Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 100163 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #320 dnia: Listopada 29, 2005, 02:48:59 pm »
a tak schodzac z tematu - imitacja oryginalu to czad :P tylko nawet nie mysl o jakims tensonie, skywayu, staggu czy innym everplayu... no chyba ze jestes bardzo zdesperowany i nie masz mozliwosci dorobienia kasy w najlblizszej przyszlosci :F chociaz te podrobki strata tez maja swoje plusy - mozna je smialo rozwalic na scenie :F

 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #321 dnia: Grudnia 02, 2005, 01:43:41 pm »
o 9:30 wróciłem z uczelni i sobie pospałem do 13:00.... powiem wam, że od dawna nie miałem tak porypanego snu. Wpierw był obóz przetrwania dla dzieci z podstawówki (takie szkolenie na Marines, czy cuś), potem biegałem po mojej uczelni z pierścieniem Froda z WP i udawałem, że jestem duchem i się nabijałem z wykładowców. Potem moja uczelnia zmieniła się w Hogwart i grałem w czwartej części Harry'ego Pottera, w której epizod zagrała również Rikku z FFX'a i Loz z AC (tak się ten gościu z elektrycznym kastetem nazywał chyba), który potem zmienił się w tego.. no... tego złego kolesia z Final Fantasy The Spirit Within. A potem wszystko zmieniło się w South Park, po którym miałem wizje, jak włączam kompa, a tam zamiast mojego win98 jest XP....  przysięgam, że mi się coś takiego śniło, wcale nie zmyślam....... argh.. ludzie..... nie wiem co ja mam, ale takie rzeczy widzi się żadko, a jeszcze żadziej legalnie... damn...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sny
« Odpowiedź #322 dnia: Grudnia 02, 2005, 01:47:16 pm »
przynajmiej końcówka snu jest dobra :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #323 dnia: Grudnia 02, 2005, 01:53:07 pm »
końcówka była najgorsza.. wydaje mi się, że przez sen krzyczałem

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #324 dnia: Grudnia 02, 2005, 01:57:57 pm »
tak zrytego snu nie miałem od czasu, jak sniło mi się, że jechałem pociągiem, a od zaczął latać, w pociągu był smok, czy coś i... a szkoda gadać. za to może to jest dziwne, ale doskonale pamiętam i bardzo lubię dwa moje sny. W jednym mnie postrzelono w lewe ramie, jak chodziłem do 8 klasy podstawówki, a w drugim stoje o metr od atomówki, która po chwili wybucha, a ja zamieniam się w dymek na scianie :)
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sny
« Odpowiedź #325 dnia: Grudnia 02, 2005, 02:04:32 pm »
Ja pamiętam horror który zawsze mnię gnębił w dziecinstwie.
Byłem sam w kosmosie, i pokolei niszczyłem planety, tylko, że ja także na każdej z tych planet byłem i na końcu przygniatał mnie Jowisz :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #326 dnia: Grudnia 03, 2005, 12:57:58 am »
Cytuj
a tam zamiast mojego win98 jest XP
No to faktycznie koszmar. Ja przezywam go codziennie (aczkolwiek 98se wciąz jest zainstalowany, choć praktycznie go nie odpalam)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #327 dnia: Grudnia 06, 2005, 09:44:18 pm »
śniło mi się,że jadłam zwłoki...w sumie mało fajnie. Poza tym przeprowadzałam jeszcze bardzo szczegółową sekcję zwłok...już lepiej...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #328 dnia: Grudnia 11, 2005, 02:02:47 am »
mój sen... w sumie dopiero teraz przypomniałem sobie, co mi się dziś śniło - otóż lecę samolotem pasażerskim i nagle zaczynam lecieć pionowo w górę. przez warstwę atmosfery przedarłem się w kosmos. samolot wylądował na księżycu - a tam ku mojemu zaskoczeniu siedział Tant i planował podbój ludzkości. potem pojawił się Red XIII i wraz z nim walczyliśmy z Aeonami przyzywamymi przez Tanta... sen się skończył na 3 walce. No i nie wiem Tant, czy Cię powstrzymaliśmy :P :F
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #329 dnia: Grudnia 11, 2005, 02:08:31 am »
hmm:
- Red XIII ala ff7 czy ala SZ (mamy takiego usera ;f)?
- Tant czy moze Kuja summonowal :P


zapomnialem napisac jaki mialem poryty sen ostatnio <_< chyba w czwartek snilo mi sie ze brejdak mi wyrwal kabel z klawiatury... a ja wziołem tą klawiature i mu nią ryj rozkwasiłem :devil: ten brejdak to słynny Eligios był :P krotka scenka ale tylko tyle pamietalem.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #330 dnia: Grudnia 11, 2005, 02:12:15 am »
Cytuj
hmm:
- Red XIII ala ff7 czy ala SZ (mamy takiego usera ;f)?
- Tant czy moze Kuja summonowal :P


zapomnialem napisac jaki mialem poryty sen ostatnio <_< chyba w czwartek snilo mi sie ze brejdak mi wyrwal kabel z klawiatury... a ja wziołem tą klawiature i mu nią ryj rozkwasiłem :devil: ten brejdak to słynny Eligios był :P krotka scenka ale tylko tyle pamietalem.
Red XIII z FF7... w sumie w tym śnie nazywał się Green 9, ale jakbym to napisał to i tak by nikt nie wiedział o co chodzi :P
A Tant... wyglądał jak Kuja, ale to był Tant, ja to wiem :) bo mi się przedstawił :F i zaczał wtajemniczać w ten plan. ale szczegółów już nie pamiętam. Wiem tylko, że jakiś przekaz podprogowy w sigu na squarezone :P :F
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #331 dnia: Grudnia 11, 2005, 02:14:05 am »
Cytuj
a tam ku mojemu zaskoczeniu siedział Tant i planował podbój ludzkości. potem pojawił się Red XIII i wraz z nim walczyliśmy z Aeonami przyzywamymi przez Tanta... sen się skończył na 3 walce. No i nie wiem Tant, czy Cię powstrzymaliśmy

W końcu mi się MP skończyło, a zapomniałem zapakować etherków do pudełka śniadanioweg, więc musiałem wracać do domu. Ale dzisiaj będzie rewanż hehehehe.. mwahahahahha.. buahahahaha <kaszel> kiahhahahahaa...

Cytuj
Wiem tylko, że jakiś przekaz podprogowy w sigu na squarezone

A niech cię szlag dark cloud... kolejny plan podbicia świata diabli wzięli... co ty myślisz, że ja nic innego nie robię, tylko wymyślam takie plany? <zastanawia się>... no nawet jeżeli tak jest to nie daje ci prawa do ujawniania moich mrocznych spisków publice... curse you...

Zielona rękawiczka: Ej tant... a co będziemy robić dziś wieczorem
Tant: To samo co zawsze purpurowa paro stringów... spróbuje podbić świat
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2005, 02:18:41 am wysłana przez Tantalus »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #332 dnia: Grudnia 11, 2005, 02:26:46 am »
Cytuj
Cytuj
a tam ku mojemu zaskoczeniu siedział Tant i planował podbój ludzkości. potem pojawił się Red XIII i wraz z nim walczyliśmy z Aeonami przyzywamymi przez Tanta... sen się skończył na 3 walce. No i nie wiem Tant, czy Cię powstrzymaliśmy

W końcu mi się MP skończyło, a zapomniałem zapakować etherków do pudełka śniadanioweg, więc musiałem wracać do domu. Ale dzisiaj będzie rewanż hehehehe.. mwahahahahha.. buahahahaha <kaszel> kiahhahahahaa...

Cytuj
Wiem tylko, że jakiś przekaz podprogowy w sigu na squarezone

A niech cię szlag dark cloud... kolejny plan podbicia świata diabli wzięli... co ty myślisz, że ja nic innego nie robię, tylko wymyślam takie plany? <zastanawia się>... no nawet jeżeli tak jest to nie daje ci prawa do ujawniania moich mrocznych spisków publice... curse you...

Zielona rękawiczka: Ej tant... a co będziemy robić dziś wieczorem
Tant: To samo co zawsze purpurowa paro stringów... spróbuje podbić świat
pamiętaj, nie dam Tobie tak długo spokoju i będe ujawniał Twoje spiski, aż nie przkażesz mi we władanie całej Australii.... pomyśl tylko, na co Tobie niecałe 10 mln km2 pustynnego kontynentu ?? jak mi ją zagwarantujesz na piśmie, to nawet w tym demonicznym planie Tobie pomogę :F :P
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #333 dnia: Grudnia 11, 2005, 08:06:06 pm »
damn...sny nie sa elo

Otoz snilo mi sie, ze razem z kumplem z klasy zarznelismy nozami 6 osob. Uciekalismy przed policja po calym swiecie, az w koncu znalezlimy sie w mojej szkole, w sali, w ktorej mam angielski. Byla tam zgromadzona cala moja aktualna klasa, oraz znajomi z podstawowki. Posiedzielismy chwsile, a ja zaczalem sie tlumaczyc, ze nie bylem swiadom tego co zrobilem, ze zostalem przez cos opetany i takie tam pierdoly. W pewnym momencie przyszla po mnie i po kumpla policja, zeby nas zgarnac. No i o dziwo wszyscy wokol zaczeli plakac, kumpel stal w miejscu a ja zaczalm sie zegnac ze znajomymi. W koncu nas panowie funkcjonariusze wyprowadzili z sali od angielskiego i prowadzili nas przez dluugi korytarz w mojej szkoly, w ktorym na podlodze i na scianach byla rozmazana krew. Wiedzialem, ze to przez nas, ale nie pamietalem jak to zrobilismy. Chwile potem kumpla juz obok mnie nie bylo i gadalem z jakims sierzantem czy innym cieciem, ktory okazal sie byc moim znajomym murzynem (oczywiscie tylko we snie) i powiedzial ze bede mial mozliwosc wyboru wiezienia O_o i pojde siedziec tylko na 4 lata. W tym moemcnie znow niespodziewanie akcja przenisla sie w okolice Krakowskiego nowego kleprza, gdzie pojawilem sie razem z kumplem i bieglismy nie wiem gdzie miedzy tramwajami, ktorych nigdy wczesniej tam nie bylo...

i tyle...dzyzas...najdziwniejszy sen jaki kiedykolwiek mialem
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2005, 08:07:50 pm wysłana przez S&S »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #334 dnia: Grudnia 11, 2005, 10:26:51 pm »
A ty wiesz.. przed chwilą w UWAGA na TVN'ie była mowa o 6 studentach, których jakichś dwóch dresiarzy pocieło nożami. Tylko, że to w Warszawie było.. hmm... może lunatykowałeś... od was to do Warszawy 2h pociągiem jest chyba heheheh....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #335 dnia: Grudnia 14, 2005, 05:37:31 pm »
darky-szkoda,że dla mnie się rola w tym śnie nie znalazła :/ W każdym razie pewnie byłby jakimś potężnym bytem XD

Ostatnio swoje sny pamiętam tylko tuż po przebudzeniu...może to i lepiej...a! i zaczęłam się łapać na tym,że we śnie powtarzam sobie np. prawo rzymskie :F

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #336 dnia: Grudnia 20, 2005, 12:02:32 pm »
damn ale mam ostatnio poryte sny <.< sni mi sie ze jestem przeciwnej płci i że jestem typowym female fatale (manipulacja, prowokacja i takie tam :P) to pewnie przez moją obecną fryzure... a jestes sciety gdzies tak koło  tego :F
co ciekawe ciągle w tej postaci walcze z jakimiś demonami lub staram sie zkadś uciec a pod koniec wracam do swojej wlasnej (lub marvellistycznej, ale o tym kiedy indziej :F)
ehhh czeba mi psychatre...  ke? <----- juz mi oko lata <_<  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Sny
« Odpowiedź #337 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:26:53 pm »
ja w swich snach prawie zawsze jestem facetem...ale w moim przypadku to chyba normalne :F

Ostatnio śniło mi się ,że Tant zamknął mnie w jakiejś dworcowej łazience i zabronił wychodzić...czówał pod jednymi drzwiami, ale kibel miał tylne wyjście i uciekłem w jakiś straszny tłum

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #338 dnia: Grudnia 20, 2005, 06:30:51 pm »
Cytuj
Ostatnio śniło mi się ,że Tant zamknął mnie w jakiejś dworcowej łazience i zabronił wychodzić...czówał pod jednymi drzwiami, ale kibel miał tylne wyjście i uciekłem w jakiś straszny tłum

To zabawne... mi się śniło, że jakiś psychopatyczny morderda wyrżnął pół miasta, ale udało mi się do skuć kajdankami jak się schylał po swojego pluszowego misia. A że posterunek był daleko to go musiałem zamknąć w pobliskim kiblu i czekać na wsparcie. No ale uciekł drań i z piłą elektryczną pobiegł za przebiegającą grupą ludzie hehehehe... zabawny zbieg okoliczności hihihhihi...

A na serio, to ostatnio znowu mam zeschizowane sny... ha.. dzisiaj miałem fajny nawet... jakiś koleś mnie zaczepił w nim niedaleko uczelni Hisoki i coś zaczął na nią bluzgać, to mu dałem w ryj i ogólnie się nieźle wyżyłem. W szczególności był to przyjemny sen dlatego, że tym kolesiem był straszny kretyn z mojej licealnej klasy, którego nienawidziłem jak mało kogo (Szkiełke pamiętasz His? To rozumiesz czemu się wesoły obudziłem dzisiaj)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Sny
« Odpowiedź #339 dnia: Grudnia 30, 2005, 04:34:47 am »
mi sie ostatnio nic nawet nie sni, bo siedze na forum tak jak dzis ;]

EDIT:

kuffa! Co to?! Spamerski maraton?!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2005, 07:36:08 pm wysłana przez Hisoka »