Autor Wątek: Zjazd  (Przeczytany 44774 razy)

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #200 dnia: Marca 30, 2006, 06:49:21 pm »
Można też będzie wypić, z umiarem lub bez, jak kto woli, ale można zawsze zrobić wieczorem... więc póki dopisywać się na listę chętnych na taki zlot... i proszę zaznaczyć komu bardziej pasuje jaki termin... 1 weekend lipca, czy 1 weekend sierpnia, albo obojetne, i czy woli dwa dni czy trzy...

Jak sie nie wpiszecie to przymusowo zostaniecie oddelegowani na wyjazd służbowy...
Wasz Pan i Władca   ;)  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Zjazd
« Odpowiedź #201 dnia: Marca 30, 2006, 06:51:47 pm »
Ja już teraz mówię, że mnie nie będzie...ot co, ale rodzice mnie nie puszczą :P <piękny wiek te 16 lat..hehe> jest mi szkoda, bo bym chętnie spotkał się z Gipsim na prywacie :P..może jak skończe 18 :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #202 dnia: Marca 30, 2006, 07:10:28 pm »
uzbierać 15 osób... tiaa jak będzie 7-8 to ogromny sukces =p

wprawwdzie jestem niesłowny, nieodpowiedzialny, leniwy itp. to narazie mozecie mnie liczyć o ile ktos wogule mnie tam chce =p ale browka sobie zawsze spic można, nawet jak cie towarzystwo niechce, wiec nierobi ;]

dobrze, ze Ash się za to tak powaznie zabrał odrazu, gratuluje  :spoko: widać pozytywne skutki zmiany władzy juz :P
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2006, 07:11:52 pm wysłana przez Morchol »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #203 dnia: Marca 30, 2006, 07:23:50 pm »
hmmmm. Pomysł ciekawy. Sam mieszkam niedaleko Krakowa (ok. godzina autobusem), chociarz sam do konca nie jestem zdecydowany. Wszystko wina finansów.Może w przyszłoście się coś zmieni (może).
I'm in Space!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #204 dnia: Marca 30, 2006, 08:20:09 pm »
u mnie to wygląda tak - jeśli do 30 zalicze wszystkie egzaminy, to bez problemu :P  ale jeśli po 10 lipca, to niestety mnie nie będzie - The Call Of Canada Wzywa :P  
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Zjazd
« Odpowiedź #205 dnia: Marca 30, 2006, 09:43:38 pm »
ta sama sytuacja u mnie jak sie wyrobie i bede mial z kim jechać to pojade... poki co nie wiem kiedy mi sie semestr konczy a nawet pierwszego jecze nie zaliczylem całego XD
ilość dni mi dynda moge siedziec i tydzień jecze sie będa w domu cieszyc że wreście gdzies wyszedłem ;F
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2006, 09:45:54 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #206 dnia: Marca 30, 2006, 09:47:27 pm »
jak moge do was wpadac bo mieszkam w Kraku, wiec wsumie jak cos to nie ma sensu zbym sie noclegowal gdziestam za kase, skoro u siebie spie za darmo :F

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #207 dnia: Marca 30, 2006, 10:51:35 pm »
Wreszcie ktoś widzę konkretami rzuca. Ja tam jestem za i raczej się na zjeździe pojawię. Kasę się skołuję, z dojazdem problemu nie będzie bo w końcu polskie koleje fajna rzecz.
Chciaż w sumie wizard coś mówi, że i tak się nie uda znając życie.... No ale bądźmy dobrej myśli
Mi pasuje każdy termin, bo nie jestem żadnymi egzaminami, ani innymi duperelami związany, więc mi to rybka kiedy będzie zjazd.  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Zjazd
« Odpowiedź #208 dnia: Marca 31, 2006, 04:31:48 pm »
U mnie odpada...(chyba się nigdy z mojego zadupia nie ruszę T.T),sprawy finansowe...

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #209 dnia: Marca 31, 2006, 05:13:21 pm »
Więc można się na początek umówić ze spotkamy się na dwa dni, z jednym noclegiem... jako, że to pierwszy raz, i jeszcze może nie do konca uda się nam wszystko wypracować, z tą większą ilością osób chodziło mi o fakt, że wowczas można taniej wynając spanie, ale 5 zlotych taniej za jedna noc to cały ..uj, więc zrobimy to dla ilu osob chetnych bedzie...

przykladowo zjazd to 30cze-1lip 2006 lub 1lip-2lip 2006, przyjezdzamy do Krakowa przed południem, jest ładna pogoda, łazimy, włuczymy sie ogolnie nic nie robimy, ewentualnie kwaterujemy sie na jedna noc z naszymi gratami tam gdzie bedziemy spac i kto bedize spał, wieczorem idziemy gdzie na piwo, tak mija nam pierwszy dzien zjazdu i czekamy na kolejny. Drugiego dnia po śniadaniu idziemy do ewentualnego miejsca naszej konferencji i wszystkich prelekcji, prezentacji, wykladow, konkursow i innych... w polowie dnia idzemy na obiad, a potem wracamy na kilka godziny do dalszych atrakcji...okolo 17-18 drugiego dnia konczymy zjazd i samodzielnie lub grupami udajemy się do domu, lub gdzie kto chce...

Isotną kwestią jest ewentualne wynajęcie sali wykładowej, jest to prawdopodobnie możliwe, ale nie wiem jeszcze ile by to kosztowało, również program całego dnia jest do ustalenia... oto przykładowy program naszego konwentu
09-10 - otwrcie konwentu,
10-11 - pokaz nowych gier,
11-12 - kryzys gatunku jrpg na przykladach roznych serii,
12-13 - jeden z dziesieciu, czyli jak to być madrym,
13-14 - przerwa obiadowa
14-15 - projekcje filmow anime czy cos tam takiego,
15-16 - indywidualne tematy do dyskuji albo sie cos wymysli,
16-17 - zakonczenie konwentu,

wszystko jest oczywiscie do dyskusji, tylko wypowiedzcie sie czego oczekujecie albo co chcecie zmienic

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 31, 2006, 06:31:33 pm »
Cytuj
11-12 - kryzys gatunku jrpg na przykladach roznych serii,
eee...ke pasza jakby?

no o 11.00 dnia 2.07.2006 odbedzie sie oficjalny upadek serii FF ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2006, 06:53:27 pm wysłana przez Morchol »

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #211 dnia: Kwietnia 02, 2006, 05:56:58 pm »
to mamy wstępnie pare osób, jeśli się nie da zrobic jakiejś części prezentacyjnej lub czegos wiecej niż tylko wspólne picie to nie ma sensu rezerwowac sali i czegoś wiecej, zaprosze wszsytkich do mieszkania i pogramy w jakies gry i tam wszystko zrobimy...

Wiec jak Morchol, The Reaver, SS, dark cloud i WW przyjada 1 lipca do Krakowa to się spotkamy... rzeszta miała okazje zgłosić chęć uczestnictwa, ale z niej nie skorzystała, więc wawcie się sami... a może dać na głównej, że organizujemy konwent... już widzę tłumy chętnych do mojego mieszkania :D

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #212 dnia: Kwietnia 02, 2006, 06:27:37 pm »
Ta. Może zróbmy konwent jak kiedyś w II LO. Może znów się pan Pilipiuk "przytoczy". Z koleżanką śliwowicą :D

Pozdro dla pana Pilipiuka, szkoda, że mnie tam nie było.

Nie piszę sią na żaden wyjazd w te wakacje. Kasa.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2006, 06:29:40 pm wysłana przez Goha »

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #213 dnia: Kwietnia 02, 2006, 07:23:25 pm »
Nawet do mnie Goha nie przyjedziesz, w razie czego gwarantuje Ci partyjke w Tekkena :) a nawet oprowadzenie po Krakowie

PS. to byłby taki SZ konwent, gdzie nasi ludzie by się udzielali i nasi ludzie by słuchali  :lol: jesli ktoś by mial przyjechac do nas to wielkich atrakcji mu sie nie zagwarantuje... szczegolnie jakims pisarzom, bo jeszcze by ich wyzywic, wyspac, wypic trzeba, a tak kazdy cos wychyli to duzo nie rozleje.... w sumie jacy ludzie, taka impreza :P  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2006, 07:27:23 pm wysłana przez Ashley Riot »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #214 dnia: Kwietnia 02, 2006, 08:30:36 pm »
E ! E ! Ja też bym chętnie jechał !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pieszczotek

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
    • http://
Zjazd
« Odpowiedź #215 dnia: Kwietnia 02, 2006, 08:43:58 pm »
ja moge wpasc i pokazac wam SPEED RUNA w wszystkie finale po kolei ;)

a tak serio to jesli ktos chce mnie ogladac to sie pojawie :) tylko zeby nie bylo ze bede ja i sami niepelnoletni....nie chce zeby mnie zamkneli ;)
See you, Space Cowboy!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #216 dnia: Kwietnia 02, 2006, 09:51:49 pm »
znając życie, te wszystkie światłe idee z wynajęciem sali i mądrymi dysusjami, tudzież konkursami i tak nie wypalą, ale fakt faktem, że spotkanie w 4umowym gronie całkiem miłe raczej będzie.
Z tym, że jak już się wszyscy mają zjechać do tego krakowa to wypadałoby ustalić gdzie się spotykamy, tzn gdize zbiórka będzie.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #217 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:03:04 pm »
no to mamy wstępnie kolejne osoby... nie wiem jak z tym wynajmowaniem sali, bo to istotna sprawa kiedy bedzie więcej osób. Jeśli na zlot przyjedzie 10 osób to ich w mieszkaniu ugoszcze albo w ogrodzie :) ale teraz sprawa jeszcze taka, jak nocleg, jeśli zrobimy ten nasz zlot jednego dnia taki jak był plan, a drugiego spotkamy się na pogadanie i granie, ogladanie i inne co jeszcze można wymysleć to byłoby rozsądnym przygotowac się na ewentualne nocowanie gdzies... czyli albo wynajecie albo wlasne lokum...

całkowicie wstepnie mamy tylu chetnych:
1. Ash
2. Morchol
3. The Reaver
4. SS
5. dark cloud
6. WW
7. Dark Butz
8. Pieszczotek
licze, że te osoby są gotowe nocowac jedna noc w Krakowie (1 lub 2 lipiec), bo takie sa wstepne załozenia tego zlotu zeby trwał dluzej niz jeden dzien... jakby już nie bylo gdzie sie zebrac to w plenerze bedziemy obradować (czyt. robić trzodę)

ktos jeszcze chętny ?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2006, 11:03:29 pm wysłana przez Ashley Riot »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:28:57 pm »
Jak są wolne miejsca, to może się zabiorę... mówię, że może, bo naprawde nie wiem, czy się wyrobię, bo już z kumplami się umówiłem na jeden wyjazd... zresztą, do wakacji dużo czasu, jeszcze się zdążymy dogadać..

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:37:54 pm »
Cytuj
w razie czego gwarantuje Ci partyjke w Tekkena :)
Żebyś mnie przed gawiedzią ośmieszył? :x
j/k