Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165365 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1160 dnia: Października 16, 2004, 12:08:56 am »
Cytuj
znaczy się ja nie czuję się na dziecko specjalnej troski takie jak Zell
khem.... temu panowi chyba cos z glowa sie stalo (w_w a nie zellowi ofc.)
Cytuj
jak wsadzisz jeden kapsel tazo klik klik w drógi to będą głośniej klikać niż jeden.
<rotfl>
Cytuj
a moze Ty i Zell to mjedna osoba??
jedna moze tak ale mjedna napewno nie... nie to nie mozliwe... ja i w_w mjedna osoba?!?!?! argh az strach sie bac
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #1161 dnia: Października 16, 2004, 10:36:51 am »
W phpbb numer użytkownika 1 był używany jako gość, więc dlatego ja mam id 2.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1162 dnia: Października 16, 2004, 10:58:57 am »
na jakmi serwerze jest Sqquarezone??

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1163 dnia: Października 16, 2004, 11:48:07 am »
szyćkiego najlepszejszego dla Tanta zyczy
Morchol z rodziną :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1164 dnia: Października 16, 2004, 12:28:58 pm »
damn it.. ilu jeszcze was bedzie.....urodziny to nie powód do szczęścia tylko do kontemplacji i egzystencjalnej zadumy nad beznadziejnością moich dotychczasowych poczynań na tym padole..... ale i tak dzięki za życzenia...
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2004, 12:29:20 pm wysłana przez Tantalus »

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1165 dnia: Października 16, 2004, 12:51:21 pm »
zgodnie z pytaniem Tantalusa bedzie przynajmniej jeszcze jeden, czyli ofkors ja. ale zgodnie z sugestia solenizanta (albo jubilata, już nie pamiętam :wink:) pogrąże się w zadumie grając f Konkłera
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1166 dnia: Października 16, 2004, 12:52:40 pm »
Nie chcesz ke? to nie będzie życzeń :prr:


Fast rozwiał wszelkie wątpliwości na temat Phantom'a nr 1 <_<  

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1167 dnia: Października 16, 2004, 12:56:40 pm »
Cytuj
Feeeling so Freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yeah...
Got to know Freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaasee dont wake me from the dream...

Prosze kogolwiek wie ktoś z jakiej stronki mógłbym ściągnąć tę piosenke z Beebopa?? Albo cały soundtrack... jakby ktoś widział to napiszcie.. prosze... potrzebuje jej... albo niech ktoś chociaż napisze jak ona się nazywa...
a w którym była odcinku? to zaraz się może dowiem
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1168 dnia: Października 16, 2004, 01:02:21 pm »
Tant jak nie powód do szczęścia:> człowieku raduj się :w00t:  masz 18 wreszcie nie będziesz musiał przeberać się w te menelskie ciuch zapożyczane za 1,50zl. od pana władka i doklejać sztucznych wąsów żeby kupić sobie winacza w monopolwym... teraz możesz to zrobić na legalu :D  a przy tym zaoszczędzisz dawania panu Władziowi 1,50zł bo już nie potrzebujesz jego "extrawaganckich" ciuchów Arkadiusa i w dwa wypady do sklepu przyoszczędzasz 3zł. co nam daje kolejne winko... a więc jeszcze więcej zabawy dla młodzieży... żyć nie umierać człowieku :)  tak więc raduj się bo twoje beznadziejne "poczynania na tym padole" wreszcie mają sens... sens bytu winiarnego czyli to o czym każdy polak mażył przez pokolenia i nadal będzie mażyć.... wszystkiego naj i spełnienia marzeń życze schizolu i niechaj budda będzie z tobą a kwiaty wiśni rozkwitają poprzez dotykniecie gleby twoimi stopami, a my radujmy się tym zakwitaniem wiśni bo to daje nam więcej winek do obalania.... WIWAT Tantalus!!!!! Hip hip hurrreeeeey :w00t:  :lol:

Aha i pamiętaj: Jedz dużo witaminek żebyś był duży i uroczy, i nadal rosnął jak na drożdżach, życzy Mariusz i jego pusta miska na wode do której właśnie się przytula...

EDIT:::::::
Cytuj
a w którym była odcinku? to zaraz się może dowiem
No właśnie nie wiem.. widziałem to w jakimmś AMV a to jest chyba jedna z ważniejszych piosenek Bebopa... ale nie mam pojęcia bo bebopa nie oglądałem niestety ;(  
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2004, 01:04:12 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1169 dnia: Października 16, 2004, 01:55:27 pm »
no ja juz skaldalem 3 razy Tantowi ale niech bedzie
no wiec wszystkiego git itp itd :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1170 dnia: Października 16, 2004, 03:52:12 pm »
ARD... Marvell... ktokolwiek.... udostępnij mi prosze topici teamu C, bo ich nie widzę, a nie chce mi się ich ręcznie szukać.....

BTW: poraz kolejny dziękuje za życzenia.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2004, 03:53:51 pm wysłana przez Tantalus »

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #1171 dnia: Października 17, 2004, 04:31:45 pm »
A ja sobie zaczalem grac w Soul Reavera 2 :P fane to nawet :P


Cooool ^.~

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1172 dnia: Października 17, 2004, 07:02:28 pm »
ej no co jest Morcholem :P nie ma go nigdy gdy jest poczebny :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1173 dnia: Października 17, 2004, 07:07:15 pm »
takie moje prywatne nawiązanie do Kakashiego :P
no nie no to nie bylo specjjalnie, musialem zeby umyc :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1174 dnia: Października 17, 2004, 10:36:46 pm »
RANY BOSKIE... co za masakra była na sesji... specjalnie nikogo nie mordowali co prawda ( w normalnych granicach), ale w środku sesji GG wysiadło, a potem ktoś zbanowal hetiego... kto o zrobił btw.... niech się przyzna!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1175 dnia: Października 17, 2004, 10:59:55 pm »
Cytuj
RANY BOSKIE... co za masakra była na sesji... specjalnie nikogo nie mordowali co prawda ( w normalnych granicach), ale w środku sesji GG wysiadło, a potem ktoś zbanowal hetiego... kto o zrobił btw.... niech się przyzna!
Oh the tragedy...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1176 dnia: Października 18, 2004, 01:53:15 pm »
a za co dostał bana?? za co za co za co :> przeca ten koleś ze smokiem na avku chyba niemiałby żadnego powodu aby dostać banma.... wogóle kim jest Heti?? Jak tak patrze to on czyta chyba wszystkie posty na forum... a pisze głównie tylko w Triviacvh :rolleyes:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1177 dnia: Października 18, 2004, 02:18:16 pm »
Ze co proszę? Heti dostał bana? Przecież pan kolega Heti to wzór prawego postępowania na forum. On podwyższa morale naszej forumowej gromady stałych userów....... za co niby chłopak miał dosytać bana.... ktoś tu coś kręci......
....hm... jeśli go naprawdę zbanowali, to krąg podejrzanych ogranicza się do moderatorów i admina......  Gipsi, przyznaj się. Ty to zrobiłeś. To musiałeś być ty. Po prostu nie mogłeś wytrzymać, ze taki chłopak jak heti odmówił ci bliższych spotkań 4 stopbnia i zbanowałeś go w akcie zemsty :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1178 dnia: Października 18, 2004, 03:18:03 pm »
No to ja również przyłączam się do życzonek dla Tantalusa^^(trochę spóźnione...ale mnie wtedy nie było i nic n ie mogłam poradzić^^')

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1179 dnia: Października 18, 2004, 03:59:00 pm »
a ja sobie zobaczylem u kogos (sorry - skleroza :P) na sigu fajnego flasha, ktory pan skr*piiiii* powinien ogladac po kazdym posilku (ale by wychudl biedaczek)... i tak sie zastanawiam... skrabson (ups powiedzialem to!!! wysterylizowac forum!!!) dostal jakiegos bana czy juz zwyczajnie nie wchodzi na forum bo nas juz nie lubi? (hmmm... jak mozna nie lubiec tak otwartych na spam forumowiczow, dziwie sie temu gosciowi)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"