Autor Wątek: Zjazd  (Przeczytany 44775 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:42:25 pm »
Cytuj
w razie czego gwarantuje Ci partyjke w Tekkena

O raany.. teraz przypomniałem sobie, że przecież obiecałem kiedyś Gipsi'emu, że mu skopie dupsko w Tekken'a... zapomniałem zupełnie... jeżeli on pojedzie, to ja się poważnie zastanowie nad swoim wyjazdem...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:43:00 pm »
Cytuj
1. Ash
2. Morchol
3. The Reaver
4. SS
5. dark cloud
6. WW
7. Dark Butz
8. Pieszczotek
Jak mozna bylo zapomniec o najfajniejszej osobie? ; - (


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 03, 2006, 12:04:23 am »
Cytuj
Cytuj
1. Ash
2. Morchol
3. The Reaver
4. SS
5. dark cloud
6. WW
7. Dark Butz
8. Pieszczotek
Jak mozna bylo zapomniec o najfajniejszej osobie? ; - (
Skrabson ? ;)

BTW. Ja mogę zaproponować partyjki w SCII, SCIII, AC04 i AC Zero ;]

BTW2. 2 dni to ciut za mało. To w sumie było by jak przyjazd i wyjazd. Lepiej gdyby trwał 3-4 dni.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2006, 12:12:45 am wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #223 dnia: Kwietnia 03, 2006, 12:13:09 am »
Ale fakt faktem, trzeba by kilka konsol skołować... no niby fajnie jest pić i wogóle razem spędzać czas, ale picie i wspólne spędzanie czasu o wiele lepiej wychodzi, gdy się ma pada w rękach. Ja mogę konsolę przywieść (porzyczę Lemax'owi moja czarnulkę, on mi porzyczy swojego PStju i bum cyk cyk). Fajnie by było mieć drugą konsolę i jakieś TeFał do ich podłączenia.. co na to organizatorzy konwentu?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #224 dnia: Kwietnia 03, 2006, 12:17:03 am »
Cytuj
Ale fakt faktem, trzeba by kilka konsol skołować... no niby fajnie jest pić i wogóle razem spędzać czas, ale picie i wspólne spędzanie czasu o wiele lepiej wychodzi, gdy się ma pada w rękach. Ja mogę konsolę przywieść (porzyczę Lemax'owi moja czarnulkę, on mi porzyczy swojego PStju i bum cyk cyk). Fajnie by było mieć drugą konsolę i jakieś TeFał do ich podłączenia.. co na to organizatorzy konwentu?
U mnie z Plejem 2 nie będzie żadnego problemu, więc swojego też mogę zabrać. Tylko najlepiej by było gdyby skołować 4 pady (przynajmniej 2 z PS2 żeby były, bo AC Zero nie rozpoznaje pada z PSO ;/).

Choć pewnie i tak nic nie będzie z tego wyjazdu ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #225 dnia: Kwietnia 03, 2006, 09:29:43 am »
ja mam na stanie 3 konsole(PS, PS2, PStwo), 5 padow, 2 multitapy, 2 telewizory 2 kompy... netu już prawdopodobnie nie bedzie... ale mozecie cos przywiesc... szczegolnie  przydatne będą konsole, pady jesli kazdy by chcial miec swojego, no i gry :), a wtedy cos wykombinujemy :)

edit1:moze ma ktoś guitar harmonix albo ten nowy kontroler do golfa :)

edit2:w sumie moze móglbym załatwic dwóch kumplow z PSP :) w jrpg tez graja, a i wypiją czasem :)

edit3:GENIALNY POMYSŁ: mozemy spotkac sie drugiego dnia, w salce na akademikach, kademu kto ma wstep to damy identyfikator, aby mógl się swobodnie poruszac, a i problemu nie będzie z pradem, czy wynajeciem, nawet lepiej niz na uczelni bo moze mniej, bedzie kosztowac (koleżanka przewodniczy radzie akademikow :)) więc powino sie udac... popytam

cały zlot robimy 2-dniowy, bo watpie, żeby ludzie wiecej zniesli... ,moze nawet dalo by sie te 10 okolo osob w akademikach zakwateroowac (taniej, rzeczy na miejscu)...

organizacja pierwsza klasa :spoko:

kolejny pomysł godny rozważenia :)... jeśli ktoś nie chce przyjechać, bo ma daleko albo coś, to może przekona go fakt, że jak zlot się uda, to za rok spróbujemy pojechać nad morze na drugą edycję, może wtedy będzie dla nich bliżej, a jeśli kogos z daleka zniechaca jeszcze brak kasy, to mogę go noclegować u mnie, szczególnie mile widziane kobietki  :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2006, 11:05:06 pm wysłana przez Ashley Riot »

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 15, 2006, 05:49:03 pm »
Jak błyskawica wraca temat naszego zlotu, może nawet The Reaver przepustke dostanie :), jak zechce, bo chyba chce sie dalej spotkać ? Z poprzednich ustaleń mieliśmy prawie  10 osób i liczę, że jescze ewentualnie się ktoś zgłosi, a nie zaczną pokolei wykruszać.

Jeśli będzie mniej niż pięciu osób to spotykamy się u mnie i zabawa na calego :spoko: , jeśli bedzie wiecej osob to tak samo :spoko: , ale w akademikach...

Niech jeszcze kazdy z chetnych na wyjazd w te dni poda swoj wiek i czy jest studentem, bo chodzi mi, ze dla studentów akademik kosztuje 20 za noc, a normalnie 40, wiec zastanawiam się na zasadnoscia noclegu, chce wiedziec ile chetnych jest w jakiej sytuacji i co o tym myslą, bo za miesiac sie nie bedziemy tym zajmowac, bo sesja i nie zdązymy...

Postaram się wynegoscjowac, 20 zlotych, bez wzgledu na wiek i studia, ale musicie mi podac co i jak bo nie bede tego u kazdego sprawdzał...

Osoby niepełnoletnie niech wezmą na zlot potwierdzenie od rodziców, że Ci zgadzają się na uczestnictwo ich pociechy w zlocie ;)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Zjazd
« Odpowiedź #227 dnia: Maja 15, 2006, 05:52:15 pm »
18tka skonczona, no ale oczywiscie niestudiuje jeszcze =p

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 15, 2006, 06:47:35 pm »
Ja mam 17 (rocznikowo 18). Studiować raczej nie mam jak...
Potwierdzenie czyli co ? Jakaś zwykła karteczka z czymś w stylu "zezwalam na wyjazd syna/córki itd." wystarczy ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 15, 2006, 11:05:08 pm »
cos Wam wymyśle, to w sumie może nie będzie do niczego potrzebne, tylko, żeby wszsytko było w porządku i nikt nie miał żadnych pretensji, gdzies nawet kiedys myslalem nad wzorem identyfikatora dla konwetowiczów, coś się jeszcze wymyśli, tylko niech chętni potwierdzą swoje uczestnictwo, bo chce wstepnie zarezerwowac miesce i takie tam sprawy

ps, data błedna, bo termin sie zmienił :)
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2006, 11:30:45 pm wysłana przez Ashley Riot »

MarvelliX

  • Gość
Zjazd
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 15, 2006, 11:11:21 pm »
nie jestem pewny czy 18 skonczylem XD ale studentem jestem ;p gorzej z decyzją wyjazdu bo własnie sesje egzaminacyjną zaczynam i mam kilkanascie przedmiotow do zaliczenia... nie wiem czy sie do wakacji wyrobie <.<

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 20, 2006, 04:50:00 pm »
Ja chętnie będe mieszkam w Kraku więc moglbym byc ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 20, 2006, 07:44:04 pm »
ja moge byc, ale na noc to wracam do domu...nie widze sensu zostawac placic za nocleg we wlasnym miescie ;]
 

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 20, 2006, 08:23:32 pm »
Taa.. ja tak samo :P :]  

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 21, 2006, 03:05:10 pm »
no dobra, ale ja chcialem, żeby osoby, które chcą przyjechać, przyjść, żeby napisały ile mają lat, czy sa studentami czy nie, ile jest tych osób i co, to ze ktoś jest z krakowa to nie przeszkadza w niczym, nie musi wcale spac w akdemiku, ale co z innymi... jakos wczesniej było więcej chetnych... jak nie bedzie chetnych to sie zrobi zjazd w pare osob z krakowa czy nie z krakowa, połazimy wypijemy, pogramy sobie w gierojki, a reszcie kij w oko, jak sie nie potrafią dostosowac :angry:  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #235 dnia: Maja 21, 2006, 03:13:55 pm »
BTW...co do konsol i gier...ja moge wziac konsole z PESem 5 i Burnoutem Revenge bo Tekken 5 sie u mnie cholernie dlugo wlacza...jak bedzie wszystko ustalone, to sporbuje skombinowac singstara, ale ze sie uda nie gwarantuje

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 21, 2006, 03:15:17 pm »
Ta.. wszczegolnosci ze ja mam 14 lat XD ... :P No Ale mało chętnych  jakoś ... ;/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #237 dnia: Maja 21, 2006, 03:15:39 pm »
Ja mogę wziąć konsolę z tym, o czym pisał Serge + jeszcze dużo innych gier.... O WIEM!!! Wezmę Itadaki Street Special hihihi...

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Zjazd
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 21, 2006, 06:20:44 pm »
to dogadamy się jeszcze, co kto weżmie :), z konsolami pewnie nie bedzie problemu, ale  gorzej z telewizorem, ja jeden mam, ale nie do konca jeszcze wiem jak to zorganizowac, bo nie bede w plecaku nosił 21", szkoda tez zeby ktos ze soba wiozl telewizor, jednak z rzeczy pewnych to jest przyjazd w piatek 30 czerwca do krakowa wszystkich chetnych, i wspolne zwiedzanie, lazenie, ewentualne zakwaterowanie do wieczora, a wieczorem pewnie grill, czy ognisko z browarem, sen i dalsza czesc zlotu nastepnego dnia, czyli wspolne granie, jesli bedziemy w akademikach to przynajmniej bedzie jeden telewizor, jak nie wyjda akademiki to ostatecznie mam jeden pomysł, ale to ostatecznosc, chyba ze ktos mi zagwarantuje pełna kulture, brak trzody, ogolnie dobre zachowanie... trudno zebym do domu wpusił bydło, bo potem bede miał obore ;) wiec sprawa jest jeszcze do dogadania.... jesli chodzi o osoby... ktore sa z krakowa i okolic to nie ma problemu, nocleg ich problem, ale Ci co chca spac niech się liczą z kosztem co najmniej 20 PLN, moze wiecej, tego jescze nie wiem...

a teraz niech się kazdy wpisze według wzoru:
1. Nick, ile ma lat
2. student, nie student
3. swoj nocleg, nie swoj nocleg
4. co moze ze soba przywiesc,
5. czego oczekuje na zlocie :)
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2006, 06:26:56 pm wysłana przez Ashley Riot »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zjazd
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 21, 2006, 06:45:29 pm »
1. 14
2. Nie
3. Swoj
4. Konsole (memorka + 2 pady) z gier to T5 (bez odblokowanych postaci i czasem sie wiesza), Burnout 4, PES5, Warhammer Fire Warrior, moze Singstar i Eye Toy. Gier singlowych nie licze ofkors.
5. Nie wiem :P