Autor Wątek: Final Fantasy X HELP!  (Przeczytany 45671 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 15, 2005, 05:58:58 pm »
czyli ze w bevelle nie zrobiles? to trzeba wrocic do zanarkanda kiedy zdobedziesz airshipa, pojawia sie nowe puzzle.
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 16, 2005, 07:13:31 pm »
w bevelle sie nie da nie zrobic. A ten ktorego Ci brakuje jest wlasnie tym tetrisem

Offline demoskinos2005

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 02, 2006, 05:24:55 pm »
jak W finalu X można podwyższyć swój skil na MAXczyli STR,DEF itd.. po 250? Ja przeszedłem już całą spheregrid i niemam nawet tidusem i auronem takich wymaksowanych skilów.
 
Demoskinos2005

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 02, 2006, 05:45:00 pm »
To dosyć proste...

Zauważyłeś może tzw. Empty Nodes w Sphere Grid'zie? Aby mieć takie staty trzeba je zapełnić sphere'ami od statystyk... Empty Node's jest na planszy bardzo dużo, gdzieś 1/3 wszystkich pól... wliczam w to oczywiście wszystkie zamknięte Node'sy, które po potraktowaniu ich Key Sphere'm zmieniają się w puste pola... krótko mówiąc:

Musisz zdobyć dużą ilość Sphere odpowiedzialnych za rozwój statystyk (z tego co wiem dostaje się je np. za pokonywanie boss'ów na Monster Arena...) wtedy trzeba się przebiec ludzikami po sphere grid'zie jeszcze raz i w każde napotkane puste pole wstawić stata.. po tym twoje statystyki powinny bez większych oporów dojechać do 255....

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 03, 2006, 01:55:17 pm »
To jeszcze mało. Musisz też znaleźć Sphery, które zamieniają zajęte pola na puste (nie pamiętam jak te sphery się nazywają, ani gdzie je zdobyć. Zajrzyj Gamefaqs). Tym sposobem usuń wszystkie te pola co dodają marne 1, lub 2 do statystyk i wsuń na ich miejsce nowe sphery, które od razu daczą maksymalne statsy. Mam nadziję, że to pomorze.
I'm in Space!

Offline demoskinos2005

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 03, 2006, 05:34:25 pm »
Od niepamiętnych czasów jak gram w FFX mam dylemat jaka zbroja będzie najlepsza dla moich bohaterów. Pomużcie mi. Z czego złożyć najlepsze zbroje??
1)auto phoenix
2)brake Hp
3)Hp+30%
4)ribbon

??????????????????
Czy taka zbroja jest dobra n atakich przeciwników jak Dark Bachamut i Dark Anima??


Apeluje o szybką odpowiedź!!!!!!
Demoskinos2005

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 03, 2006, 05:37:10 pm »
Auto-Phoenix koniecznie, ale z tym Brake HP Limit, to bym się tak nie napalał... mocno przereklamowana sprawa, można sobie świetnie poradzić bez tego... proponuję za to Auto-Haste, ewentualnie Auto-Protect....

Cytuj
Dark Bachamut

LOL

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 03, 2006, 06:22:20 pm »
Ech...kiedy ludzie zaczną zauważać dział HELP ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 03, 2006, 06:25:18 pm »
Cytuj
Ech...kiedy ludzie zaczną zauważać dział HELP ?
No tym bardzej ze ten maciej uzywal juz dzialu HELP do pytan FFX... Tematy polaczylem.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 03, 2006, 06:51:39 pm »
na dark bahamuta i dark anime moze wystarczyc, ale nawet sie za penanca na tym sprzecie nie bierz... auto-haste to podstawa, wywalic hp +30% (po odpowiednim wykonaniu gridu przy pomocy sfer i tak bedziesz mial sporo hp, wiecej nie potrzeba)

co do break hp limit - nie zgodze sie z tantem, nie probowalem wprawdzie bez tego uderzyc na anime i bahamuta, ale sadze ze jesli chcesz ich pokonac to chcesz przejsc wszystko co sie da, lacznie z penancem. a na penance to raczej konieczne.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline demoskinos2005

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 03, 2006, 10:14:15 pm »
Dzienki za rade napewno sie dostosuje. I słusznie stwierdziłeś iz chcę przejść wszystko co sie da bo tak już zrobiłem zostały mi tylko nieliczne dark aeony i penance. A i ostatni potwór do odblokowania na monster arenie.

A i mam takie pytanie bo niewiem jak niktuży zrobili iż mają statystyki na poziomie 250 ja przeszedłem każdą postacią całą sphere grid i mam najwyżej tidusem i auronem zbliżone STR i DEF ok.230.

I ostatnie pytanie jak jest możliwe (bo przeczytałem na innym forum) zabicie np. dark Shiwy 1 ciosem Tidusa?? Nieużywając atack reals Waki. Może podczas overdrive niewiem próbowałem wiele razy ale mi się to nieudało.
Demoskinos2005

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 03, 2006, 10:38:31 pm »
Cytuj
A i mam takie pytanie bo niewiem jak niktuży zrobili iż mają statystyki na poziomie 250 ja przeszedłem każdą postacią całą sphere grid i mam najwyżej tidusem i auronem zbliżone STR i DEF ok.230.
tantalus ci napisal to kilka postow wyzej...


Cytuj
I ostatnie pytanie jak jest możliwe (bo przeczytałem na innym forum) zabicie np. dark Shiwy 1 ciosem Tidusa?? Nieużywając atack reals Waki. Może podczas overdrive niewiem próbowałem wiele razy ale mi się to nieudało.
nie pamietam ile ciosow zadaje overdrive tidusa, ale chyba mniej niz 12, tak? to w takim razie jest to niemozliwe, bo siwa ma 1,2 mln hp. czyli ze ktos cie na tamtym forum w konia zrobil :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline demoskinos2005

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 04, 2006, 05:11:27 pm »
Mi tego niewcisneli ja poprostu przeczytałem to gdzies na forum k-ff.com
wydawało mi się to niemożliwe dlatego pytam.

EDIT::::
A i mam jeszcze jedno pytanie gdy atakuje się magus sisters po wyjechaniu na drógą platforme zaczyna dziwnie obraz mrógać na czerwono o co biega w tym??

o co chodzi z tym MAGIC URN w cavern of stolen feyth
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2006, 06:56:06 pm wysłana przez demoskinos2005 »
Demoskinos2005

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 05, 2006, 08:08:02 pm »
:(   Niedawno ściągnęłam filmik: "FFX ending movie" niestety jest on po japońsku (a zakończenia w grze nie dane mi było obejrzeć).
I tu pojawia się moje pytanie:  :o
Czy jest może ktoś kto ma taki filmik albo widzial zakończenie grając w FFX? Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś wysilił się i napisał mi poszczególne kwestie/wypowiedzi postaci jakie w nim wymawiają po angielsku! (no chyba że zna ktoś stronę gdzie są one napisane)
Tak wiem pewnie jak to bywa pojawi się napis: poszukaj w internecie albo ściągnij wersję angielską (to drugie raczej odpada, bo u mnie trwa to strasznie dlugo).

 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 05, 2006, 08:35:41 pm »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 05, 2006, 09:07:29 pm »
Heh, Dzienx! :D

A macie może jakiś sprawdzony sposób na pokonanie [span style=\'color:orange\']Yunaleca'i
(jak się odmienia jej imię??)? Osobiście grając nie doszłam do tego momentu, ale moja koleżanka ma najwyraźniej z tym problem [/span]   ke?  
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2006, 10:31:10 pm wysłana przez Anouk »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 04, 2006, 11:35:07 pm »
Pytanie mam takie drodzy 4umowicze... Jak sie zowie piosenka która jest na filmiku początkowym kiedy grają w BlitzBalla :P...
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 05, 2006, 06:09:44 am »
na internecie chodzi to jako rammstein - otherworld. ale czy to zrobil rammstein, to nie jestem pewien :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 05, 2006, 09:16:43 pm »
sie zgadza już mam ;) danke szyn :P
]


Offline Tidus3000

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 08, 2006, 03:42:32 pm »
bardzo przepraszam jesli to bedzie SPAM ale nowy tu jestem
wiec prosze zebyscie mnie nie karali ... wiec oto moje pytanie:
wypozyczylem sobie FF-X z serwisu. ale jest porysowana i nie wiem czy bedzie mi sie ciac a jak nawet czasem bedzie to byscie na mym miejscu w ta gre grali ??
prosze o komentarze i teksty na ten temat dziekuje i dobranoc