Autor Wątek: Final Fantasy X HELP!  (Przeczytany 45677 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy X HELP!
« dnia: Marca 17, 2004, 09:41:07 am »
Mój problem może za wielki nie jest, ale jest ;) Co jest potrzebne żeby móc otworzyć skrzynke która spada po złapaniu stworków z Calm Lands ? Odrazu mówie ża na gamesfaq nie lukałem, bo bym niedajboże za dużo przeczytał  :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2006, 08:04:07 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 17, 2004, 02:37:21 pm »
Celestial Mirror


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 01, 2004, 03:42:47 pm »
Ludzie plz help:
primo - gdzie w calm lands są te minigierki z chocobo?
secundo - skąd wziąć cloudy mirror?

byłem na gamesfaq ale tam wyjaśnienia są jakieś takie pokrętne strasznie

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 01, 2004, 08:58:24 pm »
Primo - Podejdź do gościuwy na Chocobosie która stoi zaraz pży wyjściu z travel agency



Secundo - Wygraj wyścig Chocobo(nie ten z "Prima") podchodząć do jdnego z Chocobo stojącego koło Pałacu w Calm Lands
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 02, 2004, 07:57:46 pm »
Sorki za męczenie moimi goopimi lamerskimi pytankami, ale mam następne :P :
Mam już mars crest, mars sigil i Masamune dla Aurona - ale jak to upgrejdować ? już chyba wszystkiego próbowałem :P

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 05, 2004, 04:32:13 pm »
W calm lands .. pojawi sie nowa dróżka jakby tcza z tym że biała i zbudowana z gwiazdek, idżiesz po niej i na jednym końcu jest taka roślina, jak zagadasz to spyta czy chcesz cos upgrejdować (jak masz sigila i cresta to podchodzisz 2 razy z jedną bronią)


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 05, 2004, 06:58:11 pm »
Już sobie poradzilem, ale tak czy siak dzięki ;)

a, jeszce jedno ale ta ściażka się pojawia w Macalania forest po połaczeniu rodzinki nie w calm lands ;)

Offline Mike

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 10, 2004, 10:51:08 pm »
Dobra pytanie nr. 1 : ile trzeba zaplacic Malboro [temu w omega ruins] co by mi dal wings od dicovery i przy okzja jak ktos wie to po ile daje tych skrzydelek?
no i pyt 2 skąd wytrzasnąć Dark Matter?

chyba bedzie i 3. Znacie jakis trick zeby te jakos szybciej pounikac tych 200 boltów? ... ech... to tyle .. chyba :)
You are no so bad You just dress bad
You should buy some pink skirts ...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 10, 2004, 10:57:17 pm »
co do pierwszego pytania to niestety nie odpowiem bo nie weim ;)
co do drugiego to wypada z bossow niektorych na monster arenie( co do szczegółów to polecam gamefaqs.com ;) ), i przyodblokowywaniu Nemezisa się chyba dostaje 99 :D
co do trzeciego to "magicznego tricka" nie znam ale dwie bardzo ważne rady mam:
-wyłącz dźwięk - te fake odgłosy przynajmniej mnie baaardzo rozpraszały
- nie denerwuj się - jak się zdenerwujesz to zrób sobie przerwe, bo w nerwach to mi się dwóch pod rząd nie udawało zrobić :P

Ps. Mój do tej pory najlepszy wynik - 114 - ale ciągle próbuje ;)

Offline Mike

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 10, 2004, 11:17:03 pm »
czyli 1 pyt. dalej aktualne... a  na gamefaq nie znalazlem jak zdobyc...

Mi tam dzwiek pomaga bo zawsze slysze keidy udezy...
Moj najlepszy to cos ponad 40 ale jak narazie probowalem tylko przez 1,3 h :P
You are no so bad You just dress bad
You should buy some pink skirts ...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 10, 2004, 11:29:25 pm »
ad.1Było na Gamefaqs(trzeba tylko poszukać w opisach) i trzeba mu dać w łapę 270000 gil
BTW. Mój rekord w unikaniu boltów to 199(Jezu...ja miałem ochotę rozwalić tą konsolę jak mnie walnęło 200 boltem)w ok. 30min.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 11, 2004, 09:10:20 pm »
solidus wspolczuje ;) a ja mam dla odmiany pytanko odnosnie blitzballu :D jak do tej pory to oprocz obowiazkowego meczu rozegralem dwa w tournament - pierwszy nie wiem jakim cudem wygralem 1:0, ale w drugim juz 3:0 w tyl :o przy moich graczach im sie nie da pilki odebrac. no wiec gdzie moge zwerbowac jakichs dobrych zawodnikow? i jeszcze jedno: na statku nie nauczylem sie jecht shota, bede go mogl jeszcze sie nauczyc?  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 11, 2004, 09:17:14 pm »
No ja mam jakby w drugą strone "problem" pograłęm na początku troche meczow w lidze, przegralem, ale gracze nabierali duzo expa i teraz moj team zawsze wygrywa i to wynikami 4:0, 5:0 jak kiedys chcialem przegrac w turnieju, bo za drugie miejsce byla dla mnie lepsza nagroda, to mialem z tym spory problem ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 11, 2004, 09:20:22 pm »
aha jeszcze jedno jak moge sie uczyc technik przeciwnikow? bo w normalnej grze to po dwoch meczach pewnie jeszcze nie trafilem na taka okazje ale w tym samouczku o blitzie naciskam jak wyskakuje napis i pisze za kazdym razem failed :o o co chodzi?  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 11, 2004, 09:27:29 pm »
musisz mieć dużo szczęścia, żeby się nauczyć jakiejś techniki. Po pierwsze trzeba ustawić "mark" na jakiegoś przeciwnika, a kiedy on użyje techniki to albo się nauczysz, albo nie....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 11, 2004, 09:40:39 pm »
No i tu też jest "anti-mashowe" zabezpieczenie, więc trzeba raz a porządnie - dokładnie w momencie pojawienia się napisu - przez ten "ostry i piszczący" dźwięk sprawa jest znacznie IMO ułatwiona ;)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 11, 2004, 10:47:13 pm »
Tehniki.. heh... z Jacht shotem powinieneś wygrać każdy mecz...


btw. Najłatwiejszy sposub na wygrywanie meczy w bb to .. pierwsze żeby miec jaką pżewage nawet 1 bramki, potem pżehwytujesz piłke i uciekasz z nią za brakaża(własnego) pżeciwnicy zaczną sie kręcić. i tam sobie bezpiecznie pżeczekasz do końca meczu ;)

a Marlborom dawać 900000(może się pomyliłem w zerach ale wkażdym razie na początku jest 9 ;])

a Boltów unikaj najlepiej z rana(jak sam wstaniesz) jesteś wypoczęty i nie będziesz sie tak denerwował jak z wieczora... ja 3h się męczyłem.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 11, 2004, 11:34:14 pm »
dark master ale mi ciezko 1 bramke strzelic bez straty 3 hehe :D
morchol - naciskam raz i porzadnie ale zadnego dzwieku nie pamietam :o
aha i ciagle nie wiem czy jeszcze moge sie nauczyc jecht shota ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 11, 2004, 11:39:23 pm »
Możesz, możesz.
Musisz zrobić ten "quest" z piłką na statku Besaid-Luca(to chyba ten).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Final Fantasy X HELP!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 11, 2004, 11:45:38 pm »
ale mi chodzi czy jeszcze sie moge wrocic tam teraz jestem na etapie ze walczylem 3 raz z seymourem i ide do zanarkandu. mam nadzieje ze sie da bo tylko wtedy mozna jechta dwojke zdobyc :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"