dnia: Października 20, 2004, 06:52:32 pm »
lots of spooźmine życzenia dla Zella. zauważyłem że też masz problemy z bierzmowaniem, czy są takie jak: ksiądz inkwizytor, mały kościół gdzie wszyskich widać, i księdzowe wtyki które sprawdzają czy byłeś na mszy, a i jeszcze podpis księdza nie do podrobienia. może zmienić wyznanie?
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1204 dnia: Października 20, 2004, 07:31:26 pm »
Cytuj
jeszcze podpis księdza nie do podrobienia.
mnie to lotto... podpisu ksiedza nie musze miec bo nie zamierzam isc do tego calego bierzmowania...
Cytuj
może zmienić wyznanie?
taa ja juz to zrobilem i polecam innym (nie zebym jakas sekte robil :D)... odrazu lepiej na sercu :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1205 dnia: Października 20, 2004, 08:15:02 pm »
łe tam. Osobniście nie mam nic przeciwko bieżmowaniu. Jedyne co mnie doprowadza do ataków dzikiej furii, to te całe chore spotkania i prowadzenie chorego indeksu, a co się z tym wiąże systematyczny udział we wszelkiego rodzaju nabożeństwach. No ale przynajmniej animatora mamy spoko.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1206 dnia: Października 20, 2004, 10:00:34 pm »
Cytuj
łe tam. Osobniście nie mam nic przeciwko bieżmowaniu. Jedyne co mnie doprowadza do ataków dzikiej furii, to te całe chore spotkania i prowadzenie chorego indeksu, a co się z tym wiąże systematyczny udział we wszelkiego rodzaju nabożeństwach. No ale przynajmniej animatora mamy spoko.


Sie zgadzam, wogole co kogo to obchodzi, czy ja chodze do kosciola czy nie?? To moja przwatna sprawa, a tu Cie cylowiek zmusza

Korzystajac z okazji, ze tu sa wszelakie tematy to

Edyta, Watakushi wa anata o aishinasu   :D  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1207 dnia: Października 20, 2004, 10:34:59 pm »
Chciałem napisssać że nie piszecie na temat... ale jakoś tego nie widze :P

Cytuj
taa ja juz to zrobilem i polecam innym (nie zebym jakas sekte robil )... odrazu lepiej na sercu
Ja zakładam sssekte, chcecie sie przyłączyć :> polega na tym że wierzycie w to co chcecie wierzyć, widzicie co chcecie widzieć, sssłyszycie co chcecie sssłyszeć [...] i wiecie co chcecie wiedzieć. :P "kaniec koncerta" "pojszly wont" :prr:

A tak na ssserio to tworze własssny pogląd filozowiczny :shifty: narazie mam podssstawy, 10 żywiołów, 7 zmysssłów :lol: ... i nazwe... MARVELIZM :w00t:
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2004, 10:37:05 pm wysłana przez Marvell »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1208 dnia: Października 21, 2004, 05:46:04 pm »
Cytuj
Ja zakładam sssekte, chcecie sie przyłączyć  polega na tym że wierzycie w to co chcecie wierzyć, widzicie co chcecie widzieć, sssłyszycie co chcecie sssłyszeć [...] i wiecie co chcecie wiedzieć.  "kaniec koncerta" "pojszly wont"
taaa to chyba najlepsza opcja :D wydaje mi sie ze niedlugo zostane marvelista :D no to co, podbijamy swiat? :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1209 dnia: Października 21, 2004, 05:52:31 pm »
Cytuj
mnie to lotto... podpisu ksiedza nie musze miec bo nie zamierzam isc do tego calego bierzmowania...
Jak kiedyś twoja dziewczyna będzie chciała mieć męża i postanowi ona żebyś to ty nim został to się zmartwi...

Cytuj
taa ja juz to zrobilem i polecam innym (nie zebym jakas sekte robil )... odrazu lepiej na sercu
przeca ty niby ateistą byłeś tak jak ja... i co nagle w jakąś tam wiare wieżysz?...

 
Cytuj
Jedyne co mnie doprowadza do ataków dzikiej furii, to te całe chore spotkania i prowadzenie chorego indeksu,
Nie prowadziłem żadnego indexu... i nikt nic nie sprawdzał.. a jakby sprawdzał, to bym powiedział że zgubiłem albo na ostatnim spotkaniu bym poszedł i powiedział że zawsze byłem ale mi portfel ukradli a tam to miałem...

Cytuj
a co się z tym wiąże systematyczny udział we wszelkiego rodzaju nabożeństwach.
Byłem tylko raz na jakimś spotkaniu żebym wiedział po której stronie kościoła mam iść...

Cytuj
Sie zgadzam, wogole co kogo to obchodzi, czy ja chodze do kosciola czy nie?? To moja przwatna sprawa, a tu Cie cylowiek zmusza
Nikt cie nie zmusza i nikogo to nie obchodzi.. mają wystarczająco dużo kolesi którzy im dają kase... ty byś też mógł dać na fiare ale wcale cię nie zmuszają.. a to bierzmowanie to ty chcesz mieć a nie oni więc o co chodzi? oni cie nie zmuszaja...

Cytuj
Edyta, Watakushi wa anata o aishinasu 
Powiedz jej to wprost.. my jej tego nie przekażemy ;)

Cytuj
A tak na ssserio to tworze własssny pogląd filozowiczny  narazie mam podssstawy, 10 żywiołów, 7 zmysssłów  ... i nazwe... MARVELIZM 
przeslij mi wasz informator jak już założysz ;)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1210 dnia: Października 21, 2004, 06:53:09 pm »
Cytuj
Jak kiedyś twoja dziewczyna będzie chciała mieć męża i postanowi ona żebyś to ty nim został to się zmartwi...
do slubu koscielnego wymagana jest jedynie komunia
Cytuj
przeca ty niby ateistą byłeś tak jak ja... i co nagle w jakąś tam wiare wieżysz?...
bylem, jestem i bede... ehh gipson ty nawet zarta nie poznasz :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1211 dnia: Października 21, 2004, 07:12:06 pm »
Cytuj
do slubu koscielnego wymagana jest jedynie komunia
Mnie tam uczono inaczej... zresztą tego chłopaka co na moim bieżmowaniu był o 3 lata od nas starszy i prosił o bieżmowanie też chyba uczono tak jak ciebie...

Cytuj
bylem, jestem i bede... ehh gipson ty nawet zarta nie poznasz
Człowieku jakby c ojciec robił z pupą to co mi robi też byś się na żartach nie znał.. ja przez pierwsze 2 lata tych figli myslałem że to żart i taka zabawa.. później byłem już troche starszy i gdy opowiadałem to kolegom a oni się ze mmnie smiali zaczałem podejżewać że z tym jest coś nie tak... teraz gdy jestem tu wśród was i mam te 65 lat już wiem że to nie było normalne i że to nie były żarty i nie znam się już niestety na żartach... a raczej niechce się znać b niechce po raz kolejny zawieści się na bliskich mi osobach... a że ty jesteś mi bardzo bliski (czasami aż za bardzo... w końcu jak głeboko można pochłonąć ludzkie organy?? tego dowiecie się jeśli dacie małe -lub w moim przypadku- duże co nieco Zellusiowi :wub: )... przepraszam cię że nie zorzumiałęm żartu... jesczze raz prosze o wybaczenie i nie kończ tego stosunku z moją osobą tak jak to zrobił bestialsko Bambi M ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1212 dnia: Października 24, 2004, 07:08:33 pm »
Dobra... kto mi powie co się stało.... czemu wcieło wszystkie dzisiejsze posty i zmiany na 4um? Co się dzieje z SZ... ktoś ukradł kable? Może była jakaś wojna moderatorów, kiedy mnie nie było i pokasowali wszystko co się da?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1213 dnia: Października 24, 2004, 07:13:03 pm »
isałem o tym już w temacie "SZ is on fire"... ale mi się wydaje że to skrabson wpadł i zrobił zemste...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1214 dnia: Października 24, 2004, 07:17:25 pm »
Cytuj
isałem o tym już w temacie "SZ is on fire"...

ups... sorry za offtop w offtopie w offtopowym dziale... ale się naprawdę zeźliłem....  można nawet rzec, że mi skoczyło ciśnienie od tego incydentu... według mnie był to radziecki sabotaż... co można niejako połączyć z osobą skrabsa..

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1215 dnia: Października 24, 2004, 07:21:13 pm »
taa skrab najpierw demoluje 4um hetiemu a teraz wrocil z teksanska pila mechaniczna i pomstuje!!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #1216 dnia: Października 24, 2004, 08:05:59 pm »
Zell za duzo reklam sie naogladales :P  


Cooool ^.~

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1217 dnia: Października 24, 2004, 08:07:28 pm »
no co ty... ty chyba nie wiesz do czego skrabson jest zdolny :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #1218 dnia: Października 24, 2004, 08:10:52 pm »
No wlasnie nie wiem :D taka z niego koza ? ja mu dam ^^


Cooool ^.~

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1219 dnia: Października 24, 2004, 08:17:01 pm »
aaaa to ty go nie widziales wogole na oczy? gdyby S.P.E.R.M.A. dalej istniala to skrabson zapewne bylby szefem i ja ard i volrath bylibysmy jedynie jego pacholkami... jak w najslabszym ogniwie bedzie pytanie: "kto jest najwiekszym spamerem na swiecie?" bez zastanowienia odpowiadaj skrabson... w kazdym temacie (nawet tych sprzed 10 lat zakurzonych i zapomnianych) musial cos napisac.... 99% z tego to byl taki spam ze az oczy razi... gosciu w 3 dni bycia na 4um mial bodajze 300 postow... i dzieki temu przeszedl do historii sz... skrabson jest tez najchetniej uzywanym przezwiskiem przez squarezonowcow na opisach gg... jak ci powie ktos ze jestes skrabson albo zostales zeskrabsonizowany - przyznaj sie do porazki.... na skrabsona nie ma leku... na skrabsona nie ma antyvirusa... skrabsonowi nie mozna uciec... to jest po prostu spamer doskonaly... radze ci nie gasic w nocy swiatla gdyz ON moze cie dopasc... miej sie na baczonsci towarzyszu rikku
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"