Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 102303 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #620 dnia: Lutego 05, 2011, 02:30:20 am »
Cytuj
ale na kulkach były napisane ceny
Z tym, że we śnie odczytanie jakiegokolwiek tekstu jest niemożliwe, bo albo są to jakieś chaotyczne szlaczki albo jest wszystko rozmazane. Sam to sprawdzałem jak się LD uczyłem. Nawet napisać nic sensownego nie potrafiłem.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #621 dnia: Lutego 05, 2011, 07:14:43 am »
w śnie się o tym nie myśli wydaje ci się to realistyczne a z tego co pamiętam to takie właśnie były ceny utkwiły mi w pamięci wszystko co tanie zawsze zostaje na stałe w mojej pamięci nie zapomnę ceny kulek które mają w sobie taką moc a są tak tanie to nie było dokładnie przeczytane to był pogłos jak po spojrzeniu na te napisy wiedział co na nich pisze tak miałem tylko trudno było opisać dokładnie te uczucia dlatego przedstawiłem je bardziej realistycznie a tak w ogóle to gdzieś czytałem że sny to w pewnym sensie streszczenie naszego następnego dnia tylko gdy wpływa na to nasza wyobraźnia powstają niestworzone historię gdyby tak człowiek podczas zasypiania wyłączył myślenie miał by wizję na jutrzejsze dnie
a tak mamy tylko TŻV czy jak to się pisze jest pewno tchnienie gdy napotykamy pewne miejsce bądź sytuację mamy odczucie że gdzieś już to widzieliśmy bo gdy śnimy wizja jest przekazywana ale z domierzką naszej wyobraźni z czego nie wiadomo co wziąść na poważnie a co nie heh trochę uciekłem od tematu

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #622 dnia: Lutego 05, 2011, 01:04:20 pm »
Cytuj
a tak mamy tylko TŻV czy jak to się pisze jest pewno tchnienie gdy napotykamy pewne miejsce bądź sytuację mamy odczucie że gdzieś już to widzieliśmy bo gdy śnimy wizja jest przekazywana ale z domierzką naszej wyobraźni z czego nie wiadomo co wziąść na poważnie a co nie heh trochę uciekłem od tematu
Widzę, że masz pociąg do takich rzeczy. Chodzi ci o Deja vu. I nie, nie wyśniliśmy tego, to tylko nasz umysł robi nas w ciula.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #623 dnia: Lutego 05, 2011, 01:19:47 pm »
ja mam dosc czesto dejavu a podobno to oznaka choroby psychicznej ;x

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #624 dnia: Lutego 05, 2011, 02:58:17 pm »
marv może i masz rację choć ja jestem zdrowy psychicznie      ( przynajmniej tak uważam ) hehehe :)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #625 dnia: Lutego 05, 2011, 09:18:44 pm »
to wprost przeciwnie do mnie bo ja wiem ze mam nasrane welbie, ale ze nie zagrazam sobie ani otoczeniu to sie nie oddaje do psychiatryka

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #626 dnia: Lutego 06, 2011, 07:56:33 am »
ja jestem bezpieczny do czasu gdy ktoś mnie rozdrażni hehehe :)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #627 dnia: Lutego 06, 2011, 01:40:14 pm »
Tekst o TJV mocny. Bardzo.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #628 dnia: Lutego 11, 2011, 11:11:34 am »
O to znów napisze o swoim następnym dziwnym dość śnie. Zasnąłem i znalazłem się na łące był zmierzch w około rosła wysoka pomarańczowa trawa. Idąc i idąc przed siebie napotkałem się na wielkiego ziemniaka, takiego 4 razy większego ode mnie gdy się odwróciłem zauważyłem, że jestem pod górkę no i zgadnijcie co się stało. Ziemniak zaczął się turlać to ja w nogi biegnę i skok w bok  na przyczepę z pomidorami. Ona też jedzie razem ze mną ciągnący ją płonący koń upada ja wyskakuje przed siebie lądując w błocie ku wejść burmecji z ff 9. Zdziwiłem się jakiś idiota jadł jabłka wysypane z wagonu tuż pod bramą. Deszcz padał ja cały zmoczony chciałem się schować w jednym z domków wbijam na chatkę. Nagle robi się ciemno widzę schody idę do nich otwieram witrażowe drzwi i co znajduję się  n korytarzu domu kiepskich. Joj to było dziwne idę przechodzę ko o kibla wchodzę do domu kiepskich i słyszę jakąś kłótnię rodzinną. W moją stronę idzie cycu krzycząc sepleniącym się głosem wypierdzielaj mie stąd wypierdzielaj !!! Uciekłem przez drzwi paździocha i znalazłem się na plaży była noc i było cicho, obróciłem się za siebie drzwi nie było ojojojojoj ale posrany sen. Idę wzdłuż linii brzegowej idę i idę robi się widno patrze drzewo, podchodzę rośnie na nim kiełbasa chyba podwawelska chwyciłem ugryzłem przeżułem i się budzę gryząc poduszkę, hehehe pomyślałem ale zryty sen i wbiłem na kompa happy end. :) 

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #629 dnia: Lutego 11, 2011, 12:54:40 pm »
tez mialem dzis dziwny ale nie ejstem stanie go sesownie opisac, wazne ze znowu sie bawilem telekineza i super siłą ;d

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #630 dnia: Lutego 13, 2011, 03:02:34 pm »
Zastanawiam się jak to robisz, że odnajdujesz się tak po prostu we śnie ja się odnalazłem raz jak śnił mi się koszmar ale mimo wszelkich starań nie mogłem wznieść się w górę, mimo iż wiedziałem o tym, że wszystko mi się śni.  :F

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #631 dnia: Lutego 13, 2011, 06:05:30 pm »
sila woli iiiii nadludzka chec posiadania supermocy ;d

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #632 dnia: Lutego 13, 2011, 06:15:31 pm »
Ciekawi mnie prawdziwość teorii o opuszczaniu przez nasze ciała duszy w momencie gdy czujemy wstrząs zaraz przed zaśnięciem. Te takie "łubudubu" lub uczucie spadania to niby moment w którym nasza dusza wychodzi z ciała. Heh, chciałbym sobie powędrować poza ciałem chociaż raz. Częst oten temat poruszany jest w literaturze grozy, którą czytuję dość często. Ostatnio też ten temat pojawił się w anime Guardian of the Sacred Spirit, ale takich "realistycznych" przykładów to nie znam. Oczywiście chyba każdy miał ten wstrząs ale jakoś wątpię żeby to był moment w którym nasze ciała pozostają bezduszne na jakiś czas. Tym bardziej że ja praktycznie zawsze budzę sie po takim wstrząsie. A paraliżu sennego też nigdy nie miałem.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #633 dnia: Lutego 13, 2011, 06:27:31 pm »
ja czasami mam tak ze sie nagle budze, otwieram oczy i czuje ze dostalem dawke adrenaliny bez powodu, o takie cos chodzi?

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #634 dnia: Lutego 13, 2011, 06:30:40 pm »
Nie, nie wydaje mi się. Mi chodzi o ten moment gdy już prawie zasypiamy i naszym ciałem wstrząsa potężny dreszcz. Lub mamy wrażenie że spadamy wtedy szybko wykonujemy gwałtowny ruch by uchronic się przed tym upadkiem. Mi śni się w tym momencie że biegnę i nagle się potykam. A o przypływie adrenaliny to jeszcze nie słyszałem.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Sny
« Odpowiedź #635 dnia: Lutego 13, 2011, 06:50:04 pm »
Aw miałam coś podobnego tyle,że to było uczucie spadania w taką czarną nicość i zaraz po tym się budziłam.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #636 dnia: Lutego 13, 2011, 06:56:29 pm »
Ta przez te drganie nie raz przypieprzyłem głową o ścianę przy tym fakt jest przypływ andrelaniny to jedno i to samo raczej dusza nie opuszcza ciała. Jesteśmy w fazie pomiędzy życiem a snem co powoduje wstrząs chociaż kiedyś zastanawiałem się na wędrówce duszy do świata snów, to co mówisz to zwyczajny wstrząs błąd w funkcjonowaniu organizmu, nieudana próba zapadnięcia w sen to tylko głupi błąd niema co się nim przejmować bo dusza na pewno nie ucieknie hehehe.  :blink:

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #637 dnia: Lutego 13, 2011, 07:14:46 pm »
Nie to żebym się tym przejmował po prostu budzi to moje zainteresowanie.W żadne zjawiska paranormalne nie wierzę póki co, po prostu ciekawi mnie wiara niektórych ludzi w coś takiego jak wędrówka poza ciałem.
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2011, 10:12:14 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Sny
« Odpowiedź #638 dnia: Lutego 13, 2011, 07:17:49 pm »
Rozumiem każdy ma swoje zainteresowania zazwyczaj są to rzeczy których jeszcze nikt do końca nie zbadał  :F

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Sny
« Odpowiedź #639 dnia: Lutego 13, 2011, 10:13:51 pm »
well mi sie kiedys snilo ze dostalem kulke w brzuch i poczulem ten bol tak silnie ze sie obudzilem, zginalem inaczej mowiac ;x