Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 102306 razy)

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #640 dnia: Lutego 14, 2011, 08:11:15 am »
U mnie prawie każdy sen kończy się moją śmiercią. Nie pamiętam nawet czy miałem kiedykolwiek ładny sen co noc śnią mi się koszmary albo nic mi się nie śni. A pro po śmierci to nie lubię w snach spadać z dużych wysokości ( blok, wieżowiec )to uczucie podczas lotu przyprawia mnie o zawał  :F

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #641 dnia: Lutego 14, 2011, 12:23:11 pm »
to sie naucz latac lub lewitowac, lagodzi upadek jesli wogole bedzie ;x

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #642 dnia: Lutego 14, 2011, 12:39:47 pm »
Ta z miłą chęciom tylko najpierw musiał bym się odnaleźć co łatwe nie jest heheehhehehe choć raz czy może 2 odnalazłem się i chciałem się przebudzić tylko nie wiedziałem jak  :F

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #643 dnia: Lutego 14, 2011, 05:02:43 pm »
najlepsze sa sny w snie, budzisz sie i zdajesz sobie sprawe ze nadal spisz ;d

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #644 dnia: Lutego 14, 2011, 05:51:46 pm »
Tak tylko jak do tego dopuścić trzeba mieć silną wolę co jest dość trudne do osiągnięcia  :F

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #645 dnia: Lutego 14, 2011, 08:40:32 pm »
najlepsze sa sny w snie, budzisz sie i zdajesz sobie sprawe ze nadal spisz ;d

Sen w śnie to najgorsze co może być. Tak zwana strzyga, gdy we śnie widzisz kogoś nad swoim łóżkiem, budzisz się. I on/to dalej tam jest, albo właśnie wchodzi. Więc budzisz się znowu i znowu...i tak pół nocy do tyłu.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #646 dnia: Lutego 14, 2011, 08:54:02 pm »
w moich snach nigdy nikogo nademna nie bylo, w wiekszosci snow mam swiadomosc ze to sen bo sa zbyt surrealistyczne na rzeczywistosc ;x no ale zawsze sie trafia jakis realny od czasu do czasu, a wtedy miesza mi sie ze wspomnieniami i nie wiem czy to byl sen czy pamiec czegos co bylo. Naszczescie zazwyczaj uczucie mija po dniu
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2011, 08:55:18 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #647 dnia: Lutego 15, 2011, 08:22:11 am »
OO w moich latał ton berry z ff w wieku 4/5 lat panicznie się go bałem xDDD  :F nie wiem dlaczego to taki miły stworek

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #648 dnia: Lutego 15, 2011, 01:33:49 pm »
eh ja siedze i sie zastanawiam co to za tony berry a ci o tonberrego chodzi...

Cytuj
wieku 4/5 lat panicznie się go bałem xDDD   nie wiem dlaczego to taki miły stworek
mily do poki cie nie dziabnie

ja dzisiaj ledwo sie obudzilem bo mnei strasznie do snu ciagnelo a nawet nie pameitam co mi sie snilo. Obudzilem sie o 12 puh budze sie 15 minut pozniej... puh... kilkanascie minut pozniej znow sie budze ale nadal nie dalem rady wstac.  Dopiero o 13 na przymus wstalem i snilem przez kilka minut na jawiem siedzac.
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2011, 01:37:12 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #649 dnia: Lutego 15, 2011, 01:53:31 pm »
heheheheheeheheheh nie no obrazek mnie rozwalił heheheheh podobno jak się śpi do godziny 13 to potem łeb strasznie napierdziela ja nie sprawdzałem bo całą noc siedziałem przy biurku próbując coś narysować całą noc mi nic nie wychodziło i nawet padnięty nie jestem heheheeh tylko trochę otumaniony ale to nic  :F

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #650 dnia: Lutego 25, 2011, 01:57:03 pm »
Ostatniej nocy śnił mi się zajefajny sen i musze go opisać więc zacznę.
23:40 zmęczony czytaniem encyklopedii PWN działu historii PRLu
Nagle poszedłem spać. Mój sen zaczął się w jakimś garażu była noc z sufitu zwisała ubrudzona brązową farbą żarówka nic nadzwyczajnego w okół było pełno rupieci biurko kilka szafek i półek z oponami. Po mojej prawej stronie znajdował się kredens jako jedyny z wszystkich szafek nie był zamknięty. No więc go otworzyłem znalazłem klucz francuski na co ??? mi on. Nagle drzwi od garażu otworzyły się do środka wszedł szczupły wysoki koleś odziany w jakiś kombinezon moro z kaskiem oraz gumową biała pałką coś krzyczał ale nie wiem co rozbiegł się i chcąc mnie uderzyć zarobił odemnię kluczem francuskim w zęby. Padł wypluwając po kolei ząbek po ząbku coś krzyknął. Wybiegłem z garażu gdzie stała furgonetka z napisem ZOMO z której wybiegło około 100 gości takich samych jak ten którego sprzątnąłem. Zacząłem uciekać kiedy pościg ucichł znalazłem się w jakimś mieście kompletnie pustym na środku stało zamarźnięte jezioro na którego środku stał jakiś lewitujący zamek. Więc szedłem w stronę zamku w połowie drogi usłyszałem jak ktoś mnie woła bardzo znajomy głos pobiegłem w jego stronę, Gdzie nagle wyskoczył srebrny smok ogromne bydle. Zacząłem uciekać nagle nie wiadomo z kąt wyleciały 3 myśliwce F - 16 ładując torpedy w smoczka lud się załamał i zaczął pękać po smoczku nie było śladu myśliwce zawróciły i z mini guna zaczęły do mnie strzelać, zacząłem uciekać nagle napotkałem kolesia który mnie wołał to byli moi znajomi ale nie jestem w stanie powiedzieć którzy po prostu to wiedziałem. Uciekając przez miasto odkryłem że potrafię każdy trick z zakresu free run to pomogło mi w ucieczce. Biegnąc potknąłem się i wpadłem do jakiś kanałów. Było ciemno znalazłem latarkę świeciła na zielono może być. Usłyszałem jakieś krzyki nie ludzkie coś jak syczenie kanały przypominały statek obcych z filmu alien. No to domyśliłem się co mnie czeka biegłem w stronę najbliższego światła gdzie znajdowały się jakieś schody. Tam napotkałem jednego ze znajomych oraz przylukał nas obcy z kąś wziąłem karabin plazmowy ładując w niego cały magazynek. Wyrzuciłem broń bo nie wiedziałem jak przeładować. Poszliśmy w górę po schodach doszliśmy do jakiegoś pokoju. Było zapalone światło to był jakiś magazyn wyszliśmy przez okno wbiegając do jakiegoś bloku na samą górę aż na dach. Rozejrzeliśmy się w około i nic nagle na niebie pokazał się jakiś wybuch to samolot F - 16 który spadał prosto na nas zaczeliśmy uciekać na duł uff zdążyłem ale znajomy nie i po nim zmęczony szedłem i szedłem i szedłem doszedłem na swoje osiedle. Idąc moja klatką w górę wsadziłem klucz do drzwi przekręciłem klamkę i z domu wyleciała płaszczka która przeszyła mnie na wylot no i się obudziłem no i to będzie na tyle.  :F       

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #651 dnia: Lutego 25, 2011, 08:53:43 pm »
Czyli powiadasz, że w środku miasta stało jezioro, a nad nim stał lewitujący zamek? Something makes no sense here, Cap'n.

Offline Korowód Marchewek

  • Troll Berserker Lv. 54
  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #652 dnia: Lutego 25, 2011, 09:42:09 pm »
Tak jakby kto szukał w snach sensu. Ludzie zawsze się zastanaiwają skad sny sie biorą przypisujac im jakieś mistycze znaczenia. A wiele z nas widzi, że często śnią sie rzeczy o których myśleliśmy chwię przed snem, albo to co miało na nas dość duży wpływ. Raz byłem nad jeziorem i cały dzień łowiliśmy rybe. Cały. Nic więc dziwnego, że tej samej nocy śniło mi się, że ta rybe nadal łowie. A to była duża ryba. Jak ta z FFX. Jak ktos z was pracowal kiedys w McDonalds albo podobnej rzeźni to napewno bylo tak, ze w nocy snilo mu sie, ze nadal stoi przed kasa i jest tlum ludzi i musi ich obsluzyc.

Koszmar gorszy niz armia zombiakow na ulicy. Zombie sie nie skarża nigdy.

Jedzcie stejki
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 09:50:22 pm wysłana przez Korowód Marchewek »
Nie ma czegoś takiego jak głupi post, dopóki nie napisze go ktoś inny

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #653 dnia: Lutego 26, 2011, 07:46:11 am »
Zack faktycznie troszkę bez sensu opisałem to jezioro. No bo nie wiedziałem jak dokładnie to opisać to właśnie tak napisałem hehehe. kurcze ten post też niema większego sensu hehehe.  :F

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #654 dnia: Kwietnia 12, 2011, 12:07:17 pm »
nie wiem jak spałem ani co mi się śniło, ale obudziłem się ze strasznym bólem żuchwy (niefajnie się ziewa z zaciśniętymi zębami) i bólem prawego ramienia jakbym próbował jakieś dzwi sforsować. Tera mam problemy ze zjedzeniem kanapki ;x

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #655 dnia: Kwietnia 12, 2011, 10:17:59 pm »
Co do ramienia to ja mam podobny problem tylko ja się czuje jak bym wpadł pod jakiś furgon czy coś xD a co do zęba to w czym problem wziąść jakiś dobry lek przeciw bólowy ja osobiście polecam pylargin czy jak on tam się zwie. A pro po problemów podczas i po śnie to mnie często łapią skurcze nóg w środku nocy i się zastanawiam czym to jest spowodowane. xD

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #656 dnia: Kwietnia 13, 2011, 01:09:22 am »
tak czytając pare postów wstecz na temat strzygi w snach. sen w śnie to jest trochę pokrewne do snów kontrolowanych, ale w tym wypadku strzyga sie nie objawia. całe to wspomniane zjawisko ma natomiast częste występownie w praktykach związanych  OBE (out of body experience) czy jak tam zwał, zwłaszcza u początkujących osób, które się w to bawią i mają problemy z kontrlowanym zasypianiem. jest to tak zwana zmora przysenna. jak kogoś by interesowało :f

http://www.swiadomesny.pl/

trochę tu jest głupot na ten temat. ogólnie ze świadomymi snami nie mam problemu, zas jeśli o wychodzenie poza ciało jestem sceptykiem. ale co kto lubi, w wakacje spotykałem się z panną co swiecie w to wierzyła i chciał mnie w to wciągnąć, bym z nią po podróżował astralnie o_O. na moje szczęście ograniczyło się to do bardziej przyziemnych podrózy :F
Kame Hame Ha

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #657 dnia: Kwietnia 13, 2011, 12:25:13 pm »
nie pisałem ze ząb tylko żuchwa, dokładnie to z prawej strony, więc wnioskuje ze wciskałem szczękę w ramie ;f

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #658 dnia: Kwietnia 13, 2011, 03:09:39 pm »
Ostatnio po czytaniu postów o horrorach przyśniła mi się Lightning walcząca z jakimiś zombie i innymi potworami,a zaraz po tym jakieś dziwne wesołe miasteczko brrr

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #659 dnia: Kwietnia 13, 2011, 06:33:27 pm »
pewnie z klaunami ;x