Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165312 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1240 dnia: Października 27, 2004, 08:49:59 pm »
o tak 6gb final dziesiec kosmiczny sprzet 20 zeta i mozna lupac normalnie bo kolega kolegi z bema przesdtawi pliczki :lol:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1241 dnia: Października 27, 2004, 09:26:40 pm »
bema rzondzi :D ech musze tam jutro isc po san andreas<wersja 4 real, zakładasz kombinezon, okularki i grasz> tam to fajno mają :D

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1242 dnia: Października 27, 2004, 11:15:14 pm »
Cytuj
Bo teraz ja tu jestem modem i zabardzo by się wam nie opłacało robić żadnej spermy bo bym kasował posty jeden po drugim...

heh...Gipsi...uwierz mi, ze takich trzech jak nas dwoch to nie ma ani jednego  O_o  :w00t: ...a na serio to nie dal bys rady z nasza SPERMA  =]

Cytuj
nie bardzo... nie ma już z nami qiaxa więc nie miał by kto zrobić tej czystki

czystke zrobil Fast...uwierz mi, on moze to zrobic w kazdej chwili...ja zreszta tez  :grin:

Cytuj
To chodzi oto ARD że Fast wyznaczył ciebie na władce tego forum? czy może był jeszcze ktoś inny wcześniej kto tutaj wymiatał spamerów?

nie bede rozdrapywal starych ran...powiedzmy ze wtedy nie bylo takiej ekipy jak teraz...
wladca forum jest Fast, nie ja...ja jestem tylko modem...prawie  :P ...poza tym wydaje mi sie ze 4um zyje swoim wlasnym zyciem...nie wiem ale ostatnio cos niewiele roboty jest...no chyba ze Wy czyscicie reszte a dla mnie nic nie zostaje  ke? ...bo ja ciagle z przyzwyczajenia wszystko czytam  :spoko:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1243 dnia: Października 28, 2004, 01:52:05 pm »
Cytuj
...a na serio to nie dal bys rady z nasza SPERMA 
dokladnie... 1 moderator na 3 nas... posty szly jak na czacie... po chwili bys juz wysiadl...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1244 dnia: Października 28, 2004, 06:50:38 pm »
Cytuj
dokladnie... 1 moderator na 3 nas... posty szly jak na czacie... po chwili bys juz wysiadl...

Cytuj
heh...Gipsi...uwierz mi, ze takich trzech jak nas dwoch to nie ma ani jednego   ...a na serio to nie dal bys rady z nasza SPERMA 

heh, mnie by to walilo wy byscie sobie pogadali a ja bym sobie pousuwal... tak co 2 godzinki bym whodzil... i wtedy bylo by fajnie wy byscie mieli czat a przy tym bylby pozadek na forum... tylko pewnie po kilku takih zabiegah ch** by mnie strzelil i bym sie przylaczyl do was ze spamowaniem i walił bym sprzątanie :P

heh szkoda że mnie wtedy nie bylo.. pośmiał bym się przynajmniej;] a tak to moge tylko się domyślać jak wyglądała wasza pisanina :)

a tak przy okazji to chcialem zapytac o cos co zawsze mnie nurtowalo i zapomnialem pisac... wedlu tych co byli na długo przed czystką i po czystce to ktore forum bylo lepsze? lepiej jest teraz czy bylo lepiej wtedy? Bo z tego co widze to po czystce pare osob odeszło... nie ma Lechu, FaLa czasami... Mortus to glównie w triviavch... Volrath poszedł se... wtedy było was dużo?, było lepiej?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1245 dnia: Października 28, 2004, 07:15:25 pm »
Cytuj
tak co 2 godzinki bym whodzil
mwhahahahahahahaha :D nawet jednego takiego zabiegu bys nie wytrzymal :D jak mowie ze posty szly jak na czacie to mam na mysli jak na czacie :P
Cytuj
heh szkoda że mnie wtedy nie bylo..
e tam przyszedlbys i pewnie jako mlodociany forumowicz dalbys na avka swoje zdjecie... i wtedy bym musial jechac do wlasciciela tego serwera na ktorym jest sz i wziasc swoja lampe bakteriobojcza zeby sz nie upadlo...
Cytuj
Bo z tego co widze to po czystce pare osob odeszło...
ale niezmiernie duzo nowych osobistosci pojawilo sie ktore na trwale przejda do historii sz... np taki skrabson :D "niewazne jak o tobie mowia - wazne zeby mowili" ten chlopak sie chyba kierowal tym mottem :D
Cytuj
było lepiej?
hmmmm... wg mnie sz posuwa sie do przodu a nie rownia pochyla :P a wiec - nie, nie bylo lepiej :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1246 dnia: Października 28, 2004, 07:21:59 pm »
Cytuj
było lepiej?

jak mogło być lepiej jak mnie nie było buehehehehehehehehehe


no świetnie... dzięki postowi Shirley w "skąd się wzieliście" Kółko Filozoficzne spadło na drugą listę.... cholera.... chyba jednak muszę coś tam napisać... ale mi się nie chce... no ale muszę... chociaż jednak.... no ale powinienem... chociaż z drugiej strony... dżizas krajst! żeby mi się chcioało tak jak mi się nie chce, to bym miał same piatki, pisałbym najwięcej artykułów i wogóle robiłbym tyle rzeczy, że nie wiem... czemu świat jest taki gópi?
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2004, 07:48:52 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1247 dnia: Października 28, 2004, 07:57:25 pm »
to napisz tam "tralala odswierzam temat"  i w ten sposob bedzie małpa syta i banan zdrowy <jak ja kocham parafrazy przysłów :P >
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2004, 07:57:48 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1248 dnia: Października 28, 2004, 11:20:37 pm »
Cytuj
małpa syta i banan zdrowy


a jak to mozliwe? :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1249 dnia: Października 28, 2004, 11:34:00 pm »
nie wiem czy bylo lepiej...tamto forum w porownaniu z tym to pikus...to jest bardziej rozbudowane, wiecej osob pisze...gdyby cos stalo sie z tym forum to pewnie znowu pare osob by odeszlo...ja nie wiem czy po raz trzeci chcialbym zaczynac od nowa...

na tamtym forum bylo baaardzo wesolo dlatego ze pewna trojca miala wszystko gdzies i walila posty na lewo i prawo...dla mnie wtedy bylo bardzo wesolo, choc innym nie bylo pewnie do smiechu...jako pokute pewnie mialem ze przez pewien okres czasu bylem sam na 4um (jako mod)...oj bylo ciezko wtedy...odpokutowalem wtedy za wszystkie posty z poprzedniego forum...ale i tak milo wspominam  :lol:  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1250 dnia: Października 29, 2004, 09:36:54 am »
to byly czasy.......tamto forum mialo lepsza szate i to byla jego jedyna przewaga :P ale to byly wszystko piekne czasy.
Cytuj
ja nie wiem czy po raz trzeci chcialbym zaczynac od nowa...
ja mzoe bym nie chcil ale napewnoi bym to zreobil. Czemu? Chocby z szacunku dla SZ

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1251 dnia: Października 29, 2004, 10:30:55 am »
Czy było lepiej wtedy...hm...myślę,żę nie...zgodzę się z S&S szata była leprza,no ale w grunie rzeczy na co my tu narzekamy.Najważniejsze,że sz dalej istnieje ^_^ ...zgodzę się również z ARD jakby się coś stało z sz to na pewno odeszło by kilka osób..jak nie kilkanaście,a czy ja wiem mnie by się chyba nie chciało od nowa pisać tego wszystkiego...i zaczynać znowu od początku...
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2004, 10:47:51 am wysłana przez YUzuriha »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1252 dnia: Października 29, 2004, 01:28:42 pm »
ja sprawę czystki pozostawię bez komentarza, bo jestem tu takl na dobrą sprawę dość nowym userem i przed czystką mnie tu nie było..... no ale z tego co już się nasłuchałem o tej forumowej apokalipsie, wnioskuje, ze nie chciałbym, zeby 4um zostało ponownie wyczyszczone....... ja na pewno bym został, ale pytanie, czy po czystce miałbym z kim pisać :P ........ Chociaż z drugiej strony, jakby cała "niekończąca się historia" poszła do kosza, to chyba bym się załamał i mielibyście mnie na sumieniu :P  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1253 dnia: Października 29, 2004, 02:04:07 pm »
O Wizardku zgadzam się z tobą...ja chyba bym też tego nie zniosła jakby Niekończąca znikneła z forum...to było by totalne załamanie

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1254 dnia: Października 29, 2004, 02:26:12 pm »
Cytuj
ja nie wiem czy po raz trzeci chcialbym zaczynac od nowa...
ja tam takiego dylematu nie mam... sz uzaleznia...
Cytuj
Chociaż z drugiej strony, jakby cała "niekończąca się historia" poszła do kosza, to chyba bym się załamał i mielibyście mnie na sumieniu
Cytuj
O Wizardku zgadzam się z tobą...ja chyba bym też tego nie zniosła jakby Niekończąca znikneła z forum...to było by totalne załamanie
co za problem... zrobi stronke, bedzie sie ja aktualizowalo z kazdym postem no i moze dzieki publikacji tego na wyszukiwarkach zwerbujemy swieza krew do nsh i sz :D (byle nie skrabson-reaktywacja)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1255 dnia: Października 30, 2004, 04:13:16 pm »
hmmm czy ja wiem czy tam była lepsza szata... jeżeli to jest ta co ja byłem na iej przez jeden dzień i później jeszcze kilka miechów(czyli ta czarna) to mi się zbytno nie podobała... to zaczy na tamte czasy była super, alejak patrze teraz na ta to jest o wiele lepiej... niechce nic mówić ale to najleiej wyglądające forum na jakim byłem, rozszezrzenie wielkości okna na tekst(sic. jak to nazwać) i powiekszenie avków wyszło tylko na dobre (a ja byłem temu przeciwny :shu: , cieć ze mnie był), no i nie ma tych nieszczęsnych tabelek z HP mp i Exp. które są troche zbyt archaiczne jak na te czasy...

Cytuj
ja nie wiem czy po raz trzeci chcialbym zaczynac od nowa...
ja bym niezaczynał na pewno... za dużo tu siebie zostawiłem żeby wszystko to pisać od nowa... nie chciało by mi się poraz kolejny pisac dlaczego tak kocham Chrono Chrossa... a już nie wspomne ile niepotrzebnych rzeczy pisałem w japanese music topicu (czyli moim oczku w głowie) i napewno by mi się niechciało pisać dlaczego tak kocham to i tamto...
...no chyba że jest jedna możliwośc... zostałbym spamerem.. pisałbym  same pierdoły i może raz na jakiś czas na temat, alen iechciało by mi się raczej pisac poważnych rzeczy...

Cytuj
O Wizardku zgadzam się z tobą...ja chyba bym też tego nie zniosła jakby Niekończąca znikneła z forum...to było by totalne załamanie
mnie tam ten temat wali... ale to tylko do 12 listopada... bo od tego dnia zaczne go czytac i dolacze sie dowas z pisaniem... jesli ofkoz nie zakończycie wcześniej tej historii....

Long Live Britain... Long live Queen !!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1256 dnia: Października 30, 2004, 04:37:25 pm »
czemu akurat 12 listopad? :> poczatek sezonu polowan na muflony czy jak? :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1257 dnia: Października 30, 2004, 04:41:40 pm »
Cytuj
(a ja byłem temu przeciwny  , cieć ze mnie był),
przynajmniej szczery :D
Cytuj
za dużo tu siebie zostawiłem żeby wszystko to pisać od nowa... nie chciało by mi się poraz kolejny pisac dlaczego tak kocham Chrono Chrossa...
hmmm... a czy na nowym 4um musialyby powstac takie same tematy i kazdy by musial pisac to samo? starzy userzy wiedza o co chodzi a nowych udzielajacych sie regularnie na 4um przybywa malo... pisalo by sie tak, jak gdyby tej czystki nie bylo...
Cytuj
ale to tylko do 12 listopada... bo od tego dnia zaczne go czytac i dolacze sie dowas z pisaniem...
hurray swieza krew :D ale czemu akurat 12 listopada? :P
Cytuj
nie zakończycie wcześniej tej historii....
wacku naucz sie czytac ze zrozumieniem... NIEKONCZACA SIE HISTORIA... za 2 lata nsh bedzie mialo tyle stron ile odcinkow dynastia :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1258 dnia: Października 30, 2004, 04:57:46 pm »
Cytuj
ale to tylko do 12 listopada... bo od tego dnia zaczne go czytac i dolacze sie dowas z pisaniem...

No właśnie dlaczego 12 listopada??Znaczy się,że jeszcze nie przeczytałeś....to zaczynam się bać co możesz napisać O_o

Cytuj
Cytuj
nie zakończycie wcześniej tej historii....
wacku naucz sie czytac ze zrozumieniem... NIEKONCZACA SIE HISTORIA... za 2 lata nsh bedzie mialo tyle stron ile odcinkow dynastia :D

Zgadzam się z przed mówcą ^_^  

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1259 dnia: Października 30, 2004, 05:22:05 pm »
chcialbym zlozyc najserdeczniejsze zyczenia dla GamePlay'a  ;)   z okazji urodzinek :spoko:
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...