Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 143707 razy)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #440 dnia: Grudnia 29, 2004, 11:51:19 am »
a ja tam nie lubie z tabów odczytywac bo mi to wieki zajmuje, hyhy.. ostatnio brat mi puscil:
G3- Live In Denver 2004- Satriani, Malmsteen, Vai- koncert video XD nie no poprostu genialne... :grin:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2004, 11:51:52 am wysłana przez Selphie »

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #441 dnia: Grudnia 29, 2004, 12:42:06 pm »
A no.. jeden lepszy od drugiego  O_o  też mam ten koncercik, tylko nie video a płytkę audio  :(  I tak najbardziej lubię Satrianiego. Chociaż najlepszy z tych trzech to Malsteem raczej, mam fajny film z nim, niby to lekcje .. ale bardziej dla ludzi jego pokroju, bo ja nie nadążam za jego palcami [; Ale jak włączył sobie efekt echa i zagrał jakąś etiudę, to gdybym nie wiedział, że to on gra, powiedziałbym, że to skrzypce a nie gitara. Małym palcem pogłaszał i przyciszał cały czas, jednocześnie grając oczywiście ... iiii jasne, za 100 lat też tak będę umiał  :prr:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2004, 12:42:30 pm wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #442 dnia: Grudnia 29, 2004, 02:27:53 pm »
no zayebiste to jest  :grin:  
a tak w ogóle to mowie tak o metalice a w tym temacie siedze raczej od niedawna.. nie tak danwo lsuchalam czegos pokroju "brytney" (no może nie tak dosłownie).. pamietam że kiedyś lubilam Łzy :P ale jedna pioseka nadal mi sie podoba, niebieska sukienka czy jakos tak.. slowa som fajne :P :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #443 dnia: Grudnia 29, 2004, 04:23:42 pm »
radical tez mam ta lekcje gitary z malmsteenem... geez ten czlowiek rzadzi. to co on wyprawia z ta gitara to jest niesamowite... a ta etiuda jest tez zajebista ale mi sie bardziej podoba bez echa... poza tym cos kolo 9 min gra fajny ale krotki klasyczny kawalek a potem od bodajze 13 min, kiedy sa jego kompozycje jest jazda... najbardziej mi sie podoba ta z rising force.... tylko najfajniejsze jest ze nie mozna tego zagrac na klasycznej gitarze (za malo progow a poza tym 5 ostatnich jest trudno dostepnych w normalnej grze... a przy jego grze to juz wogole niemozliwe) argh ja chce elektryka!!!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #444 dnia: Grudnia 30, 2004, 10:17:06 am »
Cytuj
pamietam że kiedyś lubilam Łzy :P ale jedna pioseka nadal mi sie podoba, niebieska sukienka czy jakos tak.. slowa som fajne :P :D
Ja też kiedyś lubiałam słuchać Łzy...ale od kiedy zaczełam słuchać j-rock to jakoś już mi tak się nie podobają...i daaaaawno ich nie słuchałam,ale pamiętam,że najbardziej podobała mi się piosenka "W księżycowym śnie"

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #445 dnia: Grudnia 30, 2004, 11:44:13 am »
Cytuj
argh ja chce elektryka!!!!
Ja na szczęście mam ( rodzice zbyt miłosierni się zrobili, jakiś haczyk musi w tym być ), ale i tak mój poziom umiejętności jest troche za niski na takie cuda, jak ja to nazywam "napieprzanki"  ;) . Narazie sobie gram np. łatwiejsze kawałki Satrianiego i nawet jakoś tam fajnie wychodzą, oczywiście bez całej gammy efektów nie brzmi to tak dobrze jak w oryginale, ale zawsze.. Próbowałem też Santanę, ale troche pokręcone są te jego kawałki. Swoja drogą Santana też genialny gitarzysta, może nie tak dobry "technicznie" jak Malmsteem czy Vai czy Satriani, ale utwory ma świetne, weźmy taką Sambe Pa Ti chociażby.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2004, 11:45:02 am wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #446 dnia: Grudnia 31, 2004, 04:55:31 am »
faqqq :shu: nigdy nie wiedzialem ze bede sluchal takiego oszoloma jak marilyn manson.... ostatnio zasluchuje sie w jego dwoch kawalkach (no dobra... nie jego ale mi sie duzo bardziej podoba jego wykonanie) a mianowicie sweet dreams (nie wiem czyje ale nie wiedzialem ze z tak dennej piosenki mozna zrobic takie cudenko) i personal jesus (depeche mode). nie taki manson straszny jak wyglada!!! chyba trzeba obsluchac pare jego plytek...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #447 dnia: Grudnia 31, 2004, 10:42:08 am »
A ja wczoraj za sprawą brata usłyszałam zespół "Lilith" i strasznie wpadł mi w ucho ten polski gothic. Chyba trzeba będzie się temu przyjrzeć bliżej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2004, 10:42:39 am wysłana przez Tamaya »

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #448 dnia: Grudnia 31, 2004, 01:15:25 pm »
Czy ktos na tym forum słucha innej muzyki niż j-rock, nu metal, metal, hard rock, gothic itp?
Don't worry be happy :)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #449 dnia: Grudnia 31, 2004, 01:47:46 pm »
hmmm Sergey slucha hiphopu<i scootera <lol>> ja troche amerykanskiego HH i regge i tak pozatym to chyba na tyle :P <sory jesli kogos pominalem :P >
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2004, 01:48:46 pm wysłana przez Morchol »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #450 dnia: Grudnia 31, 2004, 01:57:42 pm »
ja....ja slucham praktycznie wsyztskiego :P chcociaz Cie zmartwie bo zaczalem wlasnie sciagac Ayumi Hamasaki i DeG'a :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #451 dnia: Grudnia 31, 2004, 02:16:55 pm »
ee ayumi smierdzi wiekszosc piosenek :P :P :P fajne jest Evolution z tego co narazie przesluchalem

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #452 dnia: Grudnia 31, 2004, 05:40:54 pm »
Cytuj
Czy ktos na tym forum słucha innej muzyki niż j-rock, nu metal, metal, hard rock, gothic itp?
eee z tego c ty lubisz to pamiętam że Madonny mi siępodobały 2 piosenki... nie pamiętam tytułów, w jednym klipie chodziła po plaży w jakiejś sukni ciemnej i welonie, i były tam też jakieś kruki... fajna byłą...a 2 nie pamiętam ale mi się podobała :P

SergeyBoy
Cytuj
ja....ja slucham praktycznie wsyztskiego
eee ja myslałem że ty tylko hopów słuchasz  :o  ostatnio już tak ze ździwieniem patrzałem na twoje posty i czytałem o jakimś zespole Bling Guardian...

Morchol:
Cytuj
ee ayumi smierdzi wiekszosc piosenek    fajne jest Evolution z tego co narazie przesluchalem
To ty jesteś chyba taki ziomuś co to techniawko podobne hity preferuje ;)

Ayumi nie śmierdzi wcale aż tak bardzo jak mogło by się wydawać... ma wiele super piosenek, ale tylko tych wolniejszy, no świetnych ballad... ale ja poprostu lubie wolne piosenki... zresztą nie wydaje mi się żeby akurat o niej można było mówieć że śmierdzi, ona ma cholernie dużo piosenek i nie wiadomo na co natrafisz... wiecie ile ona ma lat? 25 albo 26...a zgadnijcie ile albumów?... coś około 20... robi wiele remixów więc jest wiele "techniawek" w jej dorobku... mi się podobają niektóre piosenki jej tylko... właśnie se sprzątam i przesłuchuje album więc napisze wam mietki co mi się podoba z każdego albumu jaki mam :D

Ayumi Bests:

Love Appears:
9.P.S II
13.Monochrome-jeszcze jest zjadliwe ale i tak nie bardzo...

I am:
3.Conected -super, pierwsza piosenka Ayumi jaką słyszałem^^
8.Still Alone - Geez jaka ta piosenka jest genialan to mnie aż serce boli, bez kitu jak kiedyś szłem ze słuchawkami na uszach to i wiatr mi napieprzał na twarz to myślałem że siępopłacze idąc sobie w ten jesienny wieczór, zajebisty głos Ayu i świetne gitarki
9.DayBreak - narastający głos Ayu i gitary popowe lajtowe;] Kolejna super piosenka
10Fajny przerywnik taki bitowy trwający 1.20min... muzyka troche jakaś zeschizowana z domu strachów:)
12.A song is born-wolniutka fajna
13.Dearest - wolna fajna
15.Endless sorrow gone with the wind, kolejna genialna piosenka na chwile gdy wiatr wieje ci we włosy :P
Ten album jest chyba najlepszym Ayumi jaki słyszałem:)

A Ballads:
1.Rainbow - nie ma co gadać. ta piosenka jest niesamowita dla takich uczuciowych bestii jak ja, dzięki tej piosence Ayumi podbiła serca niesamowitej liczby osób na świecie... nawet metalowe mietki z mojej klasy to uwielbiają... jaki ona ma tam "miły" i delikatny głos to jest poprostu niesamowite
6.Seasons-a nawet mi się podoba,
9.Sotsuguyou shashin - a ta piosenka jest super gdy jestem w trakcie omjego ulubionego hobby... czyli leżenia na łóżku przy zgaszonym świetle... świetnie się spisuje wtedy i jest poprostu super... kojarzy mi się z jakimś nie wiem... pieprzonym kwiatem który wypuszcza pąki, albo kwiatem przebijającym się przez śnieg... albo z tatą wracającym po nocce z pracy i zakradającym się do pokoju... polecam zgasić światło i leżeć i słuchać^^

Memorial Adress:
Mam tylko 8 piosenek z tego albuu i podoba mi się tylko:
7.Forgiveness - bardzo ładna pisoenka... głos Ayumi jak i otoczenie narasta z każdą sekundą żeby w końcu "wybuchnąć" uspokaja się i znowu narasta i wybucha...

My Story:
1.Catcher the light - ponad 2 minuty super piosenki...
8.Moments - podoba mi się... ale to był signiel Ayumi, więc jego bardzo często słuchałem, dla mnie bardzo fajne to
10.Carols-spokojna, ale inaczej spokojna niż te z poprzednich albumów... mi się bardzo podoba... to kolejny singiel promujący ten album
To był najnowszy album, nie podoba mi się i przesłuhcałem go tylko 2 razy... ale te 2 single mi się podobają i super jest ta 1 piosenka, ostatnio w JRock i mp3 topicu podawałem link do tego albumu ale już go chyba tam nie ma na tej stronie co zapodawałem...

To były albumy Ayumi które ja posiadam... oprócz tego mam duuuuużo piosenek luzem... i kilka (naście z nich mi się podoba)

Ogólnie to dla mnie ma wieeeeele piosenek syfiatych... ale ma wiele wspaniałych i za to ją bardzo lubie... ale żeby ją docenić trza lubieć wolne ballady... aprzeca na tym forum same metale siedzą :P


P.S. Nudziło mi się?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2004, 05:42:13 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #453 dnia: Stycznia 01, 2005, 11:02:42 am »
Ayumi Hamasaki urodziła sie 2 Października 1978. Czyli teraz ma 26 latek. Jej znak zodiaku to waga, grupa krwi: A, wzrost: 156cm, waga: 40kg, a wymiaray to: 80-53-82 :P
samych albumów naliczyłem 9, plus do tego cośokoło 16 remixowych. Singlow nie licze :P
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #454 dnia: Stycznia 01, 2005, 05:00:37 pm »
Cytuj
To ty jesteś chyba taki ziomuś co to techniawko podobne hity preferuje 
nie, mam poprostu fajnego AMV z FF9 do tej piosenki :P wiec w porownaniu do mocno techniawkowej reszty ta piosenka mi sie spodobała :P <hmm dziwne chyba z 15 przesłuchałem i same britney-techno-popłuczyny :P >musze zaczac szukac po tych tytuach co wypisales choc i tak watpie ze mi sie spodoba :P

EDIT
jej przesłuchujac to co sciagnalem wkoncu znalazlem cos naprawde super
Teddy Bear - piekne :D to pianinko i jej glosik, niewiem czemu tego nie wymieniles :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2005, 06:32:12 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #455 dnia: Stycznia 02, 2005, 10:34:32 am »
Cytuj
Czy ktos na tym forum słucha innej muzyki niż j-rock, nu metal, metal, hard rock, gothic itp?
Mnie się to na przykład zdarza z rzadka. Lubię sobie odmienić czymś celtyckim, irlandzkim, czy techno. :P
Cytuj
pamiętam że Madonny mi siępodobały 2 piosenki... nie pamiętam tytułów, w jednym klipie chodziła po plaży w jakiejś sukni ciemnej i welonie, i były tam też jakieś kruki... fajna byłą...a 2 nie pamiętam ale mi się podobała :P
Masz pewnie na myśli Frozen. Rzeczywiście bardzo piękna miłosna piosenka.
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #456 dnia: Stycznia 03, 2005, 08:08:16 am »
Cytuj
Cytuj
pamietam że kiedyś lubilam Łzy :P ale jedna pioseka nadal mi sie podoba, niebieska sukienka czy jakos tak.. slowa som fajne :P :D
Ja też kiedyś lubiałam słuchać Łzy...ale od kiedy zaczełam słuchać j-rock to jakoś już mi tak się nie podobają...i daaaaawno ich nie słuchałam,ale pamiętam,że najbardziej podobała mi się piosenka "W księżycowym śnie"
eee a mi się z tego zespołu podobała piosenka... "Niebieska sukienka"... tak się chyba nazywała...

Cytuj
EDIT
jej przesłuchujac to co sciagnalem wkoncu znalazlem cos naprawde super
Teddy Bear - piekne  to pianinko i jej glosik, niewiem czemu tego nie wymieniles
napisałem że mam jeszcze wiele jej piosenek luzem ;)  mam chyba 3 płyty nagrane tak z losowo wybranych piosenek i tam mi się podoba wiele piosenek a te co tu wymieniłem to poprostu te pełne albumy które miałem na kompie... niechce mi się sprawdzać jakie tytuły mają tamte inne piosenki, ale kiedyś to musze zrobić bo wogóle niewiem jak się nazywają one i tak troche lipa mi się śłucha... ale Teddy Bear woprzo jest to pamiętam :)

Cytuj
Masz pewnie na myśli Frozen. Rzeczywiście bardzo piękna miłosna piosenka.
Tia to właśnie o tę mi chodziło :)
 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2005, 08:09:18 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #457 dnia: Stycznia 03, 2005, 09:48:02 am »
A w sumie kiedyś też słuchałam Madonny i dużo jej piosenek mi się podobało,ale nie pamiętam wszystkich tytułów.Frozen to właśnie jedna z tych którę lubię do tej pory i "Nothing really maters"(nie wiem czy tak to się pisało)też bardzo mi się podobała.

Offline Giant Enemy Crab

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
    • http://www.squarezone.pl
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #458 dnia: Stycznia 03, 2005, 11:59:32 am »
Ja przepadam za muzyką filmową. Niekonieczne z anime ;). Szczególnie podobają mi się utwory na fortepian solo. FF piano collections jest super :]. Mój ulubiony kompozytor to Taku Iwasaki. Ewentulanie Taro Iwashiro. Poza tym lubię jazz. Acid Jazz, nu Jazz, Free jazz, Classic Jazz.  

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #459 dnia: Stycznia 03, 2005, 11:44:46 pm »
Te nowe piosenki Madonny jak dla mnie są gorsze niż te starsze.
A tez lubię słuchać Acid Jazzu i czegoś w stylu Pozytywnych wibracji.
Don't worry be happy :)