Autor Wątek: Zjazd  (Przeczytany 44778 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #180 dnia: Maja 22, 2005, 07:44:06 pm »
no w ta napenwo nie......i mam pytanie...czy to ma wygladac tak ze rano sie spotykamy idziemy do TESCO i wieczorem sie zegnamy czy jakis dluzszy zjazd?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #181 dnia: Maja 22, 2005, 08:36:35 pm »
Wizard uważa, że najlepiej byłoby zrobić zjazd kilkudoniowy... bo robienie jednodniowego mija się z celem..... Zresztą tak, czy siak według białego całe plany szlag trafi i ze zjazdu nic nie będzie... Bo wiecie, Wizard chciałby uprzedzić, ze gadanie o zjeźdz\ie bez konkretnych propozycji również mija się z celem....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #182 dnia: Maja 22, 2005, 09:13:00 pm »
najlepiej w wakacje :D wtedy mozemy sie spotkac gdzie na pare dni :D  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #183 dnia: Maja 22, 2005, 09:41:00 pm »
nie no co Ty? seeeeeerio?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #184 dnia: Maja 22, 2005, 09:56:07 pm »
<głosem ciężkim od ironii i sakrazmu> Wakacje? No oczywiście.... szkoda, że na to nie wpadliśmy wcześniej....  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #185 dnia: Maja 22, 2005, 10:21:31 pm »
HA a ja sie z niektorymi zwyrolami na konwencie niedlugo zobacze ;] o ile to jeszcze aktualne :P tylko dziwne bo najmlodsza osoba poza mna bedzie 2 lata starsza odemnie itak... noale szczegol ;]
 

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Zjazd
« Odpowiedź #186 dnia: Maja 24, 2005, 08:05:17 pm »
Hehe ja na tym konwencie też będe ;P...w sumie o zjeździe było wcześniej mówione...ale chyba wszyscy zapomnieli...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #187 dnia: Maja 24, 2005, 08:29:48 pm »
faq a mnie na konwencie tym nie bedzie :(

a zjazd mnie jebie bo i tak pewnie go nie będzie... ale może... może jak wreaszcie zaczniemy myśleć o wakacjach to wypali? grzybek ma łeb...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwca 19, 2005, 02:29:55 pm »
Ehm.... <odchrząknięcie> <odkaszlnięcie>... to co z tym zjazdem.... gadamy i gadamy, a tu nic z niego nie wychodzi... póki co potrzebujemy:

1) Organizatora - kogoś kto przejrzy oferty i znajdzie lokum dla zjazdu. Najlepiej, żeby to była osoba pełnoletnia (od razu mówię, że ja się nie podejmuję).

2) Przybliżone wpółrzędne geograficzne - teren na którym w danym czasie znaleźć się będzie mogła największa ilość user'ów SZ... nejpewniej jakaś spora metropolia do której łatwo dojechać i w która nie wygląda jak wioska amiszów. Organizator powinien być z tego regionu.

3) Jasno zdefiniowanej liczby osób - ludzie, którz mogą i chcą pojechać. Ich liczba będzie napewno potrzebna do dokładniejszej organizacji wyjazdu.

Problem polega na tym, że wszystkie te rzeczy reagują ze sobą wzajemnie i ciężko jest coś postanowić względem jednego, nie wiedząc nic o reszcie. Póki co mówiliśmy, że ma to być wyjazd do Krakowa.... mi się podoba, ja lubię Kraków. Z moimi starymi problemu nie będzie... powiem im, że wyjeżdżam i będę za pare dni, to jedyne co mi odpowiedzą, to żebym kupił oscypki. Jeżeli tak jak z trójmiasta, prawdopodobny jest wyjazd większej liczby osób (ja naliczyłem 6), to warto by pomyśleć o znalezieniu kogoś z prawem jazdy i dostępem do samochodum, bo wtedy taniej i szybciej wyjdzie (mi się nie chciało wyrabiać prawka, Hisoka jeszcze nie ma). Jeśli organizować to mamy w Krakowie, to potrzebujemy kogoś z rejonu, aby załatwił lokum... przypominam sobie, że 7Cloud7 się w tej kwestii zaoferwał, ale go ostatnio nie ma i nie wiem jak to wyjdzie...

Czekam na pomysły lub coś, co ruszyłoby ten cholerny zjazd w dobrym kierunku...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwca 19, 2005, 02:37:21 pm »
osoba z samochodem i prawkiem z trojmiasta...nie w tym roku =F
Tant ważną kwestie poruszył... potrzeba "twardej ręki" organizatora... coby dobrał miejsce, mniej-wiecej termin i wtedy by sie ludzie zaczeli ustosunkowywac do propozycji... bo "gdybać" to sobie można jesze i 3 lata i kupa z tego wyjdzie...
ktos chętny z ambicjami na furera?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwca 19, 2005, 02:51:35 pm »
Cytuj
ktos chętny z ambicjami na furera?
Ja bym był chętny ale to czy będe to zależy od wielu czynników. Kiedy, gdzie, i jeszcze paru osobistych., Żeby robić liste to trzeba by mieć choć zarys gdzie co i jak....
A tu ejst problem bo tak jak mówicie nie ma "twardej ręki".... Zresztąneidziwie sie że raczej nikt sie do tego nie pcha....  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #191 dnia: Lipca 19, 2005, 11:26:17 pm »
Nananana... ej wesołe dziewczynki, chłopcy i kadłubki... zrobimy coś z tym zjazdem, czy wszyscy mają w niego wbite?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #192 dnia: Lipca 19, 2005, 11:48:41 pm »
znaczy się ja i wizard możemy jechać, bo u mnie w domu wszystko ogranicza się do spakowania najpotrzebniejszych rzeczy i rzucenia hasła "Mama, jadę do Krakowa" ..... No bo dojazd, jak dojazd... bilety na pociąg każdy chyba może sobie kupić. Wcześniej ktoś nabąkiwał, ze zjazd ma być w krakowie.... no i niech będzie, tylko jakiś tubylec musi obcykać miejsce spotkania i noclegu..... czy to naprawdę takie trudne?
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #193 dnia: Lipca 20, 2005, 09:26:30 am »
Hmm...ja musze sie rozgladnac za jakims noclegiem  <_<. No moze cos znajde ;P Bo wkoncu mieszkam w Kraku  
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2005, 09:27:03 am wysłana przez Grzybek »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #194 dnia: Lipca 20, 2005, 11:37:40 am »
damn...ja na dwa tygodnie odpadam niestety..ale ARD jest/byl w KrK wiec mzoecie go popytac gdzie noclegowal :P..chociaz slowa "u Drizta" w jego opisie nie wroza zadnych pozytywnych skutkow :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2005, 11:38:38 am wysłana przez S&S »

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpnia 31, 2005, 10:55:18 pm »
Mam zajebisty pomysl bo każdy mówi że wtedy nie albo niewiem czy chlopak/dziewczyna mi pozwoli lub tez że czasu nieznajdzie bo idzie z koszyczkiem do babci. Wiec najlepszy termin dla nas niezdecydowanych to... Boże narodzenie, no bo wtedy każdy ma chyba wolne prócz Gipsiego, bo sie wlasnie dowiedziałem że będzie ruchany przez forumowiczów a co za tym idzie wszyscy będą musieli do niego przyjechać na wieś w końcu, wynika z tego że siądziemy sobie gdzieś na łące złapiemy karpia uraczymy sie herbatką, spędzimy wszyscy miło świeta...tak rodzinnie no bo chyba wszyscy tu na Forum to jedna wielka rodzina... Jak to Stalin powiedział: "Na Gliwice !!"

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #196 dnia: Marca 30, 2006, 05:45:28 pm »
Stowarzyszenie SquareZone Polska organizuje drugi zlot SquareCon Polska 2006, który odbędzie się w dniach 30 czerwca - 2 lipca 2006 na Krakowie. W planie zlotu jest jednodniowa konferencja z wykładami oraz panelami dyskusyjnymi, wycieczka po Wiśle dla wszystkich zainteresowanych oraz Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia.
Plan zlotu

    30 czerwca 2006
          o Zakwaterowanie w miejscach noclegowych
          o Spotkania użytkowników w ogródku kawiarni przy schronisku
          o Zwiedzanie Starego Miasta
          o Wolne dyskusje po południu oraz wieczorem
    1 lipca 2006
          o 10:00 - 18:00 Część konferencyjna w sali wykładowej wydziału botaniki UJ w Ogrodzie Botanicznym
          o 13:30 - 14:30 Przerwa obiadowa
          o od 19:00 Ewentualna wycieczka statkiem wycieczkowym po Wiśle
    2 lipca 2006
          o 10:00 - 12:00 Spotkanie Zarządu Stowarzyszenia SquareZone Polska
          o 12:00 - 14:00 Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia SquareZone Polska w sali wykładowej wydziału botaniki UJ w Ogrodzie Botanicznym
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2006, 05:46:13 pm wysłana przez Ashley Riot »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #197 dnia: Marca 30, 2006, 05:51:49 pm »
No ladnie pieknie sobie to zaplanowales, mlodsi nie beda mogli rzyjechac na tyle dni pewnie, ale whateva...

Anyway kto prowadzi te konferencje? i ogolnie gdzie spimy? Gdzie jest ten caly konwent jaikis dokladniejszy adres, z tym ze tych wycieczek troche duzo no ale dobra, po kilku warkach zacznie sie nam chciec chodzic ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #198 dnia: Marca 30, 2006, 06:21:57 pm »
no to termin jeszcze nie jest na 100% pewny, ale w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia najlepiej sie spotkac, bo wowczas większość ma czas... nie wiem co o tym sądzicie, ale jeśli jest naczej to napiszcie ilu osobom pasuje termin 1 weekend lipca, a ilu pierwszy weekend sieprnia, rzeczywiscie nie ma sie co spotyca jednego dnia, ale jak nie 3 to chociaz dwa można, sprawa jest jeszcze do dyskusji.... to zależy ile osób było by chetnych... jako nocleg proponowałbym hostel 3 kawki, najekonomiczniej chyba wychodzi pokoj 4 osobowy za 120 zlotych, ale wszysko mozecie zobaczyc na http://www.trzykafki.pl/tani_nocleg.htm

Jeśli zorganizowalibyśmy się (min. 15 osob) to mogłoby nawet być taniej... co wiecej... jeśli to wszystko doszłoby do skutku to można też zorganizować jakies prelekcje, na konkretne tematy jednego dnia, kto by chciał może poruszyc tematy anime, mangi, jrpg, i jeszcze wielu innych, może dało by się tez jakis sprzed przywiesc, pokazac gry, zrobic jakies konkursy czy inne zawody, typu quiz jrpg, jakas trivia i do bolu mozna to wymyslac, aby sie osoby znalazły chcetne co by przyjechaly, to wowczas moge nawet sporobowac załatwic nam jakias sale wykladowa na uczelni, albo rzutnik czy projektor...

to jest jeszcze nie ustalone... ale gdyby byli chetni to można zrobic wspaniały zlot... co wy na to ?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 30, 2006, 06:32:19 pm »
No moze byc lipiec ale czerwiec na pewno odpada o jest turniej PES5 to ja ofkoz musze na nim byc a na zlocie tez z checia bym byl, po za tym pod koniec czerwca mam egzamin na Technika ktory jest chyba wazniejszy od matury ale ofkoz nie tak wazny jak turniej PESa.
Ogolnie to bardziej ten wypad wyobrazam sobie jako mega popijawe i tak to sie pewnie skonczy ale ciiiiii ^^'
Widze ze masz wszystko elegancko obmyslone to sie ciesze bardzo bo widac ze jestes obeznany bo nawet nazwami zucasz, jestem jak najbardziej za tym!
Trza sie w koncu kiedys spotkac i porozmawiac jak na prawdziwe flanelowe koszule przystalo.
Mam nadzieje ze teraz temat znowu sie nie zmieni w imlion postow pisanych o tym jakby byc moglo, widze ze Ash ma pomysl i bardzo dobrze, napisze to jeszce raz -jestem na tak i z checia przybede ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?