Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 100102 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #380 dnia: Września 01, 2006, 12:12:50 pm »
sny=zazwyczaj są odwrotnością rzeczywistości, nie mają nic wspólnego z przepowiadaniem przyszłości - raczej manifestują nasze wyobrażenie o przyszłości, które mogą być realymi możliwościami tego, co mamy zamiar zrobić. Np, podejmujemy jakąs decyzję, a nasz umysł czasami bez naszej wiedzy próbuje analizować to, co będzie jej konsekwencją.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2006, 12:13:13 pm wysłana przez Goha »

Offline Sephiron

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #381 dnia: Września 01, 2006, 05:15:17 pm »
ja zazwyczaj mam sny związane z jrpg.jak miałem 12 to śniło mi się w 6 odcinkach w odstępach czasu przez 2 miesiące sny o tym jak przygarnołem digimona O_o ,a w ostanim śnie kiermsz szkolny z mojej dodstawówki przeńósł się do innego wymiaru,gdzi walczyłem z bossem.kiedy indziej (rok temu) śniło mi się z kolei,że cz4ekałem w kine na film "Pokemon kontra sephiroth-Decydujące starcie ,al seans odwołano z powopdu uderzającego meteoru,co dowiedziałem się od pracującej jako kasjerka biletów Terry zmienionej w espera,która chciała byc  Ninja. powiedziała,żebym poszedł do parku,bo  widziała FusionDragona.więc poszłem do parku,ale zamiast FusionDragona spotkałem Clouda , który podrywał Rinone  ;)  

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Sny
« Odpowiedź #382 dnia: Września 01, 2006, 10:52:05 pm »
Jej chłopie ależ skomplikowany sen ^^ Moje sny są raczej nie związane z fantazją a ni z życiem codziennym. Niby nic nadzwyczajnego, ale nie znam miejsc i osób, które mi się śnią. Moje sny są też proste i symboliczne, na przykład śni mi się że błądzę po długich korytarzach wszędzie zielone drzwi otwieram każde, za ostatnimi pokój z dwoma pustymi łóżkami.
Słyszałam też, że kiedy się obudzi i miało się sen, to nie powinno się patrzeć przez okno w dal, bo się zapomina sen, no chyba, że się tego chce xD

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Sny
« Odpowiedź #383 dnia: Września 02, 2006, 09:31:15 am »
Cytuj
chociaż słyszałam o odwrotności snów.Jak śni ci się,że dzieje się coś złego to najwidoczniej spotka cię coś miłego...
Cytuj
sny=zazwyczaj są odwrotnością rzeczywistości, nie mają nic wspólnego z przepowiadaniem przyszłości - raczej manifestują nasze wyobrażenie o przyszłości, które mogą być realymi możliwościami tego, co mamy zamiar zrobić. Np, podejmujemy jakąs decyzję, a nasz umysł czasami bez naszej wiedzy próbuje analizować to, co będzie jej konsekwencją.
Nie zawsze. Z doświadczenia wiem, że zdarzają się różne przypadki. Czasem taki obraz czegoś złego we śnie może być sygnałem, że coś się w naszym życiu psuje, lub ktoś, kogo spotkamy będzie wobec nas nieuczciwy i lepiej zdwoić ostrożność.
Jest bardzo wiele gatunków snów. Niektóre faktycznie analizują coś co zrobiło na nas wrażenie tj. gry, filmy, książki czy nawet przeżycie minionego dnia. Jednak czasem są takie, które pozwalają poznać przyszłe wydarzenie, a przez to przyjąć jakąś postawę wobec czegoś nadchodzącego, czego normalnie nie dostrzegaliśmy. Warto więc zastanowić się nad nimi czasem.  

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Sny
« Odpowiedź #384 dnia: Września 07, 2006, 03:13:41 pm »
Od paru dni powtarza mi się sen w którym słyszę płacz kobiety albo dziecka (nie mogę rozróżnić) nagle w pewnym momęcie widzę krew. Zastanwiam się: Co ta może znaczyć. Dochodzę do wniosku że to wruży coś złego, wszystkie znaki od życia na to wskazują.
J-rock is the best!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #385 dnia: Września 07, 2006, 03:22:14 pm »
a ja miałem dzis sen pretendujący do tytułu najbardziej zdałnionego snu roku - sniło mi sie, ze  byłem dosłownie w Mario-landzie i razem z hydraulikiem ratowalismy ksiezniczke... a to dziwne, bo w Mario dawno nie grałem. a w szczegóły nie bede wnikał, w kazdym razie sen był beznadziejnie głupi
Kame Hame Ha

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #386 dnia: Września 07, 2006, 04:39:34 pm »
Cytuj
a ja miałem dzis sen pretendujący do tytułu najbardziej zdałnionego snu roku - sniło mi sie, ze byłem dosłownie w Mario-landzie i razem z hydraulikiem ratowalismy ksiezniczke... a to dziwne, bo w Mario dawno nie grałem. a w szczegóły nie bede wnikał, w kazdym razie sen był beznadziejnie głupi

Właśnie nie wnikaj w to

oookeeey... that was incredibly stupid. ~Gipsi~
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2006, 05:33:02 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #387 dnia: Września 12, 2006, 05:32:50 pm »
Mi się dzisiaj przyśnij psor od chemii fizycznej, którego nie widziałem od dwóch miesięcy i ciągle nie mam zamiaru oglądać. Przyśniło mi się, że był w moim domu i coś gadał z moją matką, a potem z moją siostrą (która też się uczyła na PG, więc go znała). Zły omen raczej, kiedy jeszcze zwrócimy uwagę na to, że dzisiaj zobaczyłem wyniki ze zbója z chemii fizycznej - zdało 6 osób na 39. Mam złe przeczucia co do soboty =_=....

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Sny
« Odpowiedź #388 dnia: Września 12, 2006, 06:20:46 pm »
Ja mam fajny sen. Znaczy się pewnien element, który powtarza się w kilku snach, często zupełnie innych. Otóż śni mi się chińska dzielnica, i to w dodatku w moim mieście, jakby nagle wcisnęli ją między bloki, osiedla. Eh szkoda, że nie ma jej na prawdę. Wszędzie wiszą te chińskie, papierowe, lampy w kolorze czerwonym z namalowanymi znakami. Otwarte są budki, w których sprzedają posiłki, ryż przede wszystkim. Wokół unosi się para gotowanego jedzenia. Zawsze kiedy widzę tą dzielnicę to jest noc, fajnie to wtedy wygląda, okolica oświetlona jest wiszącymi lampami i światłem dochodzącym z budek i sklepików. ^^ hehe

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Sny
« Odpowiedź #389 dnia: Września 16, 2006, 07:15:47 pm »
Wiem co znaczą moje krwawe sny. Kolejny rok szkolny w którym moja najwyższa ocena z W-Fu to 3. Koszmar moje sny są coraz bardziej krwawe, dzisiaj obudziłam się na podłodze... :cry:  
J-rock is the best!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sny
« Odpowiedź #390 dnia: Września 16, 2006, 11:25:01 pm »
Ja swojego dzisiejszego opowiadac nie bede.. piekny sen :P
Natomiast wczoraj snil mi sie Hitler i nic wlasciwie konkretnego, tylko on :-/
A nie wiem czy kiedys opowiadalam, dziadkowi mojej kolezanki snilo sie kiedys ze kopal Hitlera a kopal w sciane i palca zlamal XD

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Sny
« Odpowiedź #391 dnia: Września 17, 2006, 11:04:01 am »
Selphie ja raz miałam sen o jakimś japońskim demonie zła :devil: . Było strasznie. A tak przy okazji raz wywoływałam duchy z koleżankami i wywołałybyśmy ducha Hitlera, ale przerwałam to.
J-rock is the best!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #392 dnia: Września 17, 2006, 12:01:41 pm »
Cytuj
A tak przy okazji raz wywoływałam duchy z koleżankami i wywołałybyśmy ducha Hitlera
Nie watpie
Cytuj
Selphie ja raz miałam sen o jakimś japońskim demonie zła devil.gif . Było strasznie.
Jejciu jejciu! Jeeej!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sny
« Odpowiedź #393 dnia: Września 17, 2006, 12:06:22 pm »
Serge - wyluzuj, bo to sie o offtop zachacza powoli ^^

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #394 dnia: Września 17, 2006, 12:17:09 pm »
I co z tego ze zachacza o offtop? Twoja wypowiedz tez jest offtopem a Serge przynajmniej zapodal dobrego zarta... kazdy wlai lekkim offtopem a jeden post offtopwy to nic takieg nie jest... Sam walisz czesto oftopem tylko piszesz "Sory za OT"
Dopuki to nie jest kilka bezsensownych postow to wszystko jest OK...
Teraz juz przez nasze dwa posty jest mniej OKey ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #395 dnia: Września 18, 2006, 11:11:27 am »
Mnie ostatnio śnił się czyjś ślub..i zrgomadzenie całej rodziny...(jak narazie nie wróży to nic dobrego)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #396 dnia: Września 18, 2006, 04:05:59 pm »
Hmmm.. mi się śniło, że z kumplem gdzieś wyjechaliśmy (z Mlecznym) i gdzieś tam poznałem bardzo ładną dziewczyne (brunetke, krótkie włosy, rysy  twarzy lekko azjatyckie). Ale zanim doszło do jakiejś intymnej sytuacji, grałem w Q3 przez LAN'a w jakiejś kawiarence internetowej.... tak wiem, to głupie, żeby śniło mi się, że gram w strzelanke przez sieć...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Sny
« Odpowiedź #397 dnia: Września 18, 2006, 07:03:46 pm »
Czy to wpływ SZ(znaczy się tego, że zajmujecie się grami)? Ale obowiązkowym elementem w waszym śnie są gry XD ...Digimony, strzelanki, Mgs...  

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #398 dnia: Września 19, 2006, 01:28:39 am »
Oi jeśli chodzi o gry w snach to przypomniał mi się jeden sen który strasznie mię męczył pare lat temu jednej nocy.
Mianowicie śnił mi się Kefka i ja go tłukłem a on po jakimś czasie wracał znów bardziej napakowany i znów go załatwiałem itd. Towarzyszyło temu wszystkiemu dziwne uczucie lęku i bezradności. To było naprawdę straszne jak nic nie mogłem zrobić a on i tak wracał i wracał. Nie nawidziłem tej postaci jak grałem wcześniej w FF6.
Jak sobie to przypominam to mam beke ale nikomu nie życzę takiego snu ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Sny
« Odpowiedź #399 dnia: Września 19, 2006, 09:43:42 am »
Jak zwykle od jakichś 2 tygodni śni mi się krew i dziwny płacz.
Cyba zapiszę się na jakąś terapię...
J-rock is the best!