Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165337 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1180 dnia: Października 18, 2004, 04:34:06 pm »
Heti dostal bana czacie wy nedzne pacholki :PPPPP
za przyciskanie ciagle add freind :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a Morchol sie zatrul i zygal w kiblu :/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1181 dnia: Października 18, 2004, 05:14:30 pm »
Czy to nie dziwne, że ze wszystkich spamerów, najgoręcej wspominamy właśnie skr***ona? Może się chłopak pochwalić, że wszyscy o nim pamiętają... cóż.... w spamowaniu był naprawde dobry, nie ma co.... profesjonalny spamer.... zawsze mam lepsze samopoczucie, jak zobaczę człowieka, który znalazł sobie miejsce na świecie...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1182 dnia: Października 18, 2004, 05:20:58 pm »
Heh ja to dopiero przed chwilą miałam przygodę....moja siorka porzyczyła płytkę z grą Herosa4 od kuzyna i prosiła mnie do teraz żeby ją zainstalować.W końcu siem zgodziłam i wsadziłam płytkę.Wszystko ładnie szło dopuki nie zaczeły pokazywać się procenty ile się skopiowałao.Doszło ledwo do 18% i nagle wielkie łup.Ja podskoczyłam na krześle i zaczełam się rozglądać co się stało.Nagle komp zaczoł wydawać jakieś dziwne dzwięki.Wyjełam płytę....patrzę a tu same drobiazgi.Musiałam rozkręcić cały komp by wyciągnąć odtważarkę...wyjełam wszystkie kawałki,ale co z tego jak ona nie chodzi...bu...ale jeszcze została nagrywarka przez,którą mogem odtważać...i w dodatku rozciełam sobie palca przy otwieraniu kompa...i wszystko krwią zalałam...a sprzęcior do wywalenia(odtważarka rzecz jasna)bo się nie otwiera....a co do płyty...no cóż trzeba będzie odkupić...ale na całe szczęście kuzyn przyjoł to ze spokojem....

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1183 dnia: Października 18, 2004, 05:46:49 pm »
Cytuj
Heti dostal bana czacie wy nedzne pacholki :PPPPP
za przyciskanie ciagle add freind       
a Morchol sie zatrul i zygal w kiblu
Tak to jessst jak sssię, lubi klikac nono ssstop jeden przycisssk i pić tanie wino :P




Ja mojemu bro ciotecznemu też sssie to przytrafiło XD nie wiem jak to działa ale mi nigdy tak sssie nie ssstało (ja sssam ssse DVD zepsssułem :P ).
jeśli chodzi o Herosów to ja mam z obydwoma dodatkami :) moge ci odesssłać jako rekompensssate za koszty wysssłania Artów :>  

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1184 dnia: Października 18, 2004, 05:54:55 pm »
Niewyżucaj Cdromu tylko zawieś go na łańcuhu i maltretuj kijem lub prętem metalowym (najlepiej na dwoże bo w domu tżeba spżątać), no i nieradze prubować zniszczyć tego skubaństwa pięściami bo pży mocniejszym udeżeniu rozerwiesz sobie skure na kostkah a napęd sie conajwyzej powygina. Ja tym sposobem zniszczyłe 2 Nagrywarki, 3 Cdromy, starego kompa (111mhz.. czy jakoś tak :F) i ostatnio snesa. Pazatym neta niemam aż do grudnia ale hujnia.

BTW: te kręcideło z magnesikiem (ze środka napędu) to bardzo fajna żecz.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1185 dnia: Października 18, 2004, 06:43:40 pm »
ale fajnie..........w środe jakiś festyn jest u mnie w szkole i nie ma lekcji, a w czwartek mamy ślubowanie :P

 



Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #1186 dnia: Października 18, 2004, 08:54:50 pm »
A mi sie tak spodobal ten Soul Reaver :D Heti fuxiiarzu my to do szkoly jak woly harujemy a ty sobie na jakis festyn idzisz :D:D:D


Cooool ^.~

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1187 dnia: Października 18, 2004, 09:00:29 pm »
kto wół ten wół XD i kto haruje ten haruje XD
ja sie nie ucze i jestem de beściak
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1188 dnia: Października 18, 2004, 09:27:19 pm »
chłopcze... ja też się nie uczę i jestem najlepszym uczniem w klasie. Ale to taki szczergół, ze moja klasa to sami degeneraci i przygłupy..... wogule to fajnie się pisze takie jednolinijkowe posty. Chciałbym takiego napisać, ale doszedłem do wniosku, ze jeśli napiszę coś głupiego i coś co będzie zajmowac wiecej miejsca, to będczie lepiej. Chciałbym także kożystając z okazji iść z ciosem i skomentować pana sk.. sona. Otóż nie rozumiem dlaczego wszyscy czepiaja si.ę, ze pamował. Przecież każdy miał taki okres na forum, ze pisał jednolinijkowe posty i okres spamowania. Ale różnica polega na tym, ze stali użytkownicy już z tego wyrośli, ale niektórzy tacy jak pan s... no cóż....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1189 dnia: Października 18, 2004, 09:32:19 pm »
no naprzykład ja jestem nowy i, jak to W_w ujął, mam okres XD i widze że tu wszyscy zdają się być tacy łepscy
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2004, 09:34:29 pm wysłana przez ANARKY »
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1190 dnia: Października 18, 2004, 09:45:57 pm »
No wiesz Anarky. Jeśli będziesz spędzał dużo czasu na tym forum, to masz kilka możliwości: Albo sobie pójdzisz, bo stwoerdzisz, zę nie będziesz przystawał za  paradosalnymi psychopatami (takimi jak ja :P), albo cię zbajanują - za darmo, albo za grzechy przeciwko wspólnocie naszego kochanego forum :P (czytaj: za spam) \Ewentualnie, po dłuższym czasie mozesz zostać zaliczany do grona stałych userów, a wtedy albo będziesz normalnym (?) stałym userem (?!), albo staniesz się psychoatycznym świrem, pałającym rządzą zabijania niewinnych króliczków na ulicach kalimngradu.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1191 dnia: Października 18, 2004, 10:07:07 pm »
O_o skąd ty te chore texty bierzesz... też tak chcem :lol:  w każdym bądz razie piszesz prawde  :)  
A ja należe do tych psycholi tyle że za króliczki uważam śmiertelników jak np. człowieki :shifty: :devil:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1192 dnia: Października 18, 2004, 10:07:51 pm »
Buahahahaha.... czy wam też GG siadło.... głupi program.... może ktoś coś wie, bo ostatnio GG siada raz za razem, a chyba nie powinno

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1193 dnia: Października 18, 2004, 10:10:46 pm »
Eeee tam a ja z Hetim ssse normalnie gadam :P
wyssstarczy mieć tlena :> (przy okazji dossstaje sssię 1gb konto email :lol:  :lol:  :lol: )

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1194 dnia: Października 18, 2004, 10:36:59 pm »
acha... coś se przypomniałem... żeby nie było, że o mnie pamiętają, a ja o nikim nie pamiętam..... więc.....

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZELL DINCHT. ŻEBYŚ... NO.... WIESZ O CO CHODZI....

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1195 dnia: Października 18, 2004, 10:52:45 pm »
eee... no faktycznie gg ciągle teraz siada... ale widzę, ze nie tylko u mnie..... No to teraz przynajmniej wiem, ze to nie przez ten mój kosmiczny komputer :P
lol.... LOL.... Zell m urodziny? lol..... ale masakra. W takim razie życzę mojemu szanownemu panu koledze samych przyjemności w życiu. Zeby znalazł sobie jakąś ładną dziewczynę (albo chłopka... nie wiem, co preferuje nasz kolega) i życzę ci, zeby w tej szkole zawodowej, do której pójdziesz byli sami mili panowie i panie. I życzę co także, abyś przestał wkońcu zachowywać się jak paradoksalny przykład osobnika przejawiającego objawy zaawansowanego zespołu downa (albo turnera, albo bóg jeden wie jakie ty jeszcze ch**stwo możesz mieć). I życzę ci także, zebyś wyleczył się z tego twojego chodowanego z wielką troską syfilisa. No i oczywiście żebyś w końcu spełnił swoje najskrytsze marzenia i żeby cię pochowali żywcem w w drewnoianej trumnie na pustyni........ no i to by było na tyle  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1196 dnia: Października 18, 2004, 11:30:52 pm »
niech ci gwiaaaazdkaa pomyslnosci traaalaaalaa :P
taaa najlepszego Zell Dinśt :P :P :P :P :P

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1197 dnia: Października 18, 2004, 11:32:13 pm »
zell.....wszystkiego najlepszego itd.itp. :P
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2004, 11:32:35 pm wysłana przez heti »



Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1198 dnia: Października 19, 2004, 04:08:03 pm »
Zell ladnego chlopaka dobrej zawodowki taniego alkocholu wystarczjacego psa itd

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1199 dnia: Października 19, 2004, 05:17:03 pm »
oł maj gad <mdleje><wstaje><rumieni sie> a specjalnie na ta okazje przygotowalem nagrode dla najlepszych zyczen!!! moje rozowe wlochate stringi z pomponikiem wedruja do: tanta, w_w, morchola, hetiego i serdza :P reszta sie spoznila i nie dostana tej esencji mej kobieco... tfu no wiecie o so chozi...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"