Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165396 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1120 dnia: Października 01, 2004, 08:26:29 pm »
ej, włuż na fax u strarszego w pracy i prześlij mi ją
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1121 dnia: Października 01, 2004, 09:02:07 pm »
a ja po dwudniowej prawie przerwie znowu mam neta *w tle slychac -fuck, a juz mielismy nadzieje ze umarl *
a ja dostalem ramke z kondomem i napisem "w razie potrzeby zbic szybke" i duzego lizaka :D a no i zostalem porządnie wysciskany :P
u mnie w klasie 7 chlopakow na 36 osob O_O nie ma to jak klasy humanistyczne :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1122 dnia: Października 01, 2004, 10:12:46 pm »
ja jestem w mat-inf i mam 4 majce, 5 poslkich, 1 inf, 2 hist w tygodniu :P

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1123 dnia: Października 01, 2004, 11:00:23 pm »
a ja mam w klasie hyba 7 "dziewczyn" jeśli pozbierać je do kupy by była banda gangreniaków z Atomówek (pod względem estetycznym). A co do zdjęć na pałer poincie gdyby w moiej klasie zastosowali taki zabieg byście mieli okazje zobaczyć jak wyglada Yeti i banda zmutowanyh grubyh szczurusów, nieomieszkałbym umieścić tyh wybryków natury w necie.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1124 dnia: Października 01, 2004, 11:11:01 pm »
Cytuj
a ja mam w klasie hyba 7 "dziewczyn" jeśli pozbierać je do kupy by była banda gangreniaków z Atomówek (pod względem estetycznym). A co do zdjęć na pałer poincie gdyby w moiej klasie zastosowali taki zabieg byście mieli okazje zobaczyć jak wyglada Yeti i banda zmutowanyh grubyh szczurusów, nieomieszkałbym umieścić tyh wybryków natury w necie.
No i ja mam podobną sytuacje do Bambiego M... co prawda mam 15 dziewczyn ale zdjęcia to bym obejżał 2... w tym jedna jest doczepiona z braku łaku i tak żeby 2 lepiej wyglądała niż 1... poszedłem do gastronomika bo zawsze było tak że w Gastronomie było dużo ładnych dziewczyn... a okazało się że w klasie jest ponad 2o chłopaków i 14 albo 15 dziewczyn -niepamiętam... a taki prezent nagich dziewczyn to niezafajny by był, no nie jara mnie oglądanie dziewczyn co to na każdej przerwie kuują pełno batonów czipsow kol i innyh tuczących rzeczy i wyglądaja z leksza "przy kości"...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1125 dnia: Października 02, 2004, 01:54:07 am »
Cytuj
nikt (prawie) o nas nie pamięta  jaaaa aż żem siem zdziwił bo sam o tym nie pamiętałem
Ja tm nigdy nie pamiętam, przypominam ssse dopiero jak prezenta zobacze :P ale po co komu takie kiepssskie święto? jak zresztą każde inne <_<


Ja tam żem dossstał ssskarbonkę w kształcie penisssa ze ssskszydełkami i aurą na głowie :w00t: a do tego długopisss ze ssstrusim łepkiem pokryty prawdziwymi piórami :)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1126 dnia: Października 02, 2004, 09:11:56 am »
u mnie z dziewczynami nie jest tak zle jak na ten wiek :P

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #1127 dnia: Października 02, 2004, 09:50:33 am »
Marvell mam chyba podobny dlugopis a u mnie w szkole zapomnieli o nas :( no dobra dzewczyny pamietaly ale to i tak za malo ! :D ja chcialem chociaz jakis gest ze strony nauczyciela taki jak: "Z okazji dnia chlopaka dzisiaj chlopakow nie pytam dzeczyny gotujcie sie ^^..." mojego kolesia od historii ale tylko tyle :P


Cooool ^.~

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1128 dnia: Października 02, 2004, 02:02:55 pm »
mmmmmnaim ale pyszne czipsy...mmmmmmm...JA CHCE OPERATION FLASHPOINT ARGH

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1129 dnia: Października 02, 2004, 02:06:28 pm »
serdz od czego jest allegro albo pan iwan na stadionie? :P
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2004, 02:06:39 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1130 dnia: Października 02, 2004, 08:43:30 pm »
Cytuj
Marvell mam chyba podobny dlugopis a u mnie w szkole zapomnieli o nas :( no dobra dzewczyny pamietaly ale to i tak za malo ! :D ja chcialem chociaz jakis gest ze strony nauczyciela taki jak: "Z okazji dnia chlopaka dzisiaj chlopakow nie pytam dzeczyny gotujcie sie ^^..." mojego kolesia od historii ale tylko tyle :P
U nas w zeszłym roku chociaż po ołówki wyskoczyły do kiosku ;) a w tym nawet tego im się chciało :D chociaż by nam gumki qpiły :D
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1131 dnia: Października 02, 2004, 08:52:10 pm »
Cytuj
chociaż by nam gumki qpiły
khem... oczywiscie chodzi o gumki do mazania :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1132 dnia: Października 13, 2004, 02:10:37 pm »
ej ślicznoty wy jesteście mega hakerami co to w domu zamiast lekcje odrabiać to szperają przy swoich kompach co nie? :> To słuchajcie tego ściągałem sbie z jakiejś stronki internetowej anime Great Teacher Onizuka i tam pisało że musze ściągnąć za pomocą programu "NetPumper" no to zainstalowałem i ściągnąłem nim i jak mi się zassało plik to jest on z dziwną końcówką:
Great Teacher Onizuka - 02.rmvb

Nie mam pojęcia jak go otworzyć-_-' Zmieniłemkońcówke na rar. ale to nie to:/

Plik zjmuje ponad 80mb a anime powinno zajmować z 16omb więc myślałem że to spakowane jest ale chyba nie... ma ktoś jakieś pomysł ludu wsi? :>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1133 dnia: Października 13, 2004, 03:02:11 pm »
musisz to odpalić za pomocą Real Playera... po szczegóły kliknij tu i przeczytaj górne posty...
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2004, 03:02:54 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1134 dnia: Października 14, 2004, 03:20:06 pm »
Ha od dzisiaj mija już rok od kiedy jestem na forum...aż się łezka kręci w oku...

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1135 dnia: Października 14, 2004, 04:02:45 pm »
no to mamy święto, każdy pije w domu!!! a ja jestem 23 dni i uważam że jest to najbardziej ziomalskie forum na świecie (uwierzycie ze nigdy nie grałem w żadnego jRPG)
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1136 dnia: Października 14, 2004, 05:43:49 pm »
Wszystkiego najlepszego Yuz... teraz wszyscy zaśpiewamy "Sto lat" i weźmiemy sobie po kawałku tortu...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1137 dnia: Października 14, 2004, 06:15:39 pm »
Ehhh gdyby Moja widział to wcześniej to by wypił Thou zdrowie a tak wypił bez niczego  :/  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1138 dnia: Października 14, 2004, 08:14:35 pm »
oooo..... ciekawe. W każdym razie życzem wszystkiego najlepszego naszej drogiej koleżance i przyłanczam się do wspólnego toastu (oczywiście kubusiem)
Tak właściwie to ja tu jestem eee.... "nowy wśród starych", więc nie wypowiem się na temat przyłaczenia się do forum, bo nie pamiętam kiedy to było :P  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1139 dnia: Października 14, 2004, 09:29:59 pm »
W_W dołączyłeś 26-02-2004, :F
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego