Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 100164 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #340 dnia: Stycznia 03, 2006, 06:35:13 pm »
Udało mi się dzisiaj osiągnąć Lucid Dream (kontrola snu). Oczywiście natychmiast po uświadomieniu sobie, że śnię zacząłem się budzić ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #341 dnia: Stycznia 03, 2006, 07:10:27 pm »
Cytuj
Udało mi się dzisiaj osiągnąć Lucid Dream (kontrola snu). Oczywiście natychmiast po uświadomieniu sobie, że śnię zacząłem się budzić ;/
To Ganz jest ekspertem w tym temacie. Ale on nas nie lubi (mnie juz tez :( ). Ja najczęściej nie pamiętam co mi się śni, ale gdy mnie coś wyrwie ze snu to wtedy pamiętam. Ostatnio śniła mi się moja młoda polonistka i na razie nie mogę jej w oczy spojrzeć ;) :D Czasami mam takie fajne sny, ze jak się budze to az zal ze tamten świat się nie okazał prawdziwym, tylko wysnionym.  

Offline I)RAGON

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • http://
Sny
« Odpowiedź #342 dnia: Stycznia 03, 2006, 07:31:08 pm »
To wiecie co mi sie sniło w Sylwestra że u mnie na osiedlu, jest tam boisko od kosza nie to wisiał na obręczy od kosza świniak rozcięty.
Jeśli coś jest źle staraj sie aby gorzej nie było niż jest

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #343 dnia: Stycznia 06, 2006, 01:34:31 am »
Sheesh...znowu poryty sen miałem. Ścigał mnie w nim Dr. Salvador (ten z piłą i workiem po kartoflach) z RE4 ze swoją armią Fast Zombie z Half-Life 2 w scenerii rodem z RE4. Ja miałem tylko pistolet i granat. Zagonili mnie do jakiegoś domu. Zdesperowany rzuciłem w Dr. Salvadora granatem. Potem spadły na niego wybuchowe beczki (dokładnie te z HL2) i zacząłem w nie strzelać. Po chwili wybuchły i nagle po Dr. Salvadorze została tylko płonąca siatka z jego resztkami, którą wrzuciłem do domku, który też wybuchł po chwili. Ostatnio długo grałem w dwie wyżej wymienione gry...Chyba teraz pogram trochę w Ace Combaty i jakieś gry ze snajperami :F
Jak grałem w Burnout Revenge to zaczęło mi się śnić, że się ścigam z kimś w cholernie szybkim aucie koło mojego osiedla i przy zderzeniu z kimś mogłem zrobić Aftertouch.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline martz

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • http://
Sny
« Odpowiedź #344 dnia: Lutego 21, 2006, 11:22:22 am »
sny... eh ja to mam całkiem miło ze snami... śnią mi się dość często.. zresztą każdemu człowiekowi śnią się każdej nocy ale zazwyczaj ich nie pamiętamy.
oto działanie naszej psychiki.. ot.. nic nadzwyczajnego.. sny trają przecież tylko kilka sekund.. czasem wydaje mi sie że trwają cała noc. nic strasznego w nich się nie dzieje... zazwyczaj kiedy ma zacząć się dziać, ja poprostu sie wybudzam.. świadomy sen..? nie wiem.. ale czasem wpływam na to czego chcę.. no chyba że w najlepszym momencie poprostu matka mnie budzi.. lub ten cholerny budzik.. sny.. długo by gadać..  
The spiders all in tune,
The evening of the moon,
Dreams are made winding through my head...
[/size]


something new is coming up.. I think it is my  convert[/size]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #345 dnia: Marca 11, 2006, 02:20:49 pm »
Cytuj
sny trają przecież tylko kilka sekund..

Sny trwają mniej więcej tyle co fazy REM, więc jakieś 30-40 minut. Każdej nocy człowiek ma przeciętnie 3 lub 4 sny, które występują właśnie w fazach REM, pomiędzy którymi są kilkunastominutowe fazy SEM.

========Few Days Later========

haha.. miałem wczoraj sen RPG... z grubsza polegał na tym, że była na uczelni i w bliżej nieokreślonym celu jeden z wykładowców zaczął wzywać demony... potem była jakaś uczta (też na uczelni) i jak ktoś zjadł to się zmieniał w demona... to ja się pokumałem o co chodzi i pobiegłem do stołówki (moja uczelnia nie ma stołówki), żeby jakieś normalne jedzenie dorwać, bo byłem głodny... no i pani ze stołówki okazała się być demonem, to ja zabrałem jakieś jedzenie i uciekłem szybko z uczelni... mniej-więcej tak to wyglądało... tak wiem, to dziwne... ale dobrze, że mi się plansza z Itadaki Street nie przyśniła, bo to by dopiero było dziwne.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #346 dnia: Czerwca 02, 2006, 08:35:53 pm »
Ostatnio mam koszmarne sny(zastanawiam się czemu).Wciąż śni mi się,że wypadają mi zęby,stoję przed lustrem i widzę jak płynie mi krew z ust.Żeby było fajnie czuję jej smak pozatym dla dodania uroku czuję okropny ból.Za każdym razem kiedy budzę się po takim śnie ze strachem sprawdzam czy mam wszystkie zęby na miejscu lub co gorsza nie leże zalana krwią...brr.

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #347 dnia: Czerwca 02, 2006, 11:39:29 pm »
nie jedz slodyczy przed snem ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sny
« Odpowiedź #348 dnia: Czerwca 02, 2006, 11:41:22 pm »
heh...ja ostatnie czasy budzę się zalany krwia z nosa ;/ za dużo chyba sypiam, 5 godzin to stanowczo za duzo :F

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwca 03, 2006, 02:31:54 pm »
krew ci moze leciec ze zmeczenia a nie z zaspania jak zle spisz to zamiast wypoczywasz sie meczysz <.<

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sny
« Odpowiedź #350 dnia: Czerwca 03, 2006, 02:37:50 pm »
wiem, wiem, żartobliwie to powiedziałem...sęk w tym, że wstaje wyspany jak nigdy ;/

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #351 dnia: Czerwca 03, 2006, 03:08:59 pm »
Kolega miał to samo, krew z nosa, lekarz stwierdził że za mało sypia. Ma to też coś wspólnego z nieregularnymi posiłkami.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #352 dnia: Czerwca 03, 2006, 06:15:42 pm »
to juz wiemy co sie stalo z Mothplorem...utopil sie we wlasnej krwi O.o
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2006, 06:16:07 pm wysłana przez S&S »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sny
« Odpowiedź #353 dnia: Czerwca 03, 2006, 10:09:11 pm »
Cytuj
to juz wiemy co sie stalo z Mothplorem...utopil sie we wlasnej krwi O.o
pff ja spokojnie spie "zdrowe" 7 godzin zawsze, nieliczac weekendow =p

żeby niebył zupełny offtop - polecam spanie przy otwartym oknie/intensywne wietrzenie zaraz przed snem = sprawdzone, owiele ciekawsze sny sie robią i bardziej "rzeczywiste" <silniej odczuwalne> ze wzgledu na lepsze dotlenienie czy costam=p

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #354 dnia: Czerwca 04, 2006, 04:19:44 pm »
This sux!

Snilo mi sie, ze mam nagrywarke DVD ;/ jakiez bylo moje rozczarowanie, gdy sie obudzilem ;/

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Sny
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwca 04, 2006, 09:17:25 pm »
Hahahaha - dobre ! Podobnie miałem jak byem mały - sniło mi się, że miałem trąbkę, a jak sie obudziłem to nie było ;(
a całkiem niedawno dużo kasy miałem we śnie i obudziłem sie spłukany - dobry sen duzo kosztuje jak widać :P
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #356 dnia: Czerwca 05, 2006, 11:45:11 am »
Cytuj
nie jedz slodyczy przed snem ;f
Nie jem...wogóle niczego nie jem przed snem.

Przypomniał mi się jeszcze jeden sen...
Raz śniło mi się,że znów stałam w łazience przed lustrem i tym razem widziałam swoje wnętrzności,znaczy się miałam dziurę w brzuchu,a potem zaczeła mi się skura próć na nim jak materiał i nic nie mogłam zrobić.

Może Morchol masz rację...
 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #357 dnia: Czerwca 05, 2006, 03:51:30 pm »
a wiecie, skoro już o snach ostatnich - dziś w nocy sniła mi sietotalna światowa dominacja.... wampiry opanowały świat, a ludzie byli hodowani w wielkich ogrodach na syberii jako zakąski. no i w jednym takim obozie miałem nieprzyjemność się znaleźć i być jednym z ogranizatorów grupy rebelianckiej. heh. nie wiem tylko czy obaliliśmy wampiry, bo mi się obudziło wcześnie rano i nazajęcia poszło :/
Kame Hame Ha

Offline mikessj2

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
Sny
« Odpowiedź #358 dnia: Czerwca 20, 2006, 03:32:02 pm »
co do mnie to ja śnie o tym co mi się stanie w przyszłości albo prościej śni mi się przyszłość w której ja jestem uczestnikiem (np.jako przechodzień koło wypadku itp). Lecz zaraz po przebudzeniu zapominam i sobie przypominam dopiero parę sekund przed tym wydarzeniem...

Offline Grabarz

  • Soldier
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://eltarion.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #359 dnia: Czerwca 20, 2006, 07:09:47 pm »
Co do snu z wypadaniem zębów to też go miałem, a żeby było "ciekawie" symbolizuje to czyjąś śmierć jeszcze zależy który ząb ci wypada. Jeśli przednie zęby (np. jedynki) śmierć kogoś z rodziny a te dalsze zę by to już przyjaciół itp. Wierze w to ponieważ miałem taki sen i się sprawdził.