Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 100076 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #80 dnia: Października 27, 2004, 04:23:52 pm »
a może to są sny prorocze? ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #81 dnia: Października 27, 2004, 08:46:39 pm »
lol....mailem straszny kosmzra...po prostu masakra...koszmaezylo mi sie ze sir Gispi opublikowal swe fotki na 4um O_o

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #82 dnia: Października 27, 2004, 08:52:05 pm »
Ostatnio mialem sen o poniższej treści:
Jadąc samochodem z moim tatą(51l), mamą(49), bracmi(3l) i (9l) i siostrą w ciąży(15l).wjechaliśmy na teren republiki Czeskiej.Jadąc autostradą której droga znajdowała sie w lesie, spostrzegłem że samochód którym jedziemy (Nissa "Almera") jedzie tyłem zapytałem więc taty:
Ja
-Tato co ty robisz??!! Zaraz w coś wiedziemy!
Tata
........
Ja
-Tato zatrzymaj się!

Niestety moj ojciec nawet sie nieodezwał przyspieszając coraz bardziej.
W pewnym momencie zauważyłem że na drodze którą jedziemy prowadzone są roboty drogowe.
Ja(pod nosem)
-No to teraz napewno sie w cos wjebiemy:(
Mama
-Rysiek zwolnij bo dzieci pozabijasz;(
Tata jednak znowu nieodezwał sie ani słowem, popatrzyl tylko na mojego najmlodszego brata który spal na kolanach mojej mamy.
W pewnym momencie smochód udeżył w jeden ze słupków na drodze, po chwili udeżał już w kolejne słupki, przed nami była wielka kopa ziemi. Krzyk mamy obudzil mojego brata...
Mama
-Tomek(Ja) wez Kamilka i wyskoczcie z samochodu.

Niewiem dlaczego ale zrobilem to bez wachania niemówiąc ani słowa:(
Otwierając drzwi zauważyłem że znajdujemy sie na moście.Niemiałem jednak wyboru musiałem skoczyć...niewiedziałem jednak co stanie sie zz moim bratem, który byl moim oczkiem w głowie;(Skoczyłem.......Chwyciłem sie barjerki ale wypusciłem brata.W wielkim szoku rozglądałem sie dookoła siebie, po chwili zauważyłem brata stojącego na wprost mnie na moscie, zdziwiło mnie to.Po chwili usłyszałem huk!! Trzymając sie barierki spojrzałem w prawo i zobaczyłem samochód lecący 2 m nad ziemią przed uprzednim odbiciu sie od nasypu.
Mój brat stojąc na moscie popatrzył namnie uśmiechnoł sie i zaczoł uciekać.Ja posuwając sie po barjerce wyszedlem na most poczym, zaczołem szukać brata, po krótkiech chili znalazłem go patrzącego ze zdumieniem na przeogromną lokomotywe któa znajdoała sie w wielkim lesie przy drodze.Wziołem brata i pobiegłem do samochodu, przy którym stało już kilka osób (niemam pojecia skad sie wzieły)...Widok był okropny Mamie nic sie niestało stała przed samochodem, siostra została zmiazdrzona do klatki piersiowej przez siedzenie pasażera:( Tata leżał nieprzytomny ze zmiażdrzonymi nogami na przednim siedzeniu, drugi z moich braci wypadł przez szybe i najprawdopodobniej spadł z mostu.
Mama spytala mnie:
Mama
-Co teraz bedzie??
Brat(3l)stojąc na barjerce mostu
-Bedzie wam lepiej....
Po tych słowach spadł w przepaść....

Dzieki bogu obudziłem się.Ze łazami w oczach i chorymi myślami.Dziekowałem bogu że to tylko sen.
 

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #83 dnia: Października 27, 2004, 10:36:27 pm »
O_o  ke?  :huh:  ke?  O_o ale CHOOOOOORY sssen ludzie coś ty pił :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #84 dnia: Października 28, 2004, 03:09:29 pm »
To mnie kiedyś śniło się coś podobnego...no może nie dosłownie,ale też był wypadek...

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Sny
« Odpowiedź #85 dnia: Października 28, 2004, 06:26:06 pm »
Mi tez się śniło ostatnio, że miałam wypadek samochodowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, tylko samochód niezbyt ciekawie wyglądał
Don't worry be happy :)

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #86 dnia: Października 28, 2004, 06:42:36 pm »
... Gipsi mi się dzisssiaj przyśnij -_- być może to przepowiednia że sie kiedyś zobaczym <_< treści sssnu nie pamiętam... choć rano pamiętałem :P  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #87 dnia: Października 28, 2004, 07:30:47 pm »
jakas epidemioa snow o Gipsim. Tylko nie mow ze mial szara bluze

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sny
« Odpowiedź #88 dnia: Października 28, 2004, 08:07:20 pm »
lol widze ze Gipsi działa jak Fredy kruger czy jak to tam sie pisalo ;)
a mi sie dzisiaj snilo ze bylem w szkole i jak sie obudzilem to bylem na 101% pewny ze wrocilem ze szkoly, walnalem sie na lozko i na chwile przysnalem, dopiero po chwili mamusia weszła do pokoju ze sniadanie zrobila >_< i tym sposobem bylem dzis w szkole dwa razy :sick:
 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #89 dnia: Października 28, 2004, 08:17:45 pm »
A ja...ja niedawno miałem sen, ze mogłem oglądać .avi w rozdzielczości lepszej niż 320/280...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 11, 2004, 10:49:07 am »
Cytuj
A ja...ja niedawno miałem sen, ze mogłem oglądać .avi w rozdzielczości lepszej niż 320/280...
:lol:


a ja mialem najpiekniejszy sens w zyciu b przsynil mi sie SZ zjazd. I jesli YUz wyglada tak jak w tym snie to zaczynam zalowac ze nie mam tych 5 latek wiecej ;)

EDIT
w tym snie YUz powiedziala mi ze W_W dopisal cos do NSH a tu patrze nowy post w NSH i to od W_W.
Czyzby sen proroczy? O_o
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2004, 10:58:06 am wysłana przez S&S »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 11, 2004, 11:17:18 am »
O_o To ciekawe jak ja wyglądałam w tym twoim śnie??

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 11, 2004, 06:52:37 pm »
moze Cie zaskocze ale nie pameiyam :PPPPPPPPPPPPP

napewno mialas jakis taki jasnobrazowozoltawy swetr i wlosy koloru.....wiem ajkeigo tylko niepotrafie tego zdefiniowac sredniej dlugosci.

No ale w kazdym badz razie wgladalas zajebi*cie
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2004, 06:53:05 pm wysłana przez S&S »

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 11, 2004, 08:30:09 pm »
Eee jak mi się Gipson śnił to też nie pamiętałem jak wygląda :P nawet jego twarzy nie widziałem -_-

A ja ossstatnio zapisssuje swe sssny w krótkich opowiadaniach... pod warunkiem że je dobrze pamiętam :P  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 11, 2004, 10:21:23 pm »
Cytuj
Eee jak mi się Gipson śnił to też nie pamiętałem jak wygląda :P nawet jego twarzy nie widziałem -_-

A ja ossstatnio zapisssuje swe sssny w krótkich opowiadaniach... pod warunkiem że je dobrze pamiętam :P
Mnie jak się śnił Gipsi to poamiętałam jak wygląda...ale jednak okazało się,że to nie był on...

Marvellku nie jesteś jedynym który spisuje swoje sny  ^_^  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Sny
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 12, 2004, 09:47:07 am »
Ja zapisywałam od końca '95, ale ostatnio śniją mi się szczępki dziwactw, więc przerwałam.  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 12, 2004, 10:07:50 am »
a ja ostatnio strasznie szybko zapominam swoje sny. Pamietam je najwiecej jakies 2h po obudzeniu :/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 16, 2004, 05:39:55 pm »
geez dzisiaj po raz pierwszy od baaaaaardzo dawna mialem sen.... siakis taki dziwaczny: moja szkola sie przeistoczyla w takie cos jak hmmm.... gardeny z ff8 czy inne amerykanskie koledze... znaczy sie tu sie mieszkalo, uczylo, imprezowalo itepe itede. i pewnego dnia byla taka akcja. okazalo sie ze kazdy z naszej szkoly ma hmm.... drugiego siebie (:huh:)...ci "drudzy" mieli taki sam wyglad, charakter i ogolnie, ale mieli tak jakby... sformatowana pamiec... i potem zrobila sie wymiana :o cala szkola wymienila sie z tymi drugimi... a ja zostalem... i czulem sie tak dziwnie... nikt mnie nie znal... oprocz jednego qmpla ktory tez sie nie wymienil... eee? czemu sie na mnie tak dziwnie patrzycie??? ja jestem normalny!!!!! przysiegam!!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 16, 2004, 06:53:17 pm »
eeeee ziomus idz sie leczyc
a mi sie dzisial snilo ze sie budze. A obudsilem sie dopiero po chili O_o

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 16, 2004, 07:07:48 pm »
A ja nie pamiętam swoich snów.... a naprawde bym chciał, żeby mi sie coś przyśniło...... jeden z ostatnich snów jakie pamiętam był.... hmm.... dziwny...

Stoję sobie w sypialni mojej siostry.... nie wiem czemu, ale poprostu stoję. Jest zapalona tylko jedna lampka i jest noc. Nagle widzę, że za oknem jest kot. Dodam jeszcze, że sypialnia mojej siory jest na drugim piętrze jakieś 15 metrów nad ziemią. Zdziwiłem się i podeszłem dziwniej. Kot próbuje otworzyc okno... a ja dalej się patrzę. I nagle kot spogląda na mnie i zagaja: "Co się k***a gapisz?". W tym momencie okno się otwiera, a kot rzuca mi sie na twarz... a ja budzę się zlany potem... fuck... czemu najstraszniejsze sny wydają się niezwykle śmieszne z perspektywy czasu?