Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 100037 razy)

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #400 dnia: Września 19, 2006, 12:31:13 pm »
heh to masz luz ja mam prorocze sny (mowie serio) lub zwiazane z pewnom osobom no i niekiedy z Lineage 2  

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sny
« Odpowiedź #401 dnia: Września 19, 2006, 04:34:14 pm »
ja proroczego chyba nigdy nie mialam ;p dzis mi sie snilo ze tata dal mi samochod i wjechalam pod prad i zdezylam sie -tak tak- z Tantem! nie wiem skad to wiem, bo nawet goscia nie widzialam, poprostu to byl On ;p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #402 dnia: Września 23, 2006, 03:30:12 pm »
Przyśniłem ci się Selphie... to musi coś znaczyć hihihi

Ja nie jestem do końca pewien co mi się śniło, ale ze strzępków snu włania się chyba katamari heh.... pamiętam tylko, że obudziłem się z tego snu, kiedy telefon zadzwonił (dzwonił do mnie Ashley, żeby się zapytać, czy ze stroną wszystko w porzadku).

==================

Ale miałem dzisiaj dziwny sen siakiś. Byłem gdzieś kuźwa w lesie, gdzie była siakaś wieś, gdzie wszyscy mówili po rosyjsku, a ja się opiekowałem Persoconem (vide Chobits.... to chyba nawet Chii była). No i potem wracaliśmy z tego lasu samolotem, to tej Chii się zaczęło coś dziać w obwodach, a potem samolot wybuchł, a Chii zmieniła się w dwie Chii - jedną jakąś dziwną i jedną normalną dziewczynę. Potem jeszcze coś było (dokładnie nie pamiętam), a potem była siakaś akcja z bohaterami pokemonów, że oni lecieli na jakiejś dużej paralotni. Czyli ogólnie dosyć poryty sen..... tak to jest jak się prowadzi żucie studenta.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #403 dnia: Września 23, 2006, 03:57:20 pm »
Cytuj
tak to jest jak się prowadzi żucie studenta.
żucie? To co ty żujesz studentów? O_o

A sen rzeczywiście poryty XD A myślałam, że to ja mam głupie sny

Damn it... akurat jedną ręką pisałem, mogłem się pomylić heh
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2006, 04:01:14 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Cloud_Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Sny
« Odpowiedź #404 dnia: Września 23, 2006, 08:31:54 pm »
Mi się sniło coś wspaniałego!!

Byłem w świecie rpg i widziałem Tife I Clouda miałem miecz i byłem dobrym wojownijakie ale pod koniec snu był koszmar sepiroth nie zabił :(. ;( dednołem.
Samochody


Witam wszystkich przybyłem z Nibelhim i szukam tajemnic związanych z mojej przeszłości.Moją misją jest zabicie Sephirota.



I am son Jenowa.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #405 dnia: Września 23, 2006, 08:35:04 pm »
Cytuj
Byłem w świecie rpg i widziałem Tife I Clouda miałem miecz i byłem dobrym wojownijakie ale pod koniec snu był koszmar sepiroth nie zabił sad.gif. cry.gif dednołem.


gg, gg...


wykasujcie ten post if needed...
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2006, 08:35:55 pm wysłana przez Goha »

Offline Cloud_Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Sny
« Odpowiedź #406 dnia: Września 24, 2006, 08:59:41 am »
Cytuj
Cytuj
Byłem w świecie rpg i widziałem Tife I Clouda miałem miecz i byłem dobrym wojownijakie ale pod koniec snu był koszmar sepiroth nie zabił sad.gif. cry.gif dednołem.


gg, gg...


wykasujcie ten post if needed...
ale to prawda to było wczoraj!!!!

obudziłem się potem.
Samochody


Witam wszystkich przybyłem z Nibelhim i szukam tajemnic związanych z mojej przeszłości.Moją misją jest zabicie Sephirota.



I am son Jenowa.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #407 dnia: Września 28, 2006, 01:44:28 am »
Oh a ja dziś miałem jakiś dziwny sen. Śniło mi się , że Gipsi był u mnie na chacie i sformatował mi twardziela i oczywiście wstałem w tym momencie spocony z obawą o moje dane na twardym. Nie rozumiem moich snów czasem , a czaem to nawet schizy mam , że nawet opisać się nie da , dziwne uczucia przychodzą nagle w tych snach.
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #408 dnia: Września 28, 2006, 01:51:04 am »
Wiedzialem... tylko opublikowalem moje zdjecie i juz sia sie ludziom horrory z moim krzywym pyskiem snia ;]

Miej nadzieje zeby to nie byl jakis proroczy sen i zeby ci dysk nie padl, bo to jest nie fajne przezycie jak ci sie same tak bez niczego dane skasuja;/
Lepiej odrazu zabieraj sieza nagrywanie tych 50 plyt CD-R co miales do nagrania ;]

Aha no i pilnuj się... wczorajszej nocy bylem u ciebie formatowac kompa... dzisiejszej zas przyjde spenetrować twój odbyt i zgwałcic twojego psa/kota/siostre/lodówke tudzież odkurzacz;]
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2006, 01:51:37 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #409 dnia: Września 28, 2006, 02:00:30 am »
Cytuj
Miej nadzieje zeby to nie byl jakis proroczy sen i zeby ci dysk nie padl, bo to jest nie fajne przezycie jak ci sie same tak bez niczego dane skasuja;/
Lepiej odrazu zabieraj sieza nagrywanie tych 50 plyt CD-R co miales do nagrania ;]
Tego jest ponad 50 i nie liczyłem dokładnie ale szacuję na jakieś 70 płyt.

Cytuj
Aha no i pilnuj się... wczorajszej nocy bylem u ciebie formatowac kompa... dzisiejszej zas przyjde spenetrować twój odbyt i zgwałcic twojego psa/kota/siostre/lodówke tudzież odkurzacz;]
Haha z moim odkurzaczem nie masz szans bo ma niewiarygodną moc ;]
A chciałem dziś wcześniej zasnąć , żeby jutro się wybrać ok. 10:00 do Gda załatwić pare spraw i kupić nowy kubraczek , ale hyba teraz nie zasne bo strach.

A @#$%& nie moge znaleźć piżamy , hyba pójde na golasa spać  O_o
W sumie tak najwygodniej ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #410 dnia: Września 28, 2006, 09:07:43 am »
Mnie ostatnio znów przyśniło się Squarezone, to chyba już 3 albo 4 raz. Nia pamiętam dokładnie tego snu ale dotyczył on Squarezonek. Chyba też zaczynam dostawać schizy siedząc na tej stronie.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Sny
« Odpowiedź #411 dnia: Września 28, 2006, 09:24:15 am »
Cytuj
Mnie ostatnio znów przyśniło się Squarezone
dżiz... prawie każdemu użytkownikowi śniło się przynajmniej raz SkwerZone O.o Na mnie działa chyba 'zapora systemu windows'. xD Mnie się nigdy nic z takich rzeczy nie śniło, hehehe.
Ciekawe macie sny.
W sumie to ja ostatnio pewnie kładę się do łóżka zbyt zmęczona by mieć jakiekolwiek sny x)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #412 dnia: Września 28, 2006, 01:51:10 pm »
Uf dziś na szczęśnie nic mi się nie śniło i obudziłem się dość wyspany.Gipsi twoja magia VooDoo nie zadziałała hyba.

Cytuj
QUOTE (RadicalDreamer)
Mnie ostatnio znów przyśniło się Squarezone

dżiz... prawie każdemu użytkownikowi śniło się przynajmniej raz SkwerZone O.o Na mnie działa chyba 'zapora systemu windows'. XD Mnie się nigdy nic z takich rzeczy nie śniło, hehehe.
Ciekawe macie sny.
W sumie to ja ostatnio pewnie kładę się do łóżka zbyt zmęczona by mieć jakiekolwiek sny x)

Skąd wiesz , że w przyszłości nie trafi ci sie koszmar ze Squarezone ?
Gipsi znajdz jakiś przedmiot do niej należący i za pomocą magi VooDoo pokaż jej taki koszmar. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Cloud_Strife

  • Soldier
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
    • http://
Sny
« Odpowiedź #413 dnia: Września 28, 2006, 02:10:31 pm »
mi się dzisiaj śniło że mam 18 lat jestem zawodowym piłkażem i dostaję poważną kontuzję.Nie moge chodzić . Wtedy obudziłem się nie na łóżku ale na podłodze i bolała mnie noga  :angry:  
Samochody


Witam wszystkich przybyłem z Nibelhim i szukam tajemnic związanych z mojej przeszłości.Moją misją jest zabicie Sephirota.



I am son Jenowa.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #414 dnia: Września 28, 2006, 02:15:24 pm »
Cytuj
Gipsi znajdz jakiś przedmiot do niej należący i za pomocą magi VooDoo pokaż jej taki koszmar. ;]
Może wydrukować sobie jej zdjęcie ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #415 dnia: Września 28, 2006, 02:25:50 pm »
Cytuj
Cytuj
Gipsi znajdz jakiś przedmiot do niej należący i za pomocą magi VooDoo pokaż jej taki koszmar. ;]
Może wydrukować sobie jej zdjęcie ;]

Sądzę , że już ma. ;]
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2006, 02:27:08 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Sny
« Odpowiedź #416 dnia: Września 28, 2006, 05:31:48 pm »
Znowu obgadują coś za moimi plecami no xD Niee jakoś mi się nie pali do snu ze SkwerZonem, bo to oznaczałoby jakąś chorą obsesję...
Cytuj
mi się dzisiaj śniło że mam 18 lat jestem zawodowym piłkażem i dostaję poważną kontuzję.Nie moge chodzić . Wtedy obudziłem się nie na łóżku ale na podłodze i bolała mnie noga
Sen człowieka, który nie ma obsesji x) Pewno lubi piłkę nożną zgadza się? Bo raczej nie słyszałam żeby ktoś śnił o sporcie, którego nie cierpi ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #417 dnia: Września 30, 2006, 06:18:23 pm »
Cytuj
Niee jakoś mi się nie pali do snu ze SkwerZonem, bo to oznaczałoby jakąś chorą obsesję...
Niby ja mam jakieś chore obsesje ? ;) <żuca nożem w tarczę ze zdjęciem Anouk>

Dziś mi się snił raczej normalny sen o tym ... no...  to co tygryski lubią najbardziej :>
Ale szczegółów nie pamiętam.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #418 dnia: Września 30, 2006, 06:24:55 pm »
Cytuj
Dziś mi się snił raczej normalny sen o tym ... no...  to co tygryski lubią najbardziej :>
Ale szczegółów nie pamiętam.
 :shifty: tiaaa... nie pamiętasz... yasne. Powiedz, że nie chcesz sie tym dzielić, że wolisz to zatrzymać tylko dla siebie ;)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #419 dnia: Września 30, 2006, 06:26:48 pm »
Zresztą co ja będe pisał. Dżentelmen nie mówi o takich sprawach.  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...