Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 98965 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #680 dnia: Maja 13, 2011, 05:30:28 pm »
a mi się śniła wojna. Drużyny: USA, Japonia, Niemcy [czyli tak standardowo :F]. Z tego co pamiętam, kogoś szukałam i pół nocy tłukłam wszystko co się rusza :F

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #681 dnia: Maja 13, 2011, 08:22:31 pm »
Zauważyłam też,że często śni mi się,że uciekam lub zwiedzam różne pomieszczenia,w większości wypadków są to jakieś domy z antycznymi meblami,szkoły,czy ogólnie zamknięte pomieszczenia.

Nie śniła Ci się dodatkowo mała dziewczynka pojawiająca się na parę sekund? Bo brzmi zupełnie jakbyś była w nowhere z SH1  :F
Hm nie jakoś nigdy nie było w takim śnie dziewczynki o.o

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #682 dnia: Maja 14, 2011, 07:58:57 am »
Mnie się śniła dziewczynka ganiająca mnie po klatce schodowej z nożem kuchennym takim do mięsa. xD Ale to wieki temu. A tak swoją drogą to co to za mania żeby do horrorów zawsze dawać jakąś ciemnowłosą dziewczynkę F.E.A.R, SH w filmach to samo the ring, klątwa. :F 

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #683 dnia: Maja 14, 2011, 01:08:18 pm »
to powiedz mi co cie przyprawi o ciarki: uczesana blondyneczka pacząca w oczy czy zaniedbana czarnowłosa w pidżamie ze spuszczoną głową

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #684 dnia: Maja 14, 2011, 02:18:08 pm »
Cytuj
uczesana blondyneczka pacząca w oczy
Bo ma na twarzy 10cm tapety, a między nogami pewnie 4-ty poziom skażenia biologicznego.
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2011, 02:19:59 pm wysłana przez Solidus »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #685 dnia: Maja 14, 2011, 02:49:45 pm »
to powiedz mi co cie przyprawi o ciarki: uczesana blondyneczka pacząca w oczy czy zaniedbana czarnowłosa w pidżamie ze spuszczoną głową
no niby tak ale blondynki też bywają straszne.  :F

No ale żeby nie odbiegać od tematu to miałem dziś w nocy pewien dziwny wypadek, mianowicie obudziłem się tak w środku nocy i byłem taki noo na pół śniący i z niewiadomych przyczyn samoczynnie walnąłem głową o ścianę i dalej poszedłem spać, czasem się zastanawiam dlaczego i czy komuś też się to zdarzyło. xD

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #686 dnia: Maja 14, 2011, 03:56:33 pm »
Mnie się zdarza,bo śpię blisko ściany,ale z reguły po takim raczej nieświadomym "walnięciu" się budzę.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #687 dnia: Maja 14, 2011, 08:33:13 pm »
ja sobie poduszkę postawiłem między mną a ścianą więc mi się już nie zdarza walić ani głową ani łokciem ;x

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #688 dnia: Maja 15, 2011, 08:19:15 am »
Ja mam tylko dwa jaśki i zazwyczaj służą jako osłaniacze na obie poręcze od łóżka na ścianie mi nie starcza xD to często się przywali, swoją drogą to wole uderzyć głową bo jak się walnie łokciem to jest takie dziwne przeszywające uczucie jak by cię prąd kopnął.

Ostatnio kolega mi opowiadał, że można komuś sen wmówić podczas gdy osoba śni należy wmawiać np: jesteś drwalem, jesteś drwalem podobno działa próbował ktoś ??  :F

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Sny
« Odpowiedź #689 dnia: Maja 15, 2011, 12:09:58 pm »
Ja tam nigdy nie lubiłem spać przy ścianie, we dwoje zawsze bezczelnie rezerwuję sobie miejsce z drugiej strony ;x
Co prawda zdarzyło mi się już zlecieć z łóżka, ale to i tak lepsze niż walić głową o ścianę!
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2011, 12:11:19 pm wysłana przez Sitheral »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #690 dnia: Maja 15, 2011, 01:04:01 pm »
Cytuj
Ostatnio kolega mi opowiadał, że można komuś sen wmówić podczas gdy osoba śni należy wmawiać np: jesteś drwalem, jesteś drwalem podobno działa próbował ktoś ??
ni wiem jak twój kolega ale ja się budzę jak ktoś nade mną stoi jece zanim otworzy usta

Cytuj
Ja mam tylko dwa jaśki
ja śpię z 7 poduszkami

Cytuj
Co prawda zdarzyło mi się już zlecieć z łóżka
mi za młodu też, jak spałem na 1 osobowym tapczanie, przechyliłem się na bok myśląc że trafie na ścianę i bum... nie ta strona  :F
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2011, 01:05:34 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #691 dnia: Maja 15, 2011, 03:03:56 pm »
Cytuj
Ostatnio kolega mi opowiadał, że można komuś sen wmówić podczas gdy osoba śni należy wmawiać np: jesteś drwalem, jesteś drwalem podobno działa próbował ktoś ??
ni wiem jak twój kolega ale ja się budzę jak ktoś nade mną stoi jece zanim otworzy usta

Cytuj
Ja mam tylko dwa jaśki
ja śpię z 7 poduszkami

Cytuj
Co prawda zdarzyło mi się już zlecieć z łóżka
mi za młodu też, jak spałem na 1 osobowym tapczanie, przechyliłem się na bok myśląc że trafie na ścianę i bum... nie ta strona  :F
wszystko 'same here' :F

Ja mam tylko dwa jaśki i zazwyczaj służą jako osłaniacze na obie poręcze od łóżka na ścianie mi nie starcza xD to często się przywali, swoją drogą to wole uderzyć głową bo jak się walnie łokciem to jest takie dziwne przeszywające uczucie jak by cię prąd kopnął.

Ostatnio kolega mi opowiadał, że można komuś sen wmówić podczas gdy osoba śni należy wmawiać np: jesteś drwalem, jesteś drwalem podobno działa próbował ktoś ??  :F
z wmawianiem nie próbowałam. Za to ciekawie działa dopadnięcie śpiącego, potrząsanie nim i rozpaczliwe wrzeszczenie 'GDZIE SĄ KLUCZE DO CZOŁGU?!'. Niektórzy nawet zaczynają szukać :]

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #692 dnia: Maja 15, 2011, 03:49:26 pm »
ja widziałem filmik gdzie panienka gościa krzykiem (bodajże) obudziła a ten ją odruchowo znokautował pięścią i stanął w pozycji bojowej jece zanim skumał co się dzieje ;x

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #693 dnia: Maja 15, 2011, 08:09:40 pm »
 o to ciekawe z tymi kluczykami his jutro na braciszku z rana przetestuje młehehehehe.

marv ja miałem podobną sytuację jak ojciec mnie na ryby o 4 rano budził to mu gałę sprzedałem odruchowo, albo jak o 3 rano jechaliśmy na wakacje i ustawiłem telewizor żeby nas obudził na cały regulator jak się włączył to myślałem, że w sufit uderzę xD.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #694 dnia: Kwietnia 27, 2012, 07:53:45 am »
Musze się czymś z wami podzielić
Mianowicie od niedawna praktykuje tzw LD świadomy sen
No i do pewnego czasu a konkretnie do dziś mi się to nie udawało głównie dlatego że miałem złą taktykę

No więc dziś nocy sobie odliczałem do 30 z przerwą po 5s
taka była pierwotna taktyka i nie przynosiła żadnych rezultatów przynajmniej tak mi się wydawało to mi weszło podświadomie w nawyk no i jak obudziłem się dziś 3 rano i chciałem zasnąć automatycznie zacząłem od licznie od 30 do 0 po czym dostałem paraliżu sennego i nagle bu jestem u siebie w pokoju wstaje i robię test rzeczywistości czyli łapie się za nos i próbuję oddychać no i mogę co jest oznaką że śnię.
Pierwsze co mi przyszło do głowy to latanie no więc próbuję podskakuje i powoli opadam ale wznieś się "kurczaczek" nie mogę
po kilku próbach nie udało mi się oszukać samego siebie i uwierzyć w to że mogę latać. Następna próba telekineza to mi wychodziło bez problemu mogłem przesuwać i podnosić siłą woli duże jak i małe elementy wciąż mówię o śnie oczywiście.
Następna próba pomyślałem że chce kontrolować jakiś żywioł
bądź coś w tym stylu no więc wystawiam rękę i czekam no i pojawiło się coś na wzór kuli składającej się z wiązek prądu elektrycznego rzuciłem tym w pluszowego misia z myślą że się zapali ale jemu nic to nie zrobiło nie wiem dlaczego :p Następny test to chciałem sprawdzić czy mogę przeglądać swój mózg na przykład przywoływać wspomnienia znane zapachy, odczucie, smak.
Udało mi się przywołać smak frytek z mcdonalda a właściwie paczkę frytek które mogłem jeść i czuć smak a się nie najadać. Z wspomnieniami było gorzej niektórych nie dało się odtworzyć i zacząłem pomału tracić nad wszystkim kontrolę pojawiali się moi znajomi, rodzice i coś do mnie cały czas mówili ja im tłumaczyłem żeby się ocknęli to sen a oni nie rób z siebie debila to realne życie, podświadomość chciała za pomocą ich wyeliminować świadomość z snu no więc ja mówię to jest mój świat a wy jesteście wytworami mojej wyobraźni wszystko się rozmyło i się budzę przynajmniej mi się tak wydawało wstaje w swoim pokoju robię test rzeczywistości i "kurczaczek" strzyga to się uśmiercam i co znowu to samo i tak 10 razy popełniałem dziś samobójstwo.

No więc zachęcam inne osoby do praktykowania w pełni bezpieczne oczywiście jak się uważa bo ktoś po przebudzeniu się może uznać że popadł w strzygę i się zabić naprawdę. Dlatego z tym lepiej uważać no i osobą mającym kłopoty z sercem odradzam praktykowanie

Taktyka jak by kogoś interesowała wygląda tak
potrzebny nam taki stan że po oczy same się zamykają a po położeniu się zasypiamy w ciągu paru sekund przy innym stanie się to nie uda a jak się uda to się nie będzię miało pełnej kontroli. No więc kładziemy się i odliczamy do 40 bądź 30 bez przerwy powinniśmy dostać paraliżu sennego odczuwa się wtedy strach ale trzeba go zlekceważyć bo się nie uda no jesteśmy w świadomym śnie na dzień dobry test rzeczywistości próba oddychania z zamkniętym nosem jeśli się da to jesteśmy w śnie, podskoczenie i sprawdzenie czy spadamy powoli jeśli tak to wiadomo, ostatni test jest nie konieczny ale jak ktoś chce być pewien to może zadać sobie bul jeśli jest we śnie to go nie odczuje :p
To by było na tyle :D

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #695 dnia: Maja 02, 2012, 04:07:13 pm »
ku*wa śniły mi się mandaty...do tego trzy oby nie były to sny prorocze...
]


Offline frendzel13521

  • Soldier
  • Wiadomości: 49
  • Tak wiem jestem zajebisty
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #696 dnia: Maja 02, 2012, 06:42:07 pm »
A mi się sniło że byłem na lekcji niemieckiego i wszystko umiałem. A co dziwne odrobilem prace domową. Potem miałem inny sen ale go nie pamiętam.
The Frendzel

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sny
« Odpowiedź #697 dnia: Maja 03, 2012, 11:21:14 pm »
Sny. W sumie pomijając czasami typowo dorosłe sny, to jednak zdarzają mi się konkretnie popieprzone sny. Jednak ja nie o tym. Zawsze zastanawiał mnie fakt, że czasami pamiętam każdy sen z okresu 2 tygodni, a potem przez pół roku nic. Jest to może jakoś uwarunkowane czymś?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #698 dnia: Maja 04, 2012, 12:27:47 am »
Wydaje mi się, że to zależy od tego co ci się przyśni. Czasem masz takie sny, które są "meh", nawet jeżeli były ostro pojebane, i wtedy ich nie pamiętasz. Ale czasami są jakieś takie bardziej poruszające, czy to koszmary, czy jakieś takie głębsze emocjonalnie i te się lepiej pamięta. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Sny
« Odpowiedź #699 dnia: Maja 04, 2012, 12:28:49 am »
Czy ja wiem czy jeżdżenie na dinozaurze po świecie jest tak głębokie emocjonalne ;)