Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 100333 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpnia 11, 2005, 06:29:37 pm »
dziś śniło mi się,że własna matka posądziła mnie o zoofilię :evil: ...i całą noc musiałam ją przekonywać,że z tym jamnikim,to było nie tak jak myśli ^_^

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpnia 11, 2005, 06:57:17 pm »
wisz nie ładnie okłamywac rodziców :F a ten jamnik pewnie jeszcze był martwy :devil:  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpnia 11, 2005, 06:59:47 pm »
nie...sapł...więc wyglądał troch jak martwy :devil:

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #303 dnia: Października 22, 2005, 03:41:00 pm »
A ja miałem porypany sen.... pamiętam, że okazało się w nim, że dziewczyna, której wczoraj wkręcałem, że jest Lucyferem, okazała się być jedną z moich koleżanek, a potem jakoś się zjawiła z nikąd kiedy ja siedziałem przed kompem i zaczęła na mnie krzyczeć, a potem mi wyznała miłość O_o... wiem... dziwne... ale potem pamiętam, że powiedziałem coś w stylu "przykro mi" i się pojawiła wtedy Hisoka..... pamiętam, że się uśmiechnęła (nie szyderczo.. co było jeszcze dziwniejsze).... a potem miałem reset tego miłego snu i zamiast koleżanki, Hisoki i wogóle miłej atmosfery, miałem sen o grubym kolesiu i trzech delfinach (wcale nie żartuję)... ale to było tak megadziwne, że aż szkoda gadać... a potem się obudziłem z mieszanymi uczuciami... o dziwo bez kaca...
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2005, 03:42:28 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #304 dnia: Listopada 10, 2005, 08:17:13 pm »
Zawsze myślałam,że nikomu się nie śnię..ale jednak się pomyliłam^^'.Mój kolega przyznał mi się,że miał sen ze mną w roli głównej.
Była noc..spał,ale nagle się obudził.Wyjrzał przez okno...było ciemno,ulice bez życia..cisza,nawet lampy się nie paliły.Stwierdził,że jednak nic się nie dzieje...i położył się spowrotem,jednak po chwili poczuł czyjś oddech na szyji.Odwrucił się ale nikogo nie zoaczył.Po chwili znów poczuł czyjś oddech i...kiedy się obrucił urzarłam go w szyję XD.
Fajnie...ja jako wampir...coś takiego^^.Ciekawi mnie bardzo jedna kwestia...akurat kiedy mu się śniłam to o tej samej godzinie o nim pomyślałam i to tak intensywnie...czyżbym umiała wkradać się w czyjeś sny??Hehe strzeszcie się ;P.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2005, 08:18:43 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sny
« Odpowiedź #305 dnia: Listopada 25, 2005, 10:10:00 am »
Ja to miałem dziś sen...Działo, się to jak Tant i His byli małżeństwem :P, ja ich odwiedzałem no i dowiedziałem się od His: że Tant po upadku SZ stał się alkoholikiem, codziennie chodzi pić, bo jak mówi "stracił sens życia twórczego", Gipsi został jakimś szefem w dużej firmie, o qiaxie słuch zaginął jak i o Shirley, Yuz wyjechała za granicę i nie ma czasu...a w tym śnie SZ upadło bo był pozorny powrót starych userów(ARD, Fast), później wraz wszyscy odeszli oprócz mnie, His, Tanta i W_w który miał już stałe łącze :P

Uprzejmie informuje, że jak kogoś obraziłem tym snem, to przepraszam najmocniej, ale co ja moge na to.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #306 dnia: Listopada 25, 2005, 10:45:13 am »
O_o... nie wiem jak ja mam to skomentować nawet... ja i His małżeństwem? Kusząca myśl, przyznam się..... czemu ty masz takie sny, a nie ja?
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2005, 10:45:24 am wysłana przez Tantalus »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #307 dnia: Listopada 25, 2005, 11:47:45 am »
a mnie dziś się śniło, że jadę rowerem i coś mnie goni. nie wiem co to było, ale uciekałem. niestety wcześnie się dziś obudziłem i nie wiem co (lub kto) to był....
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #308 dnia: Listopada 25, 2005, 02:06:20 pm »
Cytuj
Ja to miałem dziś sen...Działo, się to jak Tant i His byli małżeństwem :P, ja ich odwiedzałem no i dowiedziałem się od His: że Tant po upadku SZ stał się alkoholikiem, codziennie chodzi pić, bo jak mówi "stracił sens życia twórczego", Gipsi został jakimś szefem w dużej firmie, o qiaxie słuch zaginął jak i o Shirley, Yuz wyjechała za granicę i nie ma czasu...a w tym śnie SZ upadło bo był pozorny powrót starych userów(ARD, Fast), później wraz wszyscy odeszli oprócz mnie, His, Tanta i W_w który miał już stałe łącze :P

Uprzejmie informuje, że jak kogoś obraziłem tym snem, to przepraszam najmocniej, ale co ja moge na to.
mwahaha mnie tam nie ma wiec se pomazyc mozesz :F

Cytuj
ja i His małżeństwem?
ejjj to wy jestescie razem dla pokazu czy w jakims celu? <_<


Cytuj
a mnie dziś się śniło, że jadę rowerem i coś mnie goni. nie wiem co to było, ale uciekałem. niestety wcześnie się dziś obudziłem i nie wiem co (lub kto) to był....
ehehehe mi sie sniło że gonilem kogos jadacego na rowerze następnym razem cie dopadne :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #309 dnia: Listopada 25, 2005, 02:30:20 pm »
Cytuj
ejjj to wy jestescie razem dla pokazu czy w jakims celu?

Dla pokazu? Ona się ze mną nigdzie pokazywać nie chce, bo się wstydzi takiego dałna jak ja... a tak wogóle, to napisałem, że ta myśl była bardzo kusząca... ale jeszcze dużo czasu do tego i nie wiem co jej po głowie chodzi heh... i nie wyciągaj moich zdań z kontekstu

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sny
« Odpowiedź #310 dnia: Listopada 25, 2005, 02:55:33 pm »
Cytuj
o qiaxie słuch zaginął jak i o Shirley
wywiazała się zażarta walka na zboczu góry w środku mroźnego tybetu, oboje oponentów wyciągneło swoje miecze powoli, dystyngowanie, staneli w pozycji walki i poczeli na siebie nacierać... błysk... i widzimy oboje stojących juz po przeciwnych stronach... czas na chwile zamiera... płatki śniegu powoli omiatają twarze obojga walczących... i wtedy nagle z ich piersi tryskają fontanny krwi znacząc dziewiczą biel śniegu karminowym śladem... oboje padają w tym samym momencie, najpierw na kolana, następnie twarza, w czerwony puch...

ot taka dygresja ;]


łah ja bym predzej dopasował że uciekli razem :F ... wiecie ludzie ktorzy najbardziej sie nie nawidzą najbardziej sie kochają XD
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2005, 01:45:22 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sny
« Odpowiedź #311 dnia: Listopada 25, 2005, 03:46:12 pm »
A tymi płatkami śniegu był av Mola i jego podwładni

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #312 dnia: Listopada 26, 2005, 01:44:36 pm »
Mnie to się wczoraj coś dziwnego śniło.Najpierw ogladałam telewizje i leciał jakiś horror,którego nie chciałam ogladać,ale pamiętam coś o jakiś robalach.Potem leciałam nad rzeką i nie mogłam się unieść wyżej,doleciałam do takiego jakby jeziorka i zawróciłam.Potem znalazłam się w czyimś domu i chciałam wylecieć przez okno,ale...zaplątałam się w nim i obudził mnie budzik XD.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #313 dnia: Listopada 26, 2005, 01:52:38 pm »
Mi się też coś dziwnego śniło... najpierw gadałem ze swoją koleżanką z gimnazjum, której dawno nie widziałem... potem mam mętlik w głowie... wiem, że chyba byłem w zamku Radiata (Radiata Stories) i ktoś coś mówił o wyprawie, aby zabić Sina (Final Fantasy X.... jRPG mi papke z mózgu robi =_=) i tam była Hisoka i ona była kimś ważnym (jakąś królową, czy czymś takim) i rozkazała zabić tą dziewczynę, z którą gadałem (może z zazdrości ^^). Damn... pamiętam, że sen był bardzo wyraźny, ale jakoś mi się te obrazy w całość nie układają... wiem, że to był solidny mix różnych rzeczy heh.....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #314 dnia: Listopada 27, 2005, 02:44:35 pm »
Cytuj
ale jeszcze dużo czasu do tego i nie wiem co jej po głowie chodzi heh

Że niby ktoś miałby ograniczyć moją mroczną wolność?! XD

Cytuj
i tam była Hisoka i ona była kimś ważnym

pewnie seme masz na myśli :F


A ja miałam dziś paskudny sen...prawe horror...otórz...śniło mi się...że...się uczę!!!! Damn! Jak ja mogłam się uczyć i to we śnie..kiepso ze mną
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #315 dnia: Listopada 27, 2005, 02:49:57 pm »
Cytuj
pewnie seme masz na myśli

<zastanawia się>..... tak.... seme napewno byłaś, ale przy okazji jeszcze byłaś kimś ważnym... ehh... to wszystko przez Radiata Stories i to, że mi się jedna z postaci z tej gry z tobą kojarzy (nie powiem ci która, bo byś mi skopała tyłek, że cie do dziewczyny porównuje)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #316 dnia: Listopada 28, 2005, 12:21:04 pm »
mialem dzis tak zryty sen... snilo mi sie ze nareszcie kupilem sobie gitare elektryczna, zaczalem ja czyscic, a wtedy struny mi popekaly, gryf sie zapalil, a piec, ktory stal w kącie doslownie wybuchl... no i po gitarze.... potem wpadl Sanepid (dsam nie wiem czemu) i zaczeli mi grzebac w szafkach z ciuchami. na domiar zlego jakis pies mi wskoczyl do pokoju przez okno i rozbil szybe, co jest bardzo dziwne, bo moj pokuje znajduje sie na pierwszym pietrze, dobre 5 metrow nad ziemia.....
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #317 dnia: Listopada 28, 2005, 02:16:54 pm »
ta a ja miałem fajny sen XD wyglądal całkiem jak film Nietykalni z tymze zamiast mafii byli gestapowcy :F i ja sie dostalem do ich siedziby przebrany za jednego z nich zeby siakas paniene uratować  :grin:
w sumie mialem 2 sny tyle ze fabuły 1go nie pamietam <_< ale tez był jak film

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #318 dnia: Listopada 28, 2005, 02:54:20 pm »
Cytuj
mialem dzis tak zryty sen... snilo mi sie ze nareszcie kupilem sobie gitare elektryczna, zaczalem ja czyscic, a wtedy struny mi popekaly, gryf sie zapalil, a piec, ktory stal w kącie doslownie wybuchl... no i po gitarze....
ozesz... czasami sie ciesze ze mam sny gora 2 razy na rok, bo po czyms takim to bym chyba na zawal wylecial :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #319 dnia: Listopada 28, 2005, 10:09:56 pm »
Cytuj
Cytuj
mialem dzis tak zryty sen... snilo mi sie ze nareszcie kupilem sobie gitare elektryczna, zaczalem ja czyscic, a wtedy struny mi popekaly, gryf sie zapalil, a piec, ktory stal w kącie doslownie wybuchl... no i po gitarze....
ozesz... czasami sie ciesze ze mam sny gora 2 razy na rok, bo po czyms takim to bym chyba na zawal wylecial :F
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że po niejednym koszmarze nie zbudziłem się tak zlany potem i serce mi tak nie waliło jak po dzisiejszym... tym bardziej że w ciągu najlepszego tygodnia planuję kupić imitację oryginalnego Fender Starcostera.... teraz siętrochę boję, żeby mi nic nie wybuchło....  
Kame Hame Ha